Фільтр

Вентилятори для ванної Electrolux

Ви вибрали
-
Electrolux EAFR 100 beige
ціна 1360грн
Витяжний вентилятор ELECTROLUX EAFM-100
ціна 1069грн
Вентилятор ELECTROLUX EAFМ-100T
ціна 1449грн
Вентилятор ELECTROLUX EAFM-120TH
ціна 2039грн
Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFR-100Т
ціна 1710грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 TH dark
ціна 2090грн
Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFR-100
ціна 1390грн
Вентилятор ELECTROLUX EAFM-120
ціна 1399грн
Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFR-120 white
ціна 1680грн
Вентилятор ELECTROLUX EAFM-120Т
ціна 1889грн
Вентилятор ELECTROLUX EAFМ-100TН
ціна 1799грн
Electrolux Rainbow EAFR 100 mirror
ціна 1360грн
Вентилятор Electrolux EAF-120
ціна 1299грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T silver
ціна 1650грн
Вентилятор Electrolux EAFR 100 blue
ціна 1360грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 dark
ціна 1360грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T red
ціна 1650грн
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 TH red
ціна 2090грн

Electrolux – виробник побутової і професійної техніки, який вже не перший рік існує на ринку. Компанія Electrolux заснована в Швеції в 1919 і продовжує свій розвиток, випускаючи надійну техніку. Electrolux зарекомендував себе як фірма, яка випускає найнеобхіднішу побутову техніку, у тому числі витяжні вентилятори.

 Витяжні вентилятори Electrolux ідеально справляються з підтримкою здорового мікроклімату в приміщенні. Витяжний вентилятор -  необхідність в будь-якій квартирі, де є ванна кімната. Витяжний вентилятор у ванну Electrolux якісно знижує кількість пилу і рівень вологи в кімнатах з «важким» повітрям.

Вентилятори для ванни Електролюкс –  це легке очищення без додаткових пристроїв і простий монтаж. Вентилятори можна встановити в декількох положеннях, підібравши потрібний розмір: 100,
120 і 150. Витяжні вентилятори марки Electrolux можна знайти декількох видів: з таймером 1-20 хвилин, з регульованим таймером і датчиком вологості або ж класичний –стандарт. Всі  вентилятори Electrolux функціонують від електромережі в 220В.

Електролюкс подумав про необхідність функції заміни кольорової панелі і це є відмінним дизайнерським рішенням для оформлення ванної кімнати. 

Отримайте повну консультацію з підбору товарів
Тисніть на кнопку!


На українському ринку представлено три серії вентиляторів Electrolux:

Magic – зворотний клапан, захист від попадання води і двигун на кулькових підшипниках. Додатково можна замовити панель червоного, блакитного кольору або металік.

Premium – панель з надійного пластика ABS, компактна форма, захист від попадання води.   

Rainbow – зворотний клапан, малошумний електромотор, вентилятори придатні для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю.


Купити витяжні вентилятори Electrolux в Києві (з можливістю доставки по областях) можна в салоні кліматичної техніки "Альтер Ейр" або за телефоном 0800330828.

 

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.