Готові рішення з
водоочистки

Тип объекта
Тип приміщення
Тип інженерної системи
Топ запит
12 лют 2018
49 хв читання
0 коментарів
Топ запит
12 лют 2018
0 хв читання
0 коментарів
#817P
18 хв читання
2 коментарі
2884
5 / 5
#813P
15 хв читання
0 коментарів
1173
0 / 5
#127P
0 хв читання
0 коментарів
4847
0 / 5
#125P
24 хв читання
2 коментарі
2855
5 / 5
Популярне
Рекомендоване
Огляди обладнання

Через складну екологічну ситуацію отримати якісну питну воду стає важче. Найчастіше вода не просто містить додаткові домішки, але й є небезпечною для здоров'я. Тому важливо своєчасно подумати про організацію водоочищення.

Роль ефективної системи очищення води

До наших будинків надходить вода, що містить різноманітні домішки, які негативно впливають на людське здоров'я. Захистити свою сім'ю можна шляхом грамотно організованої водопідготовки та водоочищення. Завдяки комплексному підходу забезпечується питна вода з нормальними показниками жорсткості, вмісту заліза та нейтральним запахом.

Доступні рішення з водоочищення

У компанії Альтер Ейр роботи виконуються у комплексі:

  1. Дослідження води у лабораторії.

  2. Надання готових рішень для очищення води, що дозволяють ефективно вирішити наявні проблеми.

  3. Розробка проєктів.

  4. Монтаж та запуск системи.

У нашій команді працюють підрядники з різними спеціальностями, тож виконанням робіт «під ключ» займається одна команда, яка несе повну відповідальність за підсумковий результат.

Як вибрати оптимальне рішення

Готові рішення для очищення води підбираються після аналізу води. Водоочищення та водопідготовка є взаємозалежними системами. При виконанні водопідготовки можна отримати чисту питну воду без будь-яких шкідливих домішок та запахів. Завдяки виконанню водоочищення «під ключ» вода стає максимально безпечною та очищеною від речовин, які можуть вплинути на самопочуття.

З метою очищення води потрібна установка зворотного осмосу (водоочисної системи), з картриджами і мембраною, що затримують навіть мікроскопічні частинки. Можливе встановлення фільтрів для видалення заліза, пом'якшення та механічних фільтрів, виходячи з результатів проведеного аналізу води.

​Переваги звернення до Альтер Ейр

Завдяки багаторічному досвіду та використанню сучасного обладнання та технічного оснащення команда Альтер Ейр здатна впоратися із завданнями різного рівня складності. У нас за плечима величезна кількість успішно завершених проєктів, які є наочним показником нашого професіоналізму.