Фільтр

Витяжні установки Maico - для вентиляції будь-якого масштабу

Ви вибрали
-
Вентиляційна установка Maico ECR-A
ціна 31277грн
Вентиляційна установка Maico ECR-A
ціна 25639грн
Вентиляційна установка Maico ECR-A
ціна 20471грн
Вентиляційна установка Maico ECR-A
ціна 22048грн
Витяжна установка Maico ZEG 2000 Р
ціна 21847грн

Що з себе представляють витяжні установки


Кожен з вас напевно знає що з себе представляє витяжний вентилятор, а зараз ми розглянемо в чому особливості витяжних вент. установок і чим вони відрізняються від звичайних вентиляторів. Як випливає із самої назви це рішення комплексне, що володіє великим функціоналом - вбудованими системами автоматики і корпусами з ізоляційними прошарками. Саме в даному розділі ми представляємо установки для звичайних приміщень побутового призначення та для кухонь промислового призначення.
Зараз на парі прикладів ми детально розглянемо що саме можуть ці пристрої.

Витяжна вентиляційна установка Maico ZEG 2000р


Як відомо Maico Ventilatoren на європейському ринку займає особливе становище, адже їх обладнання де-факто промисловий зразок в плані технічних інновацій і якості виконання, так що витяжна вентиляційна установка Maico ZEG 2000р теж не є винятком з правила. Досить нелегко підібрати хоча б приблизний "аналог" даного пристрою ні за габаритами, ні за потужністю, ні за економічністю, ні за вагою.

З чого складається ця вентиляційна установка?


- ЄС двигун, завдяки електронно-комутованою схемою у нього відсутній фактор теплового і механічного зносу (немає "щіток" в двигуні, тому що використовуються магніти постійного струму і немає механічного контакту), що дозволяє при більш високій потужності споживати меншу потужність.
- Корпус з удароміцного пластика, при малій вазі (адже продукція конкурентів як правило зі сталі) і більшої стійкості до корозійного впливу Maico ZEG 2000р можна встановлювати навіть в самих "проблемних" місцях.
Змонтувати цю вентиляційну установку можна як в системі повітроводів, так і безпосередньо до стіни. Високий потенціал щодо тиску дозволить бещз проблем видаляти повітря в будь-яку погоду.
- Пульт дистанційного керування, що входить в комплект поставки, дозволяє контролювати інтенсивність циркуляції повітря в приміщенні з будь-якого зручного для вас місця.

Витяжна установка для промислових кухонь Maico EKR


Другий приклад це витяжні установки Maico EKR для промислових кухонь, без подібного обладнання просто неможливо собі уявити роботу будь-якого пристойного ресторану. Як і слід подібного обладнання надійність і ефективність тут стоїть на чолі, адже від неї залежить комерційний результат і безпеку працюючого персоналу.
За правильну повітрообмін відповідають:
- Крильчатка вентилятора з не піддається корозії від високої вологості і деформацій від температур стали.
- Потужний двигун, який винесений за межі корпусу назовні, що убезпечило його від програвав і забруднення.
- Можливість очищення крильчатки плюс внутрішньої частини корпусу від накопичується жиру і бруду завдяки поворотному вузлу вентилятора дверцята.
- Відведення конденсату, який не дозволяє накопичуватися всередині вент.установкі воді.
- Корпус з надійною термічної ізоляцією яка не дозволяє передаватися спеку назовні в приміщення і на руховий вузол.

Як бачите далеко не завжди може бути досить звичайних вентиляторів і для ряду ситуацій вентиляційні витяжні установки не просто більш зручні, але просто безальтернативні. Так само хочемо звернути увагу на те, що для організації повноцінної вентиляцію, будь то будинок або підприємство, потрібна розробка проекту. Установка устаткування невідповідного вимогам приміщення або некоректно розміщеного може привести до банальної втрати грошей, адже повноцінно працювати така система не зможе.

Maico ECR-A - витяжна установка тандемного типу


Так само варто звернути увагу на витяжні установки Maico ECR-A, на відміну від попередніх моделей вони розраховані на тандемну роботу і ставити їх окремо від припливної установки не раціонально.
Припливна установка в свою чергу служить ведёщей, за допомогою її вбудованої автоматики забезпечується узгодження роботи обох вентиляторів.
Щодо робочих характеристик варто відзначити Шумоізольований корпус, високу надійність двигуна вентилятора, зручність огляду та очищення крильчатки за допомогою сервісної дверцята, а так само надзвичайну компактність пристрою.

Висновок


За роки роботи на ринку кліматичної техніки в компанії Альтер Ейр виробили для себе одне з головних правил, для задоволення потреб максимальної кількості клієнтів з різними фінансовими потребами необхідно надавати максимально широкий вибір товарів і послуг.
При цьому з даного правила випливає, що попри велику кількість вибору потрібен суворий контроль за якістю продукції, тому ми продаємо тільки ту техніку, в якій впевнені самі.
Саме з цього ми пропонуємо широкий асортимент кліматичного обладнання провідних світових брендів і не рекомендуємо клієнтам дешевих клонів.
Наші інженери і менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, і зможуть запропонувати розумне рішення.