Відео галерея - YOUTUBE канал Альтер Ейр

Представляємо вашій увазі наш новий розділ, в якому ми зібрали для вас корисні відеоматеріали на такі теми: проектування систем вентиляцї, проектування систем кондиціонування, проектування систем опалення, проектування систем альтернативної енергетики, проектування систем осушення повітря та вентиляції басейнів, проектування систем водоочистки, проектування систем туманоутворення, монтаж систем кондиціонування, монтаж систем вентиляції, монтаж систем опалення, монтаж систем альтернативної енергетики, монтаж систем водоочищення, монтаж систем осушення повітря.

Також у розділі зібрані приклади оптимальних варіантів побудови різних систем з наступних напрямків: кондиціонування повітря, системи вентиляції, система опалення, альтернативна енергетика, осушення повітря та вентиляція басейна, системи водоочищення, систему зволоження та очистки повітря, енергоефективні пасивні дома.

В цьому розділі ви можете знайти огляди об'єктів, окремого обладнання, і навіть відгуки наших клієнтів. Ми постійно поповнюємо цей список новими відео, якщо у вас є якісь побажання - пишіть нам, і ми обов'язково розглянемо вашу ідею.
Обзор оборудования
Обзор объектов
Полезный контент
Тип объекта

Офіс тур компанії Alter Air

Ласкаво просимо в гості до Альтер Ейр! Запрошуємо вас на екскурсію по офісу інженерної компанії. Наша спеціалізація - кліматичні системи: вентиляція, кондиціонування, опалення та ін. Кращі з них були реалізовані в нашому офісі. Шевці без чобіт - це не про нас. За кожним проектом стоїть ціла команда професіоналів - інженери, логісти, маркетологи ... Трохи відкриємо завісу нашої роботи і познайомимо вас з командою Альтер Ейр. Прийти до нас в гості завжди можна за адресою → Київ, вул. Максимовича 3Д

Впровадження конструктивних рішень по реалізації кліматичних систем у приватному будинку (смт Гостом

У приватному будинку площею 220 м2 компанія Альтер Ейр реалізувала наступні кліматичні системи: 1. Опалення на базі теплового насоса Viessman Vitocal 200 W і cистем теплої підлоги і радіаторного опалення. Насосна група від фірми Meibes. Резервне джерело тепла - газовий котел Viessmann Vitodens 100 W, який забезпечить обігрів у аварійній ситуації. 2. Водопостачання реалізовано з використанням труб Uponor. 3. Каналізація - на основі безшумних труб Ostendorf. 4. Кондиціювання реалізується на базі канальних фанкойлів Daikin і конвекторів Kampmann Katherm HK. 5. Вентиляція централізованого типу на основі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico WS 470 KB і мережі повітропроводів від неї. На другому поверсі, по неможливості організувати канальну вентиляцію, подача свіжого повітря здійснюється через конвектори Kampmann. 6. Зволоження повітря відбувається за допомогою парогенератора.

Вентиляція і кондиціонування в квартирі на базі Maico WS 320 KB і настінних фанкойлів Daikin

Команда Alter Air отримала замовлення на реалізацію комплексу послуг в дворівневій квартирі, площею 160 м2: - опалення; - кондиціонування; - вентиляція; - парозволоження; - водопостачання; - каналізація. Система вентиляції в квартирі реалізована на базі вентиляційної установки з рекуперацією тепла Maico WS 320. Системи опалення та охолодження зав'язані на тепловому насосі Viessmann Vitocal 100 W, який взимку забезпечує опалення через систему теплих підлог і теплих стін, а влітку - охолодження через настінні фанкойли Daikin. Парозволоження здійснюється за допомогою парогенератора, оснащеного датчиками, що автоматично визначають необхідний рівень вологи. Система водопостачання зав'язана на бойлері Drazice з теплообмінником.

Канальна система кондиціонування в трикімнатній квартирі в ЖК The Garden від Альтер Ейр

У ЖК The Garden на Печерську є у Альтер Ейра один об'єкт - це трикімнатна квартира. Тут наша команда виконала проектно-монтажні роботи по реалізації системи канального кондиціонування. Застосували мульти спліт-систему на базі обладнання Daikin з внутрішніми блоками канального типу. Зовнішній блок системи 5MXS90 встановили на балконі. Внутрішні блоки кондиціонерів канального типу відповідають кожен за свою зону, а саме, вітальня-кухня студія і дві спальні кімнати. Кондиціонери змонтовані в технічному приміщенні і двох вбиральнях. За комфортну температуру у вітальні-кухні відповідає середньонапірний канальний блок FBA50. Ви спостерігаєте розведення повітропроводів і пленум-боксів для подальшого монтажу прихованих щілинних дифузорів Madel Look. У технічному приміщенні змонтовано ще один низьконапірний канальний блок FDXM25F. Він буде подавати охолоджене повітря в одну із спалень. У другій гардеробній кімнаті встановлено такий же канальний блок від Daikin - FDXM25F. Він обслуговує іншу спальню. Розподіл повітря організовано за таким же принципом, як і в першій спальні. Інженер з вентиляції та кондиціювання Дмитро пройдеться з вами по всіх кімнатах і прокоментує установку кожного блоку мульти спліт-системи канального типу

Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт системи Daikin 5MXS90E в 3-х кімнатну квартиру

Як влаштувати канальне кондиціонування в квартирі 110 м2, де кухня з'єднана з вітальнею? Щоб отримати в результаті ефективну систему з рівномірною подачею охолодженого повітря команда Alter Air спроектувала для даного об'єкта мульти спліт-систему DAIKIN на базі канального кондиціонування. Зовнішній блок 5MXS90 потужністю 9 кВт встановлений на рамі, яка була спеціально сконструйована під параметри цього блоку. У кімнатах змонтовані 3 внутрішніх блоку кондиціонерів канального типу: • 2 блоки потужністю по 2 кВт; • 1 блок, який відповідає за кухню-вітальню, потужністю 5 кВт. У цьому огляді інженер компанії Сергій ділиться інформацією, як правильно відбувається роздача охолодженого повітря і навіщо для цього використовуються щілинні дифузори прихованого типу. Торкнемося так само питання щодо відведення конденсату і як правильно вирішується це завдання. Відзначимо, що нашою командою в цій квартирі була також спроектована і змонтована система витяжної вентиляції: витяжка над варильною поверхнею в кухні і встановлені вентилятори MAICO серії ER 60 VZC з таймером уповільнення в санвузлах та вбиральні. Саме для цієї квартири ми застосували спеціальні конструкції повітропроводів. В результаті вони будуть правильно поєднуватися з інтер'єром кімнат, що і вимагав замовник. І на останок. Використовували таку конструкцію для роздачі повітря, як Т-подібний колектор. Це технічно складна конструкція, проте для нашої команди цілком здійсненна.

Канальна система кондиціонування для квартири 75 м2 в ЖК BUSOV HILL

Показуємо, що відбувається на проміжному етапі процесу реалізації канального кондиціонування в квартирі. На об'єкті з вами Дмитро, інженер з вентиляції та кондиціювання, який проведе вас по всіх кімнатах об'єкта і покаже, як і що було змонтовано Альтер Ейр. Почнемо з зовнішнього блоку, який розміщений в місці, передбаченому забудовником. Ця вимога була витримана нашими співробітниками, а сам блок закриває спеціально декоративна решітка. Зовнішній блок мульти спліт-системи - Daikin 3MXS68. У квартирі внутрішні блоки розміщуються в технічних приміщеннях - вбиральні і санвузлі: Середньонапірні Daikin FBA35 і низьконапірний FDXM25. При монтажі передбачений легкий доступ до кондиціонерів для чищення фільтрів і обслуговування. Роздача повітря буде відбуватися за класичною схемою: «подача повітря біля вікна, видалення - з дальньої сторони кімнати». За подачу повітря відповідають щілинні решітки. На цьому етапі ви побачите незашиті повітроводи і змонтовані адаптери під решітки. Ще більше подробиць і секретів реалізації канального кондиціонування дивіться в нашому відео матеріалі.

Влаштування вентиляції в будинку. Вентиляція з рекуперацією тепла (на прикладі будинку 160 м2)

Знаходимось на здачі об'єкта, де наша команда здійснила централізовану вентиляцію на базі обладнання німецького бренду MAICO. Зараз ми знаходимося в с. Гатне у двоповерховому будинку, площею 160 м2. Обмін повітря здійснює приточно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 КВ, з коефіцієнтом повернення тепла 96%. Устаткування розміщується на другому поверсі в гардеробній кімнаті. Сергій Мазур, інженер Альтер Ейр, демонструє внутрішні елементи установки. Так, ви зможете побачити пластинчастий рекуператор, фільтри для очищення повітря і блок автоматики. У спальні (зона відпочинку), куди подається чисте повітря, Сергій покаже змонтовані пленум-бокси. Після того як їх зашиють гіпсокартоном, в них будуть встановлені лінійні дифузори фірми Madel серії Look. Дифузори відповідають за розподіл повітря в кімнаті, при цьому мають естетичний зовнішній вигляд. Для забору повітря з вулиці застосовується зовнішня решітка Combi Grille.

Опалення будинку твердопаливними котлами. Переваги та недоліки піролізних котлів.

Добрий день, ви дивитеся оглядовий відео матеріал про твердопаливні котли від команди Альтер Ейр. Тут ви познайомитеся з усіма існуючими видами котлів, присутніх зараз на ринку. Інженер з систем опалення Сергій Мазур детально розгляне варіанти палива для кожного виду котлів і розповість чому необхідно використовувати саме ті чи інші. У відео знайдете корисну інформацію у вигляді переваг і недоліків використання твердопаливних котлів. Окрім того, розгорнуто пройдемося по всіх елементах системи опалення будинку, які повинні бути при використанні твердопаливних котлів. - 00:11 - Знайомство з видами твердопаливних котлів для опалення будинку; - 00:34 - Види палива для котлів; - 00:58 - На чому працюють звичайні твердопаливні котли з ручним завантаженням; - 1:08 - Піролізні котли і паливо для них; - 1:22 - Види палива для пелетних котлів з автоматичним завантаженням палива; - 1:27 - Котли тривалого горіння і паливо для них; - 1:39 - Перевага і недоліки перерахованих видів твердопаливних котлів; - 2:40 - Що має бути в системі опалення з твердопаливним котлом;

Припливно-витяжна вентиляція в 3-х кімнатній квартирі плюс кондиціонування

Команда Альтер Ейр реалізувала систему вентиляції і кондиціонування в 3-х кімнатній квартирі площею 120 м2. Система вентиляції представлена ​​припливно-витяжною установкою Maico WS 320 KB, яку розташували в технічному приміщенні. Для припливу і видалення повітря в кімнатах були передбачені щілинні дифузори. Для практичності і естетики дифузор подачі чистого повітря від системи вентиляції візуально об'єднали з дифузорами, які забезпечують подачу холодного повітря від канального кондиціонування. Система кондиціювання реалізована на базі обладнання Daikin. Для цього була зібрана мультиспліт система з 1 зовнішнього блоку і 3 внутрішніх: 2 канальних і 1 настінного. Зовнішній блок 5MXS90 розмістили за вікном вітальні. Канальні блоки кондиціонування встановили над санвузлом і вбиральнею. Для обслуговування внутрішніх блоків передбачені декоративні люки. Подача холодного повітря в вітальні буде здійснюватися через дифузор біля вікна. Забір теплого повітря з вітальні проводиться в зоні коридору через рециркуляційний дифузор канального кондиціонера. У зоні кухні організовані дифузори для подачі холодного повітря системи кондиціонування і для витяжки забрудненого від системи вентиляції. У спальню холодне повітря буде подавати низьконапірний канальний блок. У кімнаті розмістили два дифузори: один буде відповідати за кондиціонування і приплив, а другий забирати тепле повітря. У гостьовій спальні встановлений внутрішній блок настінного кондиціонера Daikin FTXG серії EMURA білого кольору. А біля вікна розмістили щілинний дифузор для припливу свіжого повітря від припливно-витяжної системи вентиляції.

Системи припливно-витяжної вентиляції і кондиціонування в дворівневій квартирі на вул. Драгомирова

Наші фахівці нещодавно відвідали реалізований об'єкт на вул. Драгомирова. У дворівневій квартирі були встановлені: - припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією на базі установки Maico WS 320 KB; - система кондиціонування на базі обладнання Daikin. У квартирі вже функціонує мульти спліт-система з зовнішнім блоком 5MXS90 і внутрішніми FTXS, які є класичними моделями з оновленим дизайном кондиціонерів Daikin. У якості повітророзподільних елементів виступають щілинні решітки, пофарбовані у білий колір, таким чином дизайн інтер'єру залишається цілісним. На відео видно зони де здійснюється подача і забір повітря, таким чином підтримується ефективний повітрообмін у приміщенні. В санвузлах встановлені витяжні вентилятори Maico ER 60 VZC з таймером, які відповідають за видалення відпрацьованого повітря, неприємних запахів і нормалізацію показників вологості. На даному етапі закінчується монтаж системи парозволоження. Використовується парозволожувач Condair, який забезпечує парозволоження у обсязі до 4 кг пара на годину.

Реалізація систем вентиляції та кондиціонування у дворівневій квартирі по вул. Метрологічна

На черговому об'єкті, площею 180 м2, командою Альтер Ейр були реалізовані системи вентиляції, кондиціонування і парозволоження. Обмін повітря в дворівневій квартирі реалізований за допомогою приточно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB. Продуктивність обладнання 320 м3/год., Коефіцієнт повернення тепла становить 96%. Для переміщення повітря використовували повітроводи круглої форми, ізольовані спіненим каучуком. Для системи кондиціонування застосували 5 настінних фанкойлів Daikin FWT. Їх встановили в житлові зони: спальні, дитячі, кабінет і вітальню. Вони будуть працювати в парі з тепловим насосом типу «повітря-вода» Viessmann Vitocal 100-S 8 кВт. За контролем рівня відносної вологості в квартирі відповідає парогенератор фірми Condair. Терміни виконання робіт: Проектування - 1 місяць. Монтаж - 15 робочих днів.

Системи вентиляції, кондиціонування і парозволоження в інтер'єрі квартири ЖК «Новопечерські Липки»

Наша команда побувала на одному з наших реалізованих об'єктів, де якраз проходить фінальна стадія ремонту. У цьому відео разом з нашим фахівцем ви побачите, як виглядають внутрішні інженерні системи в інтер'єрі. Розподіл повітря від системи вентиляції і кондиціонування в квартирі було організовано за допомогою щілинних дифузорів Madel Look. Не порушуючи дизайнерського рішення, вони вписалися в інтер'єр разом з існуючою системою освітлення. Зараз цього і не скажеш, але на об'єкті нами було реалізовано три інженерних рішення: • система вентиляції з рекуперацією тепла на базі вентиляційної установки Maico • система кондиціонування на базі канальних кондиціонерів Daikin • система парозволоження на базі парогенератора Condair

Припливно витяжна вентиляція і кондиціювання повітря в будинку 214 м2

Реалізація системи припливно витяжної вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла MAICO WS 470 KB. Приплив повітря здійснюється в усі чисті зони: спальні, дитячі та вітальня. Забір відбувається частково з брудних зон і частково з чистих. Для системи вентиляції не було встановлено окремих дифузорів, так як вона повністю інтегрована з кондиціонуванням. Система кондиціювання реалізована на базі канальних кондиціонерів Daikin. По дому було встановлено п'ять внутрішніх блоків (2 на першому - FDXM25Е і FBA50, і 3 на другому - FDXM25E). Зовнішній блок Daikin 3MXS68 монтований на зовнішній стіні будівлі. Терміни виконання робіт: ✔ Створення проекту - 20 робочих днів; ✔ Підготовка до роботи - 10 дня.

Реалізація систем вентиляції в квартирі площею 98 м2

Реалізація системи вентиляції в квартирі на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB. Компактне і енергоефективне обладнання було розміщено в нежитловий зоні - далекій частині балкона. Це вентиляційне обладнання забезпечує якісний повітрообмін по всій площі квартири. Щілинні дифузори Look відповідають за рівномірний розподіл повітря в кімнатах. Таким чином, за допомогою системи вентиляції буде забезпечений комфортний і здоровий мікроклімат в квартирі у будь-який час року. В майбутньому планується установка парозволожувача. Терміни виконання робіт: ✔ Проектні роботи - 12 робочих днів; ✔ Підготовка і монтажні роботи - 9 днів.

Терміни окупності теплових насосів

Переглянувши це відео, ви дізнаєтеся корисну інформацію про терміни окупності теплових насосів, зможете розрахувати чисті інвестиції і дохід. Так само зможете порівняти експлуатаційні витрати теплового насоса повітря-вода і газового котла. Вивчивши інформацію з відео, ви зможете підібрати для себе найбільш прийнятний варіант. Інженер по системі опалення Сергій Мазур розповідає про терміни окупності теплового насоса повітря-вода і газового котла: - 00:30 - Визначення «термін окупності»;  - 00:37 - Термін окупності теплового насоса і газового котла на конкретному прикладі;  - 00:56 - Порівняння систем газового котла і теплового насоса повітря-вода; - 1:30 - Термін окупності теплового насоса повітря-вода;  - 1:41 - Чисті інвестиції; - 1:53 - Чистий дохід;  - 2:10 - Початкові дані для розрахунку терміну окупності; - 3:20 - Розрахунки експлуатаційних витрат на роботу теплового насоса; - 5:49 - Вартість експлуатації за сезон опалення системою тепловий насос + електричний котел; - 5:55 - Розрахунок експлуатаційних витрат на роботу газового котла; - 7:07 - Розрахунок чистої економії; - 7:53 - Розрахунок інвестицій для теплового насоса; - 8:29 - Розрахунок інвестицій на установку газового котла і мульти спліт-системи;  - 9:15 - Обрахунок чистих інвестицій; - 9:40 - Термін окупності теплового насоса повітря-вода; - 9:45 - Висновок.

Реалізація системи опалення та водоочищення в двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»

Реалізація котельні та водоочищення в двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя», с. Хотянівка Раніше в будинку вже були спроектовані і змонтовані система вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла MAICO WS 320 KB і система канального кондиціонування. У цьому відео основна увага приділена котельні та водоочищення. Інженер по системам опалення Владислав Лисак розповідає про принципи та етапи роботи внутрішніх інженерних систем, підібране обладнання і його використання. Для водоочищення в будинку була обрана система Ecosoft, яка очищає воду від заліза, жорсткості, неприємних запахів. Система опалення виконана на базі теплового насоса повітря-вода Viessmann Vitocal 100-S, який працює в парі з каміном з водяним контуром. Для монтажу обладнання було виділено окреме приміщення - котельня. В котельні так само були встановлені насосні групи Meibes на теплу підлогу, радіатори і камін. Так само було встановлено бівалентний бак ГВП Viessmann на 300 л і буферна ємність Viessmann на 400 л. Терміни виконання робіт: ✔ Створення проекту і узгодження з замовником - 8 робочих днів; ✔ Підготовка до роботи - 5 робочих днів; ✔ Остаточний монтаж всієї системи - 10 днів.

Низькотемпературне опалення

Переглянувши це відео, ви зможете дізнатися корисну інформацію про системи низькотемпературного опалення, їх види та особливості. Так само дізнаєтеся відмінності класичного радіаторного опалення від системи теплої підлоги. Тут також описані переваги кожного виду низькотемпературного опалення (тепла підлога, теплі стіни або стеля, опалення фанкойлами і т.д.). Ознайомившись з інформацією з відео, ви зможете вибрати для себе найбільш прийнятний варіант. Інженер по системам опалення Сергій Мазур розповідає про низькотемпературне опаленні і його види: - 00:09 - Що таке низькотемпературне опалення;  - 00:19 - Температурні показники в класичній системі опалення;  - 00:43 - Низькотемпературне опалення як економне і комфортне джерело тепла; - 00:55 - Умови комфорту для людини;  - 1:27 - Радіаторна температура; - 2:32 - Відносна вологість повітря в приміщенні;  - 2:42 - Можливість міняти параметри мікроклімату в приміщенні; - 2:53 - Приклади систем низькотемпературного опалення; - 2:55 - Тепла підлога; - 3:18 - Теплі стіни або теплі стелі; - 3:32 - Теплі конструкції; - 3:55 - Радіаторна система опалення; - 5:44 - Опалення фанкойлами;  - 7:33 - Порівняння систем радіаторного опалення та теплої підлоги; - 11:11 - Висновок.

Особливості монтажу та сервісу систем водопостачання та каналізації

Ознайомившись з цим відео, ви зможете дізнатися цікаву інформацію про монтаж систем водопостачання і каналізації, підбір обладнання та розповсюджені помилки. Для ефективної роботи каналізації та водопостачання необхідно дотримуватися основних компонентів реалізації інженерних систем. Тут також описаний процес монтажу і багато іншого. Спеціаліст по сантехніці і системам водопостачання і каналізації Віталій Зеленюк розповідає про монтаж і сервіс систем водопостачання та каналізації:  - 00:17 - Система каналізації;  - 00:20 - Підбір матеріалу;  - 00:36 - Основні компоненти реалізації інженерних систем;  - 1:29 - Помилки, які виникають при монтажі і проектуванні системи каналізації;  - 1:36 - Неправильний нахил каналізаційних труб;  - 1:51 - Надмірний нахил каналізаційних труб;  - 02:30 - Спустошення гідрозатворів;  - 3:14 - Підключення внутрішньої каналізації до фанів стояка;  - 3:27 - Підбір і з'єднання труб;  - 3:44 - Установка ревізій;  - 4:28 - Система водопостачання;  - 4:38 - Типи труб для системи водопостачання;  - 5:05 - Система водопідготовки і водоочищення;  - 05:20 - Висновок.

Кондиціонування повітря

Ознайомившись з цим відео, ви дізнаєтеся корисну інформацію про систему кондиціонування як для житлових, та й для офісних приміщень. Існує кілька видів систем кондиціонування (спліт-системи, мульти спліт-системи, система холодних стін). Для правильної реалізації кожної з них необхідно почати з проектування. Вивчивши інформацію з відео, ви зможете вибрати собі найбільш прийнятний варіант. Головний інженер по системам кондиціонування і вентиляції Дмитро Бурахович розповідає про різні типи систем кондиціонування повітря: - 00:10 - Що таке кондиціювання повітря;  - 00:21 - Параметри повітря  - 00:43 - Рішення для реалізації кондиціонування повітря; - 1:05 - Функціональні частини системи кондиціонування;  - 1:20 - Види холодильних агентів системи кондиціонування; - 1:35 - Спліт система;  - 1:39 - Мульти спліт система; - 2:02 - Зовнішній блок кондиціонера; - 2:21 - Внутрішній блок кондиціонера; - 2:26 - Типи внутрішніх блоків; - 2:38 - Настінні внутрішні блоки; - 2:52 - Канальні внутрішні блоки; - 3:32 - Реалізація канального кондиціонування; - 4:11 - Системи кондиціонування для офісних або адміністративно-побутових приміщень; - 4:38 - Система холодних стін; - 5:02 - Висновок.

Різновиди радіаторів для опалення: переваги і недоліки

Переглянувши це відео, ви отримаєте корисну та цікаву інформацію про радіатори для опалення, дізнаєтеся основні переваги та недоліки кожного виду. Існує чотири різновиди радіаторів: сталеві, алюмінієві, біметалеві та чавунні. Скориставшись інформацію з відео, ви зможете вибрати собі найоптимальніший варіант. Інженер систем опалення Владислав Лисак розповідає про різновиди радіаторів опалення: - 00:12 - Типи радіаторів;  - 00:16 - Сталеві радіатори;  - 00:29 - Типорозміри сталевих радіаторів; - 00:37 - Основні переваги сталевих радіаторів;  - 01:00 - Недоліки сталевих радіаторів; - 01:15 - Алюмінієвий тип радіаторів;  - 1:36 - Переваги алюмінієвих радіаторів; - 1:46 - Недоліки алюмінієвих радіаторів; - 2:16 - Біметалеві радіатори; - 2:27 - Переваги біметалевих радіаторів; - 2:36 - Недоліки біметалевих радіаторів; - 2:56 - Чавунні радіатори; - 3:01 - Переваги чавунних радіаторів; - 3:16 - Недоліки чавунних радіаторів; - 3:32 - Дизайнерські радіатори; - 3:40 - Висновок.