Фільтр

Повітряні заслінки та зворотні клапани вентиляції

-
Systemair VKVE/F 400
Индивидуальный расчет стоимости
Lessar LV-TDC 100
ціна 287грн
Systemair VKVM 400
Индивидуальный расчет стоимости

Будь-яка вентиляційна установка крім головного ядра вимагає додаткових елементів. Сюди входить і повітряна заслінка, якій власне і присвячений даний матеріал. Ми звикли до того, що комплектуючі для вентиляції купуються для поліпшення або спрощення роботи обладнання. Але у випадку з заслінками справа йде трохи по-іншому. Вони вступають в дію, коли система вимкнена.

Для чого потрібні вентиляційні заслінки?

Повітряна заслінка для вентиляції застосовується з метою виключення руху повітря по каналах вентиляції після виключення системи. Таким чином, при включеній системі вентиляції лопаті відкриваються, а після виключення - закриваються, перекриваючи повітропровід і запобігаючи повітряний потік в протилежному напрямку. Заслінки застосовуються при низьких і високих температурах зовнішнього повітря і можуть поєднуватися з даховими і іншими вентиляторами.

Особливості конструкції

Заслінки для систем вентиляції кругліЗаслінка для вентиляції являє собою раму, яка виготовлена ​​за формою каналу. На неї прикріплені прикріплені до осі лопаті. Надійні лопаті - ті, які виготовлені з оцинкованої сталі. На зовнішній частині пристрою встановлена ​​ручка (якщо заслінка ручна) або електричний привід (якщо заслінка автоматична). З'єднання заслінки можуть бути ніпельними, фланцевими або бандажними.

Для оптимізації вхідного повітряного потоку в пристроях передбачена загнуту конструкції вхідного конуса заслінки. Це можна подивитися на прикладі моделі Systemair VKVE.

Для підвищення герметичності конструкції і зниження вібрацій від вентиляторів деякі виробника додатково встановлюють ущільнювальні кільця з пористої гуми. Це природно здорожує систему, але воно того варте.

Типи повітряних заслінок

Квадратні повітряні заслінки для систем вентиляціїЗа типом воздуховода заслінки можуть бути круглими, квадратними або прямокутними, по типу управління - ручними і автоматичними (також кажуть заслінка з електроприводом). Користується великим попитом повітряна заслінка з електроприводом з поворотною пружиною.

По конструкції стулок повітряні заслінки можуть бути ізольованими і неізольованими.

Існують також повітряні заслінки протипожежні, які перешкоджають проникненню диму і вогню по воздуховодам з одного приміщення в інше.

Заслінка з електроприводом для вентиляції забезпечить додатковий комфорт від використання вентиляційної установки. За допомогою неї повітряний потік у вентиляційній системі буде контрольованим і оптимізованим. У нас на сайті можна знайти різні за типом і ціною заслінки, а якщо вам потрібна консультація - обов'язково допоможемо.