Про компанію Альтер Ейр

Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?

Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням і очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, щоб заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Звернувшись до нашої компанії з вентиляції, ви знімаєте з себе всі проблеми, пов'язані з проектуванням, підбором і установкою обладнання. Ми створимо проект інженерної системи спеціально під архітектуру і планування вашого будинку і візьмемо на себе його здійснення. За вашим бажанням оформимо всю дозвільну документацію. На всі роботи та обладнання надаємо повну гарантію від 12 місяців.


Проектуємо внутрішні інженерні системи і продаємо обладнання для благоустрою клімату з 2008 року.

Наш офіс
Співзасновник компанії Соловей Денис

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Правильно організована система вентиляції приміщень - запорука комфортного мікроклімату.

З дитинства я знав який хочу будинок, який сад і знав, що хочу працювати в інженерії. Мені завжди подобалося розбиратися в самій структурі речей - як все працює, розуміти принцип і конструкцію. Від цього кайфував.

Зараз будинок для мене, як конструктор ЛЕГО, я все там зрозумію, починаючи від побудови, закінчуючи обробкою. Дивлюся на це не тільки з точки зору будівництва, а й інженерії. Розумію, за яким принципом працюють інженерні системи, такі як вентиляція, кондиціонування, опалення. Знаю, як працює припливна або витяжна вентиляційна установка, настінна або канальна система кондиціонування, тепловий насос або опалювальний котел.

Читати всю історію

Наша Команда

У штаті працюють 25 чоловік, з яких: 4 інженера-проектувальника - якісно спроектують інженерну систему і в маленькій квартирці і в великому торговому центрі. 4 менеджера для консультації і підбору побутового обладнання - негайно підберуть обладнання і дадуть відповідь на всі питання. 3 власних монтажних бригади - гарантують, що придбане обладнання після установки буде надійно працювати довгі роки.

МЕДВЕДЄВ АНДРІЙ
МЕДВЕДЄВ АНДРІЙ

директор

Керівник компанії. Володар хаоса. Знає, що саме потрібно зробити, щоб глобально поліпшити роботу всіх членів команди. Майстер планування і координації.

Щоб досягти успіху, мало однієї ідеї. Потрібно ретельне планування і особиста відповідальність за кожен сегмент. Тільки тоді можна стати №1
СОЛОВЕЙ ДЕНИС
СОЛОВЕЙ ДЕНИС

керівник проектів, співзасновник компанії

Головний генератор ідей. Експерт з освоєння нових ринків. Внутрішній двигун команди, що штовхає її вперед. Володар чорного пояса в дисципліні "вправити мізки"

Моя мрія-створити місце, в якому кожна людина змогла б підібрати собі обладнання, не виходячи з дому, в одному місці - в комплекті з доставкою та монтажем.
МАКОВСЬКИЙ ЮРИЙ
МАКОВСЬКИЙ ЮРИЙ

технічний директор

Співзасновник компанії. Майстер підключення і пусконаладки. Цар і бог усіх монтажних бригад, для якого не існує неможливих задач. Один з найбільш патріотичних членів команди.

Правильна установка обладнання-приблизно половина успіху справи.Тому важливо правильно підбирати тих фахівців, в яких ви будете впевнені на 100%
ЛИСАК ВЛАДИСЛАВ
ЛИСАК ВЛАДИСЛАВ

інженер-проектувальник

Спеціаліст з опалення, який викликає прихильність до себе з перших хвилин спілкування. Зможе пояснити, що таке тепла підлога, тепловий насос і радіатор так, щоб у вас не залишилося питань.

МАЗУР СЕРГІЙ
МАЗУР СЕРГІЙ

інженер-проектувальник

Самий розсудливий і незворушний інженер. Завжди допоможе порадою і пояснить складні речі простими словами - навіть коли у нього немає часу.

КИРІЙ ОКСАНА
КИРІЙ ОКСАНА

інженер-проектувальник

Молодий і перспективний спеціаліст. Оксана-найпозитивніший інженер в "Альтер Ейр". До неї завжди можна звернутися за порадою і хорошим настрієм.

Криворук Марія
Криворук Марія

інженер-проєктувальник

КОШЕЛЬ АНДРІЙ
КОШЕЛЬ АНДРІЙ

менеджер проектів

Геній комунікації і переконань. Блискуче веде проекти, завжди намагаючись дати клієнту максимальну користь. Людина-позитив, завжди вдало жартує і в перервах між роботою піднімає всім настрій.

ЗЕЛЕНЮК ВІТАЛІЙ
ЗЕЛЕНЮК ВІТАЛІЙ

менеджер проектів, керівник інтернет-магазину

Справжній гуру кліматичного обладнання. Наймультизадачніша людина в компанії, здатна вирішити будь-яке питання. Віталій - просто незамінний співробітник "Альтер Ейр". У буквальному сенсі.

Горбунов Богдан
Горбунов Богдан

менеджер по роботі з клієнтами

Півень Євген
Півень Євген

менеджер по роботі з клієнтами

ПРИЙМАЧУК АНАСТАСІЯ
ПРИЙМАЧУК АНАСТАСІЯ

маркетолог

Максимально відповідальний маркетолог і керівник, без якого вже не можливо уявити діяльність Альтер Ейр. Анастасія - найактивніший співробітник. Щиро переживає за всі процеси компанії і намагається їх оптимізувати.

МОНТОВА СВІТЛАНА
МОНТОВА СВІТЛАНА

SMM-спеціаліст

ДАДІВ АЛЬОНА
ДАДІВ АЛЬОНА

головний бухгалтер

Кравченко Альбіна
Кравченко Альбіна

бухгалтер

БЕЗПАЛИЙ МИХАЙЛО
БЕЗПАЛИЙ МИХАЙЛО

водій-комірник

АЛЬТЕР КЕНОР
АЛЬТЕР КЕНОР

керівник відділу натхнення

СЕРТИФІКАТИ
Сертифікат офіційного дилера ME, Sakata, Systemair, Frico
Сертифікат офіційного дилера ME, Sakata, Systemair, Frico
Сертифікат офіційного дилера Lessar
Сертифікат офіційного дилера Lessar
Сертифікат офіційного дилера Fujitsu
Сертифікат офіційного дилера Fujitsu
Сертифікат офіційного дилера Daikin
Сертифікат офіційного дилера Daikin
Доповнення до сертифікату дилера Daikin
Доповнення до сертифікату дилера Daikin
Сертифікат офіційного дилера Salda, Vortice
Сертифікат офіційного дилера Salda, Vortice
Сертифікат офіційного дилера Komfovent
Сертифікат офіційного дилера Komfovent
Сертифікат офіційного дилера Viessmann
Сертифікат офіційного дилера Viessmann
ЮРИДИЧНІ ДОКУМЕНТИ
Ліцензія на діяльність у сфері створення об'єктів архітектури
Ліцензія на діяльність у сфері створення об'єктів архітектури
Перелік робіт, пов'язані зі сферою діяльності
Перелік робіт, пов'язані зі сферою діяльності
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Запитання про компанію Альтер Ейр

У яких містах працює вентиляційна компанія «Альтер Ейр»?

​Офіс компанії Альтер Ейр знаходиться у Києві. Наша компанія здійснює реалізацію проєктів під ключ у всіх містах України і навіть за її межами.

Мешканці Києва можуть відвідати наш шоу-рум перед покупкою товару та побачити кліматичну техніку у роботі. Наш шоу-рум виконаний у стилі лофт, а представлене кліматичне обладнання безпосередньо впроваджено в інтер'єр у незашитому вигляді.

При покупці товару можливе самовивезення з Київського офісу або відправлення поштовими службами до будь-якого міста України.

Як довго працює в Україні компанія з вентиляції Альтер Ейр?

​Проєктно-інженерна компанія "Альтер Ейр" працює на ринку України з 2008 року. Понад 13 років ми займаємося повним спектром робіт із реалізації кліматичних систем у будинках – від проєктування до монтажу та сервісного обслуговування.

Завдяки такому великому досвіду ми можемо гарантувати якість виконаних робіт на всіх етапах реалізації проєкту.


Які послуги надає у Києві фірма Альтер Ейр?

Компанія займається повним комплексом інженерних систем "під ключ" для квартир та будинків:

  • концепція;
  • підбір обладнання;
  • проєкт;
  • монтаж;
  • сервісне обслуговування та ін.

Фахівці реалізують усі основні кліматичні системи в будинку – від вентиляції та кондиціювання до опалення та автоматизації.