Політика конфіденційності

Дорогі клієнти та користувачі нашого інтернет-ресурсу alterair.ua, ми поважаємо ваші права і беремо на себе повну відповідальність за збереження і конфіденційність особистої інформації.

Дотримуючись нашої політики конфіденційності, ми зобов'язуємося:
  • Не передавати персональну інформацію третім особам;
  • Не надавати нікому контактні дані без Вашої згоди;
  • Ви особисто контролюєте кількість наданої інформації.
Інформація, яку ми зберігаємо:
  • Технічна – файли cookie, які дають можливість зрозуміти, які товари і сторінка цікаві відвідувачам сайту й потенційним клієнтам. Ці дані включають: IP-адреса комп'ютера, Інтернет-провайдер, домен, браузер, операційну систему, адреса сайту, з якого користувач перейшов на нашу сторінку, відомості про відвідування сторінки (дата, час, тривалість перегляду, завантажені вами файли). Ми аналізуємо зібрану інформацію з метою його розвитку і вдосконалення.
  • Персональна  дані, які ви заповнюєте у формі зворотного зв'язку, наприклад, якщо хочете залишити відгук, прокоментувати або задати нашим фахівцям питання. Ми не розкриваємо вашу контактну та іншу особисту інформацію третім особам, які не публікуємо адресу Вашої електронної пошти на сайті. Всі дані, які ви вказуєте для оформлення замовлення (ім'я, телефон, адреса, e-mail) будемо використовувати, щоб оперативно зв'язатися, оформити покупку і доставити товар. Якщо здійсните підписку, то з Вашої згоди, будемо інформувати по електронній пошті про вигідні акції, новинки, сезонні знижки та інших цікавих пропозиціях.
Як ми захищаємо ваші дані

Щоб захистити всі особисті дані наших користувачів і відвідувачів сайту від втрат, несанкціонованого використання і поширення персональної інформації на сайті підключені програми захисту даних. На сторінках діють настройки мережевої безпеки, які відповідають за правильність введення даних.

Ми не оформляємо ніяких договорів в письмовому вигляді між Власником сайту і Користувачем. Ми всього лише інформуємо про діючу політику конфіденційності, способи використання та методи захисту особистих даних відвідувачів веб-ресурсу alterair.ua.