Системи водопостачання та каналізації

Хіти продажу
Нові товари

Добре організована і ефективно працююча система водопостачання життєво необхідна для приміщення будь-якого типу і є одним з головних пріоритетів для будь-якого домовласника. Для якісного і безперебійного забезпечення водою вашого будинку або квартири, слід враховувати безліч деталей і підходити до вибору обладнання з усією відповідальністю. Навіть найменший і незначний елемент може стати причиною виходу з ладу всієї системи водопостачання і принести чимало головного болю. Надійне обладнання від перевірених брендів і якісні приналежності до нього обійдуться набагато дешевше, ніж ремонт недобросовісно зробленої системи.

У даній статті детально описано обладнання для організації водопостачання, вказуються його види та принцип дії.

Эффективная насосная станция Grundfos

Що входить в даний розділ?

До систем водопостачання та каналізації, які представлені у нас на сайті, входить таке обладнання:

 • Насоси;
 • Труби та фітинги;
 • Зовнішня каналізація;
 • Внутрішня каналізація;
 • Ємності і баки;
 • Сифони і трапи;
 • Системи поливу;
 • Аксесуари та комплектуючі до цих систем.

Насоси

Для забезпечення водою приватного будинку ідеально підійде побутової насос (особливо якщо немає можливості підключити центральне водопостачання). Цей пристрій забирає воду з колодязя або свердловини в достатній кількості для забезпечення життєдіяльності всього будинку.

Побутові насоси для дому діляться на кілька видів залежно від принципу їх роботи:

 1. Поверхневі насоси для будинку є найпоширенішим видом такого обладнання. Вони встановлюються на поверхні і розраховані на забір води з свердловинах не глибше 7-8 метрів. Насоси даного типу можуть бути відцентровими або вихровими, з ежектором або без нього, з звичайним накопичувальним баком або з мембранним баком. Поверхневий насос з гідроакумулятором і реле тиску називається насосною станцією.
 2. Занурювальні (глибинні) насоси встановлюються безпосередньо в свердловину або колодязь глибиною більше 8-10 метрів. Вони характеризуються високою продуктивністю і потужністю, крім того, той факт, що вони знаходяться не поряд з будинком, гарантує відсутність шуму під час їх роботи. Занурювальні насоси можуть бути відцентровими або гвинтовими, перші досить чутливі до якості води, тоді як другі можуть працювати навіть із забрудненою водою (тільки без вмісту піску).
 3. Дренажні і фекальні насоси використовуються для відкачування рідини з підвалів і погребів, фекалій з вигрібних ям і каналізації. Також вони підходять для осушення зливних каналів і басейнів.
 4. Циркуляційні насоси використовуються в замкнутому контурі, що відповідає за опалення приміщень шляхом примусового руху гарячої води по опалювальній системі будівлі.

Накопительный бак косвенного нагрева Galmet

Накопичувальні баки

Одним з незамінних елементів системи водопостачання є накопичувальний бак. Він являє собою ємність для зберігання води, інших рідин і навіть сипучих матеріалів. Баки можуть бути різної форми і обсягу, найчастіше вони виготовляються з харчового поліетилену.

Гідроакумуляторы

Мембранний розширювальний бак, що знаходиться під тиском і накопичує гідравлічну енергію, називається гідроакумулятором. Цей пристрій виконує функцію захисту системи водопостачання від гідроударів, запобігає часте вмикання і вимикання насоса і може виступати в якості резервного сховища води.

Сіфони

Будь-яку систему водопроводу неможливо уявити без наявності в ній сифона. Це пристрій для зливу використаної води, захисту труб від засмічення. Також, сифон не дозволяє неприємним запахам з каналізації проникати всередину приміщення. Найчастіше сифони бувають для раковини і для ванної.

Каналізаційні трапи

Пристрій для прийому води з горизонтальної поверхні називається трапом. Вони використовуються в душових кабінах і кімнатах, в інших приміщеннях в яких на підлогу потрапляє вода. Трапи бувають горизонтальними і вертикальними.

Лічильники для води

Лічильник - це незамінний апарат, який дозволяє економити на комунальних платежах за водоспоживання. Він використовується для точного підрахунку витраченої води. Найпоширеніший вид лічильників - механічний. Пристрої даного типу можуть бути крильчасті або турбінними, мокроходнимі або сухохідні.

Трубы

Труби є важливою складовою водопровідної системи, від їх правильного вибору залежить надійність і довговічність всієї системи водопостачання. Найпопулярніший і поширений матеріал виготовлення - пластик (труби поліпропіленові, труби ПВХ, труби із зшитого поліетилену), металопластик, мідь.

Фітинги та запірна арматура

Вузол для з'єднання труб в водопровідній системі називається фитингом. Крім з'єднання, дані елементи використовуються для переходу з одного діаметра на інший. Фітинги слід купувати відразу з трубами, вибираючи потрібну різновид фітинга в залежності від виду труб. Фітинги бувають компресійними, клейовими, різьбовими, прес-фітингами.

Підсумки

Компанія Альтер Ейр займається проектуванням, установкою і продажем устаткування різної функціональної спрямованості на будь-який бюджет. У нас в асортименті представлений широкий вибір техніки, яка відповідає за постачання будинку, квартири або іншої будівлі водою. Якщо у вас є питання по даному устаткуванню або вам потрібна консультація по його підбору - телефонуйте нам в офіс, ми надамо всю можливу інформацію по питаннях, що цікавлять.