Фільтр

Відцентрові вентилятори для дому

Ви вибрали
-
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 7280грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4740грн
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 2240грн
maico ER 60 VZC - вентилятор для витяжки у ванній
ціна 9275грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I T
ціна 5520грн
Побутовий вентилятор Maico ER 100
ціна 7280грн
Витяжний вентилятор MAICO ER + панель ER-A
Индивидуальный расчет стоимости
Maico ER-APB 100 F - відцентровий вентилятор + клапан протипожежний
ціна 15012грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-175 S DESIGN
ціна 5424грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EcoAIR HLC ECOWATT
ціна 5195грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-250 N HT
ціна 6929грн
Maico ER 100 GVZ - відцентровий вентилятор
ціна 11208грн
Витяжний відцентровий вентилятор maico ER-AP 100 G
ціна 13935грн
ER + панель ER-AВ
Индивидуальный расчет стоимости
Вентилятор з таймером Maico ER-AP 60 VZ
ціна 13632грн
Витяжний відцентровий вентилятор Maico ER-APB 100 G
ціна 14709грн
Maico ER 100 F - вентилятори для витяжки
ціна 9862грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-170 NS
ціна 4363грн

Вентилятори для ванної – обладнання, яке призначене для видалення забрудненного повітря з приміщень. Вони створюють комфорт в нежилих приміщеннях та видаляють запахи і зайву вологу. 
Вентилятори виготовляють двох видів: осьові та відцентрові. Вони відрізняються своєю конструкцією та потужністю. Осьові вентилятори працюють по типу пропелера. Вони переміщують повітря вздовж осі та здатні видалити значний об’єм повітря, якщо не мають на шляху перешкод. Тобто коли повітря виводиться через прямий вент канал або короткий повітряпровід.

Стомились читати довгі тексти і не розумієте про що мова?
Натискайте на кнопку, інженери дадуть відповідь на всі ваші питання.


Відцентровий вентилятор має велику потужність, тому може використовуватися на виробництві. Під час роботи він створює певний тиск, який дозволяє подолати значні підйоми і вивести повітря назовні. Відцентрові вентилятори також називають радіальними. Вони працюють за наступним принципом: повітря надходить у вхідний отвір кожуха, потрапляє в канали між лопатями крильчатки та відцентровою силою збираються, направляючись у випускний отвір. Можна виділити три основні компоненти радіального пристрою.

 • колесо з лопатями;
 • спіральний кожух;
 • двигун з валом і підшипниками.

Лопаті робочого колеса, можуть бути загнуті вперед або назад. Перший варіант використовується для досягнення безшумної роботи, меншого розміру як комплектуючого так і корпусу.

Лопатки загнуті назад, споживають на 20 % менше енергії та забезпечують переміщення повітря з великим об’ємом.

Компанія Альтер Ейр пропонує на вибір перевірених виробників та їх кліматичну техніку: Maico, Helios, Soler&Palau, Vortice.

Далі розглянемо відцентрові вентилятори даних брендів.


MAICO
  ER

Maico  ERвідцентрові вентилятори, які виводять 62 м3 повітря за 1 годину. Вони використовуються для витяжної вентиляції ванної, санвузлів, комор, пральних кімнат та гардеробних. Кожна модель має свій функціонал, який підходить певному приміщенню.

Модель Maico ER VZC підходить для видалення повітря з санвузлів або ванних кімнат. Цей відцентровий вентилятор оснащений таймером, за допомогою якого регулюється та встановлюється час ввімкнення пристрою і тривалість роботи. Перша функція дозволяє заощадити на енергоресурсах та запобігати марної роботи. Якщо ви зайшли в приміщення тільки для того щоб помити руки, вентилятор не ввімкнеться (в цьому немає необхідності). Час вибігу-виключення дозволяє вивести з приміщення зайву вологу, яка утворилася після прийняття ванни чи душу. Також, для вентиляції у ванній використовується Maico ER H, обладнаний датчиком вологості і таймером.

Вентилятор  Maico  ER   з датчиком руху – знахідка для приміщень, де світло вмикається автоматично при вході.

Maico  ER I з інтервальним вимикачем встановлюється в приміщеннях, куди рідко заходять, але яким потрібна вентиляція, наприклад, в коморах. В приладі встановлюється час періодичного ввімкнення. Інтервал може складати від 1 до 15 годин. Тривалість роботи складає 10 хвилин.

Кожен з цих вентиляторів якісно здійснює вентиляцію та підтримує здоровий мікроклімат в приміщенні. Вони можуть монтуватися на стелі або стіні, та виводити повітря через вент канал чи повітряпровід.

Вентилятори для ванної

HELIOS   ELS-V

HELIOS  ELS-V  – відцентові вентилятори від німецького виробника.

Серія має ряд переваг:

 • безшумна робота – 39 дБа – легке дзижчання під час роботи;
 • елегантний дизайн – гладка лицьова панель, яка має естетично привабливий вигляд і поєднується з будь-яким стилем інтер’єру;
 • компактні розміри.

Відцентрові витяжні вентилятори мають високу продуктивність (від 35 до 100 м3/год) та спеціальну крильчатку.  Пристрої можуть встановлюватися на стіну та стелю. Асинхронний двигун у вентиляторах обладнаний кульковими підшипниками, які не потребують обслуговування та забезпечують безперебійну і надійну роботу пристрою. Вентилятор має багаторазовий фільтр, який запобігає забрудненню механізму. Щоб вчасно його очистити, на передній панелі вентилятора розміщений індикатор, який повідомляє про проблему. Вентилятор має клас волого- і пилезахисту  IP55. Таким чином його можна використати у вологих приміщеннях з невеликою концентрацією пилу.

Відцентрові вентилятори Helios для побутових приміщень, мають високу потужність та ефективно працюють.

SOLER
&PALAU EBB DESIGN

Вентилятор Soler&PalauEBBDESIGN спеціально розроблений для приміщень з підвищеними потребами до дизайну. Він органічно впишеться в будь-яку ванну кімнату або душову, відрізняється продуктивністю – 80-240 м3/год. Крильчатка обладнання виготовляється з загнутими вперед лопатками. Вентилятор обладнаний зворотним клапаном, який перекриває проникнення повітряних потоків з вент каналу в приміщення. Постачаються пристрої з різним функціоналом: 

 • з таймером – Soler&Palau EBB T DESIGN;
 • з гігростатом – Soler&Palau EBB HM DESIGN;
 • двошвидкісні – Soler&Palau EBB-175 DV DESIGN;
 • трьохшвидкісні – Soler&Palau EBB-250 DESIGN.

Вентилятори Soler&Palau EBB DESIGN – дизайнерське рішення для ванних кімнат та санвузлів.

Відцентрові вентилятори

VORTICE
  VORT  QUADRO 

Vortice  Vort  Quadroсерія витяжних вентиляторів, призначених для видалення відпрацьованого повітря з «брудних» зон будинку або квартири. Завдяки компактним розмірам, вони підходять для невеликих приміщень. Відцентрові вентилятори відрізняються елегантним дизайном, тому легко стануть частиною будь-якого інтер’єру.

Обладнання оснащене фільтром і ступенем захисту від потраплянна води IPх4. Таким чином, його можна встановити в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи.

Двигун обладнання має дві швидкості, які дозволяють регулювати об’єм повітря, що видаляється.

Вентилятори для ванної VorticeVortQuadro поділяються за типом монтажу:

 • Vortice Vort Quadro – настінні;
 • Vortice Vort Quadro I – вбудовані.

Також вони відрізняються додатковим функціоналом:

 • Vortice Vort Quadro – базова модель;
 • Vortice Vort Quadro T – модель з таймером затримки відключення

   (3-20 хвилин);

 • VorticeVortQuadro HCS – модель з вмонтованим гігростатом (датчиком вологості);
 • Vortice Vort Quadro Т HCS – модель з таймером і гігростатом.

Vortice  Vort  Quadro – серія компактних, стильних вентиляторів для вашого дому або квартири.

Вентилятор відцентровий

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.