Вентиляційні установки

Хіти продажу

Нові товари

Рекомендовані матеріали

Нові статті

Для того, щоб налагодити комплексну вентиляцію великого будинку, квартири, заміського будинку, ресторану, найчастіше використовують вентиляційні установки різних типів. Компактні розміри, чітка цілеспрямованість - ось їх основні переваги. Ринок вентиляційного обладання настільки розвинений, що самостійно розібратися в загальному достатку пропонованої продукції дуже складно, але ми все ж спробуємо вам допомогти.

Існує величезна кількість брендів, моделей і модифікацій. Альтер Ейр пропонує своїм клієнтам тільки якісні вентиляційні агрегати від кращих виробників. Звертаємо вашу увагу на такі бренди:

  1. Systemair (Швеція);
  2. Maico (Німеччина);
  3. Daikin (Бельгія); 
  4. Komfovent (Литва);
  5. Dantherm (Данія).

Типи вентиляційних установок

Існує кілька видів вентиляційних установок, залежно від їх функцій і призначення:

Припливні вентиляційні установки

Обов'язковий фактор вентиляції - надходження свіжого повітря в приміщення, адже людина потребує того, щоб дихати тільки чистим повітрям.

Приточные вентиляционные установки Salda

Припливні вент установки забезпечують приток у приміщенні свіжого повітря і являють собою компактні агрегати з потужними вентиляторами. Завдяки невеликим розмірам і низьким шумовим характеристикам, дані пристрої часто використовуються в приватних квартирах.

Витяжні вентиляційні установки

Даний тип вентиляції призначений для того, щоб вилучити із приміщення забруднене, відпрацьоване повітря. Потужні вентилятори, які містяться в даних компактних пристроях, що забезпечують ефективне видалення відпрацьованого повітря з приміщення. Потрібно обов'язково сказати, що припливні і витяжні установки, не варто використовувати окремо, тобто робити тільки припливну або тільки витяжну вентиляцію, так як це не дасть належного ефекту. В приміщенні або не буде надходити чисте повітря, або буде залишатися не свіжий або відпрацьоване повітря. Два види установок призначені тільки для того, щоб спростити створення систем вентиляції в найбільш важких ситуаціях.

Найпоширенішим видом вентиляційних установок є припливно-витяжні агрегати, здатні вирішити проблему комплексної вентиляції, так як кожне приміщення потребує комплексного і правильного повітрообміну. Це означає, що чисте повітря повинен надходити в приміщення, забруднене видалятися. Комплексний підхід до вирішення вентиляції у приміщенні дозволяє добитися того, що в одному звукоізольованому корпусі, будуть перебувати всі елементи системи вентиляції (фільтри, шумоглушники, вентилятори, автоматика), за бажанням такий список можна доповнити іншими компонентами.

Припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією тепла

Окремо варто згадати унікальні вентиляційні установки з рекуперацією (рециркуляцією) тепла. Зазвичай при використанні звичайного повітрооброблюваного агрегату, треба дбати про охолодження або обігрів припливного повітря щоб уникнути різких перепадів температури. Припливно-витяжні установки з рекуперацією дозволяють спростити цю задачу. Рекуперація тепла – це збереження тепла шляхом його передачі від носія.

Приточно-вытяжная установка с рекуперацией тепла Ostberg

Видалення відпрацьованого повітря з приміщення, його енергія передається на обігрів або охолодження (при необхідності) припливного повітря. Існує кілька видів рекуператорів, вибір кожного зумовлений технічними особливостями майбутньої експлуатації: 1. Металеві рекуператори дозволяють використовувати установку в самих жорстких і екстремальних умовах , заощаджуючи при цьому до 60% тепла. 2. Паперові рекуператори володіють приголомшливою ефективністю і економлять Вам до 98% тепла, що є рекордним показником. При наявності такої установки вам не потрібно охолоджувати, не нагрівати припливне повітря, що значно здешевлює Вам вартість експлуатації такої системи. Однак існують обмеження щодо використання таких рекуператорів - небажано використовувати їх в приміщеннях з високою вологістю, так як це значно зменшить термін експлуатації пристрою.

Звичайно, для облаштування системи вентиляції потрібно використовувати найсучасніші технології. Але для того, щоб купити максимально ефективну систему вентиляції, потрібно звернутися до фахівців, і не просто підібрати потрібне обладнання, а провести необхідні розрахунки, отримати проект вентиляції на руки, що значно спростить підбір вентиляційних установок і їх подальший монтаж. Наша ціна на обладнання не кусається. Якщо ви надумали замовити певну вентиляційний пристрій, наші інженера допоможуть вас з установкою, неважливо, Київ чи вся Україна.