Фільтр

Внутрішній блок настінного типу VRV системи

Ви вибрали
-
Внутрішній блок Daikin FTXP25KV
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок настінного типу Daikin FTXL25JV
ціна 12321грн
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric серії MSZ-FH-VE
ціна 12745грн
Внутрішній блок Daikin серії FTXS-K
Индивидуальный расчет стоимости
MA09AH1.NF1R0 блок спліт-системи
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок Daikin FTX60K
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок PM12SP
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок кондиціонера Daikin FTXP20KV
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок настінного типу Daikin FTXL35JV
ціна 13653грн
Внутрішній блок PM15SP.NSJR0
Индивидуальный расчет стоимости
Інверторний кондиціонер DM12RP
Индивидуальный расчет стоимости
Настінний кондиціонер LG Deluxe DM07RP.NSJR0
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішні блоки Daikin FTX35K
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок Mitsubishi Heavy SRK-ZJ-S
Индивидуальный расчет стоимости
Інверторний внутрішній блок PM18SP.NSKR0
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок Daikin FTX20K
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок Artcool Mirror AM07BP.NSJR0
Индивидуальный расчет стоимости
MA12AH1.NF1R0 внутрішній блок кондиціонера
Индивидуальный расчет стоимости

Мульти-спліт система кондиціонування - кліматичне обладнання, яке створює оптимальні температурні показники в декількох приміщеннях. За принципом роботи схожа на спліт-систему. Єдина відмінність в тому, що до одного зовнішнього блоку підключається декілька внутрішніх (стандартно, до 5ти). Дана система зручна тим, що зовнішній блок може підтримувати роботу різних типів внутрішніх блоків (канальні, настінні, стельові і касетні).

Настінний внутрішній блок є найпоширенішим типом кондиціонерів. Головні його переваги полягають у доступних цінах, легкій експлуатації і невеликих розмірах. Добре підходить для створення комфортної температури в квартирах, будинках, офісах, кафе та ін.

У салоні Альтер Ейр представлена ​​велика кількість світових виробників кліматичної техніки. Якщо ви хочете купити настінний внутрішній блок для мульти-спліт системи кондиціонування, рекомендуємо звернути увагу на наступні бренди:

Daikin

Японська фірма, яка завоювала свою популярність завдяки якісному кліматичного устаткуванню. Wi-Fi модуль дозволяє управляти внутрішнім блоком настінного типу через зручні вам гаджети або за допомогою дистанційного пульта. Робота на охолодження, обігрів і осушення повітря дозволять створити комфортні умови. Наявність таймера, турбо і нічного режимів, самодіагностика несправностей та інше, роблять дану техніку відмінним рішенням для вашого житла. Наприклад:

  • Серія FTX-KV - призначена для приміщень від 20 до 60 м2, виконана в сірому кольорі. Дана серія відрізняється відмінним функціоналом: таймер, нічний режим, самодіагностика, турбо режим, автоматична швидкість вентилятора і положення жалюзі, управління за допомогою пульта або через гаджет, робота на холод, тепло і осушення.

LG

Південнокорейська компанія, яка виготовляє дуже стильні і цікаві моделі. Функції іонізації повітря (очищення та насичення корисними властивостями), швидке охолодження повітря в приміщенні, видаленні вологи з теплообмінника (запобігає появі цвілі і грибка). Також можливо регулювати роботу обладнання як за допомогою дистанційного пульта управління, так і за допомогою мобільного додатку LG Smart ThinQ. Вашої уваги заслуговує нова лінійка від LG:

  • Artcool Gallery - панель внутрішнього блоку використовується у якості рамки для фото/ілюстрацій, встановлюється в приміщеннях від 25 до 35 м2. Характеристики моделі: управління за допомогою дистанційного пульта або через мобільний додаток, захист теплообмінника від цвілі і грибка, повітряний фільтр, швидке охолодження повітря.

Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy

Японські компанії, які входять в Mitsubishi Group. Настінні внутрішні блоки кондиціонерів відрізняються енергоекономічних роботою; наявністю декількох фільтрів, що дозволяє очищати повітря більш ефективно; визначення зон з різною температурою; збереження всіх налаштувань в разі збою в роботі. Подаємо кілька серій від фірми:

  • Mitsubishi Electric Design - відрізняється не тільки стильним дизайном, але і можливістю вибору кольору (білий, сірий і чорний). Високоефективний і енергоекономічний кондиціонер, який виділяється такими особливостями: максимальне очищення повітря (пил, бактерії, шерсть і інше сміття), автозбереження налаштувань у разі збою в роботі, технологія "I see", яка визначає температуру на рівні підлоги і знаходить зони з іншою температурою.
  • MItsubishi Heavy SRK-ZJ-S - використовується в приміщеннях до 15 м2, виготовлений в білому кольорі. Функція осушення повітря; чотири різних фільтра, які справляються не тільки з пилом і мікробами, а й неприємними запахами; енергоекономічних робота - і все це в одному обладнанні.


На нашому сайті великий асортимент настінних внутрішніх блоків для спліт-системи від різних виробників. Також Альтер Ейр пропонує вигідні ціни, консультацію від фахівців і кращі пропозиції. Ми завжди за те, щоб надати допомогу в створенні якісного мікроклімату у вашому домі. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.