• Головна
 • Водоочищення і водопідготовка

Водоочищення і водопідготовка під ключ

Водоочищення і водопідготовка "під ключ"
Безпечна для здоров'я вода
Потрібна температура цілий рік
ОБЛІК ВСІХ НОРМ І ПОБАЖАНЬ ДО ПРОЄКТУ
Затвердження бюджету ДО ПОЧАТКУ ВСІХ РОБІТ

​НАВІЩО ПОТРІБНА ВОДОПІДГОТОВКА ПІД КЛЮЧ

Варто розуміти, що на даний момент екологічна ситуація в країні не дозволяє нам отримати якісну, а головне, чисту воду. На жаль, в більшості випадків вода є не просто забрудненою, а й небезпечною! Саме тому потрібна фільтрація води для приватного будинку, де вода зі свердловин непридатна для пиття через достатню кількість шкідливих для організму речовин, таких як: нітрати, марганець, залізо, амоній тощо.

Якщо говорити про квартиру, то і тут все не так просто, оскільки водопровідна вода подається від водоканалу в квартири із хлором, залізом, частками іржі, яка потрапляє в воду зі старих трубопроводів.

Важливо розуміти, що водопідготовка вирішує проблеми, пов'язані з використанням технічної води: жорсткість, жовтий відтінок на одязі після прання через велику кількість заліза у воді, неприємний запах, каламутність води, поява накипу в нагрівальній техніці, труби швидко покриваються іржею, сантехніка виходить з ладу тощо.

Перший крок до чистої води – аналіз води, саме від нього залежить, яка система буде встановлена. Без цього аналізу неможливо підібрати максимально ефективний варіант системи, яка забезпечить вас чистою водою на виході.


​АНАЛІЗ ВОДИ

Першочергово етап реалізації системи водопідготовки – аналіз води. Якщо мова йде про квартиру, то вода на аналіз береться з водопроводу. Що стосується заміських будинків, то тут важливо відзначити, що як тільки свердловина була пробурена, аналіз води робити не можна! Це пов'язано з тим, що після проведення монтажних робіт земля ще недостатньо щільно прилягає до труби, а різні верстви грунтових вод можуть бути перемішані.

Вода повинна відповідати вимогам ГОСТу та ДСТУ ISO:

 • каламутність ≤ 1 мг/дм3;
 • забарвленість ≤ 20 градусів;
 • запах ≤ 2 балів;
 • жорсткість загальна ≤ 7 ммоль/дм3;
 • залізо загальне ≤ 0,2 мг/дм3;
 • загальна кількість солей ≤ 1000 мг/дм3;
 • нітрати ≤ 50 мг/дм3.
Вода з-під крану Аналіз води в лабораторії

варіанти очищення води

​Водопідготовка і водоочищення – системи, які взаємопов'язані безпосередньо. Завдяки водопідготовці ми отримуємо чисту побутову воду, яка буде позбавлена ​​від шкідливих домішок, від жорсткості, забруднень, запахів тощо.

Водоочищення під ключ робить воду питною, вона убезпечить воду від речовин, які можуть впливати на наше самопочуття і навіть здоров'я.

Колонна система водоочистки
Колонна система водоочистки

Водоочищення кабінетного типу
Водоочищення кабінетного типу

Детальніше про водопідготовку та водоочищення

НАВІЩО ПОТРІБНА ВОДООЧИСТКА ПІД КЛЮЧ

Вода, яка надходить в наші будинки і квартири, має велику кількість різного роду домішок, що негативно впливають на наше здоров'я. Наприклад, наявність марганцю у воді негативно позначається на кістковій системі людини.

Водоочищення і водопідготовка – нерозривні, і незважаючи на те, що у них різне призначення, ці дві системи обов'язково повинні бути реалізовані в будинку.

Для того, щоб очистити воду і навіть зробити її корисною, необхідно встановити водоочисну систему – зворотний осмос. Пристрій має всередині картриджі і мембрану, саме ця конструкція дозволяє зробити воду придатною для пиття, оскільки вода, яка пройшла по системі, очищена на 99.8%.

Зворотний осмос включає в себе:

 1. Картридж з поліпропілену, який видаляє такі забруднення до 5 мкм.
 2. Картридж з активованого вугілля (гранульований).
 3. Картридж з активованого вугілля (брикетований).
 4. Мембрана, яка пропускає тільки молекулу води, очищаючи її від бактерій і вірусів.
 5. Постфільтр, який коригує смак і запах води.

Щоб вода була не тільки чистою, а й корисною, необхідно вибрати зворотний осмос з мінералізатором, який буде насичувати воду корисними речовинами.

Також є альтернативний варіант очищення води – проточний фільтр. Однак така система не має накопичувального бака і її фільтр менш ефективний, ніж у зворотного осмосу.


ВОДОПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ ПІД КЛЮЧ

​Власний будинок – це не тільки фундамент і стіни, але і складна система життєдіяльності, яка вимагає особливої ​​уваги, грошових вкладень і сил. Про систему очищення води варто задуматися ще на етапі проектування будинку. Необхідно спланувати заздалегідь те місце, де буде пробурена свердловина, подумати про розетки і правильно виконані каналізації, щоб система слугувала вам безперебійно довгі роки.

При проектуванні водопідготовки слід врахувати її подальшу продуктивність, тому її розрахунок – одна з першочергових задач.

В середньому добова витрата води одним користувачем – 240-250 л., на одну людину припадає приблизно 10,5 л., але якщо говорити про сім'ю з трьох осіб, то це 31,5 л. відповідно. З огляду на те, що пік інтенсивного споживання води припадає на певний час загальною тривалістю від 1 до 3 годин, то виходить, що для комфортного користування, продуктивність системи на сім'ю з 3 чоловік складе 750 л/год.

Якщо буде обрана система з низькою продуктивністю, то в момент одночасного використання водою, усі забруднення, які надходять з водою, будуть потрапляти в встановлені фільтри водопідготовки.

Вода в приватних будинках проходить через великий шар землі, тому до моменту, коли вода доходить до споживача, вона насичена різними шкідливими речовинами, організмами і забрудненнями, які потрапляють у воду по мірі її руху.

Основними забруднювачами води зі свердловини або колодязя є:

 • Марганець – утворює чорний осад.
 • Залізо – дає рудий або жовтий наліт на сантехніці, або на одязі після прання.
 • Сірководень – газ, що надає воді характерний неприємний запах ("тухлих яєць"), що стає причиною появи корозії металу.
 • Нерозчинні суспензії – глина і пісок, які значно скорочують термін служби сантехніки і побутових приладів.
 • Нітрати – вони дуже небезпечні для здоров'я людини, особливо для дітей!

​Щоб позбутися від забруднювачів встановлюються:

 1. Фільтр грубої очистки – очищає воду від великих частинок різних забруднень.
 2. Фільтр для видалення заліза – очищає воду від заліза і надає воді блакитний відтінок.
 3. Пом'якшувач – відповідно пом'якшує воду, вона стає м'якою і не завдає шкоди одягу після прання, а головне, – шкірі і волоссю людини.
 4. УФ-знезараження. Багато компаній пропонують встановлювати УФ-лампу знезараження як заключний етап очищення води, проте ми не використовуємо подібну технологію, оскільки після УФ-лампи вода стає стерильною.
 5. Зворотній осмос – очищає технічну підготовлену воду і робить її придатною для вживання.
Рекомендоване обладнання
Зворотній осмос
Зворотній осмос

Фільтр зворотного осмосу зробить воду в вашому домі чи квартирі питною та безпечною.

Фільтри для видалення заліза
Фільтри для видалення заліза

Фільтр обезжелезиванія - обов'язковий елемент водопідготовки

Фільтри для пом'якшення води
Фільтри для пом'якшення води

Змягчувачі допоможуть зробити воду м'якою, позбавивши ваші речі, шкіру і волосся від жорсткості

механічні фільтри
механічні фільтри

Механічний фільтр очистить воду від піску, іржі, мікроорганізмів та інших небажаних домішок.

НАШІ ПРОЄКТИ

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

01
Аналіз води в лабораторії

Аналіз води в лабораторії

Джерелом може служити як свердловина, так і міське водопостачання. Як раніше згадувалося, якщо аналіз води береться зі свердловини, то варто розуміти, що шари грунту кардинально відрізняються своїми хімічними і бактеріологічними властивостями, що позначається на якості води. Дане дослідження проводиться за такими показниками: каламутність; запах; місткість солей; жорсткість; сульфіди; залізо; рН. Грунтуючись на фізико-хімічному та мікробіологічному аналізі води з колодязя, свердловини або центрального водопостачання, проводяться наступні роботи по реалізації системи.

02
Підбір правильної системи

Підбір правильної системи

Виходячи з результатів аналізу гідроісточніка, визначаються завдання: тип системи (побутовий або промисловий), який ступінь очищення потрібен замовнику. Після цього проводиться розрахунок добової і максимальної потреби замовника в підготовлених водних ресурсах. На точність розрахунку бажаного режиму водоспоживання впливає і кількість санвузлів у домі, а також кількість людей, які там проживають. Завдяки цим характеристикам, можна отримати чітке розуміння, які типорозміри обладнання будуть використовуватися.

03
Розробка проєктної документації

Розробка проєктної документації

Коли стали відомі хімічні і фізичні властивості води, тип забруднення, то тоді для клієнта підбирають максимально відповідний варіант технології водопідготовки та водоочистки. Починається розробка проектної документації, яка включає в себе: креслення, кошторис, інформацію про матеріали й устаткування. Після узгодження проекту із замовником, підписуємо комерційну пропозицію.

04
Установка і запуск системи

Установка і запуск системи

Тільки тоді, коли стали відомі всі нюанси й умови експлуатації обладнання, починається монтаж і пусконалагоджувальні роботи систем водоочистки та водопідготовки. На об'єкт прибуває все обладнання з проектної документації, розробляється монтажно-експлуатаційна схема і здійснюється збірка обладнання. Після складання устаткування, його підключають до водопроводу, каналізації і запускають в роботу. Коли всі монтажні роботи завершені, проводиться ще раз аналіз води.

05
Здача об'єкту

Здача об'єкту

Об'єкт здається замовникові по закінченню всіх монтажних і пусконалагоджувальних робіт. Наша компанія надає сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування встановлених кліматичних систем.