Фільтр

Безшумні вентилятори для ванної

Ви вибрали
-
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 6090грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Витяжний вентилятор ELECTROLUX EAFM-100
ціна 1069грн
Maico ECA 100 ipro KVZC - безшумний вентилятор
ціна 8260грн
Вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro
ціна 4865грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2770грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S
ціна 2110грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Побутовий витяжний вентилятор iFan
ціна 4613грн
Вентилятор зі стильним дизайном SILENT-100 CZ BLACK DESIGN 4C
ціна 2514грн
Soler&Palau SILENT-100 CZ CHAMPAGNE DESIGN
ціна 2514грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN 3C
ціна 1962грн
Вентилятор для ванной S&P SILENT-100 CZ SILVER DESIGN
ціна 2325грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Ivory
ціна 1946грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ GREY DESIGN 4C
ціна 2514грн
Настінний вентилятор осьовий maico ECA Piano
ціна 5175грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN BARCELONA
ціна 2994грн

Необхідність вентиляторів для ванних кімнат обумовлена ​​декількома факторами, одним з яких є надмірна герметичність будівель. Будинки та квартири максимально захищені від попадання в них вітру та холоду, що в свою чергу спричиняє появу підвищеного рівня вологості, грибка, цвілі й конденсату. Найчастіше ця проблема стосується ванних кімнат та санвузлів, де забудовники не передбачають розміщення вікон. Тому мешканці звертають свою увагу на вентилятори для витяжки повітря.

Найбільш запитуваною та популярною технікою на ринку України є побутові безшумні вентилятори. На сьогодні їх вибір максимально різноманітний: починаючи від виробників, закінчуючи потужностями, формою та дизайном пристроїв.

Пропонуємо звернути свою увагу на найпопулярніші моделі безшумних вентиляторів для ванних кімнат представлених в Альтер Ейр:

Elicent Elegance

 • Elicent ELEGANCE 100 TIMER – безшумний вентилятор (31.4 дБа) з таймером, здатний нормалізувати рівень вологи у приміщенні, а також видалити неприємні запахи за мінімальний проміжок часу. Наявність таймера спрощує роботу пристрою, зводячи її до мінімуму. Все, що вам знадобитися - це задати необхідні параметри, вказавши певний час для роботи вентилятора. Пристрій починає роботу після натискання на вимикач (відключається автоматично).
 • Elicent ELEGANCE 120 – осьовий вентилятор для ванної, безшумний (36.7 дБа). Діаметр підключення 120 мм, ступінь захисту IPX4, видаляє вологу, конденсат, підходить для невеликих приміщень: ванних кімнат, санвузлів, душових тощо.
 • Elicent ELEGANCE 100 – побутовий вентилятор, безшумний – 31,4 дБа, має зворотний клапан для запобігання попадань відпрацьованого повітря у приміщення. Пристрій виконаний в білому кольорі, зовнішній корпус зроблений з АБС пластику, двигун на кулькових підшипниках.

Безшумні вентилятори
Maico

 • Maico ECA 100 ipro KB – безшумний витяжний вентилятор (27/32 дБа), призначений для невеликих приміщень. Техніка обладнана датчиком вологості, автоматичною заслінкою, IPX5 захистом, а також двигуном з підшипниками.
 • Maico ECA 100 ipro – осьовий вентилятор від німецького виробника, має лаконічний дизайн, що виконаний у білому кольорі, датчик вологості, таймер, ударостійкий пластик зовнішньої декор. панелі, а також двигун на кулькопідшипниках. Рівень шуму низький - від 27 до 32 дБа.

Soler&Palau

 • Soler&Palau SILENT-100 CZ – настінний витяжний вентилятор, діаметр підключення – 100 мм, колір – білий, країна виробник – Іспанія. Високоефективна техніка з мінімальним рівнем шуму – 26,5 дБа, не потурбує мешканців. Передбачено зворотний клапан, монтаж може бути як настінний, так і стельовий.

Існує думка: якщо вентилятор тихий, то його робота малоефективна, але це не так. Одними з головних чинників, які впливають на звуковий тиск техніки є:

 • Матеріал виготовлення техніки;
 • Шумоізоляційні покриття;
 • Наявність кулькопідшипників.
Купити безшумний вентилятор у ванну кімнату можна в салоні Альтер Ейр. Для консультації та додаткових питань звертайтеся до наших консультантів за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.