Фільтр

Вентилятори Vortice

Ви вибрали
-
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Inter Plus 90/36
ціна 5110грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 120/48
ціна 5264грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 140/56
ціна 6419грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I
ціна 4043грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice Lineo 100 V0
Ціна по запиту
Даховий вентилятор для каміна Vortice Tiracamino
ціна 24910грн
ОСЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ВАННОЇ VORTICE PUNTO EVO ME 100/4 LL
ціна 2311грн
Відцентровий вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I T
ціна 4708грн
Вентилятор для ванної Vortice MF 100/4" LL
ціна 1676грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 100 Q VO
Ціна по запиту
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 140/56
ціна 5315грн
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 160/60
ціна 5546грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 150 V0
Ціна по запиту
Vortice Nordik 1S 90/36
ціна 6034грн
Осьовий вентилятор Vortice Vorticel E
ціна 11253грн
Осьовий вентилятор Vortice Vorticel E
ціна 21945грн
Осьовий вентилятор Vortice Vorticel E
ціна 15477грн

Що з себе представляють вентилятори Вортіче?

Вентилятор - це незамінний пристрій для будь-якого приміщення. Дані агрегати покликані здійснювати правильний повітрообмін з метою забезпечення здорового мікроклімату. Багато хто уявляє собі вентилятор у вигляді приладу з лопатями, який ганяє повітря по кімнаті, але не всі знають, що різноманітність типів вентиляторів значно ширший.
Італійська компанія Vortice вже багато років працює на світовому ринку і пропонує різні модифікації вентиляторів побутового та промислового призначення. Vortice виробляє як невеликі і малопотужні вентилятори для використання в житлових будинках, квартирах, котеджах для вирішення проблем забрудненого повітря або підвищеної вологості в локальний характер, так і великогабаритні вентиляційні агрегати для установки в індустріальних приміщеннях, які створюють комплексну систему мікроклімату.

Vortice відцентрові вентилятори

Компанія Альтер Ейр, будучи офіційним дилером Vortice в Україні, має в своєму асортименті всі типи і моделі вентиляторів цього бренду за різними цінами. Серед них можна знайти настінні побутові, канальні, осьові, дахові, відцентрові, стельові і камінні вентилятори.

Настінні побутові вентилятори Vortice

Осьовий вентилятор vortice для вентиляції санвузла

Такі пристрої, як побутові вентилятори Vortice - зразок європейської якості за доступною ціною. Завдяки використанню цих вентиляторів, можна позбутися від задушливого забрудненого повітря в невеликих за площею приміщеннях. Крім того, вони ефективні в питанні видалення зайвої вологості і регулювання її рівня в межах допустимих норм.
Встановлюватися вони можуть найрізноманітнішим способом: на стіні, на стелі або навіть у віконному отворі (в спеціально підготовленому отворі). Забираючи повітря з приміщення, вони викидають його прямо на вулицю або в повітропровід невеликої довжини. Також всі вони мають захист від впливу конденсату і виготовлені з міцного ABS пластику. Зручність використання можливою завдяки тому, що Ви можете самостійно регулювати швидкість обертання вентилятора і інтенсивність видалення поганого повітря.
Крім того, рівень звукового тиску, який створюють настінні вентилятори Vortice, мінімальний і не завдасть клопоту користувачу.

Осьові вентилятори Vortice

Даний тип вентиляторів представлений декількома серіями, які працюють як на приплив, так і на витяжку повітря з приміщень. Це так звані реверсивні вентилятори, в яких можна змінювати напрямок обертання лопатей крильчатки. Багато з них оснащені захисною решіткою, яка перешкоджає попаданню всередину механізму частинок пилу і сторонніх предметів. Осьові вентилятори Vortice можуть працювати цілодобово без виключення, і це ніяк не вплине на їх термін служби і не призведе до поломки. Купуючи це обладнання, Ви отримуєте свіжий і чисте повітря в приміщенні за доступну ціну.

Канальні Vortice

Канальні Vortice призначені для установки в повітроводах круглого перетину і виконують функції витяжки повітря в тих приміщеннях, де це необхідно. Корпус таких пристроїв може бути виконаний з високоміцного пластику або ж оцинкованої сталі, яка не піддається корозії. Зокрема, канальні вентилятори Vortice CA стійкі до дії високих температур, оскільки двигун має термозахист. Установка проходить в будь-якому положенні. Вентилятори канального типу Vortice Lineo виробляються з екологічно чистого матеріалу, який до тожу ж ще і пожежобезпечний.

Камінні Vortice вентилятори

Ефективний вентилятор для каміна Vortice Tiracamino

До категорії камінних вентиляторів торгової марки Vortice відноситься модель TIRACAMINO. Дані агрегати встановлюються безпосередньо на даху будівлі. Головне їхнє завдання - забезпечити оперативне і абсолютне видалення диму і гару з області каміна. Вони здатні працювати в умовах понад високих температур (до 200 аж градусів Цельсія). Камінні вентилятори Vortice TIRACAMINO в разі, якщо камін вимкнений, можуть виконувати функцію витяжного вентилятора, усуваючи зайве забруднене або запилене повітря. Особливістю конструкції Vortice TIRACAMINO є те, що навіть встановлений на даху, він не піддається негативним атмосферних впливів. Придбати даний агрегат можна, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.

Різноманітність вентиляторів від італійського бренду Vortice дійсно велике, і щоб не розгубитися при виборі однієї з моделей для свого житла, довірте цю справу професіоналам. Фахівці Альтер Ейр з багаторічним успішним досвідом роботи в сфері вентиляції допоможуть Вам визначитися і гарантовано зроблять знижку на покупку.

Стельові вентилятори Vortice

Дизайнерський вентилятор Vortice для установки на стелі

Щодо стельових вентиляторів, тут Вортіче надає великий вибір від дорогих дизайнерських рішень до моделей в класичному дизайні. Лопаті вентиляторів і "штанга" виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, покриття виконано з порошкової не вигоряє від сонця фарби, а управління можна здійснювати не тільки з настінного перемикача або шнурового вимикача, а й з допомогою дистанційного пульта.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з цією продукцією в даному розділі - стельові вентилятор Vortice.