Побутові витяжні вентилятори для ванних кімнат

Фільтр
-
Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1369грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1186грн
Вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro
ціна 4435грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1327грн
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 6300грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico AWB 100 C
ціна 2470грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 5650грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2074грн
Вентилятор з таймером Maico ECA 100 ipro KVZC
ціна 7620грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4335грн
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 1900грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 1951грн
maico ER 60 VZC - вентилятор для витяжки у ванній
ціна 8120грн
Побутовий вентилятор Elicent Elegance 100 TIMER
ціна 2112грн
Elicent Elegance 120 TIMER - вентилятор з зворотним клапаном
ціна 3256грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=1d5Y6M4QsAE

Огляд самого потужного вентилятора на ринку Европи - Maico ER

https://www.youtube.com/watch?v=-7gAxWDPZLo

Огляд тихого и продуктивного вентилятора для ванної і санвузла Elicent Elegance

Для чого використовується витяжний вентилятор

Вентилятор побутовий витяжної для ванної кімнати покликаний забезпечити якісну витяжку повітря з приміщень ванних кімнат і туалетів. У першому випадку основним завданням пристроїв є видалення надмірної вологості і запобігання виникненню грибка і цвілі. Тоді як для витяжки повітря з санвузлів першорядним завданням є видалення неприємних запахів. Вентилятори побутові купити справа не найпростіша, при підборі настінного вентилятора у ванну потрібно звертати увагу на кілька основних параметрів: розміри приміщення, основне призначення витяжки повітря, а також кількість людей, які користуються ванною кімнатою або санвузлом. Залежно від цих параметрів вираховується необхідний об'єм повітря для витяжки і підбирається вентилятор.

Чому слід купити настінний вентилятор

Настінні побутові вентилятори – це в основному вентилятори з клапаном (зворотним). Це означає, що даний пристрій запобігає потраплянню відпрацьованого поганого повітря, що викидається назовні, назад в приміщення. Таким чином, застосовуючи дані вентилятори для дому, Ви зможете убезпечити себе від появи непотрыбного пилу, неприємних запахів та інших негативних аспектів. Витяжні вентилятори для ванної кімнати і санвузла – прекрасне рішення для боротьби з підвищеною вологістю, оскільки надмірно сухе і надмірно вологе повітря шкодить людському організму. Купити вентилятори для будинку ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр: у нас найвигідніші ціни, якісний монтаж та доставка по всій Україні.

Вентилятор осьовий побутовий - практично безшумний витяжний пристрій невеликої продуктивності, які застосовуються для локальної витяжки повітря з різних приміщень побутового призначення.

Найчастіше дані агрегати використовуються для видалення вологи з приміщень, ванних кімнат, санвузлів (туалетів), гардеробних, а також для забезпечення загальнообмінної вентиляції невеликих кухонь і простих приміщень з застояним повітрям. Необхідність використання побутових вентиляторів настінного типу обумовлена тим, що в більшості випадків для забезпечення комфортного мікроклімату і ефективного видалення вологи з ванної природної витяжки не вистачає, в результаті чого виникає дискомфорт.

Надлишок вологи в приміщенні може бути небезпечний не тільки для самої кімнати, але і для людського здоров'я. Коли у ванні чи санвузлі висока вологість, на стінах і предметах утворюється грибок і цвіль, які не тільки псують зовнішній вигляд та оздоблення приміщення, але і потрапляють в організм людини.

У салоні кліматичної техніки Альтер Ейр присутній великий асортимент товару. Неважливо, чи хочете ви придбати вентилятор з автоматичними жалюзі або хочете купити відцентрову вентиляційну систему: у нас найвигідніші ціни, якісний монтаж і доставка по всій Україні.

Перевірити чи достатньо природної витяжки у ванній кімнаті дуже просто: необхідно піднести запалений сірник до вентиляційного каналу - якщо вогонь продовжує горіти, значить витяжка працює дуже слабо. Про недостатній повітрообмін у ванній кімнаті також свідчить запотівше скло або дзеркало. Важливою деталлю при виборі настінного вентилятора є наявність додаткових аксесуарів - датчика вологості і таймера, дистанційного пульта. Дані аксесуари  збільшують зручність і комфорт в експлуатації пристроя.

Придбати і встановити вентилятор в ванній кімнаті на перший погляд може здатися нескладним завданням, однак це неправильне твердження. Вибираючи такий прилад, варто враховувати габарити вашої ванної кімнати, рівень вологості, з якою доведеться боротися, температуру повітря, яка постійно там підтримується та ін. Також можна зупинитися як на стандартній моделі, так і підібрати стильну дизайнерську. Все залежить від побажань і фінансових можливостей покупця. Вентилятори для ванної ефективно борються не тільки з високою вологістю, але і усувають неприємні запахи, тим самим створюючи найбільш сприятливі умови перебування в приміщенні. Салон кліматичної техніки Альтер Ейр має в своєму асортименті величезний вибір побутових вентиляторів, які призначені для установки у ванних кімнатах і санвузлах, тому звертаючись в нашу компанію, ви гарантовано зможете знайти саме ту модель вентилятора, яка підійде вам за всіма ключовими параметрами.

Як вибрати вентилятор для ванної

Скільки коштує вентилятор, який здатний задовольнити всі ваші вимоги? Чи можна витратити мінімальну суму на такий прилад? Основна помилка людей при виборі вентилятора полягає в спробі заощадити - вибору даного пристрою не приділяють достатньо уваги, тому, купити дешевий вентилятор буде не найкращою ідеєю. Головним показником настінного, як і будь-якого іншого вентилятора, є натиск створюваного повітря, який дозволяє ефективно викидати відпрацьоване повітря в повітропровід і справлятися з різними опорами (поворотами, вигинами або просто довгим повітряним каналом). Недостатньо потужний пристрій просто не впорається з цим завданням. Занадто потужний і високонапірний вентилятор створить дискомфорт своєї гучної роботою. Тому, вибираючи вентилятор в ванну кімнату і санвузол, необхідно дотримуватися баланс між гучністю і продуктивністю. Таже важливо захистити вентилятор від впливу вологи, тому особливим попитом користуються вентилятори із захисною кришкою (дизайнерська серія). Компанія Альтер Ейр рекомендує розглянути для ванної кімнати наступні моделі вентиляторів:

Elicent (Італія)

Побутовий вентилятор для ванної Elicent

Elicent - це сучасні вентилятори для ванних кімнат, які володіють рядом корисних функцій. Таймер уповільнення сприяє зниженню шуму і більш рівномірному видалення повітря з приміщення. Датчик вологості регулює роботу вентилятора так, щоб максимально швидко видаляти вологу з приміщення. Позитивною рисою даних італійських вентиляторів є висока потужність, а також зворотний клапан-метелик з пластику. Завдяки йому повітря не потрапляє назад в приміщення, коли вентилятор вимкнений.

Дизайнерська серія (вентилятори Elicent Elegance). Це воістину елегантні вентилятори з демократичною ціною і відмінними показниками продуктивності. Тільки подумайте: цей, здавалося б, невеликий вентилятор може працювати до 30 тис. годин без відключення! А завдяки гладкій лицьовій панелі вони практично непомітні. Якість, підтверджена багатьма задоволеними покупцями, говорить сама за себе.

Переваги: висока ефективність, привабливий дизайн, довговічність роботи, надійність конструкції, якісний зворотний клапан-метелик з пластику.
Недоліки: рівень шуму вентилятора трохи вище, ніж у основних конкурентів.


Стандартна серія. Дані вентилятори можуть бути виконані як в базовій комплектації, так і з різними функціональними доповненнями: з таймером виключення, з гігростатом (для регулювання швидкості обертання), з двома швидкостями. Їх зовнішня панель дуже тонка, тому що вентилятор буде практично зливатися з загальною поверхнею і не виділятися на стіні.

Переваги: невисока вартість, великий вибір додаткових функцій, якісний зворотний клапан
Недоліки: не захищений від прямого потрапляння водних бризок, дизайн.

Maico (Німеччина)

Вентилятор для ванної німецького виробника MaicoКомпанія Maico виробляє найякісніші вентилятори в світі. Довіру покупців було завойовано ще кілька десятиліть тому. Висока якість, сучасні технології, німецька точність у виробництві - ось основні переваги компанії Maico. Люди, які дійсно цінують високу якість купуємої продукції, не замислюючись зупиняють увагу на вентилятори для ванної кімнати та санвузлів Maico. Настінні вентилятори даного виробника мають не просто привабливий дизайн - за ним приховуються також високі робочі характеристики.

Дизайнерська серія (серії ER, ECA ipro). Виробник даних вентиляторів хоч і є найбільш дорогим за ціною, але і виправдовує її високою якістю, якій, по суті, немає аналогів. Дизайнерська серія вентиляторів Maico подарує вам не тільки свіже й чисте повітря у вашій ванній, але і буде працювати безшумно, не вимагаючи особливого догляду і обслуговування. Вибір за вами: або заощадити, або насолоджуватися якісною вентиляцією за всіма критеріями.

Переваги: висока якість, низький рівень шуму (найтихіші вентилятори в світі!), довговічність роботи, ефективність
Недоліки: ціна


Стандартна серія. Зовсім не обов'язково їхати в Німеччину за цими вентиляторами. У компанії Альтер Ейр вони завжди є в наявності, так як попит на них зростає з кожним роком. Незмінна якість, яка відповідає світовим стандартам, тепер може бути і у вашому домі і ви назавжди забудете про надмірну вологістість, яка постійно набридає.

Переваги: висока якість збірки, ефективність роботи, довговічність, надійність
Недоліки: вартість

Soler&Palau (Іспанія)

Сучасні і якісні вентилятори для ванної кімнати та туалету Soler & Palau можуть вирішувати досить широкі завдання. Продукція Soler & Palau відповідає всім світовим стандартам якості. Основною перевагою даних пристроїв є тиха робота і стильний дизайн. Продаж даної продукції на ринку України компанією Альтер Ейр проводиться не перший рік. Особливу увагу ми рекомендуємо приділити настінним вентиляторам побутового призначення серії Silent, які відрізняються не тільки стильним і привабливим дизайном, але і практично безшумною роботою.
Дизайнерська серія (Soler&palau Silent Design). Ви - естет і зовнішній вигляд побутової техніки має первинне значення для вас? Тоді забудьте про стандарти і вибирайте з безлічі колірних варіантів саме той, який підійде вашому інтер'єру. Всього за якихось 60-80 $ Ви вб'єте двох зайців: і вологість у ванній приберете, і дизайн кімнати підкреслите. Дійсно це захмарна сума для вашого ж комфорту, як думаєте?

Переваги: низький рівень шуму, невелика вартість, надійність конструкції, стильний дизайн
Недоліки: плівковий зворотний клапан не гарантує повного захисту від потрапляння зовнішнього повітря, невелика потужність буває недостатньою для деяких кімнат.


Стандартна серія. Нічим не поступається за функціями дизайнерській і навіть коштує дешевше. Ефективність роботи така ж висока, мінімальний рівень шуму, непомітність. У компанії Альтер Ейр постійно працює гнучка система знижок, тому популярність даних вентиляторів дуже висока і їх просто миттєво розкуповують.

Переваги: низька вартість, невисокий шум при роботі, надійність.
Недоліки: невелика потужність, неякісний зворотний клапан

Vortice (Італія)

Настінні вентилятори Vortice відрізняються бездоганною якістю збірки, італійським дизайном і вражаючими шумовими характеристиками. Вентиляційне обладнання бренду Vortice відповідає всім світовим тенденціям і може похвалитися високою функціональністю і продуктивністю. В модельному ряді присутні агрегати з таймерами, датчиками вологості, автоматичними жалюзі. Також варто відзначити високоякісний зворотний клапан, який використовується у всіх моделях.

Переваги: якість збірки, надійний зворотний клапан-метелик з пластику, продуктивність.
Недоліки: рівень шуму нижче, ніж у Elicent, проте вище, ніж у Maico і Soler&Palau. Крім того, варто згадати особливості осьових вентиляторів Vortice - більшість з них в базовій комплектації має двигун на звичайних втулках, а комплектація з підшипниками (індекс LL) коштує дорожче аналогів інших брендів.

Великий вибір вентиляторів для ванної - на сайті Альтер Ейр

Фахівці компанії Альтер Ейр за свій багаторічний досвід роботи перевірили безліч брендів побутової вентиляції. Тому ми пропонуємо тільки саме якісне та ефективне обладнання.

Для людей, які вище за все ставлять надійність і ефективність, а також особливу увагу приділяють безшумності ми рекомендуємо вентилятори Maico – дана компанія є кращою на даний момент в світі, все обладнання якої виробляється в Німеччині.

Тим, хто цінує ефективність і особливу увагу приділяє ознакі "ціна-якість", підійдуть настінні вентилятори Elicent - даний виробник є суббрендом Maico і виробляє якісне обладнання в Італії.
Для поціновувачів вишуканих форм і дизайнерських рішень ми рекомендуємо побутові вентилятори Soler&Palau, зокрема серію Silent – це одні з найтихіших вентиляторів в світі, а їх дизайн не залишить нікого байдужим.

Вентилятори Vortice - ефективне італійське обладнання з приємним дизайном і відмінною продуктивністю.

Дзеркала у вашій ванній все ще запітнілі? Тоді вам слід ще раз прочитати цю статтю і зробити правильний вибір: вологість і вогкість (а отже - грибок і цвіль) або приємна свіжість і комфорт.