Фільтр

Вентилятори Vortice

Ви вибрали
-
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Inter Plus 90/36
ціна 5991грн
Вентилятор для ванної Vortice MFO 100/4"
ціна 1416грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 120/48
ціна 6171грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 140/56
ціна 7526грн
ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ VORTICE PUNTO EVO ME 100/4 LL
ціна 2709грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S
ціна 2110грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4740грн
Вентилятор канальний Vortice Lineo 125 V0
ціна 5148грн
Вентилятор для ванної Vortice Punto Evo Flexo MEX 100/4 "LL 1S T
ціна 3352грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 100 V0
ціна 5082грн
Даховий вентилятор для каміна Vortice Tiracamino
ціна 24910грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I T
ціна 5520грн
Вентилятор для ванної Vortice MF 100/4" LL
ціна 1965грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 100 Q VO
ціна 4323грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 140/56
ціна 6232грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 160/60
ціна 6503грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 150 V0
ціна 6963грн
Vortice Nordik 1S 90/36
ціна 7074грн

Що з себе представляють вентилятори Вортіче?

Вентилятор - це незамінний пристрій для будь-якого приміщення. Дані агрегати покликані здійснювати правильний повітрообмін з метою забезпечення здорового мікроклімату. Багато хто уявляє собі вентилятор у вигляді приладу з лопатями, який ганяє повітря по кімнаті, але не всі знають, що різноманітність типів вентиляторів значно ширший.
Італійська компанія Vortice вже багато років працює на світовому ринку і пропонує різні модифікації вентиляторів побутового та промислового призначення. Vortice виробляє як невеликі і малопотужні вентилятори для використання в житлових будинках, квартирах, котеджах для вирішення проблем забрудненого повітря або підвищеної вологості в локальний характер, так і великогабаритні вентиляційні агрегати для установки в індустріальних приміщеннях, які створюють комплексну систему мікроклімату.

Vortice відцентрові вентилятори

Компанія Альтер Ейр, будучи офіційним дилером Vortice в Україні, має в своєму асортименті всі типи і моделі вентиляторів цього бренду за різними цінами. Серед них можна знайти настінні побутові, канальні, осьові, дахові, відцентрові, стельові і камінні вентилятори.

Настінні побутові вентилятори Vortice

Осьовий вентилятор vortice для вентиляції санвузла

Такі пристрої, як побутові вентилятори Vortice - зразок європейської якості за доступною ціною. Завдяки використанню цих вентиляторів, можна позбутися від задушливого забрудненого повітря в невеликих за площею приміщеннях. Крім того, вони ефективні в питанні видалення зайвої вологості і регулювання її рівня в межах допустимих норм.
Встановлюватися вони можуть найрізноманітнішим способом: на стіні, на стелі або навіть у віконному отворі (в спеціально підготовленому отворі). Забираючи повітря з приміщення, вони викидають його прямо на вулицю або в повітропровід невеликої довжини. Також всі вони мають захист від впливу конденсату і виготовлені з міцного ABS пластику. Зручність використання можливою завдяки тому, що Ви можете самостійно регулювати швидкість обертання вентилятора і інтенсивність видалення поганого повітря.
Крім того, рівень звукового тиску, який створюють настінні вентилятори Vortice, мінімальний і не завдасть клопоту користувачу.

Осьові вентилятори Vortice

Даний тип вентиляторів представлений декількома серіями, які працюють як на приплив, так і на витяжку повітря з приміщень. Це так звані реверсивні вентилятори, в яких можна змінювати напрямок обертання лопатей крильчатки. Багато з них оснащені захисною решіткою, яка перешкоджає попаданню всередину механізму частинок пилу і сторонніх предметів. Осьові вентилятори Vortice можуть працювати цілодобово без виключення, і це ніяк не вплине на їх термін служби і не призведе до поломки. Купуючи це обладнання, Ви отримуєте свіжий і чисте повітря в приміщенні за доступну ціну.

Канальні Vortice

Канальні Vortice призначені для установки в повітроводах круглого перетину і виконують функції витяжки повітря в тих приміщеннях, де це необхідно. Корпус таких пристроїв може бути виконаний з високоміцного пластику або ж оцинкованої сталі, яка не піддається корозії. Зокрема, канальні вентилятори Vortice CA стійкі до дії високих температур, оскільки двигун має термозахист. Установка проходить в будь-якому положенні. Вентилятори канального типу Vortice Lineo виробляються з екологічно чистого матеріалу, який до тожу ж ще і пожежобезпечний.

Камінні Vortice вентилятори

Ефективний вентилятор для каміна Vortice Tiracamino

До категорії камінних вентиляторів торгової марки Vortice відноситься модель TIRACAMINO. Дані агрегати встановлюються безпосередньо на даху будівлі. Головне їхнє завдання - забезпечити оперативне і абсолютне видалення диму і гару з області каміна. Вони здатні працювати в умовах понад високих температур (до 200 аж градусів Цельсія). Камінні вентилятори Vortice TIRACAMINO в разі, якщо камін вимкнений, можуть виконувати функцію витяжного вентилятора, усуваючи зайве забруднене або запилене повітря. Особливістю конструкції Vortice TIRACAMINO є те, що навіть встановлений на даху, він не піддається негативним атмосферних впливів. Придбати даний агрегат можна, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.

Різноманітність вентиляторів від італійського бренду Vortice дійсно велике, і щоб не розгубитися при виборі однієї з моделей для свого житла, довірте цю справу професіоналам. Фахівці Альтер Ейр з багаторічним успішним досвідом роботи в сфері вентиляції допоможуть Вам визначитися і гарантовано зроблять знижку на покупку.

Стельові вентилятори Vortice

Дизайнерський вентилятор Vortice для установки на стелі

Щодо стельових вентиляторів, тут Вортіче надає великий вибір від дорогих дизайнерських рішень до моделей в класичному дизайні. Лопаті вентиляторів і "штанга" виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, покриття виконано з порошкової не вигоряє від сонця фарби, а управління можна здійснювати не тільки з настінного перемикача або шнурового вимикача, а й з допомогою дистанційного пульта.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з цією продукцією в даному розділі - стельові вентилятор Vortice.