Салон кліматичної та опалювальної техніки Альтер Ейр

Расчёт стоимости Вашего проекта
Ви можете завантажити креслення свого приміщення
Це суттєво пришвидшить розрахунки і ви отримаєте точніший результат

Наши преимущества

РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Повний процес впровадження кліматичної системи – від ідеї до монтажу.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку.

ДОСВІД БІЛЬШЕ 12 РОКІВ
ДОСВІД БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Здійснюємо інженерні послуги з 2008 року.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Реалізуємо кліматичні системи в будь-якій точці України.

Реалізовані проекти

Организация системы вентиляции в квартире 185 м2
Організація системи вентиляції в будинку 150 м2
Реалізація системи вентиляції і кондиціонування в квартирі 80 м2
None
Типові рішення
Популярні розділи

Популярные товары в нашем магазине

Нові відео на нашому каналі

https://www.youtube.com/watch?v=l1oktgAwLBM

Семінари для дизайнерів

У роботі з клієнтом важливий результат, а у випадку з кліматичними системами результат часто залежить не тільки від професіоналізму з боку інженерів і монтажників, а й від скоординованості між суміжними спеціалістами: дизайнерами, архітекторами, виконробами, електриками і т. д. Кожен в рівній мірі зацікавлений в успішній реалізації проєкту і кожен залежить від іншого виконавця. Одна помилка або брак спілкування, і робота зупиняється на всьому об'єкті. Тому Альтер Ейр прагне розвивати партнерську мережу серед компаній, залучених до процесу здійснення проєкту.

Саме це стало поштовхом для Альтер Ейр організувати безкоштовні семінари для архітекторів і дизайнерів інтер'єру «Інженерія в дизайні». На них провідні фахівці поділилися основами і принципами реалізації кліматичних систем, а також їх впливом на дизайн і архітектуру приміщень. Учасники семінарів отримали відповіді на питання, що цікавлять, і рішення актуальних проблем, з якими зіткнулися в своїй роботі. На семінарах ми відштовхувалися не стільки від теорії, скільки від практики роботи з різними об'єктами, адже в реальності часто доводиться приймати рішення не за підручниками.

Альтер Ейр планує ще більше подібних заходів у майбутньому. Якщо ви працюєте в даній сфері (як індивідуально, так і від студії) і зацікавлені в поліпшенні своїх знань з інженерії та її впливу на естетику приміщення – зв'яжіться з нами і ми розповімо про найближчий запланований семінар.

Хочу співпрацювати
Мы знаходимось тут

03022, Київ, вул. Михайла Максимовича 3Д, оф. 474

Альтер Ейр в соціальних мережах

КОМПАНІЯ АЛЬТЕР ЕЙР ПРОПОНУЄ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

Сприятливий мікроклімат в приміщенні є однією з умов гарного самопочуття та міцного здоров'я. Компанія Альтер Ейр здатна організувати комфортні умови в приміщеннях будь-якої складності та призначення. Ми успішно працюємо з житловими, комерційними та промисловими приміщеннями. Звертатися до нашої компанії бажано ще на стадії проектування чи будівництва або ремонту, аби заздалегідь спланувати принцип взаємодії всіх систем та обладнання, розрахувати бюджет і не порушувати дизайн-проект. Наша основна сфера діяльності - це якісна організація систем вентиляції, кондиціонування, опалення, альтернативної енергетики, водопостачання та каналізації за допомогою кліматичного обладнання від топових європейських виробників. Компанія Альтер Ейр використовує у своїй роботі кращу техніку, спеціалістів проектування та монтажу, що є гарантією довгострокової, якісної та ефективної роботи інженерних систем.

Завидна колекція товарів

Альтер Эйр – недорогой интернет-магазин, где вы можете подобрать и сразу же купить со склада в Киеве нужное устройство. Компанія Альтер Ейр займається не тільки створенням проектів вентиляції, кондиціонування та інших систем "під ключ", але і підбором та продажем якісного кліматичного обладнання і всіх комплектуючих. Салон кліматичної техніки налічує понад 10 000 товарів від кращих світових брендів. У нашому магазині ви зможете знайти все, що необхідно для організації сприятливих умов:

  • від витяжного вентилятора для ванної до припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла, які дозволять створити ефективну вентиляцію в приміщенні;
  • від побутового настінного кондиціонера до мультизональної спліт-системи для якісного кондиціонування;
  • від конвекторного обігрівача до теплового насоса або опалювального котла, які допоможуть організувати індивідуальне опалення у вашому будинку;
  • від зворотного осмосу до повноцінної системи очищення для подачі чистої води;
  • від очищувача або зволожувача повітря до системи туманоутворення, які позитивно впливають на рівень вологості в приміщенні.

Саме в Альтер Ейр ви можете придбати сертифіковане обладнання з гарантією, так як ми є партнерами і офіційним дилером в Україні виробників, відомих по всьому світу своєю якістю і надійністю: Maico, Daikin, Soler&Palau, Systemair, Komfovent, Mitsubishi Electric, Elicent, Viessmann, Condair, Lessar, Vaillant та інших.

Комплексний підхід

Альтер Ейр - проектування та реалізація інженерних систем

Понад 11 років компанія Альтер Ейр займається комплексними проектами для будинків та квартир, а саме проектуванням внутрішніх інженерних систем, підбором, установкою та сервісним обслуговуванням устаткування, супроводом проектів в різних містах України та здійсненням інженерного консалтингу вже реалізованих об'єктів. Як проектно-монтажна організація, ми якісно реалізуємо системи "під ключ" в різних приміщеннях:

Ми завжди здійснюємо роботу таким чином, аби наші проекти відповідали дизайн-проекту й архітектурним кресленням вашого будинку, аж до сантиметра. Тут працюють висококваліфіковані інженери, які спроектують систему будь-якої складності, а монтажна організація здійснить монтаж і пусконалагоджувальні роботи швидко та якісно. Досвідчені монтажники працюють з обладнанням будь-якої складності, починаючи від настінних кондиціонерів і побутових вентиляторів, закінчуючи повноцінною системою вентиляції і кондиціонування.

Варто звернути увагу на те, що наша компанія працює з інженерними системами, наприклад, вентиляція в Києві, і здійснює безліч успішних проектів по всій Україні: Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Житомирі та інших регіонах. Ми завжди відкриті для цікавих пропозицій і співпраці, просто залиште свою пропозицію нам на пошту: partner@alterair.ua.