Відео галерея - YOUTUBE канал Альтер Ейр

Представляємо вашій увазі наш новий розділ, в якому ми зібрали для вас корисні відеоматеріали на такі теми: проектування систем вентиляцї, проектування систем кондиціонування, проектування систем опалення, проектування систем альтернативної енергетики, проектування систем осушення повітря та вентиляції басейнів, проектування систем водоочистки, проектування систем туманоутворення, монтаж систем кондиціонування, монтаж систем вентиляції, монтаж систем опалення, монтаж систем альтернативної енергетики, монтаж систем водоочищення, монтаж систем осушення повітря.

Також у розділі зібрані приклади оптимальних варіантів побудови різних систем з наступних напрямків: кондиціонування повітря, системи вентиляції, система опалення, альтернативна енергетика, осушення повітря та вентиляція басейна, системи водоочищення, систему зволоження та очистки повітря, енергоефективні пасивні дома.

В цьому розділі ви можете знайти огляди об'єктів, окремого обладнання, і навіть відгуки наших клієнтів. Ми постійно поповнюємо цей список новими відео, якщо у вас є якісь побажання - пишіть нам, і ми обов'язково розглянемо вашу ідею.

Ефективна і економічна система вентиляції в квартирі на базі Maico WS 320 KB

Для забезпечення комфортного повітрообміну в квартирі була встановлена приточно-витяжна система вентиляції на базі Maico WS 320 KB. Установки цієї серії високо цінуються у всьому світі, адже вони поєднують в собі найвищу ефективність роботи, якісні матеріали виготовлення, низький рівень шуму і їх можна налаштувати найрізноманітнішими способами.

Огляд вентиляційних установок Maico WS (150/170/320/470)

Подивившись цей огляд, ви дізнаєтеся все, що потрібно знати про цю техніку. Основні переваги установок Maico WS: висока якість комплектуючих, високоефективний рекуператор, низькі шумові характеристики, велика різноманітність додаткових функцій, можливість підключення інтелектуального управління і багато іншого.

Особливості монтажу опалювальних систем: водяна тепла підлога

Ми зібрали поради та рекомендації по установці водяної теплої підлоги від фахівця компанії Альтер Ейр - Владислава Лисака.

Типи котлів: переваги і недоліки кожного

1. Що таке конденсаційний і конвекційний котел. 2. Переваги конденсаційного котла щодо конвекційного. 3. Недоліки конденсаційного котла щодо конвекційного. 4. Плюси і мінуси твердопаливного котла. 5. Переваги та недоліки електричного котла.

Водопостачання і каналізація: Чому сантехніку потрібно підбирати ще до початку проекту?

1. Як повинно виглядати розміщення сантехнічного обладнання. 2. Що має на увазі собою правильний монтаж систем водопостачання і каналізації та його особливості. 3. Що повинен надати замовник або дизайнер компанії, яка займається проектуванням та монтажем водопостачання і каналізації. 4. Підведення води для верхнього або тропічного душу.

Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills

Тим часом монтажні роботи на об'єкті в котеджному містечку Green Hills (Київська область, п. Віта Поштова) тривають. На даному етапі були виконані роботи по системам опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення.

Система вентиляції ресторану: як почистити рекуператор в системі вентиляції ресторану?

Вентиляція ресторану (або комерційна вентиляція) вимагає регулярного обслуговування, а саме чищення рекуператора від пилу, бруду, дрібного сміття і інших елементів, що засмічують систему. Так як в повітрі ресторану витає жир і інші забруднювачі, рекуператор вентиляції в ресторані швидко засмічується. Ми вирішили показати вам як правильно очищається рекуператор і що для цього потрібно.

Вентиляція квартири: основні моменти і рекомендації фахівця

Правильна вентиляція в квартирі грунтується на стандартному розподілі зон на «чисті» і «брудні». «Чисті зони» - спальня, кабінет, дитяча кімната, «брудні» - ванна кімната, санвузол, кухня. Примусова вентиляція в квартирі повинна забезпечити подачу свіжого повітря в «чисті зони» і видалення з «брудних».

Як врятуватися від запахів на кухні або як зробити вентиляцію кухні правильної

Для витяжки пари, запахів і всіх інших елементів потрібна витяжна вентиляція. Найбільш ефективний варіант - загально обмінна вентиляція будинку, більш бюджетний варіант - витяжний вентилятор і припливне клапан або припливна установка.

Вентиляція в дитячій кімнаті: наші рекомендації

Система вентиляції дитячої кімнати покликана забезпечити здоров'я вашим дітям. Найбільш ефективна вентиляція в будинку, в тому числі і для дитячої - загально обмінна. При облаштуванні такої вентиляції важливо подбати про правильне розміщення обладнання. Дифузори і вентиляційні решітки повинні бути розміщені таким чином, щоб не заважати комфорту дітей.

Як зробити ідеальну вентиляцію в санвузлі?

Вентиляція ванної кімнати - перше, про що варто задуматися при облаштуванні свого будинку. В даному відео ви дізнаєтеся про ключові фактори, що впливають на мікроклімат у ванній, про те, якою має бути вентиляція у ванній приватного будинку і інше від провідного спеціаліста компанії Альтер Ейр, Дениса Солов'я.

Що таке припливне клапан і як він працює? (На прикладі Maico ALD)

Основні моменти, які потрібно знати про припливне клапан вентиляції: • Припливне клапан найчастіше використовується для вентиляції житлових приміщень: квартир і будинків. Припливне клапан монтаж відбувається в житлових зонах будинку (спальня, вітальня, дитяча кімната і т.д.) • Вентиляційний клапан складається з самого клапана з біметалічною пружиною, труби і вентиляційної решітки. • Використовуючи це обладнання, важливо не забути про витяжної вентиляції (найпростіший і бюджетний варіант - витяжний вентилятор).

Все про технології рекуперації тепла (розрахунки на основі обладнання Maico і Systemair)

В даному відео ви дізнаєтеся про те, чому вентиляція з рекуперацією в приватному будинку перевершує перед системою без рекуператора. Рекуперація тепла дозволяє економити величезну суму грошей в процесі використання системи вентиляції. Ви тільки подумайте: за допомогою такої системи ви можете заощадити до 96% електроенергії, яку довелося б витратити для підігріву припливного повітря. Часто люди купують системи вентиляції без рекуператора з метою економії, не розуміючи, що термін окупності системи вентиляції з рекуперацією настільки малий, що вона в результаті більш вигідна.

Монтаж інженерних систем в котеджі Green Hills (на базі Maico WS 470 KB і Daikin 5MXS90 + FDXS60F)

Продовження робіт на об'єкті в котеджному містечку Green Hills від компанії Альтер Ейр. Наші монтажники проклали тепла підлога з кроком труби 10 см. Цей матеріал буде корисний для тих, хто цікавиться установкою теплої підлоги в домашніх умовах. Реалізовано системи вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання, пароувлажнения і вентиляції. Особливу увагу приділено встановленню системи тепла підлога. Наші монтажники проклали тепла підлога з кроком труби 10 см. Цей матеріал буде корисний для тих, хто цікавиться установкою теплої підлоги в домашніх умовах.

Парогенератор Condair. Процес заміни колби.

На цьому відео ви дізнаєтеся, як відбувається процес заміни колби для парогенератора Condair. Заміну виконує фахівець Альтер Ейр. Поспішаємо помітити, що парогенератор вимагає регулярного обслуговування, лише тоді обладнання буде працювати на повну потужність і відповідно до заявленого терміну служби. Якщо колбу своєчасно не міняти, ККД пристрою впаде, отже, впаде і продуктивність.

Об'єкт систем вентиляції та кондиціонування (на базі Daikin FDXS і FBQ) в квартирі ЖК Royal Tower

Відео з тільки закінченого об'єкта по системам вентиляції і кондиціонування від проектно-монтажної організації Альтер Ейр в ЖК Royal Tower. Мета: ефективна вентиляція і кондиціювання, отже - ідеальний клімат в квартирі без великих енерговитрат

Вентиляція для всіх: основні моменти, які потрібно знати про вентиляцію

Все, что вам нужно знать о вентиляции дома и квартир в нашем новом видео! Смотрите и узнайте, что такое вентиляция в общем, в чем заключается принудительная вентиляция и естественная вентиляция, что входит в проектирование вентиляции, а также какой должна быть правильная вентиляция в квартире и доме. О всем этом и многом другом – смотрите в видео.

Енергоефективна вентиляція (на базі Maico WS 320 KB) з рекуперацією в каркасному будинку. ЖК Совіньй

Система вентиляції в приватному будинку функціонує за допомогою вентиляційної установки Maico WS 320 KB. Це високоефективна приточно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, яка є лідером на ринку завдяки власному німецькій якості. Монтаж припливно-витяжної вентиляції здійснений в спеціальному технічному приміщенні, а повітроводи від неї розведені по всіх приміщеннях. Даний об'єкт демонструє те, що таке грамотно побудована система вентиляції приватного будинку.

Daikin Emura - японський побутовий кондиціонер преміум класу.

Знайомтеся, кращий кондиціонер 2017 року - Daikin Emura. Ефективна, тиха, багатофункціональна, унікальна за дизайнерським виконання спліт-система, яка підірвала все рейтинги з продажу на ринку кліматичної техніки. Висока чеське якість, наявність багатоступінчастої системи очищення повітря, унікальний функціонал, який сприяє високій енергоефективності (тижневий таймер, датчик руху), зручне управління - все це дарує користувачам комфорт найвищого рівня.

Огляд тихого і ефективного вентилятора зі зворотним клапаном Maico ECA ipro

Сьогодні розповімо про вентилятор витяжний німецького походження Maico ECA ipro. Це вентилятор для ванної c зворотним клапаном, який підійде для видалення вологи і неприємних запахів з ванної кімнати, санвузлі, вбиральні тощо