Новинки припливно-витяжних установок Dantherm

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

В асортименті припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла, пропонованих компанією Альтер Ейр, з'явилася новинка – потужні агрегати торгової марки Dantherm для вентиляції побутових і промислових будинків, комерційних приміщень і басейнів.

 Вентиляційна установка Dantherm
Вентиляційна установка Dantherm

Дані установки можуть повністю контролювати основні параметри мікроклімату в приміщенні: температуру і чистоту повітря, його відносну вологість і т. д. Модельний ряд припливно-витяжних установок Dantherm представлений такими серіями, як VentC и VentR, DanX и DanX Comfort, DanX 2, HCV и HCH, HXV 5.

Детальніше про припливно-витяжні установки Dantherm HXV 5 можна прочитати в оглядовій статті, а про Dantherm DanX 2тут.

Переваги вентиляційних установок Dantherm:

1. Висока продуктивність. Вентустановки Dantherm чудово підійдуть як для невеликих приміщень, так і для великих будинків, в яких необхідно організувати вентиляційну систему. За рахунок своєї потужності припливно-витяжні установки Dantherm будуть якісно обслуговувати великі за площею приміщення.

2. Стійкість до корозії. Завдяки спеціальному шару, якими покривається корпус установок Dantherm, волога та інші атмосферні чинники цьому обладнанню не страшні.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією Dantherm

3. Зручна система автоматики. Спеціально розроблена система Dantherm Air Handling дозволяє просто і легко керувати основними функціями припливно-витяжних установок Dantherm.

4. Різноманітність способів монтажу. Вентустановки Dantherm HCV, HCH можуть бути змонтовані як у горизонтальному положенні (HCH), так і вертикально (HCV). За рахунок цього ви можете підібрати оптимальний варіант обладнання під параметри вашого приміщення.

5. Вигідна ціна. У порівнянні з багатьма брендами припливно-витяжних установок, компанія Dantherm пропонує розумну ціну на свою продукцію, яка задовольнить навіть найвимогливіших покупців.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні