Салон кліматичної та опалювальної техніки Альтер Ейр

Ідея компанії Альтер Ейр
ІДЕАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ ЗА ВСЯКУ ЦІНУ! Основна мета компанії Альтер Ейр - це забезпечити клієнтів правильною, ефективною і вигідною системою вентиляції, кондиціювання та опалення. Ми прагнемо підвищити рівень обізнаності людей про інженерні системи для поліпшення рівня життя. У розділі «Типові рішення» описані різноманітні кламітичні системи та їх реалізація в залежності від типу приміщення, бюджету та особистих уподобань. У розділі «Статті» ми пишемо огляди обладнання, порівняння підходів до організації систем вентиляції, кондиціонування, опалення й інших, а також допомагаємо підібрати необхідне устаткування.
Магазин кліматичної техніки
Салон кліматичної техніки Альтер Ейр налічує у своєму асортименті понад 10 000 товарів для внутрішньої інженерії будинку. Устаткування відсортовано за розділами для зручного пошуку й економії часу. У нашому магазині ви можете знайти все необхідне обладнання для організації сприятливого мікроклімату: канальні й осьові вентилятори, кондиціонери, вентиляційні установки, VRV-системи, котли, насоси, конвектори, зворотний осмос, системи водоочищення, осушувачі та зволожувачі повітря. Висококваліфіковані менеджери та інженери завжди готові надати консультацію й підібрати оптимальний варіант обладнання для вашого об'єкта.
Послуги Альтер Ейр
У розділі «Послуги» опублікована вся інформація про послуги Альтер Ейр. Це інженерні системи, які здатні організувати сприятливий мікроклімат в приміщенні: системи кондиціонування, вентиляції, опалення, альтернативної енергії, водопостачання, каналізації та водоочищення. Наша компанія працює з об'єктами різних типів, це можуть бути квартири, приватні будинки, котеджі, комерційні та виробничі приміщення. Ми ведемо весь проект від концепції до запуску системи і сервісу. Інженерні проекти Альтер Ейр реалізовані по всій Україні, Європі та Азії. Кваліфіковані інженери надають послуги консалтингу в сферах будівництва, архітектури та дизайну.
Знижки і бонуси
Для того, щоб у наших клієнтів завжди залишалися приємні спогади про компанію Альтер Ейр, ми підготували спеціальні пропозиції. У розділі «Акції» систематично з'являються знижки на різні товари і пропозиції щодо співпраці. Про найактуальніші новинки і пропозиції ви завжди можете дізнатися в соціальних мережах. Там часто можна знайти додаткові знижки, тому радимо підписатися. Посилання на профілі знаходяться нижче.
Професіоналізм
Компанія Альтер Ейр існує вже понад 11 років. Нас вибирають за високу якість і професіоналізм. Наявність знижок, дизайн і зручність сайту, широкий вибір кліматичної техніки - не головна наша особливість. Наша робота - це дати відповідь на питання, яке вас цікавить, вирішити інженерну проблему і найголовніше - організувати комфортні кліматичні умови у вашому будинку. Переконатися в нашому професіоналізмі ви можете в розділі «Об'єкти», де ми публікуємо фото- і відеозйомку, схеми й описи наших реалізованих об'єктів.
Співпраця з дизайнерами інтер'єрів
Успішний проект - це поєднання функціональності та стилю. Аби домогтися такого результату інженери і дизайнери повинні бути "в одній упряжці". Багато років Альтер Ейр не тільки працює рука об руку з дизайнерами, а й проводить навчальні семінари "Інженерія в дизайні". Якщо на вашому об'єкті працює дизайнер - кооперація необхідна! Багаторічний досвід дозволяє нам запропонувати кілька функціональних варіантів, які зможуть вписатися в будь-який стиль інтер'єру. Ми теж любимо, коли інженерні системи - стильні!
Калькулятор
1
Що потрібно
2
Тип приміщення
3
Виберіть тип об’єкту

Реалізовані проекти

Відгуки клієнтів
Олександр Мірошніченко
Клієнт

"Альтер Эйр проводила для нас комплексные работы по проектированию, монтажу и пуско-наладке системы приточно-вытяжной вентиляции и кондиционирования. Приятным сюрпризом стало то, что директор компании Денис Соловей предложил гибкую систему скидок и этапов оплаты материалов и работ." - директор салона красоты "Жемчужина SPA".

Мария
Клієнт

Недавно купила квартиру и возникли проблемы с кондиционированием. Компанию Альтер Эйр посоветовали друзья. Обратившись сюда, я получила полную консультацию и несколько вариантов возможных систем кондиционирования. Подобрали ту, которая подошла мне по бюджету. В результате я очень довольна как самой системой, так и слаженной работой в компании. Я получила доступное объяснение и рекомендации, качественную и профессиональную работу и быстрый монтаж. Сейчас в квартире замечательные условия и комфортная температура. Спасибо за сотрудничество и результат!

Микитюк Андрій
Клієнт

"Незважаючи не те, що мій будинок біля Львова, я вирішив замовити систему вентиляції в компанії AlterAir з Києва. Зі всіх компаній, до яких я звертався, лише працівники компанії AlterAir змогли грунтовно пояснити, яка кількість свіжого повітря має надходити в мій будинок, і як саме повітря має переміщатись між приміщеннями. Також я був надзивчайно здивований, що всі деталі вентиляційних труб були акуратно виготовлені по кресленнях і в будинку лише складались, як конструктор Lego. Троє моїх сусідів, які початково планували замовляти вентиляцію в локальних фірм, після приїзду монтажників до мене в будинок змінили свою думку і теж вибрали AlterAir."

Нові рішення
Популярні розділи

Нові товари в нашому магазині

Horizontal HM 050 D400-1-M (1500W)
Индивидуальный расчет стоимости
Кабель для електричної теплої підлоги Rehau SOLELEC2
Проектна вартість
Мы знаходимось тут

03022, Київ, вул. Михайла Максимовича 3Д, оф. 474

Альтер Ейр в соціальних мережах

КОМПАНІЯ АЛЬТЕР ЕЙР ПРОПОНУЄ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

Сприятливий мікроклімат в приміщенні є однією з умов гарного самопочуття та міцного здоров'я. Компанія Альтер Ейр здатна організувати комфортні умови в приміщеннях будь-якої складності та призначення. Ми успішно працюємо з житловими, комерційними та промисловими приміщеннями. Звертатися до нашої компанії бажано ще на стадії проектування чи будівництва або ремонту, аби заздалегідь спланувати принцип взаємодії всіх систем та обладнання, розрахувати бюджет і не порушувати дизайн-проект. Наша основна сфера діяльності - це якісна організація систем вентиляції, кондиціонування, опалення, альтернативної енергетики, водопостачання та каналізації за допомогою кліматичного обладнання від топових європейських виробників. Компанія Альтер Ейр використовує у своїй роботі кращу техніку, спеціалістів проектування та монтажу, що є гарантією довгострокової, якісної та ефективної роботи інженерних систем.

Завидна колекція товарів

Альтер Эйр – недорогой интернет-магазин, где вы можете подобрать и сразу же купить со склада в Киеве нужное устройство. Компанія Альтер Ейр займається не тільки створенням проектів вентиляції, кондиціонування та інших систем "під ключ", але і підбором та продажем якісного кліматичного обладнання і всіх комплектуючих. Салон кліматичної техніки налічує понад 10 000 товарів від кращих світових брендів. У нашому магазині ви зможете знайти все, що необхідно для організації сприятливих умов:

 • від витяжного вентилятора для ванної до припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла, які дозволять створити ефективну вентиляцію в приміщенні;
 • від побутового настінного кондиціонера до мультизональної спліт-системи для якісного кондиціонування;
 • від конвекторного обігрівача до теплового насоса або опалювального котла, які допоможуть організувати індивідуальне опалення у вашому будинку;
 • від зворотного осмосу до повноцінної системи очищення для подачі чистої води;
 • від очищувача або зволожувача повітря до системи туманоутворення, які позитивно впливають на рівень вологості в приміщенні.

Саме в Альтер Ейр ви можете придбати сертифіковане обладнання з гарантією, так як ми є партнерами і офіційним дилером в Україні виробників, відомих по всьому світу своєю якістю і надійністю: Maico, Daikin, Soler&Palau, Systemair, Komfovent, Mitsubishi Electric, Elicent, Viessmann, Condair, Lessar, Vaillant та інших.

Комплексний підхід

Альтер Ейр - проектування та реалізація інженерних систем

Понад 11 років компанія Альтер Ейр займається комплексними проектами для будинків та квартир, а саме проектуванням внутрішніх інженерних систем, підбором, установкою та сервісним обслуговуванням устаткування, супроводом проектів в різних містах України та здійсненням інженерного консалтингу вже реалізованих об'єктів. Як проектно-монтажна організація, ми якісно реалізуємо системи "під ключ" в різних приміщеннях:

 • вентиляція;
 • кондиціонування;
 • опалення;
 • альтернативне енергопостачання;
 • зволоження, осушення і очищення повітря;
 • водопостачання і каналізація;

Ми завжди здійснюємо роботу таким чином, аби наші проекти відповідали дизайн-проекту й архітектурним кресленням вашого будинку, аж до сантиметра. Тут працюють висококваліфіковані інженери, які спроектують систему будь-якої складності, а монтажна організація здійснить монтаж і пусконалагоджувальні роботи швидко та якісно. Досвідчені монтажники працюють з обладнанням будь-якої складності, починаючи від настінних кондиціонерів і побутових вентиляторів, закінчуючи повноцінною системою вентиляції і кондиціонування.

Варто звернути увагу на те, що наша компанія працює з інженерними системами, наприклад, вентиляція в Києві, і здійснює безліч успішних проектів по всій Україні: Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Житомирі та інших регіонах. Ми завжди відкриті для цікавих пропозицій і співпраці, просто залиште свою пропозицію нам на пошту: partner@alterair.ua.