Фільтр

Вентилятори для ванної діаметром 120 мм

Ви вибрали
-
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 2299грн
Elicent Elegance 120 TIMER
ціна 3499грн
Soler&Palau SILENT-200 CZ DESIGN 3C
ціна 2557грн
Elicent Elegance 120 MHY SMART
ціна 4499грн
Soler&Palau SILENT-200 CZ
ціна 2120грн
Витяжний вентилятор Vortice M 120/5" LL
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної з керованою заслінкою і таймером Maico ECA 120 KVZ
ціна 9997грн
Витяжний вентилятор Vortice M 120/5" AT LL
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної Vortice MF 120/5" T
ціна 2225грн
Настінний вентилятор Elicent Elegance 120 PULL CORD
ціна 2499грн
Вентилятор для ванної з керованою заслінкою Maico ECA 120 K
ціна 8078грн
Helios M1-120 NC
ціна 6569грн
Настінний вентилятор Elicent Elegance 120 2SPEED
ціна 2999грн
Настінний вентилятор Elicent Elegance 120 CMT COMFORTIMER
ціна 3999грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 120/5"
ціна 1647грн
Витяжний вентилятор Vortice M 120/5" AT
Ціна по запиту
Вентилятор ELECTROLUX EAFM-120TH
ціна 2039грн
Сучасний витяжний вентилятор SILENT-200 CRZ DESIGN 3C
ціна 4268грн

Вентилятор для ванної 120 мм – це побутовий вентилятор, робота якого спрямована на видалення неприємних запахів, усунення забрудненого повітря та зайвої вологи в помешканні. Вентилятор для ванної 120 запобігає утворенню плісняви, грибків та конденсату у ванних кімнатах, що є частою проблемою замкнених кімнат з постійним контактуванням з водою.

Велика кількість моделей дає можливість обрати вентилятор з різноманіттям функцій та кольорів, які підходять для більшості помешкань.

Вентилятор для ванної діаметр 120 також можна використовувати в: санвузлі, гардеробній, коморі, кухні невеликого метражу.

Виробники вентиляторів для дому (діаметром 120 мм) представлені в Альтер Ейр – Maico, Helios, Soler&Palau, Systemair, Vortice, Elicent, Electrolux.

Є ПИТАННЯ? 

ЗВ’ЯЗУЙСЯ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ТА ОТРИМУЙ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Вентилятори для ванної Soler&Palau (Іспанія)

Soler&Palau – іспанський виробник кліматичної техніки.

 • модель Soler&Palau Silent 200 CZ Design 3C – має зворотній клапан, що перешкоджає потраплянню відпрацьованого повітря назад до приміщення;
 • модель Soler&Palau Silent-200 CRZ Silver, з таймером   настінний вентилятор, має регульований таймер для управління;
 • модель Soler&Palau Silent-200 CRZ Design 3C, з таймером   C – вбудований зворотній клапан. R  наявність таймера. Z  означає, що ЄС-двигун вентилятора працює на кулькових підшипниках, які гарантують до 30 000 активної діяльності пристрою. 

Вентилятори Soler&Palau

MAICO

Maico – німецька фірма, що виробляє якісну кліматичну техніку. Ефективність, заощадливість і широкий асортимент –  це все про виробника Майко.

 • модель Maico ECA 120 K, з регульованою заслінкою – побутовий вентилятор, забезпечує постійний безперервний відтік витяжного повітря з приміщень;
 • модель Maico AWB 120 HC, з датчиком вологості витяжний вентилятор, час вибігу встановлюється в інтервалі від 3 до 25 хвилин.
 • модель Maico ECA 120 KF, з датчиком освітлення вентилятор для невеликих приміщень, поєднує в собі високу продуктивність і компактні розміри.

Вентилятори Maico

HELIOS

Helios  німецький виробник, виготовляє якісну кліматичну продукцію для побутового використання.

 • модель Helios M1-120 NC   витяжний вентилятор з таймером. Припинити роботу обладнання може через 6, 10, 15 або 21 хвилину після того, як погасне світло;
 • модель Helios M1-120 F  модель обладнана електронною системою з мікропроцесором, яка забезпечує оптимальний режим роботи вентилятора. Двигун пристрою обладнаний термічним захистом від перевантаження і оснащений підшипниками.

Вентилятори Helios

ELICENT

Eliсent італійський стиль, німецька якість. 

 • модель Eliсent Elegance 120 Pull Cord, зі шнуровим вимикачем ­  обладнаний економічним двигуном на кулькових підшипниках. Збір повітря здійснюється рівномірно з усіх боків, що позитивно впливає на показники вологості в приміщенні. Оснащений захистом від попадання води IPx4 і термозахистом, завдяки чому пристрій може ефективно функціонувати при температурі до 40 градусів;
 • модель Eliсent E-STYLE 120 PRO 2VEL   побутовий вентилятор, має зворотний клапан-метелик, що  запобігає потраплянню повітря з повітропроводів в приміщення при вимкненому вентиляторі.

Вентилятори Eliсent

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.