Фільтр

Вентилятори Systemair

Ви вибрали
-
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2988грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 7370грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 3320грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 250 M
ціна 4017грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 XL
ціна 3917грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 250 L
ціна 4780грн
Побутовий вентилятор канальний Systemair K 125 XL
ціна 3286грн
Systemair K 100 XL - побутовий канальний вентилятор
ціна 3253грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 160 XL
ціна 3917грн
Systemair K 200 М
ціна 3950грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 125 М
ціна 3054грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 М
ціна 6440грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 160 M
ціна 3320грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 200 L
ціна 4814грн
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту

Ні для кого не секрет, що продукція шведської компанії Systemair - це якість, надійність, ефективність і прийнятна ціна. Асортимент вентиляторів цього бренду обчислюється десятками тисяч найменувань і відповідає високим вимогам при організації системи вентиляції будь-якого приміщення.
 
Технологіі виробництва вентиляторів цієї компанії доводять, що немає межі досконалості, так як Systemair з року в рік підвищує рівень інновацій і якість своїх вентиляторів для того, щоб ви змогли організувати комфорт і затишок у вашому будинку, квартирі, офісі, складському приміщенні, виробничому цеху та ін. Це підтверджено міжнародними сертифікатами і численними нагородами компанії Systemair.
 
Вентилятори Сістемейр, які пропонує компанія Альтер Ейр, діляться на кілька груп залежно від сфери їх застосування, типів вентиляційних систем, способів монтажу, типів повітропроводів та інших параметрів.

Канальні вентилятори Systemair KКанальні вентилятори Systemair . Вони призначені для монтажу в системі повітроводів і в залежності від їх форми діляться на вентилятори для круглих, прямокутних і квадратних каналів.

Вони енергоефективні і малошумні, характеризуються високою продуктивністю і однаково хороші для установки як в побутових приміщеннях, так і промислових. Особливо хотілося б відзначити вентилятори Systemair K серії і KD, які відрізняються високою потужністю, виготовлені зі стійких до пошкодження матеріалів, можуть встановлюватися в будь-якому положенні і підходять для приміщень з підвищеним рівнем вологості.

Даховий вентилятор для круглого повітропроводу Systemair

Дахові вентилятори Systemair. Встановлюються в житлових і громадських приміщеннях безпосередньо на даху. Зверху покриті захисним шаром для запобігання корозії і негативного впливу навколишнього середовища.

Лопаті крильчатки в таких вентиляторах загнуті назад для захоплення більшої кількості повітря. Крім того, дахові вентилятори оснащені системою захисту від перегріву.
 
Осьові вентилятори Systemair. Показники високою аеродинамічною ефективності цих вентиляторів дозволяють рекомендувати їх для установки в побутових і промислових приміщеннях і навіть в будівлях з підвищеною вологістю, а вбудовані термоконтакти забезпечують безперебійну роботу навіть в умовах високих температур.

Компанія Альтер Ейр надає повний асортимент осьових вентиляторів Сістемейр серій BF, AW, AR, а також AXCBF.
  
Вентилятори димовидалення Systemair. Для швидкого і ефективного видалення диму і гару з приміщення, а також в тих будинках, де підвищена пожежонебезпека і можливість загоряння, використовуються вентилятори димовидалення Systemair. Температура повітря, який можуть переміщувати ці вентилятори, 120 0C досягає, а корпус виготовлений з алюмінію і оцинкованої сталі. Для безпеки роботи двигуни вентиляторів димовидалення найчастіше встановлюються за межами потоку повітря, що переміщається.

Відцентрові вентилятори Systemair. Дана модель вентиляторів має форму равлика, і можуть використовуватися як з вентиляційними камерами, так і автономно.

Вони з'єднуються з повітроводами сланцями, а двигуни захищені термоконтактами. Користувач може регулювати швидкість обертання вентилятора і інтенсивність повітрообміну за допомогою трансформатора.
 
Настінні побутові вентилятори Systemair. Вони підходять для використання в малогабаритних приміщеннях або окремих кімнатах з підвищеною вологістю, вогкістю, неприємними запахами. Найчастіше їх застосовують у ванних кімнатах і санвузлах, льохах, коморах і т.п. Дані вентилятори характеризуються мінімальним рівнем шуму і високою продуктивністю, і допоможуть запобігти появі грибка і цвілі в цих приміщеннях.

Підсумки

Компанія Альтер Ейр пропонує Вам повний асортимент вентиляторів Systemair за вигідною ціною з доставкою в будь-який регіон України. Купити будь-яку з представлених моделей або отримати консультацію фахівця і відповідь на Ваше запитання Ви можете, звернувшись в Альтер Ейр.