Фільтр

Вентилятори для ванної Systemair

Ви вибрали
-
Systemair BF-W - витяжний вентилятор з возможэностью монтажу в тонкі стінні перегородки і віконні скла
ціна 1460грн
Вентилятор Systemair BF 120T
ціна 1859грн
Systemair BF 120TH
ціна 2954грн
Вентилятор з датчиком вологості Systemair CBF 100LTH
ціна 4482грн
SYSTEMAIR BF 100T - ВЕНТИЛЯТОР З ТАЙМЕРОМ
ціна 1460грн
Настінний вентилятор Systemair CBF 100LS
ціна 2257грн
SYSTEMAIR BF 100S - витяжний вентилятор для ванної
ціна 1162грн
Systemair BF 150TH
ціна 3652грн
Systemair BF 150S
ціна 1859грн
Вентилятор для ванної Systemair CBF 100LT
ціна 2988грн
Вентилятори Systemair BF 100TH
ціна 2589грн
Вентилятори Systemair BF 120S
ціна 1460грн
SYSTEMAIR BF 150T - ВЕНТИЛЯТОР З ТАЙМЕРОМ
ціна 2191грн

Компанія Systemair  шведський виробник кліматичного обладнання, який завоював свою популярність у багатьох країнах світу, у тому числі і Україні. Завдяки якісному виконанню всіх деталей, технічним показникам, енергоекономічності, а також сучасному дизайну, обладнання від Systemair набуває все більш та більш широку аудиторію покупців.

ХОЧЕТЕ КУПИТИ ВЕНТИЛЯТОР ВІД SYSTEMAIR? КЛІКАЙТЕ!


Одним з таких обладнань, є витяжні вентилятори для ванної Systemair. На сьогоднішній день, величезною проблемою у кожній квартирі або будинку є підвищена вологість у ванній, санвузлі та душовій. Внаслідок чого, у приміщенні з'являється конденсат, цвіль а також грибок. Причиною виникнення подібних проблем часто виявляється надмірна герметичність будівель, повітря в яких не може правильно циркулювати, застоюється та утворює різні мікроби, неприємні запахи тощо.

Для вирішення даних незручностей, бренд Systemair створив витяжні осьові вентилятори для ванної. Їх робота спрямована на видалення відпрацьованого повітря з приміщень. Подібна техніка може встановлюватися як у побутових, так і комерційних приміщеннях. Відрізняється максимальною компактністю та лаконічним дизайном, підійде практично до будь-якого інтер'єру.

Для прикладу розглянемо декілька моделей вентиляторів Systemair, представлених в Альтер Ейр:

Характеристики

Systemair BF 100TH

Systemair CBF 100LT

Systemair BF-W

Діаметр підключення

100 мм.

100 мм.

100 мм.

Опції управління

Таймер

Таймер

Стандарт

Підключення до електромережі

230В 1~ 50Гц

220 V/50 Hz

220 V/50 Hz

Ступінь захисту

IP44

IP44

IP44

Рівень звукового тиску

45 дБа

 52 дБа

45 дБа

Частота обертів

2 468 об/хв.

2403 об/хв.

2468 об/хв.

Вага

1 кг.

1,3 кг.

1 кг.

Споживана потужність

15 Вт

29,1 Вт

 14,8 Вт

Максимальна витрата повітря

69 м³/г

105 м³/г

 68,8 м³/г


Витяжні вентилятори Systemair для ванної  це відмінне рішення для усунення проблем відпрацьованого повітря з кімнат за короткий проміжок часу.

Плануєте купити побутовий вентилятор Systemair? Тоді телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте техніку на сайті. Для консультації, уточнення ціни, технічних характеристик, питань доставки та монтажу, звертайтесь до менеджерів Альтер Ейр.

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.