Фільтр

Побутові витяжні вентилятори для ванних кімнат

-
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1499грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 6190грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 5180грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 100/4"
ціна 1386грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Electrolux EAFR 100 beige
ціна 1360грн
Витяжний вентилятор ELECTROLUX EAFM-100
ціна 1069грн
Maico ECA 100 ipro KVZC - безшумний вентилятор
ціна 7030грн
Вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro
ціна 4140грн
ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ VORTICE PUNTO EVO ME 100/4 LL
ціна 2640грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2770грн
Побутовий вентилятор Elicent Elegance 100 TIMER
ціна 2299грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S
ціна 2046грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 2299грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4587грн
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 1910грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=1d5Y6M4QsAE

Огляд самого потужного вентилятора на ринку Европи - Maico ER

https://www.youtube.com/watch?v=-7gAxWDPZLo

Огляд тихого и продуктивного вентилятора для ванної і санвузла Elicent Elegance

Для чого використовується витяжний вентилятор

Побутовий витяжний вентилятор для ванної кімнати покликаний забезпечити якісну витяжку повітря з приміщень ванних кімнат і туалетів. У першому випадку, основним завданням пристроїв є видалення надмірної вологості й запобігання виникненню грибка та цвілі. Тоді як для витяжки повітря з санвузлів, першорядним завданням є видалення неприємних запахів. Вентилятори побутові купити справа не найпростіша, при підборі настінного вентилятора у ванну потрібно звертати увагу на кілька основних параметрів: розміри приміщення, основне призначення витяжки повітря, а також кількість людей, які користуються ванною кімнатою або санвузлом. Залежно від цих параметрів, вираховується необхідний об'єм повітря для видалення і підбирається вентилятор витяжний для ванної.

В КОМПАНІЇ АЛЬТЕР ЕЙР -
НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ВЕНТИЛЯТОРІВ ДЛЯ ВАННОЇ


Чому слід купити настінний вентилятор

Настінні побутові вентилятори – це в основному вентилятори з клапаном (зворотним). Це означає, що даний пристрій запобігає потраплянню відпрацьованого повітря назад у приміщення. Таким чином, застосовуючи дані вентилятори для дому, ви зможете убезпечити себе від застояного повітря, неприємних запахів та інших негативних аспектів. Витяжні вентилятори для ванної кімнати і санвузла – прекрасне рішення для боротьби з підвищеною вологістю, оскільки надмірно сухе і, навпаки, надмірно вологе повітря шкодить людському організму. Купити вентилятори для будинку ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр: у нас найвигідніші ціни, якісний монтаж та доставка по всій Україні.

Вентилятор витяжний для ванної побутовий осьовий - практично безшумний витяжний пристрій невеликої продуктивності, який застосовується для локальної витяжки повітря з різних приміщень побутового призначення.

Найчастіше дані агрегати використовуються для видалення вологи з приміщень, ванних кімнат, санвузлів (туалетів), гардеробних, а також для забезпечення загальнообмінної вентиляції невеликих кухонь й інших приміщень із застояним повітрям. Необхідність використання побутових вентиляторів настінного типу обумовлена тим, що в більшості випадків для забезпечення комфортного мікроклімату і ефективного видалення вологи з ванної природної витяжки не вистачає, в результаті чого виникає дискомфорт.

Надлишок вологи в приміщенні може бути небезпечний не тільки для самої кімнати, але і для людського здоров'я. Коли у ванні чи санвузлі висока вологість, на стінах, техніці і предметах утворюється грибок і цвіль, які не тільки псують зовнішній вигляд та оздоблення приміщення, але і потрапляють в організм людини.

У салоні кліматичної техніки Альтер Ейр присутній широкий асортимент товару. Неважливо, чи хочете ви придбати вентилятор з автоматичними жалюзі або хочете купити відцентрову вентиляційну систему: у нас найвигідніші ціни, якісний монтаж і доставка по всій Україні.

Перевірити чи достатньо природної витяжки у ванній кімнаті дуже просто: необхідно піднести запалений сірник до вентиляційного каналу - якщо вогонь продовжує горіти, значить витяжка працює дуже слабо. Про недостатній повітрообмін у ванній кімнаті також свідчить запотнілі скло або дзеркало. Важливою деталлю, обираючи настінний вентилятор для ванної, є наявність додаткових аксесуарів - датчика вологості, таймера чи дистанційного пульта. Дані аксесуари збільшують зручність і комфорт в експлуатації пристрою.

Придбати і встановити вентилятор у ванній кімнаті на перший погляд може здатися нескладним завданням, однак це неправильне твердження. Вибираючи такий прилад, варто враховувати габарити вашої ванної кімнати, рівень вологості, з якою доведеться боротися, температуру повітря, яка постійно там підтримується та ін. Окрім того, можна зупинитися як на стандартній моделі, так і підібрати стильну дизайнерську. Все залежить від побажань і фінансових можливостей покупця.
Вентилятори для ванної ефективно борються не тільки з високою вологістю, але й усувають неприємні запахи, тим самим створюючи найбільш сприятливі умови перебування в приміщенні. Салон кліматичної техніки Альтер Ейр має в своєму асортименті побутові вентилятори, які призначені для установки у ванних кімнатах і санвузлах, тому звертаючись в нашу компанію, ви гарантовано зможете знайти саме ту модель вентилятора, яка підійде вам за всіма ключовими параметрами.

ХОЧЕТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ?
ТИСНІТЬ НА КНОПКУ


Як вибрати вентилятор для ванної

Скільки коштує вентилятор для ванної, який здатний задовольнити всі ваші вимоги? Чи можна витратити мінімальну суму на такий прилад? Основна помилка людей при виборі вентилятора полягає у спробі заощадити - вибору даного пристрою не приділяють достатньої уваги, тому купити дешевий вентилятор буде не найкращою ідеєю. Головним показником настінного, як і будь-якого іншого вентилятора, є тиск повітря, який дозволяє ефективно викидати відпрацьоване повітря в повітропровід і справлятися з різними перешкодами (поворотами, вигинами або просто довгим повітряним каналом). Недостатньо потужний пристрій просто не впорається з цим завданням. Занадто потужний і високонапірний вентилятор для ванної створить дискомфорт своєї гучною роботою. Тому, вибираючи вентилятор у ванну кімнату і санвузол, необхідно дотримуватися балансу між гучністю і продуктивністю. Також важливо захистити вентилятор від впливу вологи, тому особливим попитом користуються вентилятори із захисною кришкою (дизайнерська серія). Компанія Альтер Ейр рекомендує розглянути для ванної кімнати наступних виробників вентиляторів:

Elicent (Італія)

Побутовий вентилятор для ванної Elicent

Elicent - це сучасні вентилятори для ванних кімнат, які характеризуються рядом корисних функцій. Таймер уповільнення сприяє зниженню шуму і більш рівномірному видаленню повітря з приміщення. Датчик вологості регулює роботу вентилятора так, аби максимально швидко видаляти вологу з приміщення. Позитивною рисою даних італійських вентиляторів є висока потужність, а також зворотний клапан-метелик з пластику. Завдяки йому повітря не потрапляє назад до приміщення, коли вентилятор вимкнений.

 • Дизайнерська серія (вентилятори Elicent Elegance). Це елегантні вентилятори для ванної з демократичною ціною і відмінними показниками продуктивності. Тільки подумайте: цей, здавалося б, невеликий вентилятор може працювати до 30 тис. годин без відключення! А завдяки гладкій лицьовій панелі вентилятор у ванну легко вписується в інтер'єр. Якість, підтверджена багатьма задоволеними покупцями, говорить сама за себе.

Переваги: висока ефективність, привабливий дизайн, довговічність роботи, надійність конструкції, якісний зворотний клапан-метелик з пластику.
Недоліки: рівень шуму вентилятора трохи вище, ніж у основних конкурентів.

 • Стандартна серія. Дані вентилятори можуть бути виконані як у базовій комплектації, так і з різними функціональними доповненнями: з таймером виключення, з гігростатом (для регулювання швидкості обертання), з двома швидкостями. Їх зовнішня панель дуже тонка, тому вентилятор буде практично зливатися з загальною поверхнею і не виділятися на стіні.

Переваги: невисока вартість, великий вибір додаткових функцій, якісний зворотний клапан
Недоліки: не захищений від прямого потрапляння водних бризок.

Maico (Німеччина)

Вентилятор для ванної німецького виробника MaicoКомпанія Maico виробляє топові вентилятори для ванної на ринку інженерного обладнання. Довіру покупців було завойовано ще кілька десятиліть тому. Висока якість, сучасні технології, німецька точність у виробництві - ось основні переваги компанії Maico. Люди, які дійсно цінують високу якість покупної продукції, не замислюючись, обирають вентилятори для ванної кімнати та санвузлів Maico. Настінні вентилятори даного виробника мають не просто привабливий дизайн - за ним приховуються також високі робочі характеристики.

 • Дизайнерська серія (серії ER, ECA ipro). Виробник даних вентиляторів хоч і є найдорожчим за ціною, але вона виправдана високою якістю, якій, по суті, немає аналогів. Дизайнерська серія вентиляторів Maico подарує вам не тільки свіже й чисте повітря у вашій ванній, але і буде працювати безшумно, не вимагаючи особливого догляду і обслуговування. Вибір за вами: або заощадити, або насолоджуватися якісною вентиляцією за всіма критеріями.

Переваги: висока якість, низький рівень шуму (найтихіші вентилятори у світі!), довговічність роботи, ефективність
Недоліки: ціна

 • Стандартна серія. Зовсім не обов'язково їхати до Німеччини, аби купити цей вентилятор у ванну. У компанії Альтер Ейр вони завжди є в наявності, так як попит на них зростає з кожним роком. Незмінна якість, яка відповідає світовим стандартам, тепер може бути і у вашому домі й ви забудете про надмірну вологість, яка псує речі, спричиняє дискомфорт й негативно відображується на стані здоров'я людини.

Переваги: висока якість збірки, ефективність роботи, довговічність, надійність
Недоліки: вартість

Soler&Palau (Іспанія)

Сучасний та якісний вентилятор для ванної кімнати і туалету Soler&Palau допоможе вирішити ряд проблем, що зазвичай виникають у ванних кімнатах та санвузлах. Продукція Soler&Palau відповідає всім світовим стандартам якості. Основною перевагою даних пристроїв є тиха робота і стильний дизайн. Продаж цієї продукції на ринку України компанією Альтер Ейр проводиться не перший рік. Особливу увагу ми рекомендуємо приділити настінним вентиляторам побутового призначення серії Silent, які відрізняються не тільки стильним і привабливим дизайном, але і практично безшумною роботою.

 • Дизайнерська серія (Soler&Palau Silent Design). Ви - естет і зовнішній вигляд побутової техніки має першочергове значення для вас? Тоді забудьте про стандарти і вибирайте той вентилятор у ванну з безлічі кольорових варіантів, який підійде вашому інтер'єру. Всього за якихось 60-80$ ви вб'єте двох зайців: і вологість у ванній приберете, і дизайн кімнати підкреслите. Чи дійсно це захмарна сума для вашого ж комфорту, як думаєте?

Переваги: низький рівень шуму, невелика вартість, надійність конструкції, стильний дизайн
Недоліки: плівковий зворотний клапан не гарантує повного захисту від потрапляння зовнішнього повітря, невелика потужність буває недостатньою для деяких кімнат.

 • Стандартна серія. Вентилятор для ванної цієї серії нічим не поступається за функціями дизайнерській, проте коштує дешевше. Ефективність роботи така ж висока, мінімальний рівень шуму, непомітність. У компанії Альтер Ейр постійно працює гнучка система знижок, тому популярність даних вентиляторів дуже висока і їх просто миттєво розкуповують.

Переваги: низька вартість, невисокий шум при роботі, надійність.
Недоліки: невелика потужність, слабкий зворотний клапан
Soler&Palau виробляє канальні вентилятори, які можна сміливо розглядати у якості ефективного варіанту витяжної вентиляції для ванної.

солер палау купити

Vortice (Італія)

Настінні вентилятори Vortice відрізняються бездоганною якістю збірки, італійським дизайном і вражаючими шумовими характеристиками. Вентиляційне обладнання бренду Vortice відповідає всім світовим тенденціям і може похвалитися високою функціональністю і продуктивністю. В модельному ряді присутні агрегати з таймерами, датчиками вологості, автоматичними жалюзі. Також варто відзначити високоякісний зворотний клапан, який використовується у всіх моделях.

Переваги: якість збірки, надійний зворотний клапан-метелик з пластику, продуктивність.
Недоліки: рівень шуму нижчий, ніж у Elicent, проте вищий, ніж у Maico і Soler&Palau. Крім того, варто згадати особливості осьових вентиляторів Vortice - більшість з них в базовій комплектації мають двигун на звичайних втулках, а комплектація з підшипниками (індекс LL) коштує дорожче аналогів інших брендів.

Великий вибір вентиляторів для ванної - на сайті Альтер Ейр

Фахівці компанії Альтер Ейр за свій багаторічний досвід роботи перевірили безліч брендів побутової вентиляції. Тому ми пропонуємо тільки якісне та ефективне обладнання.

 • Для людей, які вище за все ставлять надійність і ефективність, а також особливу увагу приділяють безшумності, ми рекомендуємо вентилятори Maico – дана компанія є однією з найкращих у світі на даний момент, все обладнання виробляється в Німеччині.

 • Тим, хто цінує ефективність і особливу увагу приділяє співвідношенню "ціна-якість", підійдуть настінні вентилятори Elicent - даний виробник є суббрендом Maico і виробляє якісне обладнання в Італії.

 • Для поціновувачів вишуканих форм і дизайнерських рішень ми рекомендуємо побутові вентилятори Soler&Palau, зокрема серію Silent – це одні з найтихіших вентиляторів, а їх дизайн не залишить нікого байдужим.

 • Вентилятори Vortice - ефективне італійське обладнання з приємним дизайном і відмінною продуктивністю.
Дзеркала у вашій ванній все ще запітнілі? Тоді вам слід ще раз прочитати цю статтю і зробити правильний вибір: вологість і вогкість (а отже - грибок і цвіль) або безпека і комфорт. Ціна на вентилятори для ванної має великий діапазон варіантів, в залежності від марки, серії та функціоналу. Купити вентилятор у ванну можна в Альтер Ейр, де спеціалісти завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Яка повинна бути витяжка в туалет?

При покупці вентилятора варто звертати увагу на ряд чинників, які впливають на якісну роботу вентилятора для ванної:
правильно підібрана потужність вентилятора - з усіх аспектів, описаних вище;
 • енергоефективність - має низький рівень енергоспоживання;
 • безшумна робота - не потривожить мешканців під час своєї роботи;
 • наявність зворотного клапана - запобігатиме потраплянню відпрацьованого повітря з вентканала назад в приміщення, а з ним - запахів, забруднень тощо;
 • наявність додаткового функціоналу - таймер або датчик вологості значним чином можуть спростити використання вентилятора у ванній і контроль його роботи.

ЗАПОВНЮЙТЕ ФОРМУ ТА ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.