Салон кліматичної та опалювальної техніки Альтер Ейр

Ідея компанії Альтер Ейр
Основна мета компанії Альтер Ейр - це забезпечити клієнтів правильною, ефективною і економічною кліматичною системою вентиляції, кондиціювання та опалення. Так само підвищити рівень обізнаності людей про інженерні системи для поліпшення рівні життя. У нас є розділ «Типові рішення», де описані різноманітні інженерні системи в залежності від типу приміщення, бюджету та особистих уподобань. У розділі «Статті» ми даємо інформацію по оглядам обладнання, порівняно систем вентиляції та кондиціонування, опалення і інших, і допомагаємо підібрати необхідне обладнання.
Магазин кліматичної техніки
Салон кліматичної техніки Альтер Ейр налічує в собі більше 10 000 товарів для внутрішньої інженерії будинку. Устаткування відсортовано по розділах для більш зручного пошуку і економії часу. У нашому магазині ви можете знайти все необхідне обладнання для організації сприятливого мікроклімату: канальні і осьові вентилятори, кондиціонери, вентиляційні установки, VRV-системи, котли, насоси, конвектори, зворотний осмос, засоби для очищення, осушувачі та зволожувачі повітря. Висококваліфіковані інженери допоможуть вам монтувати вбрання обладнання в екосистему вашого житла, спроектувавши систему вентиляції, кондиціонування, опалення або каналізації будь-якої складності.
Послуги Альтер Ейр
У розділі «Послуги» опублікована вся інформація про надані Альтер Ейр послуг. Це все інженерні системи, які здатні організувати сприятливий мікроклімат в приміщенні: системи кондиціонування, вентиляції, опалення, альтернативної енергії, водопостачання, каналізації та водоочищення. Наша компанія працює з об'єктами різних типів, це можуть бути квартири, приватні будинки, котеджі, комерційні і виробничі приміщення. Ми ведемо весь проект від моменту концепції до підбору обладнання та монтажу. Інженерні проекти реалізовуються в різних містах України, так як компанія працює в масштабах країни. Так само надаємо послуги інженерного консалтингу, а саме даємо рекомендації в сферах будівництва, архітектури та дизайну.
Знижки і бонуси
Для того, щоб у наших клієнтів завжди залишалися приємні і світлі спогади про компанії Альтер Ейр, ми підготували спеціальні пропозиції. У розділі «Акції» у нас систематично з'являються акції і знижки на різні товари і пропозиції щодо співпраці. Про найактуальніші новинки і пропозиціях ви завжди можете дізнатися в соціальних мережах. Посилання на профілі знаходяться нижче.
Професіоналізм
Компанія Альтер Ейр існує вже більше 10 років. Нас завжди вибирали і вибирають з-за високої якості і професіоналізму. Наявність знижок, дизайн і зручність сайту, широкий вибір кліматичної техніки є не головною нашою особливістю. Наша робота - це дати відповідь на яке вас цікавить, вирішити інженерну проблему і організувати комфортні кліматичні умови в вашому домі. Альтер Ейр серйозно підходить до підбору персоналу і тримає тільки професіоналів. Переконатися в нашому професіоналізмі і досвіді ви можете в розділі «Об'єкти», де ми подаємо фото- і відеозйомку, схеми й описи всіх реалізованих об'єктів по всій країні.
Калькулятор
1
Що потрібно
2
Тип приміщення
3
Виберіть тип об’єкту
Введіть данні, і ми передамо їх проектувальнику для точного разрахунку.

Ви можете завантажити креслення свого приміщення
Це суттєво пришвидшить розрахунки і ви отримаєте точніший результат

або

Реалізовані проекти

Відгуки клієнтів

Олександр Мірошніченко
Клієнт

"Альтер Эйр проводила для нас комплексные работы по проектированию, монтажу и пуско-наладке системы приточно-вытяжной вентиляции и кондиционирования. Приятным сюрпризом стало то, что директор компании Денис Соловей предложил гибкую систему скидок и этапов оплаты материалов и работ." - директор салона красоты "Жемчужина SPA".

Мария
Клієнт

Недавно купила квартиру и возникли проблемы с кондиционированием. Компанию Альтер Эйр посоветовали друзья. Обратившись сюда, я получила полную консультацию и несколько вариантов возможных систем кондиционирования. Подобрали ту, которая подошла мне по бюджету. В результате я очень довольна как самой системой, так и слаженной работой в компании. Я получила доступное объяснение и рекомендации, качественную и профессиональную работу и быстрый монтаж. Сейчас в квартире замечательные условия и комфортная температура. Спасибо за сотрудничество и результат!

Микитюк Андрій
Клієнт

"Незважаючи не те, що мій будинок біля Львова, я вирішив замовити систему вентиляції в компанії AlterAir з Києва. Зі всіх компаній, до яких я звертався, лише працівники компанії AlterAir змогли грунтовно пояснити, яка кількість свіжого повітря має надходити в мій будинок, і як саме повітря має переміщатись між приміщеннями. Також я був надзивчайно здивований, що всі деталі вентиляційних труб були акуратно виготовлені по кресленнях і в будинку лише складались, як конструктор Lego. Троє моїх сусідів, які початково планували замовляти вентиляцію в локальних фірм, після приїзду монтажників до мене в будинок змінили свою думку і теж вибрали AlterAir."

Нові рішення

Популярні розділи

Нові товари в нашому магазині

Мы знаходимось тут

03022, Київ, вул. Михайла Максимовича 3Д, оф. 474

Альтер Ейр в соціальних мережах

КОМПАНІЯ АЛЬТЕР ЕЙР ПРОПОНУЄ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

Сприятливий мікроклімат в приміщенні є одним з умов гарного самопочуття та міцного здоров'я. Компания Альтер Эйр здатна організувати комфортні умови в приміщеннях будь-якої складності та призначення. Мы успішно працюємо з житловими, комерційними та промисловими приміщеннями. Звертатися до нашої компанії бажано ще на стадії проектування / будівництва або ремонту, щоб заздалегідь спланувати принцип взаємодії всіх систем та обладнання, розрахувати бюджет і не порушувати дизайн-проект. Наша основна сфера діяльності & ndаsh; це якісна організація систем вентиляції, систем кондиціонування, опалення, альтернативної енергетики, водопостачання та каналізації за допомогою кліматичного обладнання від топовых європейських виробників. Компанія Альтер Ейр використовує у своїй роботі кращу техніку, спеціалістів проектування та монтажу, що є гарантією довгострокової, якісної та ефективної роботи інженерних систем.

Завидна колекція товарів

Альтер Эйр – недорогой интернет-магазин, где вы можете подобрать и сразу же купить со склада в Киеве нужное устройство. Компанія Альтер Єйр займається не тільки створенням проектів вентиляції, кондиціонування та інших систем & laquo; під ключ & raquo; але і підбором і продажем якісного кліматичного обладнання і всіх комплектуючих. Салон кліматичної техніки налічує більше 10 000 товарів від кращих світових брендів. У нашому магазині ви зможете знайти все, що необхідно для організації сприятливих умов:

 • від витяжного вентилятора для ванної до припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла, які дозволять створити ефективну вентиляцію в приміщенні;
 • від побутового настінного кондиціонера до мультизональной спліт-системи для якісного кондиціонування;
 • від конвекторного обігрівача до теплового насоса або опалювального котла, які допоможуть організувати індивідуальне опалення у вашому будинку;
 • від зворотного осмосу до повноцінної системи очищення для подачі чистої води;
 • від очищувача або зволожувача повітря до системи туманоутворення, які позитивно впливають на рівень вологості в приміщенні.

Саме в Альтер Ейр ви можете придбати сертифіковане обладнання з гарантією, так як ми є партнерами і офіційним дилером в Україні виробників відомих по всьому світу своєю якістю і надійністю: Maico, Daikin, Soler & amp; Palau, Systemair, Komfovent, Mitsubishi Electric, Elicent, Viessmann , Condair, Lessar, Vaillant і інших.

Комплексний підхід

Инженеры Альтер Эйр грамотно спроектируют систему любой сложности, а опытные монтажники выполнят качественный монтаж и пусконаладочные работы.Більше 10 років компанія Альтер Ейр займається комплексними проектами для дому та квартири, а саме проектуванням внутрішніх інженерних систем, підбором, установкою та сервісним обслуговуванням устаткування, супроводом проектів в різних містах України та здійсненням інженерного консалтингу вже реалізованих об'єктів. Як проектно-монтажна організація ми якісно реалізуємо системи & laquo; під ключ & raquo; в різних приміщеннях:

 • вентиляції;
 • кондиціонування;
 • опалення;
 • альтернативного енергопостачання;
 • зволоження, осушення і очищення повітря;
 • водопостачання і каналізації;

Ми завжди здійснюємо роботу таким чином, щоб наші проекти відповідали дизайн-проекту і архітектурним кресленням вашого будинку аж до сантиметра. Тут працюють висококваліфіковані інженери, які спроектують систему будь-якої складності, а монтажна організація здійснить монтаж і пусконалагоджувальні роботи швидко і якісно. Досвідчені монтажники працюють з обладнанням будь-якої складності, починаючи від настінних кондиціонерів і побутових вентиляторів, закінчуючи повноцінною системою вентиляції і кондиціонування.

Варто звернути увагу на те, що наша компанія працює з інженерних систем, наприклад, вентиляції в Києві, і здійснює безліч успішних проектів по всій Україні: Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Житомирі та інших регіонах. Ми завжди відкриті для цікавих пропозицій і співпраці, просто залиште свою пропозицію нам на пошту: partner@alterair.ua.