Монтаж газового котла

Монтаж газового котла
Своєчасне виконання робіт
Якісне обладнання
Кваліфікована команда монтажників
Гарантія виконаної роботи

Типи монтажних робіт

Монтаж газових котлів в Альтер Ейр

Газові котли – найпопулярніше обладнання для систем опалення в Україні. Вони компактні, їх потужність зручно і просто регулювати. Крім цього, двоконтурні газові котли дозволяють відмовитися від окремого бойлера для системи гарячого водопостачання.

Що стосується зростання вартості газу, то відповіддю на це стали сучасні конденсаційні котли з високою ефективністю згоряння і низькою витратою газу. Ці якості зробили популярним використання газового котла не тільки для опалення приватних будинків, але і квартир.

Оскільки ми розглядаємо тільки встановлення газового котла, передбачається що у вас вже є проектна документація на систему опалення, а також дозвільна документація. Також передбачається, що приміщення вже відповідає вимогам для встановлення газового котла – відсутні легкозаймисті матеріали і є система вентиляції.

Підключення газового котла і допоміжного обладнання

Встановлення автономної системи газового опалення з балонами

У ряді випадків, передбачається використання скрапленого газу в балонах - немає можливості підключення газопроводу або це економічно недоцільно. Тоді в сучасних котлах необхідно відрегулювати роботу газового клапана і передбачити заміну газового сопла. Це пов'язано з більш високою каллорійно скрапленого газу в порівнянні з природним.

Якщо характеристики котла дозволяють працювати з відповідним тиском газу (нижче, ніж для магістральної системи), то головне завдання забезпечити грамотне розміщення балонів в котельні.

Правила встановлення газових балонів:

 • Вони не повинні розміщуватися в безпосередній близькості від котла.
 • Вони не можуть перебувати в підвальному приміщенні.
 • Допускається тільки паралельне підключення балонів.
 • Не можна допускати обмерзання балона, при розміщенні їх зовні будівлі потрібно утеплення шаф. При цьому не допускається встановлювати поряд з ними електричні нагрівальні прилади.
 • Рекомендується використовувати газопроводи зі сталевих труб з товщиною стінки не менше 2 мм, з'єднання котла з газопроводом робиться гнучкою підведенням, з'єднання редуктора з газопроводом робиться дюрітових шлангом.

Система опалення під ключ

Ідеальним варіантом для облаштування опалювальної системи у приватному будинку є монтаж системи газового опалення «під ключ». Такий варіант вимагає найменшого участі господаря будинку, займає найменше часу і гарантує якість. Причини цього криються в тому, що відповідальною за всі етапи робіт виступає одна компанія – складання техзавдання, проєкт системи опалення, обладнання та комплектуючі з доставкою на об'єкт будівництва, монтаж системи газового опалення. У таких випадках не виникає накладок за часом, як у об'єктів за які відповідають кілька компаній і усувається ризик перенесення відповідальності однієї команди на іншу.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Реалізовані проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Автор запису
Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Автор запису
Реалізація системи опалення за допомогою теплового насоса. Її основні характеристики.
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажу

01
Промивання

Промивання

Першочергово потрібно провести промивання трубопроводів котла за допомогою води, це допоможе видалити з нього сміття, яке могло залишитись при його складанні на заводі.

02
Встановлення монтажних кронштейнів

Встановлення монтажних кронштейнів

Встановлення монтажних кронштейнів на місце кріплення котла (він може бути закріплений як на стіні, так і на підлозі). При необхідності може бути поставлена прокладка з негорючого матеріалу між стіною і котлом, а сам котел ставиться на відстані п'яти сантиметрів від стіни.

03
Кріплення котла

Кріплення котла

Кріплення котла на монтажних кронштейнах, перевірка рівнем опору котлу і зняття заглушок з труб.

04
З'єднання труб

З'єднання труб

Труби системи опалення та гарячого водопостачання з'єднуються з патрубками фітингами. Залежно від обраного типу труб можуть використовуваться різні типи з'єднань і може знадобитися різний інструмент.

05
Встановлення системи фільтрів

Встановлення системи фільтрів

Так само компанія Альтер Ейр рекомендує встановлювати систему фільтрації води для котельні, а не тільки звичайний фільтр механічного очищення для води на стороні введення. По обидва боки від фільтра встановлюються крани, для спрощення подальшого їх обслуговування і заміни. Які фільтри будуть входити в цю систему залежить від результатів аналізів води. Комплект розрахований для водопровідної води в Києві займає зовсім небагато місця і суттєво збільшує термін життя вашого опалювального обладнання.

06
Підключення

Підключення

Підключення труб газопостачання та їх герметизація. Підключення труби димоходу і герметизація з'єднання. Після цього можна виконувати інші роботи, проводити випробування, після чого вважати монтаж опалення закінченим. На цьому можна вважати що обв'язка газового котла завершена, далі слід провести перевірку якості виконаних робіт, виконавши випробування тиском (Рісп = 1,25 Рраб) і після провести пусконалагоджувальні роботи. В українських реаліях потрібна установка стабілізатора напруги, а оптимальним варіантом буде установка джерела безперебійного живлення, оскільки випадки відключення електроенергії у нас далеко не рідкість.

Установка газового котлу

Монтаж газового котлу і супутні роботи

Вартість монтажу може змінюватись в залежності від кількості обладнання та його особливостей. Нижче наведені ціни на роботи, що виконують фахівці компанії Альтер Ейр.

Види робіт

Встановлення котла газового конденсаційного
шт.
2 000 грн
Встановлення котла газового настінного атмосферного потужністю до 35 кВт
шт.
2 000 грн
Встановлення котла газового навісного турбірованого потужністю до 35 кВт
шт.
2 000 грн
Встановлення котла газового одноконтурного парапетного потужністю до 35 кВт
шт.
2 000 грн
Збір і монтаж байпаса з насосом
шт.
1 000 грн
Монтаж кімнатного термостата
шт.
300 грн
Встановлення бойлера непрямого нагріву до 300 л .
шт.
1 000 грн
Встановлення бойлера непрямого нагріву від 400 до 500 л.
шт.
1 200 грн
Монтаж акумулюючої (буферної) ємності
залежить від об'єму шт.
від 1 500 до 2 500 грн
Встановлення та підключення насосно-змішувального вузла
шт.
800 грн
Монтаж і підключення циркуляційного насоса
шт.
400 грн
Монтаж розширювального бака
шт.
700 грн
Встановлення регулятора тиску
шт.
400 грн
Випробування системи опалення водою
система
2 000 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

​Підведемо підсумки

​Надати такі гарантії і виконати весь цикл робіт може компанія Альтер Ейр. Ми маємо великий досвід проєктно-монтажних робіт по традиційним системам опалення та застосуванню «зелених технологій», а так само ми є офіційними представниками провідних світових брендів опалювального обладнання.

Щоб переконатись в нашому професіоналізмі ви можете ознайомитися з нашими реалізованими проєктами систем опалення, або типовими рішеннями для приватних будинків та квартир в розділі "Типові рішення систем опалення". Для отримання детальної інформації ви можете зателефонувати за номером 0-800-33-08-28 або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті.

Замовте монтаж газового котла

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні