Фільтр

Вентилятори Maico (Німеччина)

Ви вибрали
-
Побутовий вентилятор Maico ER 60
ціна 6190грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico ECA 100 ipro K
ціна 5180грн
Maico ECA 100 ipro KVZC - безшумний вентилятор
ціна 7030грн
Вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro
ціна 4140грн
Корпус для прихованого монтажу MAICO ER-UP/G
ціна 1910грн
maico ER 60 VZC - вентилятор для витяжки у ванній
ціна 7890грн
Вентилятор із зворотним клапаном Maico AWB 100 C
ціна 2650грн
Настінний вентилятор осьовий maico ECA Piano
ціна 5291грн
Побутовий вентилятор Maico ER 100
ціна 6190грн
Стельовий вентилятор Maico EC 90 B
ціна 30030грн
Maico EZQ
ціна 45355грн
Maico EZQ
ціна 35459грн
Maico EZQ
ціна 38036грн
Maico EZQ
ціна 19413грн
Maico EZQ
ціна 32057грн
Maico EZQ
ціна 15049грн
Maico EZQ
ціна 54735грн
Maico EZQ
ціна 51402грн

Компанія Maico виробляє вентиляційне обладнання високої якості. Довіра покупців завойовувалася багатьма роками, завдяки численним розробкам та інноваціям в кліматичній галузі. Компанія Альтер Ейр є офіційним представником Maico Україна. Купуючи вентилятори Maico у нас, Ви можете бути впевнені, що вони сертифіковані, для використання на території нашої країни.
 

Продукція компанії Maico


 
Компанія Maico Ventilatoren була заснована Крістіаном Майєром в 1928 році, в Німеччині. З того часу курс компанії був спрямований в бік інновацій і розробок в сфері вентиляції. Асортимент компанії включає в себе близько 1600 різних вентиляторів, вентиляційних установок і комплектуючих до вентиляційних систем.
 
Завдяки такому ґрунтовному підходу до виробництва вентиляторів, Ви можете укомплектувати систему вентиляції продукцією одного виробника. Це досить зручно, адже комплектуючі та агрегати однієї компанії (виробника) краще працюють один з одним.

Основними перевагами вентиляторів Maico є: висока якість збірки, практично безшумна робота (побутові вентиляційні агрегати Maico серії ER є найбільш безшумними в світі), виняткова потужність, надійність і продуктивність. Серед покупців вентиляторів даного бренда міцно зміцнилася думка, що Maico - вентилятори для обраних, які в першу чергу цінують якість, не звертаючи уваги на ціну.
 
В асортименті компанії Maico, ви знайдете як побутові вентилятори, так і промислові вентиляційні установки.

Настінні вентилятори Maico


Сучасні вентиляційні агрегати, які дозволяють не просто забезпечити вас комфортним кліматом, але і стати гідною прикрасою вашого будинку. Компанія Maico, не раз отримувала нагороди і призи за свої вироби. Рекомендуємо звернути увагу на вентилятори серії ER і ECA.


Вентилятори для круглих каналів Maico

Вентилятори, які володіють високою продуктивністю і низькими шумовими характеристиками. Круглий канальний вентилятор Maico здатний працювати навіть в найважчих умовах. Надійність вентиляційних агрегатів Maico, обумовлена ​​високою якістю матеріалів, а спеціальна конструкція даних пристроїв забезпечує просте обслуговування. Крильчатка німецьких вентиляторів спроектована таким чином, щоб при високій продуктивності створювати якомога менше шуму.


Вентилятори в шумоізоляційному корпусі Maico

Компанія Maico приділяє величезну увагу тихій роботі своїх агрегатів. Її побутова серія, по праву, вважається найтихішою в світі. Щоб забезпечити безшумну роботу промислового обладнання використовують високоякісні шумоізоляційні матеріали. Акустичні вентиляційні пристрої Maico застосовуються в побутових, офісних та комерційних приміщеннях, а також для забезпечення повітрообміну промислових будівель.
 

Дахові вентилятори Maico 

Часто витяжка повітря здійснюється через дах. Відпрацьоване повітря, завжди тепле, тому піднімається вгору приміщення. Відповідно викидати його на дах, набагато простіше. Конструкція даних пристроїв класична - корпус з високоякісного металу і захисна кришка-грибок для попередження потрапляння водяних бризок під час дощу. Використовуються дахові пристрої як для місцевої витяжки, так і в системах загальнообмінної вентиляції. Зверніть увагу на дахові вентилятори Maico. Це висококласний продукт.
 

Дизайнерська серія побутових вентиляторів Maico

Компанія Maico, не перший рік користується особливою популярністю у людей, які здатні цінувати високу якість продукту. Потрібно визнати, що Maico - це одна з найдорожчих компанії на ринку вентиляційної техніки. Але одночасно вона є найуспішнішою і виробляє найбільш якісні вентиляційні пристрої в світі.

Матеріали, з яких виробляється вся продукція компанії, безпечні і довговічні.

Окремої згадки заслуговує дизайн побутових моделей вентиляторів - Maico серії ER і ECA ipro. Дані пристрої не тільки відрізняються винятковою якістю, але і привабливим дизайном, який підійде до будь-якого інтер'єру. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці побутових вентиляторів Maico.
 

Висновок


 
Вентилятори Maico - кращі вентиляційні агрегати в світі. Німецька якість і точність, італійський вишуканий дизайн - здавалося б, не можна поєднати такі поняття в одному продукті, але компанії Maico це вдалося. Звертайтеся за консультацією до офіційного дилера Maico Украхна - компанії Альтер Ейр. Ми підберемо для Вас найкращу продукцію.