Відео галерея - YOUTUBE канал Альтер Ейр

Представляємо вашій увазі наш новий розділ, в якому ми зібрали для вас корисні відеоматеріали на такі теми: проектування систем вентиляцї, проектування систем кондиціонування, проектування систем опалення, проектування систем альтернативної енергетики, проектування систем осушення повітря та вентиляції басейнів, проектування систем водоочистки, проектування систем туманоутворення, монтаж систем кондиціонування, монтаж систем вентиляції, монтаж систем опалення, монтаж систем альтернативної енергетики, монтаж систем водоочищення, монтаж систем осушення повітря.

Також у розділі зібрані приклади оптимальних варіантів побудови різних систем з наступних напрямків: кондиціонування повітря, системи вентиляції, система опалення, альтернативна енергетика, осушення повітря та вентиляція басейна, системи водоочищення, систему зволоження та очистки повітря, енергоефективні пасивні дома.

В цьому розділі ви можете знайти огляди об'єктів, окремого обладнання, і навіть відгуки наших клієнтів. Ми постійно поповнюємо цей список новими відео, якщо у вас є якісь побажання - пишіть нам, і ми обов'язково розглянемо вашу ідею.

Объект климатических систем в частном доме (коттеджный городок Green Hills)

Той момент, коли роботи на об'єкті вже повністю закінчені і будинок повністю готовий до ремонтних робіт. Закінчили проектні і монтажні роботи по системам вентиляції, кондиціонування, пароувлажнения, опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення, а також сантехніки. Дізнайтеся про те, за допомогою якого устаткування реалізовані всі ці системи і в чому їх особливість, переглянувши наше відео.

Опалення, водопостачання, каналізація і сантехніка в дворівневій квартирі в п. Гатне

Звіт по вже повністю закінченим монтажним роботам у дворівневій квартирі в с. Гатному. Тепер в квартирі готові до використання системи опалення, водопостачання та каналізації. Коротко про ці системи: • Система опалення на базі теплої підлоги і радіаторів; • Система каналізації та водопідготовки з використанням каналізаційної труби, фільтри механічної очистки та сервоприводу. • Встановлено сантехніка (душова система, акрилова ванна, ручний душ).

Огляд об'єкта приватного будинку, де реалізовані системи вентиляції, кондиціонування і парозволоженн

Хочете подивитися, як виглядають інженерні системи на об'єкті? Надаємо вам таку можливість. В даному відео ми розглядаємо об'єкт з реалізованими системами вентиляції, кондиціонування і парозволоження.. ➤ Система вентиляції працює на базі припливно-витяжної системи Maico WS 470 KB. ➤ Система пароувлажнения поєднана з попередньою системою - паророзподільних трубка врізана в повітропровід вентиляції. Використовується парогенератор припливного повітря Condair CP3 Mini PD4 ➤ Система кондиціонування функціонує за допомогою спліт системи Daikin з канальним і настінним блоками.

Об'єкт систем вентиляції та кондиціонування квартири в ЖК «Бульвар Фонтанів»

Дивіться відео-огляд готових систем вентиляції та кондиціонування квартири, яка знаходиться в Києві, ЖК «Бульвар Фонтанів» від фахівців компанії Альтер Ейр. Вентиляція на даному об'єкті загально обмінна типу, функціонує на базі припливно-витяжної системи Maico WS 320 KB. Детально про розміщення цієї установки, особливості та складнощі системи вентиляції дивіться у відео. Кондиціювання побудовано на базі спліт системи Daikin (зовнішній блок 5MXS90 і два внутрішніх настінних FTXS32 і канальний FBA60.

Огляд канального вентилятора Soler&Palau TD-160/100 N Silent

Розглядаємо канальний вентилятор відомого у всьому світі іспанського виробника Soler&Palau - TD-160/100 N Silent. Такий пристрій використовується для організації вентиляції як окремий елемент або як частина системи вентиляції. Одне з головних переваг цього вентилятора - повністю безшумна робота. Виробники потурбувалися про це і впровадили в пристрій кілька технологій, що сприяють зниженню шуму. Детальніше про це можете дізнатися в самому відео.

Огляд чорного і сірого вентиляторів для ванної Soler & Palau

Чорний і сірий вентилятор для ванної та санвузла Soler & Palau Silent-100 CZ Grey Design і Soler & Palau Silent-100 CZ Black Design. Розглядаємо всі переваги даних моделей, враховуючи різні технічні моменти. Чорний вентилятор для ванної підійде не для всіх. Але якщо ви не любитель стандартних рішень, то такий вентилятор - точно для вас. Крім крутого дизайнерського виконання, ці моделі непогані і в технічному плані. В даному відео ви можете дізнатися детально про всі технічні характеристики, якими вони відрізняються.

Об'єкт кліматичних систем в квартирі в Києві (на базі Maico, Daikin)

Закінчили монтажні роботи на об'єкті в квартирі (м.Київ). Даний огляд дозволить вам своїми очима побачити реальний результат впровадження інженерних систем, а саме вентиляції і кондиціонування в квартирі. ⇒ Система вентиляція побудована на базі одного з найпопулярніших в світі виробників кліматичної техніки - Maico серії WS 320 KB. ⇒ Система кондиціонування працює на базі спліт і спліт-систем від популярного виробника систем кондиціонування Daikin.

Обзор приточно-вытяжной установки Maico PushPull

Ищете вариант вентиляции дома или квартиры без закладки воздуховодов? Альтер Эйр может предложить вам отличный вариант с использованием лучшего вентиляционного оборудования на рынке Европе – приточно-вытяжная система вентиляции с рекуперацией Maico PushPull и вытяжной вентилятор для ванной Maico ER. Установив такое оборудование, вы почувствуете влияние комфортного воздухообмена на здоровье и самочувствие. Кроме того, качество и надежность этой техники не станет в сравнение ни с каким другим оборудованием подобного класса.

Реализованный проект системы кондиционирования в частном доме от Альтер Эйр

Экскурсия на объект в двухэтажном доме, где мы реализовали систему кондиционирования на втором этаже. Использовали систему Daikin с двумя канальными и двумя настенными блоками. Для экономии свободного пространства в жилых зонах канальный кондиционер разместили в гардеробе. Кондиционирование воздуха в доме обеспечит комфортный температурный режим, что обеспечит высокий уровень комфорта.

Обзор самого мощного вентилятора на рынке Европы - Maico ER

Предлагаем вам посмотреть обзор центробежного вентилятора немецкого производства Maico ER. Серия представлена двумя моделями: Maico ER 60 и Maico ER 100 с разной производительностью работы. Вентиляторы этой серии считаются одними из лучших на рынке Европе в своем применении и это действительно факт. Качество материалов изготовления этих устройств не станет в сравнение ни с каким другим производителем. Именно поэтому устройства будут служить долго и надежно. К Maico ER предусмотрен корпус с двумя отводами и мощности его хватит для организации вытяжной вентиляции в 2-х комнатах.

Обзор многофункционального вентилятора Maico ECA ipro

Maico ECA ipro – осевой вентитор, который используется для вытяжной вентиляции в таких помещениях, как ванная комната, санузел, гардеробная и т.п. Он устранит из помещения не только отработанный воздух, но и влажность, которая пагубно влияет на здоровье человека и внутреннюю отделку комнаты. Главная особенность этого вентилятора в том, что он имеет четыре программных режима работы, поэтому его можно настроить совершенно разными способами. Порадуют и технические характеристики данной серии: высокая производительность и обороты, а также низкий уровень шума. Такие вентиляторы выполнены только из самых качественных материалов, поэтому в долговечности их можете даже не сомневаться.

Обзор тихого и производительного вентилятора для ванной и санузла Elicent Elegance

Основные характеристики этого прибора: достаточно высокая производительность при низком уровне шума, качественное изготовления корпуса и внутренних элементов, минималистический, но одновременно стильный внешний вид. В серию входят 3 модели: • Elicent Elegance 100. • Elicent Elegance 120. • Elicent Elegance 150. По желанию вы можете приобрести вентилятор с таймером, датчиком влажности, шнуровым выключателем и другими комплектующими.

Как Альтер Эйр учил детей "Умному дому"

О том, как наши специалисты делились знаниями о климатических системах с подрастающим поколением – учениками школы №120. Рассказывали о системе «Умного дома» и об оборудовании, которое может в неё интегрироваться. «Умный дом» - система управления домом, которая работает с помощью датчиков. Они принимают и направляют сигналы в систему управления. Этот комплекс может управлять следующими системами в доме: вентиляцией, кондиционированием, отоплением, увлажнением и очищением воздуха, а также может быть задействована альтернативная энергетика.

Что такое теплые стены и особенности их монтажа

Теплая стена – эффективный источник тепла в помещении. Это отличная альтернатива радиаторам, когда их установка невозможна или не желаема. Стеновое отопление – практические то же самое, что и теплый пол. Отличие в том, что в теплые стены водяные можно подавать теплоноситель до 70 градусов Цельсия. Помните, что вдоль подогреваемой стены нельзя ставить мебель. Рекомендуем перед монтажом теплых стен продумать план размещения декора на стенах, чтобы в будущем не повредить трубы.

Все про конвекторні обігрівачі: як вибрати конвектор електричний?

Конвектор електричний - пристрій, за допомогою якого можна організувати систему опалення. Працює він за принципом конвекції, звідки і його назва. Конвекторний обігрівач перевершує радіатор тим, що він практично не видно людині. На очах залишається лише решітка на рівні підлоги (тому їх називають в середині конвектори). Конвекторні обігрівачі часто встановлюють в приміщеннях з вітражними вікнами або балконними дверима. Конвекційні обігрівачі можуть бути двох типів: • З примусовою конвекцією. • З природною конвекцією.

Внутрішнє водопостачання і каналізація

Облаштування інженерних мереж, водопостачання та каналізації може відбуватися двома шляхами: коли вони виконуються в будинку, який будується і мережі прокладаються в уже житловому будинку. Новобудова дає нам можливість передбачити розміщення санвузлів і сантехніки заздалегідь і вибрати будь-яке розташування предметів у ванній кімнаті, не підлаштовуючись під продумане іншими рішення. Для якісного монтажу важливо працювати з досвідченими фахівцями. Віталій Зеленюк, фахівець з водопостачання та каналізації, в цьому відео розповість про те, що потрібно знати, щоб приступати до проектування систем.

Душові системи або змішувачі для душа: з чого і для чого?

Спеціаліст в світі сантехнічного обладнання, Віталій Зеленюк, розповість про душових системах. Так звані, змішувачі для душу, складаються з: верхнього душа, ручної лійки, шланга і її кріплення, а також, механізму, який регулює воду. Поділяють за видами монтажу: прихований і зовнішній. Важливо звернути увагу на побажання по режимам верхнього душа і лійок, на якість шланга, на способи регулювання. Управляти водою можна за допомогою звичайних важелів або вентилів, або ж вибрати альтернативний метод - термостат.

Термостатичні змішувачі. Як працюють змішувачі з термостатом?

Термостатичні змішувачі - це змішувачі, які призначені для того, щоб контролювати температуру води, яка подається з крана. Встановивши певну температуру один раз вам більше не треба буде її регулювати. Особливо це зручно там, де є бойлер і перепади тиску. А також, якщо умивальником користуються діти - виключені опіки. Про це та ще більше деталей вам розповість фахівець компанії Warmeco - Віталій Зеленюк.

Типи змішувачів. Як не загубитися при виборі змішувача

Про основні типи змішувачів розповідає фахівець з підбору сантехніки Віталій Зеленюк. Класифікацій змішувачів багато і в цьому відео ви можете дізнатися про більшість з них. Змішувач для раковини може бути для ванної / санвузла і для кухні. Перші поділяються на змішувач прихованого монтажу та зовнішнього. Можна виділити вертикальні, настінні і підлогові типи змішувачів, а також змішувачі та двохважелі. Відрізняються вони зовнішнім виглядом і принципом роботи. Змішувач одинважільний змішує воду за допомогою картриджа, а в Двохважеля змішувачі до кожного крана підводиться трубка з гарячою і холодною водою.

Ефективна і економічна система вентиляції в квартирі на базі Maico WS 320 KB

Для забезпечення комфортного повітрообміну в квартирі була встановлена приточно-витяжна система вентиляції на базі Maico WS 320 KB. Установки цієї серії високо цінуються у всьому світі, адже вони поєднують в собі найвищу ефективність роботи, якісні матеріали виготовлення, низький рівень шуму і їх можна налаштувати найрізноманітнішими способами.