Сервіс систем альтернативної енергетики

Сервіс систем альтернативної енергетики від Альтер Ейр
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Сезонне обслуговування систем
Доставка і установка витратних матеріалів
Ремонт техніки в разі поломки
Діагностика ефективності системи

Що ми можемо вам запропонувати

В Альтер Ейр ви можете скористатися послугами по:

Почнемо по порядку.

Види систем

Кожен вид системи вимагає свого "підходу". Справитися з завданням можуть тільки професіонали, які мають знання, досвід роботи з системами альтернативної енергетики, а також інструменти для проведення діагностики та обслуговування систем.

 Пропонуємо детальніше розглянути етапи реалізації сервісу кожної з систем:

СЕРВІС ГЕЛІОСИСТЕМ
СЕРВІС ГЕЛІОСИСТЕМ

Для того, щоб ваша геліосистема відпрацювала весь термін експлуатації необхідно проводити сезонне сервісне обслуговування.

СЕРВІС СИСТЕМ З ВІТРОГЕНЕРАТОРАМИ
СЕРВІС СИСТЕМ З ВІТРОГЕНЕРАТОРАМИ

Сервісне обслуговування складається з ряду етапів, які повинні строго дотримуватися фахівцями і проводитися в певну пору року.

СЕРВІС СИСТЕМ З СОНЯЧНИМИ БАТАРЕЯМИ
СЕРВІС СИСТЕМ З СОНЯЧНИМИ БАТАРЕЯМИ

У геліосистем немає частин, які схильні до механічного зносу, але такі системи також потребують сезонне обслуговування.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Наші фахівці здійснюють:

Обслуговування фотомодулів

Відразу слід зазначити, що сервіс фотоелементів вкрай простий в силу того, що в такому обладнання немає частин, схильним до механічного зносу. Незважаючи на це, такі системи, як і всі інші, потребують регулярного сервісного обслуговування.

Фахівці перевіряють роботу контролерів, зарядного пристрою, інвертора. Обов'язково перевіряється надійність з'єднання між панелями фотомодуля. У випадку з гібридною системою обов'язково перевіряється щільність і вміст енергії в акумуляторі. За необхідності ми проводимо ремонт акумулятора. До речі, з приводу акумуляторів. Фахівці компанії Альтер Ейр відновлюють ці пристрої по ефективній методиці, яка відмінно показала себе як за результативністю, так і за часом проведення. Детально ознайомитися з нею ви можете, відвідавши розділ по сервісу акумуляторних батарей і блоків. 

У сферу нашої діяльності входить і ремонт сонячних батарей.

Обслуговування геліосистеми

Обов'язковим чином перевіряється цілісність вакуумних трубок (у випадку з вакуумними колекторами). 

В системі сонячних колекторів циркулює етилен- пропіленглюколь. За допомогою манометра фахівці вимірюють тиск в системі. Якщо воно впало нижче 2 атмосфер, то це свідчить про витік рідини. Якщо ви помітили на даху жирні плями, то можете бути впевнені - стався витік етилен- пропіленглюколя. При виникненні цієї проблеми потрібно знайти місце витоку і перевальцювати з'єднання. Після цього фахівці дозаправляють потрібну кількість етилен- пропіленглюколя і система працює в колишньому режимі.

Дуже важливо для геліосистеми перевіряти насосну групу. Якщо в ній відбудуться якісь збої, то система закипить на даху, вибухнуть запобіжні клапани і рідина витече на дах.

Наступним кроком є ​​чистка фільтрів, які очищають етилен- пропіленглюколь ​​від різних забруднюючих частинок.

В самому кінці фахівці обов'язково перевіряють роботу електроніки (чи дає вона імпульс на насос і датчики).

Обслуговування вітрогенератора

При сервісі цього обладнання проводиться перевірка стану таких елементів: лопатей, кріпильних болтів до них, торсіонів швидкості обертання вітроколеса, щіткового поста, опорного підшипника і підшипників лопатей. В обов'язковому порядку перевіряється мастило робочої ступиці вітротурбіни і робочих підшипників.

Якщо обладнання перестало працювати, не переживайте, ми займаємося і ремонтом вітрогенераторів.

Вартість сервісу систем альтернативної енергетики

Вартість сервісу систем альтернативної енергетики залежить від ряду факторів:

  1. Від типу системи: геліосистема, система з вітрогенераторами або сонячні батареї.
  2. Від того, що потрібно для конкретного виду системи, це може бути як планова перевірка стану системи, так і заміна елементів (наприклад теплоносія).
  3. Від компанії де був замовлений сервіс. Найчастіше їх поділяють на фірми одноденки – це сумнівні організації, що не надають гарантії і не мають сформованої команди перевірених фахівців, а також компанії, які на ринку кліматичної техніки знаходяться вже багато років, мають велику клієнтську базу та багато різних відгуків і думок про їх роботу.

Замовити сервіс систем альтернативної енергетики можна в Альтер Ейр, зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28 або заповнивши форму внизу сторінки.

01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Підсумки

Сервісне обслуговування систем альтернативної енергетики - дуже важливий процес, який гарантує довговічність і продуктивність встановленого обладнання. Ми маємо великий досвід в даній сфері, тому, звернувшись до нас, ви можете розраховувати на вищий рівень професіоналізму.​

Компанія Альтер Ейр - проєктно-монтажна організація, тому у нас ви можете замовити індивідуальні проєкти кліматичних систем, а також можете скористатися послугою монтажу обладнання. Якщо вас цікавить якась додаткова інформація - телефонуйте до нас і ми вам допоможемо ☎0800335981.

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти - найкраще підтвердження нашого професіоналізму

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Alter Air на виставці
Alter Air на виставці "ЄвроБудЕкспо-2020" - що представляли і як пройшов захід
Фанкойл Daikin Altherma HPC - відеоогляд: переваги і принцип роботи
Фанкойл Daikin Altherma HPC - відеоогляд: переваги і принцип роботи
Замовте сервіс системи

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні