Фільтр

Вентилятори з датчиком вологості - повністю автоматизована витяжна вентиляція

Ви вибрали
-
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Elicent Elegance 120 MHY SMART
ціна 4499грн
Elicent Elegance 100 MHY SMART
ціна 3899грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 3121грн
осьовий вентилятор Elicent E-Smile
ціна 3121грн
Maico ECA 150 ipro H
ціна 14050грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-250 N HT
ціна 6929грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-100 NHT
ціна 7191грн
Витяжний вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CHZ SILVER
ціна 4869грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau EcoAIR HLC ECOWATT
ціна 5195грн
Вентилятор для ванної з датчиком вологості Maico ER-AP 100 H
ціна 19129грн
Вентилятор для ванної Вентс Квайт Екстра 150
ціна 3120грн
Вентилятор для ванної Maico ECA Piano H
ціна 8222грн
Витяжний вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CHZ ECOWATT
ціна 4677грн
ER + панель ER-AH
Индивидуальный расчет стоимости
Вентилятор осьовий Вентс Квайт 150
ціна 3015грн
Soler&Palau SILENT-100 CHZ VISUAL
ціна 4712грн
Побутовий вентилятор Maico ER 100 H
ціна 13150грн

Вентилятори настінного типу застосовуються для місцевої вентиляції в невеликих приміщеннях: ванних кімнатах, санвузлах, туалетах, коморах, підсобних приміщеннях. Вони здатні без значних енерговитрат здійснювати якісне видалення забрудненого повітря з неприємними запахами і високим рівнем вологості.

На сьогоднішній день існує безліч як стандартних витяжних вентиляторів побутового призначення, так і пристроїв з додатковими функціями:

- таймером затримки;
- датчиком вологості;
- датчиком руху;
- перемикачем базового навантаження.

В КОМПАНІЇ АЛЬТЕР ЕЙР -
НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ВЕНТИЛЯТОРІВ ДЛЯ ВАННОЇ

Вентилятори з датчиком вологості: для чого вони потрібні?

Настінні побутові вентилятори, які монтуються в нежитлових приміщеннях, призначені не тільки для боротьби з задушливим повітрям. Висока вологість в кімнаті сприяє утворенню і осіданню конденсату на стінах приміщення, тим самим псує внутрішнє оздоблення і сприяє появі і розмноженню грибка і цвілі, які негативно впливають на здоров'я людини. Тому сучасні витяжні вентилятори виготовляють з датчиком вологості, за допомогою якого можна встановити певне значення рівня вологи, перевищивши яке обладнання буде автоматично вмикатися на витяжку. Таким чином в приміщенні буде підтримуватися оптимальний показник рівня вологи.

Компанія Альтер Ейр пропонує витяжні вентилятори для ванної з датчиком вологості відомих виробників. Це бренди Soler & Palau, Maico, Elicent і Helios. Всі вони характеризуються відмінними показниками продуктивності і ефективності.

Вентилятори з датчиком вологості Maico

Німецький бренд Maico виробляє одні з найбільш якісних вентиляторів, представлених на світовому ринку. Модель Maico 60 ER H - витяжний вентилятор для ванної з датчиком вологості (гигростатом). Пристрій призначений для видалення забрудненого повітря з приміщення. Воно запускається за допомогою вимикача світла або датчика вологості.

Перед роботою пристрою налаштовується рівень вологості - 60, 70, 80 или 90%, перевищуючи який буде запускатися вентилятор. Гигростат, фіксуючи значення менше на 10%, вимикається. За допомогою даної функції в кімнаті буде завжди підтримуватися сприятливий мікроклімат з оптимальною концентрацією вологи.

Модель MAICO ECA 100 IPRO H також оснащена датчиком вологості. В залежності від значення вологості, обладнання може вмикатися на одну або другу швидкість. За допомогою такої функції, оптимально використовується побутовий вентилятор. Він ефективно виконує свою роботу, заощаджуючи на електроенергії.

ХОЧЕТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ?
ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Вентилятори з датчиком вологості Elicent

Компанія Elicent (Італія) займається випуском настінних побутових вентиляторів різної комплектації і функціоналу. Серія Elicent Eleganceзавоювала користувачів завдяки простому і в той же час елегантному дизайну, високим технічним характеристикам і якісним матеріалам. Корпус пристрою виготовляється з надійного АБС пластика, стійкого до впливу вологи. Серед моделей серії вентилятор для ванної з датчиком вологості Elegance MHT.

У витяжних вентиляторах Elicent Elegance MHT налаштовується бажаний рівень відносної вологості в діапазоні від 40 до 80%. При досягненні цього значення пристрій запускається на витяжку.

Крім цієї моделі в серію входить ще один вентилятор для ванної кімнати з датчиком вологості - Elicent Elegance 100 MHY Smart. Він оснащений мікрочіпом, який задає роботу двигуна, збільшуючи або зменшуючи його швидкість в залежності від зміни вологості в приміщенні. Таким чином дана модель, ефективно видаляє повітря з зайвою вологою. Чим нижче рівень, тим нижче буде швидкість обертання крильчатки і менше повітря буде видалятися. Така технологія дозволяє раціонально використовувати вентилятор, заощаджуючи на електроенергії.

Вентилятори з датчиком вологості Soler & Palau

Настінні побутові вентилятори Soler & Palau відрізняються безшумною і якісною роботою. Бренд випустив дві серії, які стали найпопулярнішими серед споживачів: Silent і Silent Design. Вентилятори останньої серії відрізняються гладкою передньою панеллю і виконуються в 14 кольорах.

Витяжні вентилятори Soler & Palau Silent 100 CHZ, Silent 100 CHZ Design оснащені гигростатом і таймером. У пристрої встановлюється рівень вологості від 60 до 90% і коли датчик фіксує рівень вище - запускається обладнання.
 

Вентилятори з датчиком вологості Helios

Витяжний вентилятор HELIOS М1-100 F виготовляється з датчиком вологості. Він своєчасно запускає механізм, якщо в приміщенні підвищується рівень вологи. Якщо він збільшується поступово, то вентилятор автоматично включається при досягненні максимального значення. Якщо показник буде швидко підвищуватися, то система включить вентилятор на повну потужність, не чекаючи досягнення максимального значення. Така особливість дозволяє швидко і ефективно видалити вологу і запобігти її накопичення в приміщенні. Таким чином не псуються оздоблювальні матеріали та не утворюється цвіль. Електронна система обладнання допомагає розрядити повітря і перешкоджає поширення неприємних запахів.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр пропонує придбати будь-яку модель вентилятора з датчиком вологості за вигідною ціною. Наші фахівці підберуть для Вас оптимальний варіант настінного вентилятора з доставкою по всій Україні. Продивитись вентилятор для ванної з датчиком вологості відгуки до них, ви можете на сторінках нашого сайту.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.