Готові рішення з
водоочистки і водопідготовки

Тип объекта
Тип приміщення
Тип інженерної системи
Топ запит
12 лют 2018
52 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
Топ запит
12 лют 2018
52 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
12 лют 2018
#127P
12 лют 2018
#127P
Автор запису
52 хв читання
0 коментарів
0 / 5
13 лют 2018
#125P
13 лют 2018
#125P
Автор запису
27 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Популярне
Рекомендоване
Огляди обладнання

Нинішній стан води в системі місцевого водопостачання і яким чином можна його покращити

Вода – обов'язковий елемент у житті кожної людини. Воду ми п'ємо, використовуємо її для приготування їжі, для вмивання і цей список можна продовжувати ще довго.

Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких, то вам неодмінно потрібно задуматися про поліпшення якості води, що тече у вас з-під крана. Ні для кого не секрет, що нині пити неочищену воду з системи місцевого водопостачання не те щоб небажана, але навіть шкідливо.

Система водоочищення для приватного будинку Система водоочищення для приватного будинку
 Фільтр для очистки води в приватний будинок

Така вода має високий рівень жорсткості, вона містить у собі безліч шкідливих елементів, таких як залізо, хлор, амоній, марганець та ін.

Звідси і з'являються проблеми зі шкірою, волоссям, порушується робота внутрішніх органів.

Крім того, неочищена вода псує сантехніку і побутову техніку, яка взаємодіє з нею.

Уникнути цих проблем можна просто установкою фільтра для води в приватний будинок/фільтри для очищення води в квартирі, які ви можете придбати у нас в компанії.

Чому варто звертатися саме до нас?

По-перше, ми вже більше 5 років займаємося реалізацією систем водоочистки і за цей час нам вдалося зібрати великий асортимент такого обладнання. На підставі цього фахівці компанії Альтер Ейр підготували готові рішення:

 • Для квартири;
 • Для дому;
 • Для котельні;
 • З очищення прісної води.

Безперечним плюсом таких готових пакетних рішень є те, що все потрібне для системи водопідготовки і очищення води обладнання вже зібрано в комплексі і вам не потрібно підбирати всі елементи окремо.

По-друге, ми використовуваних тільки продукцію перевірених часом і досвідом виробників, що дозволяє не сумніватися в її міцності, надійності та ефективності.

Схема роботи водоочистки в приватному будинку Установка для очищення води в приватному будинку
Очищена вода для побутового використання

Для того щоб ви розуміли з чого може складатися система фільтрації води побутового сегмента (для квартир, будинків, котеджів і невеликих офісів), ми структурували інформацію в такий список:

 • Фільтри-глечики;
 • Зворотний осмос;
 • Проточні фільтри;
 • Фільтри для видалення заліза;
 • Фільтри для пом'якшення води;
 • Фільтри для видалення хлору;
 • Фільтри для видалення сірководню;
 • Механічні фільтри;
 • Система ультрафільтрації;
 • Ультрафіолетове знезараження;
 • Станції дозування;
 • Системи очищення поверхневих вод.

Що ми можемо вам запропонувати?

Враховуючи те, що комплексні рішення не завжди підходять клієнтам в силу їх нетрадиційних побажань та потреб, ми активно займаємося і створенням індивідуальних проектів будь-якої складності. Крім розробки подібного роду проектів, компанія Альтер Ейр бере на себе відповідальність і за якісний монтаж цих систем. Перед проектуванням будь-якої системи водоочищення для котеджів або квартир, а також після її установки на об'єкті, обов'язково проводиться аналіз води на наявність у ній різних хімічних елементів. У першому випадку для розуміння проблем, з якими повинні впоратися фільтри, у другому – для візуалізації вже готових результатів проекту.

 Cистема побутової водоочищення й водопідготовки: її складові
Приклад приватного будинку з системою водоочищення

Природно, будь-яка техніка має певний термін служби. Крім того, вона вимагає регулярного обслуговування, заміни витратних матеріалів і т. д.

Для того, щоб система ефективно і безперебійно працювала протягом тривалого часу, потрібно періодично міняти фільтри. Це без проблем можуть зробити наші фахівці.

З графіком необхідності заміни фільтрів ви можете ознайомитися, прочитавши дану статтю.

Підсумки

Система водоочищення в будинку, квартирі і будь-якому іншому приміщенні – те, чого потребує кожна людина. Можемо припустити, що більше половини людей зовсім не розуміють важливості вживання чистої води.

А адже саме чиста вода – запорука здоров'я.

Тому настійно рекомендуємо вам не нехтувати цим фактом і потурбуватися про встановлення системи фільтрації води у вашому будинку.

Складові для очищення води в приватному будинку / квартирі
Установки водоочистки в приватному будинку

Як зазначалося вище, у нас на сайті ви можете знайти типові рішення по системах водоочищення, але вони призначені насамперед для того, щоб клієнт міг мати загальне уявлення про те, що ми можемо для нього зробити. Найкраще адаптувати цю систему під свої умови. Фахівці компанії Альтер Ейр уважно поставляться до всіх ваших побажань та вимог, пропонуючи вам найбільш оптимальний варіант проекту. Ми беремо на себе відповідальність за всі етапи реалізації систем водоочищення, починаючи від первісної бесіди з замовником і закінчуючи встановленням та сервісним обслуговуванням обладнання