Фільтр

Італійські побутові вентилятори Vortice - доступна європейська техніка

Ви вибрали
-
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4043грн
ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ VORTICE PUNTO EVO ME 100/4 LL
ціна 2311грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I T
ціна 4708грн
Вентилятор для ванної Vortice MF 100/4" LL
ціна 1676грн
Vortice Punto M 150/6" A T
Ціна по запиту
Витяжний вентилятор Vortice M 120/5" LL
Ціна по запиту
Vortice Vort Quadro Super I - стильний витяжний вентилятор відцентровий
ціна 7173грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto M 100/4" LL
Ціна по запиту
Вентилятор для ванної Vortice MF 120/5" T
ціна 1898грн
Витяжний вентилятор Vortice M 120/5" AT LL
Ціна по запиту
Vortice Vort Quadro Super I - стильний витяжний вентилятор відцентровий
ціна 6532грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 120/5"
ціна 1405грн
Вентилятор для ванної Vortice Vort Quadro Micro 100
ціна 2785грн
Vortice Vario 150/6" AR - реверсивний вентилятор
ціна 3278грн
Vortice MF 90/3.5
ціна 1060грн
Вентилятор з таймером і автоматичними жалюзі
Ціна по запиту
Витяжний вентилятор Vortice M 120/5" AT
Ціна по запиту
Бытовой вентилятор Vortice Punto M 100/4" A PIR LL
Ціна по запиту

Високоякісна техніка Vortice представлена ​​повним асортиментом в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Вентилятори Vortice виробляються в Італії. Висока європейська якість, італійський дизайн, все це приваблює шанувальників марки Vortice по всьому світу. Компанія Vortice вже більше 40 років виробляє вентиляційне обладнання екстра-класу. Постійні розробки, інновації - ось запорука успіху Vortice на світовому ринку.
 

Для чого призначені настінні вентилятори Vortice


 
Вентилятор Vortice VarioБитовие вентилятори Vortice, можуть використовуватися абсолютно в різних умовах. Устаткування Vortice, може бути як ефективним вентилятором для ванної, санвузла, так і здійснювати вентиляцію невеликих приміщень, наприклад, гардеробних кімнат.
Ефективні характеристики і високу якість дозволяють вентиляторів Vortice виконувати свої головні завдання максимально ефективно.
Дані італійські вентиляційні пристрої обреді популярність не в останню чергу завдяки практично безшумної роботі і привабливим дизайнерським рішенням, в яких виконані представлені побутові вентилятори
 

Які бувають настінні вентилятори Vortice


 
Для вентиляції невеликих приміщень, ванних кімнат, санвузлів використовують два типи вентиляційного обладнання. Це поділ відбувається за принципом пристрою лопатей вентилятора і їх розташуванню по відношенні до осі.
 
Осьові (аксіальні) вентилятори Vortice - найпростіший і найпоширеніший вид вентилятора. Лопаті (лопатки) вентилятора, розташованих не трохи під кутом до осі вентилятора. Завдяки його обертанню забирають повітря з одного боку і викидають з іншого. За рахунок того, такі вентилятори не дорогі у виробництві, вони застосовуються в різних галузях.
 
Відцентрові вентилятори Vortice - більш складна і дорога техніка. Відцентрові вентилятори використовують обертовий ротор, який дозволяє забирати повітря в його повітряний отвір, завдяки унікальній формі лопаток і викидати за допомогою відцентрової сили, чому вони так і названі.
 

Монтаж настінного вентилятора Vortice

Компанія будь настінний вентилятор монтується досить просто, хоча не варто нехтувати послугами професіоналів. Вихід вентилятора вставляється в повітропровід або витяжний отвір. Краї настінного вентилятора кріпляться до стіни, є різні способи прикріпити вентилятор до стіни. У будь-якому настінному вентиляторі передбачені кріпильні отвори, в які вставляються кріпильні болти.
Ось варто приділити особливу увагу. Якщо ви купили звичайний вентилятор без додаткових функцій, тоді головна ваша проблема, це визначити де плюс, де мінус і просто прикрутити дроти живлення у відповідні отвори. Якщо ж ваш вибір зупинився на вентиляторі Vortice з датчиком вологості, таймером вимикання або уповільнення, тоді завдання трохи ускладнюється. Якщо ви купуєте вентилятор в компанії Альтер Ейр, ви обов'язково отримаєте інструкцію по експлуатації та монтажі вентилятора. При бажанні ви можете скористатися послугами наших монтажників, які швидко і якісно змонтують будь-яку вентиляційну техніку.
 

Висновок


 
Настінні (побутові) вентилятор Vortice - це правильний вибір для облаштування вентиляції в невеликих приміщеннях. Якщо осьові вентилятори Vortice можуть використовуватися тільки в невеликих приміщеннях, то відцентрові вентилятори Vortice можуть швидко і безшумно переміщати велику кількість повітря. Для людей які турбуються про зовнішній вигляд вентилятора, компанія Vortice щорічно вдосконалює дизайн своєї продукції.