Фільтр

Вентилятори Elicent - італійський стиль і німецька якість

Ви вибрали
-
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1499грн
Побутовий вентилятор Elicent Elegance 100 TIMER
ціна 2299грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 2299грн
Elicent Elegance 120 TIMER
ціна 3499грн
Elicent Elegance 120 MHY SMART
ціна 4499грн
Elicent Elegance 100 MHY SMART
ціна 3899грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 3130грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 2255грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
Индивидуальный расчет стоимости
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 2524грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 3130грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 1180грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 3567грн
Побутовий вентилятор Elicent Ministyle
ціна 1450грн
Італійський вентилятор у ванну Elicent Elegance 150 CMT COMFORTIMER
ціна 4999грн
Elicent Elegance 150 PULL CORD
ціна 3399грн
Настінний вентилятор Elicent Elegance 120 PULL CORD
ціна 2499грн
Elicent Elegance 100 2SPEED - побутовий вентилятор
ціна 2499грн

Компанія Elicent є офіційним підрозділом бренду Maico і знаходиться в Італії. Оскільки компанія Maico передає свої напрацювання Elicent, то можна сказати, що вентилятори Elicent, це більш дешева альтернатива вентиляторів Maico.

Elicent ELEGANCE

Вентилятор с обратным клапаном Elicent Elegance 100Дана серія вентиляторів для ванної кімнати, санвузли, вже давно завоювала довіру і любов покупців в Україні. Незважаючи на всі технічні переваги даної моделі над конкурентами, перше, через що люди зупиняють свій вибір - стильний мінімалістичний дизайн. Оскільки вентилятори Elicent виробляються в Італії, яскравий і запам'ятовується зовнішній вигляд продукції не є несподіванкою. Вентилятор має високу потужність, низьким рівнем шуму, захистом від попадання всередину бризок у вигляді лицьовій панелі, вбудованим зворотним клапаном типу "метелик" і зносостійким двигуном з кульковими підшипниками.

Вентилятори виробляються в трьох стандартних типорозмірах для повітропроводів 100, 125 і 150 мм, крім стандартного виконання випускаються:
Elicent ELEGANCE MHY SMART - вентилятор з датчиком вологості і регульованим таймером затримки включення і швидкодії, автоматичним регулюванням швидкості в будь якій рівня вологості (можливо регуліровваніе часу затримки і вибігання).
Elicent ELEGANCE PULL CORD - стандартний шнурової вимикач.
Elicent ELEGANCE CMT COMFORTIMER - вентилятор з таймером (регулюється в інтервалі від 3 до 35 хвилин) і мікропроцесорним управлінням.
Elicent ELEGANCE 2SPEED - двошвидкісний вентилятор, 24 працює на зниженій швидкості, перехід на підвищену здійснюється перемикачем.

Elicent E-Style Pro

Настенный вентилятор Elicent E-Style 100 ProНа відміну від серії Елеганс лицьова панель вентилятора виконана у вигляді решітки не закриває від прямого попадання бризок всередину пристрою. А ось шумові характеристики і продуктивність практично ідентичні, так само є вбудований зворотний клапан, так що можна розглядати цю серію як більш дешевий альтернативний варіант. Крім стандартної моделі без автоматики можна придбати осьові вентилятори з наступними функціями:
Elicent E-Style Pro T - вентилятор з таймером (встановлюється діапазон часу від 3 до 25 хвилин)
Elicent E-Style Pro MHT - вентилятор з датчиком вологості і таймером затримки включення і швидкодії, параметри регулюються - вологість від 40% до 80%, таймер від 3 до 25 хвилин.
Elicent E-Style Pro MHY Smart - вентилятор з вбудованим гигростатом і таймером затримки включення і швидкодії, автоматичним регулюванням швидкості в будь якій рівня вологості.
Elicent E-Style Pro 2VEL - двошвидкісний вентилятор, може працювати в "черговому" тихому режимі і перемикатися на підвищену потужність.


Elicent E-Smile

Elicent E-Smile - настенный вентиляторСучасні вентилятори з незвичайним дизайном, про що нам говорить сама назва. Форма даного вентилятора, стала причиною численних суперечок, зламавши всі канони в підході до дизайну та виробництва побутових вентиляторів.

Корпус виконаний з міцного Платик, монтується на стіни в приміщеннях з підвищеною вологістю, має хороший потенціал щодо тиску (високонапірний вентилятор).

Випускається в шести варинтах - стандартному, двохшвидкісному, CMT (COMFORTIMER) c регульованим таймером, CMHT (COMFORT HYGRO) з гигростатом і таймером, МНY Smart - з гигростатом, таймером і автоматичним регулюванням швидкості, PIR - інфрачервоним датчиком руху.

Elicent ECO

Унікальні побутові вентилятори Elicent ECO - можуть комплектуватися автоматичною заслінкою, гравітаційними жалюзі, або звичайною гратами. Такі вентилятори, можна купити далеко не у всіх виробників побутової вентиляції, що і робить компанію Elicent однією з кращих на ринку. Осьові вентилятори Elicent ECO можуть оснащуватися додатковими корисними опціями, таймером включення, уповільнення, датчиком вологості і ін. Вентиляційні жалюзі перед вентилятором, можуть виконувати кілька функцій. Перша функція зворотного клапана: якщо вентилятор не працює, повітря з повітряного каналу не буде надходити в приміщення, де проводиться вентиляція. Друга функція, повітрооброблюючого агрегату: під час роботи вентилятора, жалюзі можна налаштувати як вам завгодно, в результаті чого ви будете забирати повітря з того місця, де вам найбільше потрібно.

Elicent Ministyle

Настінний, побутової вентилятор Elicent Ministyle, має привабливий, стриманим дизайном, відповідає всім європейським вимогам і стандартам. Товщина лицьовій панелі вентилятора всього 17мм, що дуже важливо для тих, хто не хоче, щоб вентилятор в санвузлі привертав до себе надмірну увагу. Торгова марка Elicent піклується про своїх клієнтів і виробляє тільки найкраще вентиляційне обладнання. Класичний і приємний дизайн пристрою, яким неможливо зіпсувати приміщення, є відмінною рисою даних вентиляторів. Ударостійкий корпус з надійного пластика, витримає будь-які навантаження і можливі пошкодження. Такий вентилятор пропрацює безвідмовно довгі роки.

Підсумок

Эличент - итальянское вентиляционное оборудованиеКомпанія Elicent, досить швидко завойовувала популярність на світовому ринку вентиляційного обладнання, наприклад, на ринку України вона встигла міцно влаштуватися всього за один рік. Причина полягає в тому вона випускате те, що в найбільшій мірі цінують люди - надійні і красиві речі.
Вся продукція Elicent, сертифікована відповідно до світових стандартів якості, що гарантує вам покупку тільки сучасного і якісного обладнання, з гарантією від виробника. Побутові вентилятори Elicent - це відмінний вибір за розумні гроші. Настільки вдалого поєднання ціна / якість Ви не знайдете ні в одного виробника. Компанія Альтер Ейр є офіційним представником торгової марки Elicent в Україні, що гарантує вам надійність і офіційне обслуговування.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.