Фільтр

Вентилятори Soler&Palau

Ви вибрали
-
Вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 (Іспанія)
ціна 7137грн
Безшумний вентилятор Soler&Palau SILENT-100 CZ
ціна 1584грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 4018грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1493грн
Soler&Palau Silent 100 CZ Design - безшумний вентилятор
ціна 1772грн
Вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 350/125
ціна 7950грн
Вентилятор з таймером Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN
ціна 2770грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 8566грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1784грн
Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 100
ціна 4269грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125
ціна 6361грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 6246грн
Soler&Palau SILENT-200 CZ DESIGN 3C
ціна 2557грн
Soler&Palau TD-500/160 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 3V
ціна 15123грн
Soler&Palau TD-800/200 3V - круглий канальний вентилятор
ціна 8701грн
Вентилятор Soler&Palau TD-800/200 Silent T 3V
ціна 12878грн
Побутовий вентилятор Soler&Palau TD-1300/250
ціна 14578грн

Ми вже багато розповідали Вам про Важливість системи вентиляції в квартирі, вентиляції, будинку, офісі. Але що ж вибрати, адже ринок вентиляційного обладнання настільки різноманітний. Одні вентилятори дешевше інші дорожче, одні оснащуються додатковими функціями, інші ні, проводяться практично в будь-якій країні. Сьогодні ми трохи спростимо Ваш вибір. Компанія Альтер Ейр представляє Вашій увазі продукцію Soler&Palau Киев.
Логотип компанії Soler palau (Іспанія)

Історія компанії Soler&Palau - від маленької фірми до найбільшого виробника вентиляторів

Soler & Palau - іспанська компанія, створена в 1951 році інженерами Едуардом Солером і Джозефом Палау. Починаючи з дати заснування і донині ВСІ без виключення обладнання компанія виробляє на заводі в Іспанії, переносячи виробництво в менш розвинені країни для економії коштів. Дуже важливий той факт, що якість продукції - це офіційно затверджений в документах принцип компанії. S&P - перша в Іспанії виробнича компанія, яка отримала сертифікат відповідності ISO 9001/2000 в 1992 році. Головний акцент виробник робить на привабливий зовнішній вигляд, високу якість і безшумність роботи пристроїв.

Продукція компанії Soler & Palau

Приклад канального вентилятора Soler&PalauSoler & Palau країна виробник  широкого асортименту різного вентиляційного устаткування, серед яких слід виділити вентилятори (побутові, для канальних систем, промислові, вибухозахищені), вентиляційні установки, повітряні завіси та ін.
Дуже багато уваги компанія приділяє енергоефективності продукції, що виготовляється. Великою популярністю користуються вентилятори для ванної, а також канальні і кухонні вентилятори.


Вентилятори для ванної СолерПалау - один з найпоширеніших видів вентиляторів даного виробника, представлений рядом серій, серед яких кожен зможе підібрати собі оптимальний варіант. Канальні вентилятори СолерПалау призначені для використання в невеликих системах вентиляції з повітроводами або для прихованого монтажу в стіні для циркуляції повітря між двома приміщеннями. І нарешті кухонні вентилятори СолерПалау будуть ефективно працювати в приміщеннях кухні з метою видалення вологого повітря, з домішками жиру і диму.
Вся продукція даного виробника проходить багаторівневий контроль якості, тому ви можете не сумніватися в тому, що, купивши вентилятори Soler & Palau вони будуть служити вам на вищому рівні тривалий час.

Одна з ефктивних моделей s&p 500/150. Також вартий вашої уваги вентилятор s&p td 350.

Принципи роботи компанії Soler&Palau

Вентилятор для ванної Soler Palau Silent Design BarcelonaЩо стосується самої продукції компанії, то вона постійно вдосконалюється, так як одним з принципів компанії є постійні інновації. Щорічно компанія витрачає мільйони доларів на розробки і удосконалення виробленої продукції.

Завдяки цьому, компанія володіє правами на понад 100 патентів на розроблені технології. Обладнуючи систему вентиляції, Вам необхідно вибирати виробника, який здатний забезпечити Вас всіма необхідними агрегатами. Компанія Soler&Palau виробляє повний спектр вентиляційного обладнання, асортимент продукції входить близько 80 промислових моделей і 120 побутових.

Що стосується самих вентиляторів, то компанія вже давно закріпилася на світовому кліматичному ринку. Останніми роками її успіх закріпився завдяки лінійці особливих вентиляторів. Здатність вентилятора ефективно видаляти повітря з приміщення вже нікого не здивуєш, на перший план важливість, для людей, що вийшли, здавалося б, другорядні раніше для людей параметри. Серед цих параметрів безшумність роботи.

Адже вся побутова техніка призначена для того, щоб створити комфортні умови у вас в будинку. Але про будь комфортних умовах може йти мова, якщо вентилятор шумить, і Ви не можете навіть поговорити зі своїми близькими. Компанія Альтер Ейр рекомендує тихі побутові вентилятори Soler&Palau Silent, серед них можна знайти як побутові настінні, так і канальні вентилятори в шумопоглащающем корпусі. Це одні з самих тихих вентиляторів на ринку, з-за цього тисячі клієнтів вибирають вентилятори Soler&Palau по всьому світу.

Компанія Альтер Ейр є офіційним дилером Soler&Palau Україна та пропонує широкий асортимент якісной продукції від виробника.