Відео галерея - YOUTUBE канал Альтер Ейр

Представляємо вашій увазі наш новий розділ, в якому ми зібрали для вас корисні відеоматеріали на такі теми: проектування систем вентиляцї, проектування систем кондиціонування, проектування систем опалення, проектування систем альтернативної енергетики, проектування систем осушення повітря та вентиляції басейнів, проектування систем водоочистки, проектування систем туманоутворення, монтаж систем кондиціонування, монтаж систем вентиляції, монтаж систем опалення, монтаж систем альтернативної енергетики, монтаж систем водоочищення, монтаж систем осушення повітря.

Також у розділі зібрані приклади оптимальних варіантів побудови різних систем з наступних напрямків: кондиціонування повітря, системи вентиляції, система опалення, альтернативна енергетика, осушення повітря та вентиляція басейна, системи водоочищення, систему зволоження та очистки повітря, енергоефективні пасивні дома.

В цьому розділі ви можете знайти огляди об'єктів, окремого обладнання, і навіть відгуки наших клієнтів. Ми постійно поповнюємо цей список новими відео, якщо у вас є якісь побажання - пишіть нам, і ми обов'язково розглянемо вашу ідею.
Обзор оборудования
Обзор объектов
Полезный контент
Тип объекта

Відеоогляд і розпаковка вентилятора для ванної Maico AWB 100 C

Maico AWB 100 C - осьовий вентилятор для витяжки відпрацьованого повітря, найчастіше використовується в приміщеннях закритого типу, а саме: ванних, комор, гардеробних, санвузлах, підсобних і т. Д. Обладнання відмінно справляється з усуненням таких проблем, як: підвищена вологість і конденсат що, в свою чергу, є причиною виникнення цвілі, грибка і неприємних запахів в кімнаті. У вентиляторах Maico AWB 100 C передбачена IP45 захист від потрапляння дрібних деталей, а також крапель води (з будь-якого боку впливу). Високоефективний двигун на шарикопідшипниках забезпечує тривалу і безперебійну роботу. Також в вентиляторах є зворотний клапан, за рахунок якого відпрацьоване повітря, протяги і запахи з вентиляційного каналу не проникнуть в приміщення повторно.

Maico ER 60 VZC | Розпакування і огляд від Альтер Ейр

Maico ER 60 VZC з таймером - один з кращих витяжних вентиляторів на кліматичному ринку України від визнаного німецького бренду. Модель ER 60 VZC відрізняється високою продуктивністю і функціональністю. Типорозмір 60 говорить про те, що об'ємна витрата повітря через вентилятор становить 62 м³ / год, тому він підходить для ефективної роботи відразу на дві кімнати. Розширений функціонал представлений у вигляді таймера затримки і вибігання. Лицьова панель - це перше, що ми бачимо, відкриваючи коробку з пристроєм. Вона має стандартний білий колір з матовим виконанням. Але якщо дизайн ваших кімнат більш оригінальний, лицьову панель можна перефарбувати в будь-який бажаний відтінок, і тоді вона гарантовано впишеться в конкретний інтер'єр. Під передньою панеллю "ховається" сам механізм вентилятора.

Системи кондиціонування і вентиляції у приватному будинку с. Сокольники, Львівська область

Ласкаво просимо на об'єкт Альтер Ейр - приватний будинок, площею 300 м2, який розташований в Львівській області, село Сокільники. Інженери компанії Альтер Ейр реалізували такі системи: Система кондиціонування. Для цього будинку вибрали дві мульти-спліт системи від японського виробника Daikin: - канальні внутрішні блоки - FBA60 і FDXM25 - прив'язані до зовнішнього блоку 5MXM90 - настінні блоки серії Stylish - FTXA25 (2) і FTXA35 - білого кольору і FTXA25 - чорний антрацит. Їх обслуговує зовнішній блок 5MXM90. У будинку організована централізована система вентиляції. Основним обладнанням виступає приточно-витяжна установка від німецького виробництва - Maico WS 470 KBET. Вона оснащена ентальпійним теплообмінником, який дозволяє повторно використовувати не тільки тепло, але і вологу, яка є в приміщенні. Вентиляція у будинку реалізована за принципом поділу на "чисті" та "брудні" зони.

Побутовий вентилятор від німецької компанії Maico - гарантія якості і надійність

Компанія Альтер Ейр протягом 11 років працює на ринку інженерного устаткування. За цей час у нас з'явилися свої фаворити і один з них - німецький виробник MAICO. Купуючи продукцію Майко, кожен клієнт гарантовано отримує ефективне, якісне і надійне обладнання. Альтер Ейр є офіційним дилером виробника, тому в нашому інтернет-магазині (alterair.ua) представлений широкий асортимент і найбільш вигідні ціни!

Вентилятори для ванної від Альтер Ейр - якість перевірена роками!

Інженерна компанія Альтер Ейр вже більше 11 років перебуває на ринку інженерного устаткування. За цей час ми відібрали для свого інтернет-магазину тільки кращі вентилятори для ванної від перевірених виробників - Maico, Soler&Palau, Helios, Elicent і інші. Консультанти Альтер Ейр завжди допоможуть підібрати правельний вентилятор, грунтуючись на безлічі факторів: площа і призначення приміщення, поверховість, дизайн, продуктивність, додатковий функціонал, бюджет і т.д. Велику кількість вентиляторів можна побачити в нашому офісі-шоурумі за адресою: м Київ, вул. Максимовича, 3-Д

Альтер Ейр запрошує на безкоштовну консультацію!

Інформації про інженерні системи в сучасному інтернет-просторі - неймовірна кількість. Проблема тільки в одному - кому вірити? Відповідь проста - професіоналам! Інженерна компанія Альтер Ейр запрошує в гості на безкоштовну консультацію по кліматичним системам. Досвідчені інженери вислухають ваші побажання, проаналізують специфіку об'єкта і запропонують оптимальні варіанти для реалізації інженерної системи. Вентиляція, кондиціювання, опалення, водопідготовка, водопровід і каналізація - профільні напрямки компанії Альтер Ейр.

Кліматичні системи в інтер'єрі квартири, ЖК Бульвар Фонтанів

Ласкаво просимо на об'єкт Альтер Ейр - трикімнатна квартира, площею 120 м2. Тут команда інженерів реалізувала наступні кліматичні системи: Система вентиляції - централізована, найбільш ефективне рішення, засноване на німецькому обладнанні - припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB. Повітря переміщується по воздуховодам, які приховані в стельовому просторі. ПВУ встановлена ​​на заскленому утепленому балконі. Система кондиціонування - комбінована, з настінними і канальними внутрішніми блоками. Базується на обладнанні Daikin - FTXS25 і FBQ50. Канальний блок змонтований в основному санвузлі і працює на кухню та вітальню, площею 60 м2. Для обслуговування пристрою були передбачені сервісні люки. З метою мінімізувати шум від канального кондиціонера, був встановлений внутрішньоканальний шумоглушник. Розподіл повітря від канальних систем вентиляції та кондиціонування здійснюється через лінійно-щілинні дифузори Madel Look - подвійні білі, 4 см. Система опалення - комбінована: можна використовувати як централізоване опалення, так і автономне (для цього був встановлений проміжний теплообмінник). Автономне опалення в квартирі реалізується через електричний котел фірми Protherm. Теплорозподілення проводиться за допомогою системи теплої підлоги Uponor, радіаторів Kermi, а також внутріпольних конвекторів Kampmann NK. Гаряче водопостачання забезпечує бойлер на 100 літрів від македонського виробника Arti.

Навчальний семінар для дизайнерів інтер'єру від компанії Альтер Ейр

Інженерна компанія Альтер Ейр обожнює ділитися знаннями, саме тому ми проводимо безкоштовні навчальні семінари для дизайнерів інтер'єру. Виходячи з власного досвіду ведення об'єктів, інженери поділилися базовими знаннями і порадами про кліматичні системи і роботу з ними. На семінарі були обговорені найактуальніші теми: функціонал різних інженерних систем, їх види, правильне розміщення, можливості інтеграції в інтер'єр і багато іншого. Альтер Ейр планує ще більше подібних заходів найближчим часом!

Таджикістан, м Худжанд. Вентиляція і кондиціонування на базі Maico WS 470 KB і VRV-системі Daikin

Ласкаво просимо на об'єкт - квартира 185 м 2, яка знаходиться в Таджикистані, місто Худжанд. Тут компанія Альтер Ейр реалізувала наступні системи: - Система вентиляції - на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла - Maico WS 470 KB. Від неї по всій площі квартири прокладені припливні і витяжні повітроводи. - Система кондиціонування - заснована на VRV-системи фірми Daikin з канальними і щілинними касетними блоками. - Система зволоження - заснована на парогенераторі Condair CP3mini. Зволоження повітря відбувається через повітряний канал. Таким чином вийшло інтегрувати систему зволоження в канальну вентиляцію. Після закінчення ремонтних робіт, розподіл повітря буде реалізовуватися через лінійні щілинні повітроводи Madel Look.

Ефективна вентиляція і кондиціювання у квартирі 185 м2

Ласкаво просимо на об'єкт - квартира 185 м 2, в якій компанія Альтер Ейр реалізувала систему кондиціонування та вентиляції. Мульти-спліт система кондиціонування заснована на обладнанні Daikin. Серед внутрішніх блоків використовувалися канальні кондиціонери FBA і настінні - FDXS. Система вентиляції реалізована на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла - Maico WS 320 KB. Від неї по всій площі квартири прокладені припливні та витяжні повітроводи. Вентиляція здійснюється за принципом поділу на зони - чисті і брудні. У чисті зони активно подається свіже повітря, так як там мешканці проводять більшість свого часу. З брудних зон забирається відпрацьоване повітря і запахи - санвузли та кухня. Після закінчення ремонтних робіт, розподіл повітря буде реалізовуватися через лінійні щілинні повітроводи Madel Look.

Інженерні системи в готовому ремонті трикімнатної квартири

Ласкаво просимо на об'єкт, реалізований компанією Альтер Ейр - трикімнатну квартиру площею понад 100 м. Тут було реалізовано наступні кліматичні системи: • Централізована система вентиляції на базі німецького обладнання - ПВУ Maico WS 320 KB і системи повітропроводів від неї. Установка підключена до програми Air Home, що дозволяє дистанційний контроль обладнання. • Парозволоження реалізовано на парогенераторі Condair і впроваджено в систему вентиляції. • Розподіл повітря здійснюється через щілинні дифузори Madel Look чорного кольору. • Система кондиціонування заснована на мульти-спліт системі Daikin - один зовнішній блок 4MXS80E і 4 внутрішніх блоку настінного типу FTXS. На об'єкті - централізоване опалення, теплораздача здійснюється через радіатори Kermi. • Для очищення води встановлено систему Ecosoft FK тисяча двісті п'ятьдесят два кабінетного типу з проточним фільтром Honeywell. ГВС на даному об'єкті здійснюється з бойлером Drazice.

Офіс тур компанії Alter Air

Ласкаво просимо в гості до Альтер Ейр! Запрошуємо вас на екскурсію по офісу інженерної компанії. Наша спеціалізація - кліматичні системи: вентиляція, кондиціонування, опалення та ін. Кращі з них були реалізовані в нашому офісі. Шевці без чобіт - це не про нас. За кожним проектом стоїть ціла команда професіоналів - інженери, логісти, маркетологи ... Трохи відкриємо завісу нашої роботи і познайомимо вас з командою Альтер Ейр. Прийти до нас в гості завжди можна за адресою → Київ, вул. Максимовича 3Д

Впровадження конструктивних рішень по реалізації кліматичних систем у приватному будинку (смт Гостом

У приватному будинку площею 220 м2 компанія Альтер Ейр реалізувала наступні кліматичні системи: 1. Опалення на базі теплового насоса Viessman Vitocal 200 W і cистем теплої підлоги і радіаторного опалення. Насосна група від фірми Meibes. Резервне джерело тепла - газовий котел Viessmann Vitodens 100 W, який забезпечить обігрів у аварійній ситуації. 2. Водопостачання реалізовано з використанням труб Uponor. 3. Каналізація - на основі безшумних труб Ostendorf. 4. Кондиціювання реалізується на базі канальних фанкойлів Daikin і конвекторів Kampmann Katherm HK. 5. Вентиляція централізованого типу на основі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico WS 470 KB і мережі повітропроводів від неї. На другому поверсі, по неможливості організувати канальну вентиляцію, подача свіжого повітря здійснюється через конвектори Kampmann. 6. Зволоження повітря відбувається за допомогою парогенератора.

Вентиляція і кондиціонування в квартирі на базі Maico WS 320 KB і настінних фанкойлів Daikin

Команда Alter Air отримала замовлення на реалізацію комплексу послуг в дворівневій квартирі, площею 160 м2: - опалення; - кондиціонування; - вентиляція; - парозволоження; - водопостачання; - каналізація. Система вентиляції в квартирі реалізована на базі вентиляційної установки з рекуперацією тепла Maico WS 320. Системи опалення та охолодження зав'язані на тепловому насосі Viessmann Vitocal 100 W, який взимку забезпечує опалення через систему теплих підлог і теплих стін, а влітку - охолодження через настінні фанкойли Daikin. Парозволоження здійснюється за допомогою парогенератора, оснащеного датчиками, що автоматично визначають необхідний рівень вологи. Система водопостачання зав'язана на бойлері Drazice з теплообмінником.

Канальна система кондиціонування в трикімнатній квартирі в ЖК The Garden від Альтер Ейр

У ЖК The Garden на Печерську є у Альтер Ейра один об'єкт - це трикімнатна квартира. Тут наша команда виконала проектно-монтажні роботи по реалізації системи канального кондиціонування. Застосували мульти спліт-систему на базі обладнання Daikin з внутрішніми блоками канального типу. Зовнішній блок системи 5MXS90 встановили на балконі. Внутрішні блоки кондиціонерів канального типу відповідають кожен за свою зону, а саме, вітальня-кухня студія і дві спальні кімнати. Кондиціонери змонтовані в технічному приміщенні і двох вбиральнях. За комфортну температуру у вітальні-кухні відповідає середньонапірний канальний блок FBA50. Ви спостерігаєте розведення повітропроводів і пленум-боксів для подальшого монтажу прихованих щілинних дифузорів Madel Look. У технічному приміщенні змонтовано ще один низьконапірний канальний блок FDXM25F. Він буде подавати охолоджене повітря в одну із спалень. У другій гардеробній кімнаті встановлено такий же канальний блок від Daikin - FDXM25F. Він обслуговує іншу спальню. Розподіл повітря організовано за таким же принципом, як і в першій спальні. Інженер з вентиляції та кондиціювання Дмитро пройдеться з вами по всіх кімнатах і прокоментує установку кожного блоку мульти спліт-системи канального типу

Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт системи Daikin 5MXS90E в 3-х кімнатну квартиру

Як влаштувати канальне кондиціонування в квартирі 110 м2, де кухня з'єднана з вітальнею? Щоб отримати в результаті ефективну систему з рівномірною подачею охолодженого повітря команда Alter Air спроектувала для даного об'єкта мульти спліт-систему DAIKIN на базі канального кондиціонування. Зовнішній блок 5MXS90 потужністю 9 кВт встановлений на рамі, яка була спеціально сконструйована під параметри цього блоку. У кімнатах змонтовані 3 внутрішніх блоку кондиціонерів канального типу: • 2 блоки потужністю по 2 кВт; • 1 блок, який відповідає за кухню-вітальню, потужністю 5 кВт. У цьому огляді інженер компанії Сергій ділиться інформацією, як правильно відбувається роздача охолодженого повітря і навіщо для цього використовуються щілинні дифузори прихованого типу. Торкнемося так само питання щодо відведення конденсату і як правильно вирішується це завдання. Відзначимо, що нашою командою в цій квартирі була також спроектована і змонтована система витяжної вентиляції: витяжка над варильною поверхнею в кухні і встановлені вентилятори MAICO серії ER 60 VZC з таймером уповільнення в санвузлах та вбиральні. Саме для цієї квартири ми застосували спеціальні конструкції повітропроводів. В результаті вони будуть правильно поєднуватися з інтер'єром кімнат, що і вимагав замовник. І на останок. Використовували таку конструкцію для роздачі повітря, як Т-подібний колектор. Це технічно складна конструкція, проте для нашої команди цілком здійсненна.

Канальна система кондиціонування для квартири 75 м2 в ЖК BUSOV HILL

Показуємо, що відбувається на проміжному етапі процесу реалізації канального кондиціонування в квартирі. На об'єкті з вами Дмитро, інженер з вентиляції та кондиціювання, який проведе вас по всіх кімнатах об'єкта і покаже, як і що було змонтовано Альтер Ейр. Почнемо з зовнішнього блоку, який розміщений в місці, передбаченому забудовником. Ця вимога була витримана нашими співробітниками, а сам блок закриває спеціально декоративна решітка. Зовнішній блок мульти спліт-системи - Daikin 3MXS68. У квартирі внутрішні блоки розміщуються в технічних приміщеннях - вбиральні і санвузлі: Середньонапірні Daikin FBA35 і низьконапірний FDXM25. При монтажі передбачений легкий доступ до кондиціонерів для чищення фільтрів і обслуговування. Роздача повітря буде відбуватися за класичною схемою: «подача повітря біля вікна, видалення - з дальньої сторони кімнати». За подачу повітря відповідають щілинні решітки. На цьому етапі ви побачите незашиті повітроводи і змонтовані адаптери під решітки. Ще більше подробиць і секретів реалізації канального кондиціонування дивіться в нашому відео матеріалі.

Влаштування вентиляції в будинку. Вентиляція з рекуперацією тепла (на прикладі будинку 160 м2)

Знаходимось на здачі об'єкта, де наша команда здійснила централізовану вентиляцію на базі обладнання німецького бренду MAICO. Зараз ми знаходимося в с. Гатне у двоповерховому будинку, площею 160 м2. Обмін повітря здійснює приточно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 КВ, з коефіцієнтом повернення тепла 96%. Устаткування розміщується на другому поверсі в гардеробній кімнаті. Сергій Мазур, інженер Альтер Ейр, демонструє внутрішні елементи установки. Так, ви зможете побачити пластинчастий рекуператор, фільтри для очищення повітря і блок автоматики. У спальні (зона відпочинку), куди подається чисте повітря, Сергій покаже змонтовані пленум-бокси. Після того як їх зашиють гіпсокартоном, в них будуть встановлені лінійні дифузори фірми Madel серії Look. Дифузори відповідають за розподіл повітря в кімнаті, при цьому мають естетичний зовнішній вигляд. Для забору повітря з вулиці застосовується зовнішня решітка Combi Grille.

Опалення будинку твердопаливними котлами. Переваги та недоліки піролізних котлів.

Добрий день, ви дивитеся оглядовий відео матеріал про твердопаливні котли від команди Альтер Ейр. Тут ви познайомитеся з усіма існуючими видами котлів, присутніх зараз на ринку. Інженер з систем опалення Сергій Мазур детально розгляне варіанти палива для кожного виду котлів і розповість чому необхідно використовувати саме ті чи інші. У відео знайдете корисну інформацію у вигляді переваг і недоліків використання твердопаливних котлів. Окрім того, розгорнуто пройдемося по всіх елементах системи опалення будинку, які повинні бути при використанні твердопаливних котлів. - 00:11 - Знайомство з видами твердопаливних котлів для опалення будинку; - 00:34 - Види палива для котлів; - 00:58 - На чому працюють звичайні твердопаливні котли з ручним завантаженням; - 1:08 - Піролізні котли і паливо для них; - 1:22 - Види палива для пелетних котлів з автоматичним завантаженням палива; - 1:27 - Котли тривалого горіння і паливо для них; - 1:39 - Перевага і недоліки перерахованих видів твердопаливних котлів; - 2:40 - Що має бути в системі опалення з твердопаливним котлом;

Припливно-витяжна вентиляція в 3-х кімнатній квартирі плюс кондиціонування

Команда Альтер Ейр реалізувала систему вентиляції і кондиціонування в 3-х кімнатній квартирі площею 120 м2. Система вентиляції представлена ​​припливно-витяжною установкою Maico WS 320 KB, яку розташували в технічному приміщенні. Для припливу і видалення повітря в кімнатах були передбачені щілинні дифузори. Для практичності і естетики дифузор подачі чистого повітря від системи вентиляції візуально об'єднали з дифузорами, які забезпечують подачу холодного повітря від канального кондиціонування. Система кондиціювання реалізована на базі обладнання Daikin. Для цього була зібрана мультиспліт система з 1 зовнішнього блоку і 3 внутрішніх: 2 канальних і 1 настінного. Зовнішній блок 5MXS90 розмістили за вікном вітальні. Канальні блоки кондиціонування встановили над санвузлом і вбиральнею. Для обслуговування внутрішніх блоків передбачені декоративні люки. Подача холодного повітря в вітальні буде здійснюватися через дифузор біля вікна. Забір теплого повітря з вітальні проводиться в зоні коридору через рециркуляційний дифузор канального кондиціонера. У зоні кухні організовані дифузори для подачі холодного повітря системи кондиціонування і для витяжки забрудненого від системи вентиляції. У спальню холодне повітря буде подавати низьконапірний канальний блок. У кімнаті розмістили два дифузори: один буде відповідати за кондиціонування і приплив, а другий забирати тепле повітря. У гостьовій спальні встановлений внутрішній блок настінного кондиціонера Daikin FTXG серії EMURA білого кольору. А біля вікна розмістили щілинний дифузор для припливу свіжого повітря від припливно-витяжної системи вентиляції.