Салон кліматичної та опалювальної техніки Альтер Ейр

1
Що потрібно
2
Тип приміщення
3
Виберіть тип об’єкту

Реалізовані проекти

Відгуки клієнтів
Олександр Мірошніченко
Клієнт

"Альтер Эйр проводила для нас комплексные работы по проектированию, монтажу и пуско-наладке системы приточно-вытяжной вентиляции и кондиционирования. Приятным сюрпризом стало то, что директор компании Денис Соловей предложил гибкую систему скидок и этапов оплаты материалов и работ." - директор салона красоты "Жемчужина SPA".

Мария
Клієнт

Недавно купила квартиру и возникли проблемы с кондиционированием. Компанию Альтер Эйр посоветовали друзья. Обратившись сюда, я получила полную консультацию и несколько вариантов возможных систем кондиционирования. Подобрали ту, которая подошла мне по бюджету. В результате я очень довольна как самой системой, так и слаженной работой в компании. Я получила доступное объяснение и рекомендации, качественную и профессиональную работу и быстрый монтаж. Сейчас в квартире замечательные условия и комфортная температура. Спасибо за сотрудничество и результат!

Микитюк Андрій
Клієнт

"Незважаючи не те, що мій будинок біля Львова, я вирішив замовити систему вентиляції в компанії AlterAir з Києва. Зі всіх компаній, до яких я звертався, лише працівники компанії AlterAir змогли грунтовно пояснити, яка кількість свіжого повітря має надходити в мій будинок, і як саме повітря має переміщатись між приміщеннями. Також я був надзивчайно здивований, що всі деталі вентиляційних труб були акуратно виготовлені по кресленнях і в будинку лише складались, як конструктор Lego. Троє моїх сусідів, які початково планували замовляти вентиляцію в локальних фірм, після приїзду монтажників до мене в будинок змінили свою думку і теж вибрали AlterAir."

Нові рішення
Популярні розділи

Нові товари в нашому магазині

Мы знаходимось тут

03022, Київ, вул. Михайла Максимовича 3Д, оф. 474

Альтер Ейр в соціальних мережах

КОМПАНІЯ АЛЬТЕР ЕЙР ПРОПОНУЄ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

Сприятливий мікроклімат в приміщенні є однією з умов гарного самопочуття та міцного здоров'я. Компанія Альтер Ейр здатна організувати комфортні умови в приміщеннях будь-якої складності та призначення. Ми успішно працюємо з житловими, комерційними та промисловими приміщеннями. Звертатися до нашої компанії бажано ще на стадії проектування чи будівництва або ремонту, аби заздалегідь спланувати принцип взаємодії всіх систем та обладнання, розрахувати бюджет і не порушувати дизайн-проект. Наша основна сфера діяльності - це якісна організація систем вентиляції, кондиціонування, опалення, альтернативної енергетики, водопостачання та каналізації за допомогою кліматичного обладнання від топових європейських виробників. Компанія Альтер Ейр використовує у своїй роботі кращу техніку, спеціалістів проектування та монтажу, що є гарантією довгострокової, якісної та ефективної роботи інженерних систем.

Завидна колекція товарів

Альтер Эйр – недорогой интернет-магазин, где вы можете подобрать и сразу же купить со склада в Киеве нужное устройство. Компанія Альтер Ейр займається не тільки створенням проектів вентиляції, кондиціонування та інших систем "під ключ", але і підбором та продажем якісного кліматичного обладнання і всіх комплектуючих. Салон кліматичної техніки налічує понад 10 000 товарів від кращих світових брендів. У нашому магазині ви зможете знайти все, що необхідно для організації сприятливих умов:

  • від витяжного вентилятора для ванної до припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла, які дозволять створити ефективну вентиляцію в приміщенні;
  • від побутового настінного кондиціонера до мультизональної спліт-системи для якісного кондиціонування;
  • від конвекторного обігрівача до теплового насоса або опалювального котла, які допоможуть організувати індивідуальне опалення у вашому будинку;
  • від зворотного осмосу до повноцінної системи очищення для подачі чистої води;
  • від очищувача або зволожувача повітря до системи туманоутворення, які позитивно впливають на рівень вологості в приміщенні.

Саме в Альтер Ейр ви можете придбати сертифіковане обладнання з гарантією, так як ми є партнерами і офіційним дилером в Україні виробників, відомих по всьому світу своєю якістю і надійністю: Maico, Daikin, Soler&Palau, Systemair, Komfovent, Mitsubishi Electric, Elicent, Viessmann, Condair, Lessar, Vaillant та інших.

Комплексний підхід

Альтер Ейр - проектування та реалізація інженерних систем

Понад 11 років компанія Альтер Ейр займається комплексними проектами для будинків та квартир, а саме проектуванням внутрішніх інженерних систем, підбором, установкою та сервісним обслуговуванням устаткування, супроводом проектів в різних містах України та здійсненням інженерного консалтингу вже реалізованих об'єктів. Як проектно-монтажна організація, ми якісно реалізуємо системи "під ключ" в різних приміщеннях:

Ми завжди здійснюємо роботу таким чином, аби наші проекти відповідали дизайн-проекту й архітектурним кресленням вашого будинку, аж до сантиметра. Тут працюють висококваліфіковані інженери, які спроектують систему будь-якої складності, а монтажна організація здійснить монтаж і пусконалагоджувальні роботи швидко та якісно. Досвідчені монтажники працюють з обладнанням будь-якої складності, починаючи від настінних кондиціонерів і побутових вентиляторів, закінчуючи повноцінною системою вентиляції і кондиціонування.

Варто звернути увагу на те, що наша компанія працює з інженерними системами, наприклад, вентиляція в Києві, і здійснює безліч успішних проектів по всій Україні: Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Житомирі та інших регіонах. Ми завжди відкриті для цікавих пропозицій і співпраці, просто залиште свою пропозицію нам на пошту: partner@alterair.ua.