Побутові осушувачі повітря Vortice: характеристика і призначення

Автор запису
27 чер 2017
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Компанія Vortice з 1954 року виробляє надійні, безпечні та якісні пристрої для комфортного мікроклімату в побутових, комерційних і виробничих приміщеннях. Завдяки багаторічному досвіду роботи і постійного вдосконалення методів виробництва вироби фірми Вортіче повністю задовольняють запити продавців, покупців і всіх, хто їх застосовує.

Осушувач повітря Vortice в офісі
Vortice

Осушувачі повітря Vortice для дому та квартири є компактними, портативними пристроями. Вони дуже зручні у використанні, мобільні, при цьому дуже ефективно поглинають вологу. За допомогою потужного двохшвидкісного вентилятора вологе повітря потрапляє в пристрій, конденсат залишається в баку, а з осушувача виділяється вже тепле повітря.

Виробник пропонує дві моделі побутових осушувачів - Vortice Deumido 10 і Vortice Deumido 20. Зовнішній вигляд у них однаковий, а головні відмінності полягають в габаритних розмірах, масі і таких технічних характеристиках. За допомогою потужного вентилятора вологе повітря потрапляє в пристрій, конденсат залишається в баку, а з осушувача виділяється вже тепле повітря.

Призначення і місця застосування осушувачів повітря Vortice серії Deumido

Дані пристрої призначені для забезпечення повітряного комфорту в тих приміщеннях, де вологість повітря перевищує допустиму норму. Саме вони вирішують проблему вологості повітря там, де неможливо використовувати примусову вентиляцію або вона не може повноцінно видалити вологу з повітря. Дані вологопоглиначі доцільно застосовувати поліпшення кліматичних умов в бібліотеках, музеях, приватних будинках і квартирах і т.п.

Як правило, саме побутові осушувачі ефективно осушують повітря тільки в тих окремих приміщеннях, де вони безпосередньо знаходяться - кімната, підвал, приміщення пральні в приватному будинку і т.п. Звичайно, це більше стосується моделі Vortice Deumido 10, так як вона дуже компактна - всього 300 × 335 × 495мм з вагою в 13,9 кг - і розрахована на об'єм приміщення - 60-120 м³.

 Vortice Deumido 10
Vortice Deumido 10

Більш продуктивна модель Vortice Deumido 20. Вона може ефективно осушувати повітря у великих приміщеннях площею від 100 до 220 м³. Природно, що вона трохи більшого розміру, ніж Vortice Deumido 10, але цілком зручна в транспортуванні і справді не займає багато місця.

Про роботу, функції і комплектацію осушувачів повітря Vortice

Переносні осушувачі Vortice оснащені зручною і важливою функцією - можливістю встановлювати потрібний рівень вологості за допомогою кнопки HUM, це може бути 50%, 60%, 70% або 80%. Пристрої Vortice Deumido 20 можуть працювати довгий час без перерв.

Конденсат в даних приладах відправляється в спеціальний бак - в моделі Deumido 10 він розрахований на 3,6 літра, а в Deumido 20 - на 5,5 л. При таких показниках продуктивності в добу може набиратися до 20 л. конденсату. У випадках, коли резервуар для конденсату заповнений, то злив може здійснюватися завдяки дренажного шлангу, який попередньо можна підключити пристрою.

Deumido 20
Deumido 20

Осушувачі Вортіче комплектуються двома різними за призначенням фільтрами. Перший - миється, він вловлює пил, а другий - знімний, вугільний - усуває неприємні запахи. Разом вони сприятливо впливають на боротьбу пристрої з вологим повітрям в приміщенні.

Серед характеристик, які впливають на безпеку роботи, виділимо захист від перегріву і обмерзання / сильного охолодження. Коли температура опускається до 5 ° C або перевищує 35 ° C, то пристрій автоматично відключається. Також пристрій використовує безпечний холодоагент R134A. У будь-якому випадку, перед початком застосування осушувача обов'язково ознайомтеся з рекомендаціями щодо експлуатації. Мобільні осушувачі Vortice дуже практичні і зручні в експлуатації. Вони легко переміщаються за допомогою влаштованих коліщаток і спеціальної обладнаної ручки.

Замовляйте осушувач повітря

Дизайн пристроїв даної серії простий і лаконічний, що не буде привертати особливої ​​уваги в інтер'єрі. На ринку України осушувачі повітря від італійського виробника Vortice можна придбати за досить демократичною ціною - 6000-8000 грн.

Наша компанія Альтер Ейр, як проектно-монтажна організація, надає такі послуги, як проектування вентиляції басейну спільно з впровадженням системи осушення повітря. Ми виконуємо монтаж осушувачів повітря (настінних, канальних) і надаємо всю необхідну інформацію по експлуатації мобільних побутових пристроїв. Звертайтеся!

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні