Фільтр

Вентилятори Ostberg

Ви вибрали
-
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 3336грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 160 C
ціна 3201грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 2493грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 5627грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6504грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6504грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 10110грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 7009грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6504грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
Индивидуальный расчет стоимости
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 7818грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 10716грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 9132грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 7852грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 10278грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 8020грн
Ostberg TKC - даховий вентилятор
ціна 7751грн
Даховий вентилятор Ostberg TKS
ціна 9604грн

Ефективний канальний вентилятор Ostberg серии SK

Для того, щоб система вентиляції працювала якісно та безперебійно, необхідно використовувати якісні комплектуючі та агрегати. Компанія Альтер Ейр пропонує вам звернути увагу на вентиляційне обладнання Ostberg. Шведська компанія Ostberg, вже багато десятиліть виробляє вентиляційне обладнання. Альтер Ейр – є офіційним представником компанії Ostberg в Україні. Асортимент компанії Ostberg, досить широкий, з допомогою агрегатів компанії, Ви можете обладнати систему вентиляції будь-якої складності, для вирішення будь-яких завдань.
Канальні вентилятори Ostberg


Вентилятори Ostberg

Компанія Ostberg – представляє повний спектр побутових і напівпромислових вентиляторів, як для припливу, так і для витяжки. В асортименті представлені вентилятори в шумопоглощающем корпусі, вогнестійкі, осьові, відцентрові, канальні.

Вентилятор для прямокутних каналів Ostberg

Вентилятори для круглих каналів Ostberg – компактні і продуктивний вентилятори, які використовуються в системах, побудованих на круглих повітропроводах. Ці пристрої дозволять вам переміщати великі об'єми повітря, працюючи при цьому максимально тихо. Можлива комплектація різними опції, таймерами, для того щоб максимально ефективно вирішувати завдання повітрообміну.

Круглі вентилятори Ostberg - кращі вентилятори в корпусі з нержавіючої сталі. Значною перевагою їх є високі аеродинамічні характеристики. Принцип роботи круглих канальних вентиляторів можна подивитися на відео.

Вентилятори для прямокутних каналів Ostberg. Це обладнання являє собою потужний, високопродуктивне, але в той же час компактний пристрій для організації ефективного повітрообміну в приміщенні, яке вбудовується в вентиляційні системи / повітроводи або ховається за стелею підшивання.

Цей вентилятор можна встановити в будь-якому положенні, під будь-яким кутом. Ще одним плюсом таких установок є низькі шумові характеристики і тривалий термін експлуатації.

Даховий вентилятор Ostberg

Дахові вентилятори Ostberg – можуть справлятися як з витяжкою повітря, так і для витяжки диму з приміщення, для цього були розроблені, різні вогнестійкі серії. Висока якість зборки, значні робочі характеристики, ось що роками привертає клієнтів компанії Ostberg.

Відцентрові вентилятори Ostberg – особливий вид вентиляційної техніки, вони здатні давати високий напір повітря, осьові вентилятори такої ж потужності, не здатні з ними конкурувати. Така ефективність обумовлена конструктивними особливостями відцентрового вентилятора.

Вентилятори з шумоізоляцією Ostberg. Вентиляційне обладнання Ostberg в шумоізольованому корпусі відрізняється дуже низьким рівнем шуму, яка досягається за допомогою шару мінеральної вати, покритого грубою вовняною тканиною. Чудовий приклад цьому - серія вентиляторів Ostberg LPKB, які працюють практично безшумно, забезпечуючи вам комфортні умови в приміщенні.


Вентиляційні установки Ostberg

Високоефективна вентиляційна установка Ostberg Heru

Компанія Ostberg, не бажає залишатися осторонь від сучасного вентиляційного обладнання. Все частіше люди відмовляються використовувати набірну систему і віддають перевагу приточно-витяжні установки. Тому що така система дешевше при монтажі, обслуговувати її легше, та й зібрати збірну систему вентиляції не так-то вже просто, що б вона коректно працювала.

Припливно-витяжні установки Ostberg Heru оснащуються функцією регенерації енергії, що дозволяє економити Вам витрачену на роботу системи вентиляції енергію. Корпус установки, має шумоізоляцію, для того що б установки Ostberg Heru, не порушувала спокій і затишок у вашому будинку. Якісна збірка сертифікати якості та відповідності міжнародним стандартам, все це стає головним чинником для того, щоб звернути увагу на вентиляційні установки Ostberg .


Комплектуючі Ostberg

Як вже говорилося вище, компанія Ostberg, може забезпечити складання системи вентиляції будь-якої складності. Ви запитаєте, як же щодо контролерів, датчиків і інших приналежностей, так от, Ostberg виробляє і їх. В асортимент приладдя Ostberg входять:
Тиристорні регулятори;
Клапани;
Інші приналежності.


Висновки

Компанія Ostberg найкращу справляє вентиляційну техніку в світі, звичайно ціна такої техніки трохи вище, ніж у деяких конкурентів, але все ж вона знаходиться в нормальних ринкових цінових рамках. Тобто, щоб отримати вентиляційне обладнання дійсно високого класу, вам необхідно звернутися до фахівців компанії Альтер Ейр. За детальними консультаціями звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр.