Сервіс кондиціонерів у Києві

Сервіс кондиціонерів у Києві
Комфортний мікроклімат
Якісне обладнання
Професійні бригади
Оптимальний результат

Навіщо проводити сервісне обслуговування кондиціонера

​Сервіс кондиціонерів є незамінним етапом для якісної роботи системи кондиціювання. Насамперед, очищення внутрішнього та зовнішнього блоків кондиціонера необхідне для дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщенні. Тому, виконуючи регулярне обслуговування кондиціонерів, Ви зможете отримати оптимальний мікроклімат у житлі.

Насамперед, сервісне обслуговування кондиціонерів необхідно проводити для забезпечення стабільної та ефективної роботи. Тому, завдяки періодичному обслуговуванню система кондиціювання буде стабільно працювати.

Основним завданням сервісу кондиціонерів є очищення внутрішнього та зовнішнього блоків. Так як зовнішній блок кондиціонера встановлений на вулиці, відповідно, він піддається різним забрудненням, збираючи всередині пристрою пил, пух, бруд та ін. Таким чином, забруднення блоку погано позначаються на роботі обладнання, що, у свою чергу, може вивести кондиціонер з ладу.

Виходячи з цього, накопичення бруду та пилу в блоках кондиціонера та не проведення своєчасного сервісного обслуговування може призвести до наступних наслідків:

 1. зниження ефективності роботи пристрою;
 2. забруднення фільтрів (робота яких полягає у пропусканні певної кількості повітря, затримуючи пил, пух та інші забруднення). Без своєчасного очищення, фільтри не зможуть виконувати свою роботу, що може призвести до поломки обладнання;
 3. збільшення кількості споживаної електроенергії. Внаслідок чого, ваші витрати на систему кондиціювання зростуть;
 4. збільшення шуму;
 5. можливе порушення роботи дренажної системи;
 6. перегрівання пристрою, що може призвести до його поломки. При цьому, ремонт кондиціонера обійдеться набагато дорожче, ніж проведення сервісного обслуговування.

Щоб запобігти появі перерахованих вище проблем, необхідно своєчасно проводити ремонт кондиціонерів та спліт систем, це забезпечить власників обладнання ефективною та безперебійною роботою системи. Також, регулярний огляд та очищення обладнання в рази продовжить термін експлуатації кондиціонера, оскільки, як правило, причиною появи поломки є не передчасний сервіс.

Замовте сервіс кондиціонера в Alter Air

Залишіть заявку та фахівці компанії зв'яжуться з Вами для детального обговорення послуги

Замовте сервіс кондиціонера в Alter Air

Ціни на сервіс кондиціонерів

Вартість сервісу кондиціонера залежить від виду обладнання, а також враховується потужність пристрою. Нижче наведено прайс на обслуговування кондиціонерів (ціни вказані з урахуванням виїзду):

Основні послуги

Виїзд та повна діагностика обладнання
600 грн/год.
Сервіс спліт-системи
1 внутрішній і 1 зовнішній блок
800 грн
Сервіс мультиспліт-системи
за 1 внутриішній блок (сервіс наружного блоку включено)
700 грн
Сервіс канальної спліт-системи
1 внутрішній і 1 зовнішній блок
1 200 грн
Сервіс канальної мультиспліт-системи
за 1 внутрішній блок (сервіс наружного блоку включено)
1 000 грн

Додатові послуги

Сервіс сифону
300 грн
Сервіс дренажного насосу
400 грн

Що входить у роботи з обслуговування кондиціонера

Діагностика внутрішнього та зовнішнього блоку

Діагностику внутрішнього та зовнішнього блоку кондиціонера необхідно проводити для того, щоб у разі наявності несправностей, заздалегідь виявити їх та запобігти поломці кондиціонера.

Діагностика кондиціонера починається з процесу запуску системи. Для цього фахівці беруть пірометр - пристрій, за допомогою якого відбувається вимірювання робочої температури кондиціонера. Також, здійснюється перевірка всіх базових функцій кондиціонера.

Чищення кондиціонера

Чищення передбачає очистку зовнішнього та внутрішнього блоків від забруднень. Етапи очищення настінного кондиціонера полягають у наступному:

 • Насамперед, фахівці знімають корпус кондиціонера.
 • Далі, відбувається обробка теплообмінника спеціальним засобом, який здатний розчинити пил і бруд.
 • Після чого, змивається очисний засіб водометом.
 • Потім, фахівці переходять до обробки дренажної системи спеціальним розчином, який раніше використовувався для теплообмінника.
 • Через дренажну систему, трубки та сифон здійснюється промивання водою, щоб у системі не залишався очисний засіб.
 • Для зовнішнього блоку відбувається очищення за допомогою щітки, а також знімається пух із теплообмінника, забираються надлишки бруду, пилу, павутини та інших забруднень.

Заправка кондиціонера

Заправка кондиціонера здійснюється за потребою після очищення, у двох випадках:

 1. наявність витоку. Насамперед, необхідно усунути витік. Після чого, з кондиціонера зливається старий фреон. Далі, відбувається процес заправки нового холодоагенту в пристрій.
 2. кондиціонер працює понад 5 років. Потужність компресора такого кондиціонера знижується, відповідно до цього, кількості фреону в системі може бути недостатньою для створення оптимального тиску, для функціонування системи. Тому, фахівці дозаправляють фреон у кондиціонер.
Рекомендоване обладнання
Мультиспліт-системи та VRV
Мультиспліт-системи та VRV

Настінні кондиціонери
Настінні кондиціонери

Канальні кондиціонери
Канальні кондиціонери

Підлогові кондиціонери
Підлогові кондиціонери

​Періодичність сервісного обслуговування

Сервіс кондиціонерів, встановлених у побутовому сегменті, необхідно проводити не рідше 2-х разів на рік, незалежно від пристрою:

1. канальний;

2. настінний;

3. підлогові види.

Як правило, сервісне обслуговування кондиціонерів виконується навесні (перед початком охолоджувального сезону) та восени (перед початком опалювального).

У випадку, коли людина використовує кондиціонер тільки в літній період, можна знехтувати сервісом в осінній період. При цьому необхідно відзначити, що для українського мікроклімату властива наявність тополиного пуху, а це означає, що за весняний період зовнішній блок кондиціонера може досить сильно забруднитися. Тому, восени знадобиться додатковий сервіс.

Переваги замовлення сервісу кондиціонерів в Альтер Ейр

Інженерна компанія "Альтер Ейр" здійснює повний процес реалізації кліматичних систем. Це передбачає виконання проєкту – від створення концепції до монтажу та сервісу обладнання. Наші фахівці мають величезний досвід у сфері інженерії, тому, довірившись нам, Ви не пошкодуєте про свій вибір.

Сервіс кондиціонерів Сервіс кондиціонерів в Альтер Ейр
Обслуговування кондиціонерів

Компанія Альтер Ейр дбає про своїх клієнтів, тому висококваліфіковані фахівці зможуть не лише підібрати та реалізувати кліматичні системи, але й надати послугу сервісу кондиціонера у Києві.

Обслуговуванням кондиціонера займається одна команда, відповідно компанія несе повну відповідальність за виконану роботу. Таким чином, фахівці проведуть повний сервіс пристроїв, процес якого відбуватиметься, щодо нових відпрацьованих технологій та методик. У разі наявності несправностей у системі, ми зможемо зробити ремонт пристрою (усунення їх не входить до первісної вартості).

Наші проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

 • Дитяча
 • Кухня-вітальня
 • Лоджія
 • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

 • Балкон
 • Спальня
 • Кухня-вітальня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Daikin FTXS25K

Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K/RXS25L3 - модель пішла далеко вперед від подібних пристроїв, розробники з'єднали в ній абсолютно весь функціонал, який може знадобитися для забезпечення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann NK

Конвектор Kampmann Katherm NK використовується для обігріву приміщень, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.