Фільтр

Витяжні вентиляційні установки

-
Вентиляційна установка Maico ECR-A
ціна 20471грн
Витяжна установка Maico ZEG 2000 Р
ціна 21847грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=vUCuYgKFUjg

Приклад системи припливної та витяжної вентиляції будинку

Розглядається типовий приклад системи вентиляції котеджу на базі витяжних вентиляторів ...

Витяжна вентиляційна установка - що це таке?

Кожен з вас напевно знає, що з себе представляє витяжний вентилятор, а зараз ми розглянемо в чому особливості витяжних вент. установок і чим вони відрізняються від звичайних вентиляторів. Як випливає з самої назви це комплексне рішення, що володіє великим функціоналом - вбудованими системами автоматики і корпусами з ізоляційними прошарками. Конкретно в даному розділі ми представляємо установки для звичайних приміщень побутового призначення та для кухонь промислового призначення.

Витяжна вентиляційна установка - система вентиляції, яка відповідає за витяжку відпрацьованого і забрудненого повітря з приміщення. Ці установки можуть бути двох типів:

  • Моноблочними (все зібрано в єдиному корпусі);
  • Наборною (збирається з окремих елементів).

Саме в даному розділі ми представляємо установки для звичайних приміщень побутового призначення та для кухонь промислового призначення.

Зараз на парі прикладів ми детально розглянемо що саме можуть ці пристрої.

Витяжна вентиляційна установка Maico ZEG 2000 Р

Як відомо Maico Ventilatoren на європейському ринку займає особливе становище, адже їх обладнання де-факто промисловий еталон в плані технічних інновацій і якості виконання, так що витяжна вентиляційна установка Maico ZEG 2000 Р теж не є винятком з правила. Досить нелегко підібрати хоча б приблизний "аналог" даного пристрою ні за розмірами, ні за потужністю, ні за економічністю, ні за вагою.

З чого складається ця вентиляційна установка?

  • ЄС двигун, завдяки електронно-комутованій схемою у нього відсутній фактор теплового і механічного зносу (немає "щіток" в двигуні, т. к. використовуються магніти постійного струму і немає механічного контакту), що дозволяє при більш високій потужності споживати меншу потужність.
  • Корпус з удароміцного пластика, при малій вазі (адже продукція конкурентів, як правило, зі сталі) і більшої стійкості до корозійного впливу Maico ZEG 2000 Р можна встановлювати навіть в самих "проблемних" місцях.

Змонтувати цю вентиляційну установку можна як у системі повітроводів, так і безпосередньо до стіни. Високий потенціал по тиску дозволить бещз проблем видаляти повітря в будь-яку погоду.

  • Пульт дистанційного керування, що входить в комплект поставки, дозволяє контролювати інтенсивність циркуляції повітря в приміщенні з будь-якого зручного для вас місця.

Maico ECR-A - витяжна установка тандемного типу

Безшумная витяжна установка Maico ECR-AТакож варто звернути увагу на витяжні установки Maico ECR-A, на відміну від попередніх моделей вони розраховані на тандемну роботу і ставити їх окремо від припливної установки не раціонально.
Припливна установка в свою чергу служить ведещей, з її допомогою вбудованої автоматики забезпечується узгодження роботи обох вентиляторів.

Щодо робочих характеристик варто відзначити шумоізольований корпус, високу надійність двигуна вентилятора, зручність огляду і очищення крильчатки за допомогою сервісної дверцяти, а також надзвичайну компактність пристрою.

Порада при покупці витяжної установки

Для ще кращого повітрообміну в приміщенні ми рекомендуємо поєднати витяжну установку з припливної, що найкраще врахувати на стадії проектування системи вентиляції. Це пояснюється тим, що для правильної циркуляції повітря його не тільки потрібно витягувати з приміщення на вулицю, але і подавати в кімнату свіже атмосферне. Якщо не дотримуватися цієї рекомендації, ви постійно будете відчувати брак кисню, що негативно може позначитися на вашому самопочутті.

Підсумки

За роки роботи на ринку кліматичної техніки команда компанії Альтер Ейр виробила для себе одне  правило: для задоволення потреб максимальної кількості клієнтів з різними фінансовими потребами необхідно надавати максимально широкий вибір товарів і послуг. При цьому потрібно дотримуватися суворого контролю за якістю продукції, тому ми продаємо тільки ту техніку, в якій впевнені самі. Саме тому ми пропонуємо широкий асортимент кліматичного обладнання від провідних світових брендів і не рекомендуємо клієнтам дешевих клонів. Наші інженери і менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, і зможуть запропонувати розумне рішення