Фільтр

Віконні вентилятори

Ви вибрали
-
Systemair BF-W - витяжний вентилятор з возможэностью монтажу в тонкі стінні перегородки і віконні скла
ціна 1474грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HCM-150 N
ціна 3044грн
Вентилятор для ванної Maico EVN 15
ціна 7708грн
Вентилятор для ванної Maico EVN 15 P
ціна 9963грн
Vortice Vario 150/6" AR - реверсивний вентилятор
ціна 3844грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HCM-N 225
ціна 4275грн
Вентилятор для ванної Maico EVH 31
ціна 28038грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HV-150 M
ціна 3451грн
Витяжний вентилятор Vortice Vario 150/6 AR LL S
ціна 4422грн
Вентилятор для ванної Maico EVR 31
ціна 34669грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HV-150 AE
ціна 3042грн
Осьовий вентилятор Vortice Vario 150/6" ARI
ціна 6647грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HV-230 AE
ціна 5909грн
Віконний вентилятор Maico EV 31
ціна 32111грн
Вентилятор для ванної Maico EVN 22 P
ціна 22787грн
Реверсивний вентилятор Vortice Vario 230/9" AR LL S
ціна 8612грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HV-230 M
ціна 6929грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau HV-300 A
ціна 7543грн

Віконні вентилятори

Віконний вентилятор – сучасне обладнання, яке організовує повноцінну вентиляцію повітря в приміщеннях різного функціонального призначення. Пристрої можуть встановлюватися у віконні прорізи/кватирки житлових і виробничих приміщень, офісів, а також вони будуть особливо актуальні для приміщень з підвищеним забрудненням або зволоженням повітря (ванні кімнати, санвузли, гаражі і т. д.)

Оконный вентилятор с жалюзи

Основним призначенням вентиляторів віконних є охолодження повітря приміщення в літню пору року. З цим завданням цілком добре впорається і кондиціонер, тільки слід врахувати, що ціна найбільш дешевого кондиціонера значно вища за вартість найбільш дорогого вентилятора. Встановивши це обладнання в своєму приміщенні, ви відразу відчуєте, що повітря стало значно свіжішим та чистішим, що в свою чергу сприяє хорошому самопочуттю, настрою і працездатності.

Монтаж віконного вентилятора не доставить вам ніяких проблем і труднощів, завдяки невеликим габаритам і вазі пристрою, що дозволяє встановлювати його прямо у вікно, попередньо вирізавши у склі спеціальний отвір. Такі вентилятора не займуть багато місця в приміщенні, а також вони є практично непомітними для людського ока.

Монтаж вентилятора оконного

Види віконних вентиляторів

В залежності від напрямку переміщення повітряного середовища існують:

 • віконний вентилятор витяжний;
 • віконний вентилятор припливний;
 • віконний вентилятор припливно-витяжний;

Вибір того чи іншого типу вентилятора залежить від мети його використання. Приміром, в гостьову кімнату краще всього поставити припливний тип, ідеальним варіантом для кухні буде установка витяжного типу, а для кімнати/санвузла підійде реверсивний вентилятор. Рекомендуємо зупинити свій вибір на віконних вентиляторах з автоматичними жалюзі, тільки слід врахувати, що їх ціна буде дещо вищою ніж в звичайних моделях.

Основні переваги віконних вентиляторів:

 • компактні розміри і зручний монтаж, який не вимагає установки додаткової системи повітроводів;
 • порівняно невелика ціна;
 • висока якість збірки і надійність;
 • невелике енергоспоживання;
 • широкий температурний діапазон;
 • немає необхідності в постійному обслуговуванні;
 • низький рівень шуму.

Крім того, всі сучасні моделі віконних вентиляторів володіють практичним функціоналом для більш комфортної експлуатації. Таким чином, ви можете вибрати собі модель з пультом ДУ, який дозволяє регулювати роботу пристрою на відстані. Також, є можливість зміни режимів роботи, швидкості обертання лопатей і т. д.

Вентилятори віконні Vortice Vario

Представляємо вашій увазі вентилятори Vortice Vario, які є еталоном високої якості за доступною ціною. Vortice Vario – високоефективні вентилятори для ванних кімнат, які володіють високою надійністю, практичністю і зручністю у використанні , а також довговічністю.

Оконный вентилятор Vortice Vario

Основним призначенням цього обладнання є створення ідеального мікроклімату в приміщенні шляхом створення постійного відтоку забрудненого і припливу атмосферного повітря в приміщення будь-якої конфігурації.

На нашому сайті alterair.ua представлені такі моделі віконних вентиляторів Vortice Vario:

Якщо говорити про інші популярні бренди віконних вентиляторів, то до них слід віднести:

 • Maico;
 • Soler&Palau;
 • Systemair.

Підсумки

Підводячи підсумок до всього вищесказаного, слід зазначити, що віконні вентилятори – незамінне вентиляційне обладнання, яке створить у вашому будинку свіжу та здорову атмосферу, що сприяє відмінному самопочуттю і здоров'ю в цілому. Встановлення цього пристрою не вимагає істотних грошових і часових витрат, а його ефективна і продуктивна робота забезпечить швидке досягнення потрібних параметрів мікроклімату при невеликому енергоспоживанні.

 

Як обрати вентилятор – актуальне питання, відповідаючи на яке необхідно враховувати функціональні та естетичні чинники:

Функціональні:

 1. Площа та висота приміщення – щоб розрахувати потужність;
 2. Тип об'єкта – квартира або будинок;
 3. Стадія ремонту/будівництва – щоб обрати вид вентилятора та його конфігурацію;
 4. Поверховість – з метою розрахувати довжину каналу та обрати тип вентилятора;
 5. Діаметр каналу – щоб обрати модифікацію.

Естетичні:

 1. Декоративна панель – буде механізм вентилятора прихованим за лицьовою панеллю чи ні;
 2. Колір – оптимальний для дизайну вашої кімнати.

Вентилятори відцентровіта осьові – два основних типи витяжних вентиляторів. Їх відмінність полягає у принципі проходження повітряного потоку.

 1. Вентилятори, які направляють потік повітря паралельно осі вентилятора, називають осьовими. Такі механізми мають лопатки, що направляють потік повітря паралельно осі, навколо якої вони розташовані. Це один з найпростіших за будовою тип вентиляторів.
 2. Відцентрові вентилятори мають ротор, який складається з центральної осі, навколо якої встановлюються рухаючі лопатки спіральної форми. Такий вентилятор здатний переміщати повітря перпендикулярно до вхідного перетину вентилятора, тобто, повітря обертається та одночасно рухається назовні до виходу. Ротор, що обертається, засмоктує повітря у вентилятор біля осі та викидає його перпендикулярно у відвід, виконаний у вигляді спірального кожуха.
Безшумні вентилятори для будинку – найбільш запитувана характеристика у даних пристроїв. Кожен виробник прагне забезпечити високу продуктивність при низькому шумі. Найкраще з цим справляються осьові витяжні вентилятори Soler&Palau Silent, Silent Design та відцентрові Maico ER. Серед канальних вентиляторів вигідно відрізняється серія TD Silent.
Купити витяжний вентилятор в Києві та по всій Україні ви можете на сайті alterair.ua. У нашому магазині можна замовити витяжні вентилятори з доставкою та офіційною гарантією.

Рейтинг вентиляторів для будинку від компанії Альтер Ейр виглядає так:

 1. Maico ER 60  – відцентрові вентилятори німецького виробництва вже багато років займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки – висока ефективність (62 м³/год), тривалий термін експлуатації та тиха робота (36 дБа) – все про цей вентилятор.
 2. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – осьові витяжні вентилятори з тихою роботою (26,5 дБа). Особливість серії – дизайнерська лицьова панель та великий вибір кольорів.
 3. Elicent Elegance 100 – італійські осьові вентилятори для ванної, які забезпечать ефективне видалення повітря (90 м³/год) при комфортному рівні шуму (31,4 дБа). Бюджетний варіант вентиляторів Maico.
Ціна на витяжні вентилятори в інтернет-магазині Альтер Ейр варіюється в діапазоні від 1060 грн до 14070 грн.