Обслуговування та сервіс кондиціонерів

Обслуговування та сервіс кондиціонерів
Спеціалізоване обладнання для сервісу
Доставка та встановлення витратних матеріалів
Кваліфікована команда
Гарантія якісного результату

Навіщо проводити сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування кондиціонерів

Як почистити кондиціонер, щоб зберегти ефективність функціонування техніки і запобігання поломок в ній? Проводиться це за допомогою спеціальних хімічних речовин і води. Фахівці сходяться на думці, що таку процедуру необхідно проводити не рідше 2-х разів у рік. Вона не займає багато часу і не заподіє зайвих незручностей. Внутрішній блок обробляється хімією для знищення всіх мікробів і бактерій, які неминуче накопичуються в ньому. А зовнішній блок очищається від пуху, пилу і можливих пошкоджень. Варто додати, що регулярне чищення вашого кондиціонера в рази продовжить термін його експлуатації і заощадить значні кошти на його ремонт.

При регулярному технічному обслуговуванні (два рази на рік) кондиціонери будуть працювати бездоганно весь термін служби, передбачений виробником, який, як правило, становить від 7 до 12 років.

Обслуговування кондиціонерів в Альтер Ейр

Причини погіршення роботи кондиціонера

Холодильник працює за таким же принципом, як і кондиціонер, але на відміну від холодильника, він вимагає постійного сервісного обслуговування. З чим це пов'язано?

 1. По-перше, це конструкція самого кондиціонера, вона набагато складніша, ніж у холодильника.
 2. По-друге, умови, в яких працюєпристрій: зовнішній блок якого знаходиться надворі.

Розглянемо докладніше особливості роботи кондиціонера. Зовнішній блок пристрою знаходиться надворі, він постійно схильний до перепадів температур, а також коливання повітря. Це часто призводить до того, що теплообмінник забивається пилом, пухом і іншим сміттям, а опади у вигляді замерзлого льоду, можуть привести до поломки лопатей вентилятора.

Також забиваються фільтри внутрішнього блоку кондиціонера, що призводить до падіння ефективності холодильної потужності кондиціонера. Фреонопроводи (труби) кондиціонера мають різьбові з'єднання, що підвищує ймовірність витоку хладагента, а згодом і до поломки компресора.

Сервіс кондиціонера: навіщо і як проводити

Завдання сервісного обслуговування кондиціонерів полягає у підтримці технічних параметрів кондиціонера, а також усунення неполадок під час експлуатації.

Для правильної діагностики кондиціонерів, потрібні спеціальні вимірювальні прилади:

 1. манометричний колектор,
 2. електронний термометр,
 3. витокошукач,
 4. струмовимірювальні кліщі,
 5. універсальний електронний тестер,
 6. анемометр.

Дуже важливо при обслуговуванні проводити тест на наявність вологи і кислоти в холодильному контурі. При попаданні в систему вона призводить до поступового порушення ізоляції приводу компресора, корозії внутрішніх елементів і з'єднувальних труб. Для виявлення домішок використовують індикаторні оглядові скельця та індикаторні набори для контролю кислотності.

Для усунення вологи і кислоти з холодильного контуру використовують таке обладнання:

 1. станція евакуації фреону,
 2. вакуумний насос,
 3. заправний циліндр,
 4. антикислотні фільтри
 5. фільтри-осушувачі.

Часто сервісним працівникам доводиться виправляти помилки монтажників.

Для цього потрібно мати комплект монтажних інструментів, у який входить:

 1. вальцювання,
 2. трубогиби,
 3. труборасширюрювачі,
 4. устаткування для паяння,
 5. гайкові ключі,
 6. викрутки.

Якщо вам потрібно заправка фреоном - ціна або сервісне обслуговування систем кондиціонування, ми готові вам допомогти. У наших фахівців є всі потрібні інструменти і знання, щоб виконати роботу якісно.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Об'єкт систем вентиляції та кондиціонування (на базі Daikin FDXS і FBQ) у квартирі ЖК Royal Tower
Автор запису
Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Автор запису
Огляд готових систем вентиляції та кондиціонування квартири. ЖК «Бульвар Фонтанів»
Автор запису

Вартість сервісу

Вартість обслуговування кондиціонерів в "Альтер Ейр"

Якщо під час обслуговування виявилися несправності, їх усунення розраховується окремо і не входить до початкової вартості.

СЕРВІС НАСТІННОГО кондиціонера

Сервіс кондиціонера без розбирання внутрішнього блоку
Кондиціонер куплений у нашому магазині
922 грн
Сервіс кондиціонера з розбиранням внутрішнього блоку
Кондиціонер куплений у нашому магазині
1 200 грн
Сервіс кондиціонера без розбирання внутрішнього блоку
Кондиціонер куплений в іншому магазині
1 475 грн
Сервіс кондиціонера з розбиранням внутрішнього і зовнішнього блоку
Кондиціонер куплений в іншому магазині
1 500 грн
Розбирання внутрішнього блоку для сервісу
1 шт.
400 грн
Хімічний дезінфектор для кондиціонера №1
124 грн
Хімічний дезінфектор для кондиціонера №2
169 грн
Заправка фреоном R32
1 кг
176 грн

СЕРВІС КАНАЛЬНОГО КОНДИЦІОНЕРА

Сервіс кондиціонера без розбирання внутрішнього блоку
Кондиціонер куплений у нашому магазині
922 грн
Сервіс кондиціонера без розбирання внутрішнього блоку
Кондиціонер куплений в іншому магазині
1 475 грн
Розбирання внутрішнього блоку для сервісу
1 шт.
400 грн
Хімічний дезінфектор для кондиціонера №1
124 грн
Хімічний дезінфектор для кондиціонера №2
169 грн
Демонтаж і монтаж стелі армстронг
112 грн
Сервіс з використанням лісів
Висота більша 3-х метрів
525 грн
Заправка фреоном R32
1 кг
176 грн

Підведемо підсумки

​Погіршення роботи кондиціонерів відбувається непомітно, тому виявити проблему вчасно без обстеження неможливо, а не своєчасне виявлення проблеми веде до складного дорогого ремонту. Регулярне чищення кондиціонера в Києві дозволяє уникнути поломки дорогих вузлів агрегатів і таким чином продовжує термін служби пристроїв.​

Хочете провести сервісне обслуговування кондиціонера в Альтер Ейр, телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму зв'язку на сайті.

Замовте сервіс кондиціонера

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні