Фільтр

Вентилятори для ванної 80 мм

Ви вибрали
-
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 7280грн
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 2240грн
maico ER 60 VZC - вентилятор для витяжки у ванній
ціна 9275грн
Побутовий вентилятор Maico ER 100
ціна 7280грн
Вентилятор для ванної з датчиком вологості Maico ER-AP 100 H
ціна 19186грн
Maico ER-APB 100 F - відцентровий вентилятор + клапан протипожежний
ціна 15012грн
ER + панель ER-AВ
Индивидуальный расчет стоимости
ER + панель ER-AK
Индивидуальный расчет стоимости
Helios ELS-GU
ціна 2190грн
Витяжний відцентровий вентилятор Maico ER-APB 100 G
ціна 14709грн
Корпус ER-GH
Индивидуальный расчет стоимости
Maico ER 100 GVZ - відцентровий вентилятор
ціна 11208грн
Витяжний відцентровий вентилятор maico ER-AP 100 G
ціна 13935грн
Вентилятор з таймером Maico ER-AP 60 VZ
ціна 13632грн
Витяжний вентилятор MAICO ER + панель ER-A
Индивидуальный расчет стоимости
Корпус Helios ELS-GUB
ціна 3568грн
Maico ER 100 F - вентилятори для витяжки
ціна 9862грн
maico ER 100 G - відцентровий вентилятор з датчиком освітленості
ціна 7440грн

Вентилятори для ванної діаметр 80 мм – забезпечують чисте повітря в помешканні. Підходять для невеликих за метражем кімнат: санвузлів, ванних, гардеробних, комор. Витяжні вентилятори видаляють забруднене повітря, виводячи його назовні разом зі сторонніми запахами.

В залежності від моделей вентиляторів вони мають свої спільності та розбіжності. Одним з актуальних є витяжний вентилятор для ванної 80 мм. Він ідеально працюватиме в невеликих приміщеннях. Дана техніка встановлюється в так званих «забруднених зонах», де найбільше скупчення вологи та бруду.

Вентилятор для ванної 80 мм легкий в монтуванні. Для того, щоб очистити прилад достатньо самостійно зняти захисну кришку та видалити накопичений пил та бруд.

Виробники вентиляторів для дому (діаметром 80 мм.) – Maico, Helios.

ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ.

ЗАДАВАЙТЕ ПИТАННЯ – ОТРИМУЙТЕ ВІДПОВІДІ!MAICO

Maico – це німецька фірма, що постачає надійні та якісні побутові вентилятори. Вони розробляють сотні вентиляторів, різних за діаметром, ціною та технічними особливостями, враховуючи потреби споживача.

Серед модифікацій вентиляторів Maico діаметром 80 мм. варто звернути увагу на:

 • модель Maico ER + панель ER-AK  має корпус прихованого монтажу ER-GH, знімну передню панель ER-AK. В панелі ER-AK є функція «комфорт» з модулем часу, для встановлення часу з потрібною періодичністю;
 • модель Maico ER + панель ER-AH  відцентровий вентилятор, має вентиляторний вузол ER-EC, інтелектуальний модуль часу та регульований датчик вологості;
 • модель Maico ER-AP 100 H  економічний режим, захищений від вологого середовища за рівнем IPX5, для безпеки від потрапляння води;
 • модель Maico ER 100 VZC – вентилятор розроблено відповідно до DIN 18017-3, мають ІІ клас герметичності, клас захисту IP45 та економія електроенергетики;
 • модель Maico ER-AP 100 G, двошвидкісний обладнаний вставним з'єднанням для електрики та зворотнім пластиковим клапаном. Споживає лише 10 Вт електроенергії.

Вентилятор для ванної Германія

HELIOS

Helios  бренд німецької техніки, виготовляє якісну продукцію для комфортного життя. Радимо розглянути наступні модифікації:

 • модель Helios ELS-V 100/60/35 ­ має три режими різної швидкості, двигун з кульковими підшипниками та вмонтований фільтр багаторазової роботи;
 • модель Helios ELS-V 100/60  відцентровий вентилятор, виконує роботу в двох режимах – з потужністю 60 м3/год і 100 м3/год;

Вентилятори для ванної мають нейтральний дизайн білого кольору. Шум вентиляторів мінімальний, що не створює дискомфорту.

Вентилятор для ванної 80 мм

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.