Фільтр

Осьові вентилятори витяжні

Ви вибрали
-
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1499грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 6090грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 100/4"
ціна 1416грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Electrolux EAFR 100 beige
ціна 1360грн
Витяжний вентилятор ELECTROLUX EAFM-100
ціна 1069грн
Maico ECA 100 ipro KVZC - безшумний вентилятор
ціна 8260грн
ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ VORTICE PUNTO EVO ME 100/4 LL
ціна 2709грн
Вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro
ціна 4865грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2770грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S
ціна 2110грн
Побутовий вентилятор Elicent Elegance 100 TIMER
ціна 2299грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 2299грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S T
ціна 3352грн
Elicent Elegance 120 TIMER
ціна 3499грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico AWB 100 C
ціна 3115грн
Вентилятори - це обладнання, яке сприяє повітрообміну в домі. Вентилятори в ванну призначені для видалення повітря з нежитлових приміщень. При цьому вони виводять зайву вологу і неприємні запахи. Дані пристрої поділяються на два типи: відцентрові й осьові.

НЕОБХІДНИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ


Осьовий вентилятор для ванної переміщує повітря за принципом пропелера. Він направляє повітряний потік уздовж своєї осі. Вентилятор осьовий характеризується високою продуктивністю в умовах безперешкодного проходження повітряних мас. Тобто коли повітря видаляється через короткий прямий повітропровід або вент канал.

КОМПАНІЯ АЛЬТЕР ЕЙР ПРОПОНУЄ ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ВЕНТИЛЯТОРІВ ДЛЯ ВАННОЇ

Серед компаній, які виробляють осьові вентилятори для ванної: німецькі - Maico і Helios, італійська - Elicent, іспанська - Soler & Palau. Кожен бренд випускає серії настінних вентиляторів, які якісно виконують свою роботу. Нижче розглянемо деякі з них.

MAICO ECA IPRO

Maico ECA ipro осьовий вентилятор для ванноїMaico ECA ipro - побутовий осьовий вентилятор, який характеризується високою потужністю і двома робочими швидкостями - 78 м3/год і 92 м3/год. Він випускається в декількох модифікаціях, які відрізняються своїм функціоналом.

Maico ECA ipro VZC оснащений таймером за допомогою якого встановлюється час затримки включення і відключення пристрою. Відкласти старт можна на 0, 50, 90 і 120 секунд. А час вибігу встановити на 0, 8, 17 і 25 хвилин. За допомогою такої функції настінний осьовий вентилятор не працює вхолосту. Коли в ванну заходять помити руки, вентилятор, встановлений працювати через 120 секунд, не включиться і не буде витягувати повітря. А коли людина приймає душ, є необхідність у видаленні повітря після відключення світла, для виведення утвореної вологи. Таким чином відкладений час дозволить нормалізувати рівень вологи у ванній.

Maico ECA ipro H оснащений датчиком вологості і таймером. Залежно від рівня вологи, вентилятор працює на одній з двох швидкостей. Чим вище показник, тим вище швидкість обертання крильчатки.

Maico ECA ipro F з фотоелементом включається під час запалювання світла. Таким чином вони підходять для приміщень, де автоматично вмикається світло і не використовується вимикач.

Maico ECA ipro В з датчиком руху активується, коли в приміщення заходить людина. Може працювати в парі з автоматичним включенням світла, який також реагує на рух.

У Альтер Ейр ви можете Maico ECA ipro вентилятор осьовий купити і отримати безкоштовну доставку по Києву.
Helios M1 вентилятор витяжний осьовий

HELIOS M1

Helios M1 - вентилятор осьовий малошумний від німецького бренду. Виробник інтегрував в обладнання нові технології, за допомогою яких ефективно і швидко досягаються комфортні умови в приміщенні. Стандартна модель має два режими роботи: 75 і 90 м3/год.

Моделі серії:

Helios M1 NC оснащений таймером, яким задається час запуску і тривалість роботи після вимкнення. Також таймер дозволяє встановити частоту включення вентилятора, автоматизувавши його роботу. Можна задати частоту в 8, 12 і 24 години.

Helios М1 F з мікропроцесором і датчиком вологості. Мікропроцесор активує роботу пристрою, аналізуючи інтенсивність підвищення рівня вологи. Якщо показник підвищується стрімко, обладнання запускається раніше досягнення заданого значення вологості. При повільному підвищенні - запускається після досягнення встановленого показника.

Helios М1 P має датчик присутності. Вмикається обладнання після фіксації руху. При цьому вентилятор буде працювати протягом 6 хвилин.

 

ELICENT ELEGANCE

Elicent Elegance побутовий осьовий вентиляторElicent Elegance - витяжний осьовий вентилятор для ванної. Він відрізняється лаконічним дизайном і тривалою надійною роботою. Моделі серії також характеризуються своїми функціональними можливостями.

Elicent Elegance TIMERоснащений таймером. Завдяки йому налаштовується тривалість роботи пристрою після вимикання світла у ванній. Діапазон часу, з якого можна обрати - від 3 до 25 хвилин.

Elicent Elegance COMFORTIMER виконується з таймером. Протягом 3-25 хвилин вентилятор осьовий побутовий працює на низькій швидкості. Це дозволяє знизити споживання енергії на 64%.

Elicent Elegance MHT з датчиком вологості. В даному вентиляторі встановлюється граничне значення рівня вологи від 40 до 80%. При його досягненні вентилятор активується.

Elicent Elegance MHY Smart з вбудованим чіпом і датчиком вологості. Пристрій автоматично включається на швидкості, яка визначається рівнем вологи в приміщенні.

Elicent Elegance - осьовий вентилятор ціна і якість якого приємно дивують.

 

SOLER & PALAU SILENT DESIGN

Soler&Palau Silent Design осьовий вентилятор
Soler & Palau Silent Design - безшумний витяжний вентилятор, який, крім високих технічних характеристик, має привабливий зовнішній вигляд. Моделі серії виконані в різному кольорі. Тому можливо легко підібрати обладнання до будь-якого дизайну приміщення.

Потужність вентилятора дорівнює 85-175 м3 / год, а рівень шуму досягає 26,5-35 дБа, в залежності від моделі.

Soler & Palau Silent CRZ Design з таймером вимикання, встановлюється час від 1 до 30 хвилин.

Soler & Palau Silent CHZ Design оснащений датчиком вологості і таймером. Устаткування включається, коли гігростат фіксує встановлений рівень вологості - від 60 до 90%. Таймером відкладається старт на 50 секунд і встановлюється періодичність роботи: через 4, 8, 12 або 24 години. У вентилятора можна налаштувати і час відключення, як і в моделі CRZ - від 1 до 30 хвилин.

Іспанський виробник випускає і осьовий вентилятор з жалюзі - серія Soler & Palau Silent.

Купити осьовий вентилятор в Україні за доступною ціною і високої якості можна в салоні кліматичної техніки - Альтер Ейр. Запрошуємо вас на безкоштовну консультацію. Заповнюйте форму внизу.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.