Фільтр

Витяжні вентилятори з зворотним клапаном

Ви вибрали
-
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1499грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 6090грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 100/4"
ціна 1416грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Electrolux EAFR 100 beige
ціна 1360грн
Витяжний вентилятор ELECTROLUX EAFM-100
ціна 1069грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2770грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S
ціна 2110грн
Побутовий вентилятор Elicent Elegance 100 TIMER
ціна 2299грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 2299грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4740грн
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 2240грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S T
ціна 3352грн
Elicent Elegance 120 TIMER
ціна 3499грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico AWB 100 C
ціна 3115грн
Soler&Palau SILENT-200 CZ DESIGN 3C
ціна 2557грн

Типи побутових вентиляторів та їх особливості.

Вентилятор с обратным клапаном Soler Palau Silent-100 CZВентилятор без зворотного клапана логічно встановити для витяжки в приватному будинку, якщо воздуховод вже оснастили власним випускним зворотним клапаном. Якщо мова йде про вентиляції в квартирі даний варіант не дасть необхідного комфорту і не забезпечить необхідний повітрообмін. У багатоквартирних будинках традиційно є вентканали у ванних кімнатах і туалетах, виведені вони у загальний вентиляційний стояк канал. Природно встановлювати окремий зворотний клапан в такому випадку проблематично, тому краще рішення це витяжний вентилятор з зворотним клапаном або з керованою заслінкою.
Вентилятори з керованою заслінкою (регульоване жалюзі на лицьовій панелі, автоматично закриває струм повітря при вимиканні вентилятора) за рахунок додаткової механіки коштують дорожче, що робить менш привабливими для споживача.

Зазвичай осьові вентилятори оснащуються пластиковим зворотним клапаном типу "метелик", відцентрові вентилятори оснащуються жорстким зворотним клапаном традиційної конструкції. Відцентрові вентилятори здатні забезпечувати більший тиск напору повітря, проте їх конструкція більш громіздка при однакових діаметрах підключаються повітроводів, так що розглядаючи їх застосування потрібно враховувати не тільки потрібні характеристики, але і специфіку приміщення. Кожен з представлених на нашому сайті брендів має свою лінійку вентиляторів оснащені вбудованим зворотним клапаном, займає свою споживчу нішу.

Осьові вентилятори з зворотним клапаном

Вентилятор с обратным клапаном Elicent Elegance 100Maico ECA 100 ipro - німецькі вентилятори преміум класу, всі моделі мають можливість програмування режимів роботи і можливість перемикання швидкостей, мають низьке енергоспоживання за рахунок сучасних ЄС двигунів, а так само низький рівень шуму. Випускаються з усіма видами автоматики від стандартних таймерів і датчиків вологості, до складних систем дистанційного управління і датчиків руху.

Elicent Elegance - вентилятор з зворотним клапаном від італійського дочірнього підприємства компанії Майко, має схожі з ipro характеристики і дизайн, за винятком можливості програмування режимів роботи і регулятора швидкості у базової моделі. По праву вважається оптимальним вибором в співвідношенні ціни і якості, так само випускаються моделі з вбудованими таймерами і датчиками вологості.

Soler&Palau SILENT-100 DESIGN - пропонує найширший асортимент колірних варіацій вентиляторів для сміливих дизайнерських рішень у ванних кімнатах і надзвичайно тиху роботу за рахунок використання запатентованої технології сайлент блоків для двигунів вентилятор. Найбільш цікаві моделі в серії це Soler&Palau SILENT-100 DESIGN Barcelona повторює один з елементів знаменитої фрески Антоніо Гауді і Soler&Palau SILENT-100 DESIGN Swarovski з декоруванням лицьовій панелі кристалами іменитого бренду.

Vortice Punto Filo MF - італійські вентилятори поступаються за своїм шумовим характеристиками вищеперелічених моделей, але надають більш демократичну ціну і більший вибір за рахунок того, що в рамках однієї лінійки випускаються вентилятори як з двигунами на "втулках", так і з кульковими підшипниками (маркуються як LL)

Вентс - український виробник, який хоч і не може похвалитися такою ж високою продуктивністю і низьким рівнем шуму у своїй продукції, але пропонує цікавий дизайн і конкурентну ціну. Найбільш цікаві моделі це Вентс 100 ЛД алюмат - лицьова панель має накладку з матованого алюмінію, Вентс 100 Квайт - настінний вентилятор зі зниженим рівнем робочих шумів.

Відцентрові вентилятори з зворотнім клапаном.

Всі перераховані вентилятори мають простий змінний повітряний фільтр, що позбавляє користувача від турбот по періодичного чищення крильчатки від скупчується бруду, достатньо просто зняти фільтр і провести його чистку.

Вентилятор с обратным клапаном Vortice Vort Quadro Micro 100Maico ER - центроебжный вентилятор призначений для витяжної вентиляції в санвузлах, коморах і гардеробах. Призначений виключно для прихованого монтажу і вимагає для цього окремий корпус, після установки зовні буде видно тільки його лицьова панель, що приховує повітряний ифльтр і крильчатку. Як і інша продукція німецького бренду зарекомендував себе винятковою надійністю, а так само високою потужністю. Однією з особливостей Maico ER 100 можна вважати можливість використання його для вентиляції двох приміщень одноразово, завдяки розведенню повітроводів з корпусу.

Vortice Vort Quadro Micro 100 (Італія) - відцентровий вентилятор з низьким рівнем робочого шуму і стильним дизайном лицьовій панелі, в рівній мірі підходить для вентиляції в будинку і в офісі. На відміну від Майко бокс монтажний поставляється разом з ним в комплекті, що при меншій ціні пристрою служить вагомим аргументом на його користь.

Soler&Palau EcoAIR ECOWATT - вентилятор оснащений фірмовим сайлент блоком і енергоефективним двигуном, що споживає мінімум електроенергії, працює так само тихо, як і вентилятори осьового типу. На відміну від побутових відцентрових вентиляторів інших виробників має незвичайну конструкцію, що його двигун і крильчатка розміщені під кутом, що дозволило зробити його таким же компактним як і звичайний осьовий вентилятор, візуально він практично не відрізнити і монтується на стіну аналогічно.

Висновки.

Вентилятор с обратным клапаном Vortice Punto FiloПідводячи підсумок можна зробити висновок про те, що різниця в ціні між вентилятором з зворотним клапаном і без незначна, так що економити просто немає сенсу, адже вбудований зворотний клапан позбавляє вас від задування в приміщення холодного зовнішнього повітря, зворотного попадання вологи і неприємних запахів видалених раніше з приміщення. Природно ми рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями щодо того, чи підійде вам по потужності те чи інше обладнання вподобане на нашому сайті. Адже від правильного підбору вентиляції залежить не тільки комфортність перебування в будинку, але і здоров'я.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.