Фільтр

Вентилятори Elicent

Ви вибрали
-
Італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 90
ціна 5100грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 100
ціна 1499грн
італійський стельовий вентилятор Elicent POLAR 120
ціна 5200грн
Стельовий вентилятор Elicent POLAR 140
ціна 5300грн
Стельовий віяло Elicent POLAR 150
ціна 5600грн
Побутовий вентилятор Elicent Elegance 100 TIMER
ціна 2299грн
Вентилятор для ванної Elicent Elegance 120
ціна 2299грн
Elicent Elegance 120 TIMER
ціна 3499грн
Elicent Elegance 120 MHY SMART
ціна 4499грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5979грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5810грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5979грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5877грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 7093грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 7093грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 6891грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 6891грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 8242грн

Бренд Elicent не потребує рекомендацій і є загальновизнаним лідером світового ринку вентиляційної техніки італійського виробництва. Його продукція поєднує в собі еталонну якість і новітні інноваційні технології, які забезпечили компанії неймовірний успіх на ринку вентиляційного обладнання. Устаткування Elicent характеризується надійністю, високою якістю збірки, тривалим терміном служби і високою міцністю. Альтер Ейр - офіційний представник компанії Elicent, тому ми відповідаємо за якість обладнання, а також можемо запропонувати найвигіднішу ціну на ринку.

Різноманітність продукції Elicent

Компанія Elicent пропонує широкий асортимент якісно виконаних вентиляторів, які можна розділити на такі типи:

Продукція даного виробника відрізняється високим рівнем виконання, технічними характеристиками, продуктивною роботою і відмінним поєднанням ціна/якість.

Осьові вентилятори для ванної Elicent

Головною функцією даного обладнання є витяжка і викид забрудненого повітря з приміщення у вентиляційний канал. Осьові вентилятори найчастіше використовуються в ванних кімнатах, санвузлах і т.п. Крім того, пристрої також нормалізують рівень вологості в приміщеннях до оптимального рівня і усувають неприємні запахи, що важливо.

Вентилятор для ванної Elicent E-Smile

Для надійної роботи вентилятора виробники подбали про оснащенні його якісним шарикопідшипниковим двигуном, ресурс безперервної роботи якого складає до 30000 годин.

Рекомендуємо вам звернути увагу на серію побутових вентиляторів Elicent Elegance зі стильною передньою панеллю, яка відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.

Канальні/трубні вентилятори Elicent

Ці агрегати ідеально підійдуть для використання в побутових, офісних та інших приміщеннях з метою видалення забрудненого повітря з кімнати на вулицю і для припливу свіжого атмосферного повітря з вулиці. Істотним плюсом таких пристроїв вважаються низькі шумові характеристики, завдяки чому вас не буде турбувати зайвий шум від роботи вентилятора.

Осьовий канальний вентилятор ELICENT TUBO 100 TP

У порівнянні з настінними вентиляторами, канальні відрізняються більш складним монтажем, вони встановлюються під стелею і ховаються гіпсокартонними панелями. Крім того, їх велика потужність дозволяє обслуговувати досить великі за площею приміщення.

Стельові вентилятори Elicent

Стельові вентилятори Elicent - потужні, тихі і функціональні вентагрегати, які призначаються для циркуляції повітряних мас по приміщенню для того, щоб в ньому завжди було відчуття свіжості і прохолоди. Ці пристрої користуються великою популярністю завдяки мінімальному споживанню електроенергії, тому використання такого обладнання не відіб'ється негативному чином на вашому бюджеті.

Вентилятор стельовий Elicent POLAR 150

Таким чином, стельові вентилятори - доступний і зручний спосіб підтримки комфортних умов у вашому домі, офісі і т.д. в будь-який час року.

Камінні вентилятори Elicent

Існують також камінні моделі вентиляторів Elicent, які експлуатуються в приміщеннях, в яких розміщені каміни. Цей пристрій служить для підвищення температури повітря в приміщенні, видалення з нього диму, а також воно підсилює тягу, що в свою чергу сприяє швидкому розпалювання вогню і більш тривалого горіння.

Високоэфективний кришний вентилятор Vortice Tiracamino

Підсумки

Виходячи з усього вищеописаного, можна зробити висновок, що вентилятори компанії Elicent не дарма заслужили такої популярності серед споживачів. Устаткування Elicent - приклад високої якості у поєднанні з цілком доступною ціною. Широкий вибір вентиляторів дозволить вам підібрати оптимально підходить модель, виходячи з ваших індивідуальних потреб і побажань. Звернувшись до фахівців компанії Альтер Ейр, ви зможете купити якісний вентилятор Elicent, який буде ідеально підходити вам як по дизайну, функціоналу так і за ціною.