Установка батарей у Києві

Установка батарей у Києві
Доступні ціни на монтаж
Виконання робіт у чіткі терміни
Кваліфікована команда монтажників
Гарантія виконаних робіт

Встановлення радіаторів є важливим процесом, оскільки ефективність системи опалення залежить від якості монтажу приладу. Для виконання робіт краще звернутися до фахівців.

Процес монтажу радіаторів складається з 2-х етапів:

1. Монтаж трубопроводів, по яким пересувається теплоносій буває двох видів:

 • Відкритий тип. Розміщення стояків відбувається у відкритому доступі, відповідно, з'єднання стояків та радіаторів, відбувається на поверхні внутрішньої конструкції приміщення.
 • Закритий тип. При цьому монтажі, необхідно виконати штроблення для прокладання труби в стіні (при цьому труба повинна бути утеплена, щоб знизити тепловтрати) і надалі відбувається заштроблення труби. Таким чином, видимий елемент труби знаходиться вже біля опалювального приладу.

2. Монтаж опалювальних приладів, установка яких проводиться вже на готові комунікації, або закладені під них елементи.

Монтаж опалювальних приладів Монтаж трубопроводів

Особливості встановлення батарей

Заміна старих батарей

Кожен тип радіаторів має власний термін експлуатації. Найчастіше виробник вказує термін експлуатації, відповідно до якого пристрій здатний ефективно працювати. Оскільки згодом у радіаторних приладах можуть виникнути такі неполадки:

 1. протікання теплоносія;
 2. засмічення системи;
 3. внутрішня корозія металу.

При першому випадку, коли утворюється протікання теплоносія, радіатор не підлягає ремонту, відповідно, необхідно замінити батарею опалення на нову.

У разі забруднення радіатора фахівці можуть провести очистку для подальшої експлуатації. Бруд, який може бути присутнім у радіаторі, погіршує рух теплоносія. Таким чином, кількість теплоносія є недостатньою, щоб віддати теплову енергію для забезпечення житла теплом.

Для очищення найчастіше радіатор потрібно демонтувати, але, на жаль, не всі пристрої можна демонтувати для сервісу. Тому, єдиним варіантом є заміна батарей.

Також, при проведенні ремонту в квартирі або в будинку, застарілі радіатори, які експлуатувалися понад 15 років, рекомендується демонтувати та замінити радіатори опалення на нові, незважаючи на оптимальну роботу приладу.

Перш за все, перед тим як замінити батарею в квартирі в зимовий період необхідно врахувати наступні пункти:

 1. Погодження проведення робіт із ЖЕКом. Оскільки, встановлення радіатора опалення потребує відключення стояка опалення, а також злити з нього воду.
 2. Відповідно, після зливу води із системи, можна приступати до демонтажу старого радіатора. Всі сполучні елементи розкручуються, але у випадку, коли неможливо виконати цей етап, відбувається обрізання за допомогою болгарки. Важливо звернути увагу на труби, які з'єднують стояк із радіатором. Оскільки часто, внаслідок корозії, у трубах відбувається процес звуження перерізу, тим самим теплоносій не може пересуватися до радіатора. Виходячи з цього, дані труби підлягають обов'язковій заміні.

Монтаж алюмінієвих батарей

Монтаж алюмінієвих батарей починається з розмітки для подальшого встановлення кронштейнів, на які навішується радіатор. Потім, приєднуються труби до радіатора, залежно від вибраного типу пристрою. Також, встановлюється запірно-регулююча арматура (для регулювання тепловіддачі та для відключення при проведенні технічного обслуговування) та кран Маєвського (прилад для випуску повітря з радіатора).

Встановлення нових радіаторів з нуля
01
Встановлення нових радіаторів з нуля

При монтажі нового радіатора обов'язковою вимогою є встановлення кранів, щоб спростити процедуру демонтажу пристрою для його обслуговування.

01
Встановлення нових радіаторів з нуля
Встановлення батарей зі сталі
02
Встановлення батарей зі сталі

Установка сталевих радіаторів нічим не відрізняється від алюмінієвих.

02
Встановлення батарей зі сталі
Встановлення чавунних радіаторів
03
Встановлення чавунних радіаторів

Чавунні радіатори не мають високого попиту, оскільки прилади мають велику вагу, не естетичний зовнішній вигляд, а також мають властивість довго остигати, що не дозволяє мешканцям регулювати температуру в приміщенні.

03
Встановлення чавунних радіаторів
Монтаж біметалевих батарей опалення
04
Монтаж біметалевих батарей опалення

Установка біметалевих радіаторів немає відмінностей від звичайних радіаторів.

04
Монтаж біметалевих батарей опалення

Вибір типу підключення радіаторів опалення

Існує кілька варіантів підключення радіаторів:

 • Підключення діагонального типу:
 1. Трубопровід подачі приєднується до радіатора у верхній футорці.
 2. Зворотна труба розміщується з іншого боку приладу в нижній футорці (перехідник, який з'єднує батарею та трубу).
 • Нижнє підключення. Подаюча і зворотна труби розташовуються знизу радіатора, вертикально до підлоги.
 • Бокове одностороннє підключення. Підключення труби, що подає, здійснюється збоку приладу у верхню футорку, зворотної труби – з того ж боку, але в нижню футорку.

Компанія Альтер Ейр найчастіше монтує радіатори з нижнім підключенням, організація радіаторів може відбуватися двома способами:

 1. трубки, якими рухається теплоносій, прокладаються з підлоги;
 2. монтаж трубопроводів відбувається із стіни.

Фахівці Альтер Ейр рекомендують проводити монтаж трубопроводів зі стіни, використовуючи підводи до радіаторів Г-подібного типу. Цей спосіб підключення є більш естетичним і зручним для мешканців, оскільки під радіатором легше буде прибрати бруд і пил, ніж коли трубки прокладатимуться з підлоги.

Замовте монтаж батарей в Альтер Ейр

Залишіть заявку та фахівці компанії зв'яжуться з Вами для надання консультації

Замовте монтаж батарей в Альтер Ейр

Етапи заміни батарей

Розмітка

Розмітка є важливим етапом під час заміни чи встановлення нових радіаторів, оскільки від цього залежить подальша робота опалювального обладнання. Таким чином, краще використовувати рівень, завдяки якому фахівці зможуть встановити радіатор рівно, виключаючи перекоси в різні боки. Оскільки, при перекосі радіатора, в системі буде збиратися повітря, що знизить ефективність тепловіддачі.

Встановлення монтажних кронштейнів

Процес встановлення монтажних кронштейнів виконується після розмітки. Насамперед, необхідно висвердлити отвори та вставити в них дюбелі, в які монтуються кріплення. 

Монтаж радіаторів опалення

Як ми вже говорили раніше, перш ніж встановити батарею опалення, необхідно перекрити стояк опалення, після чого злити воду із системи.

Монтаж проводиться вже на підготовлену стіну. Як правило, в комплекті з радіатором має бути кріплення як пластина, на яку навішується сам прилад. Також, за бажанням, можна придбати регулювальні болти, які дозволяють регулювати опалювальний прилад по висоті.

Стандартне встановлення радіаторів від підлоги - приблизно 10 см. Якщо встановити радіатор вище, ніж рекомендується, знизу може утворитися холодне повітря, яке створить дискомфорт для мешканців. У випадку, коли монтаж приладу нижче 10 см, відбудеться неефективна циркуляція повітря. Тому, важливо знати нульову позначку підлоги, щоб правильно виконати встановлення опалювального приладу.

Обов'язковим елементом є кран Маєвського, установка якого провадиться у верхній частині радіатора. Робота крана полягає у спуску повітря з радіатора. Оскільки, у разі наявності повітря в радіаторі, циркуляція теплоносія в приладі зводиться до мінімуму - знижується ефективність роботи пристрою.

Також, при монтажі радіаторів використовуються підводи Г-подібного типу та встановлюється запірно-регулююча арматура.

Підключення батарей та герметизація

Підключення батареї залежить від виду:

 • діагональне;
 • нижнє;
 • бокове;
 • паралельне.

Герметизація радіаторів потрібна для того, щоб запобігти появі протікання на ділянці трубопроводу. Тому, герметизація знадобиться при установці різьбових з'єднань.

Перевірка системи

Заключним етапом є перевірка системи (опресування). На даному етапі, теплоносій запускається в радіатор під тиском (робочий тиск помножений на коефіцієнт 1,3). Якщо, протягом 2 годин не відбувається падіння тиску, система є герметичною. Відповідно, система заповнюється теплоносієм, спускається повітря, щоб уникнути його появи в системі, після чого система здається в експлуатацію.

Установка батарей - ціна в Альтер Ейр

Щоб правильно розподілити бюджет на систему опалення, необхідно відразу дізнатися ціну самого обладнання та зрозуміти, скільки коштує монтаж радіаторів.

На таку послугу, як установка батарей, ціна розраховується індивідуально, оскільки вартість монтажу батарей опалення в квартирі залежить від різних факторів:

 • складність роботи;
 • кількість пристроїв та тип підключення;
 • чи потрібно демонтувати старі батареї;
 • необхідність очищення пристрою та ін.

Звертайтесь до наших спеціалістів, якщо вам необхідна установка батарей - ціна послуги в Альтер Ейр справедлива, а професіоналізм співробітників не викликає сумнівів.

Установка батарей - ціна в Альтер Ейр Вартість монтажу батарей опалення
Чому варто замовити монтаж батарей в Альтер Ейр

Чому варто замовити монтаж батарей в Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр – інженерна організація, яка виконує повний спектр кліматичних систем під ключ. Майстри своєї справи виконують монтаж радіаторів на найвищому рівні, внаслідок чого, мешканці будинку отримають ефективну роботу обладнання та будуть забезпечені теплом у зимовий період часу. 

Наші проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

 • Їдальня
 • Спальня
 • Ванна кімната
Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L

Пристрій має велику кількість функцій. Витяжка відпрацьованого повітря та подача свіжого повітря, також за рахунок вбудованого рекуператора, припливне повітря може нагріватися.

VAV-клапани Jablotron Variobreeze

Пристрій регулює потік повітря, що подається, встановлюється на повітропроводи і безпосередньо пов'язане з вентиляційною установкою

Jablotron Room CO2 Sensor

Датчик контролю рівня вуглекислого газу, встановлюється в кожному приміщенні та передає вентустановці інформацію про якість повітря

Внутрішній блок кондиціонера FXSQ японської фірми Daikin

Канальний внутрішній блок розміщується в нішах і стельових зонах. Призначений для створення комфортної температури у приміщенні

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Обладнання розміщується в стельових зонах, призначене для розподілу повітря, що подається вентустановкою та кондиціонером, за приміщенням

Програматори Jablotron Boost Button

Устаткування монтується у вимикачі у "брудних" зонах, призначене для посиленого видалення відпрацьованого повітря

Система комплексного очищення Refiner Power Ecowater

Система призначена для фільтрації та пом'якшення води, що подається. Якість води підвищується до максимально можливого рівня

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

 • Кімната
 • Котельня
 • Технічне приміщення
Настінний кондиціонер Daikin

Настінний кондиціонер японського бренду Daikin характеризується високою продуктивністю, чудовою якістю та сучасним дизайном.

Лінійний щілинний дифузор Disair

Пристрій прихованого монтажу, використовується для розподілу чистого повітря, що подається

Електричний котел Vaillant eloBLOCK

Електричний котел серії EloBLOCK від німецького виробника Vaillant чудово підійде для будинків без газу. Пристрій характеризується високим ККД, є ефективним та зручним у використанні.

VAV-клапан

Пристрій від виробника Jablotron встановлюється на повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається до приміщення

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Вентиляція, кондиціювання та зволоження у квартирі 181 м².
Г. Худжанд, Таджикистан.

 • Вітальня
 • Кімната
 • Ванна кімната
Вентиляційна установка Maico WS 470 KB

Обладнання для припливу свіжого та забору забрудненого повітря має функцію підігріву припливного повітря за рахунок вбудованого рекуператора

Централізований електродний парогенератор Condair CP3mini PD4

Пристрій призначений для зволоження повітря

Канальний кондиціонер Daikin FXSQ

Обладнання для підтримки комфортної температури в приміщенні, розміщується в стельовій зоні, подає повітря через систему щілинних дифузорів

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Пристрої використовуються для розподілу повітрообміну в приміщенні, можуть працювати як на подачу, так і на забір повітря

Витяжні вентилятори Maico ER 60 VZC

Обладнання виконує забір відпрацьованого повітря та вологи з приміщення

Вентиляція, кондиціювання та зволоження у квартирі 181 м².
Г. Худжанд, Таджикистан.

Реалізація системи опалення у двоповерховому будинку, КМ Green Hills
Реалізація системи опалення у двоповерховому будинку, КМ Green Hills
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Опалення, вентиляція, кондиціювання - огляд систем у двоповерховому будинку, с. Ходосівка
Реалізація систем опалення та водопостачання в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Реалізація систем опалення та водопостачання в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Приватний будинок 220 м2 - повний комплекс інженерних рішень, Riviera Village, с. Лебедівка
Приватний будинок 220 м2 - повний комплекс інженерних рішень, Riviera Village, с. Лебедівка

Поширені питання

Де можна замовити встановлення батарей у Києві?

Ви можете замовити монтаж батарей опалення, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Наші монтажники виконають встановлення радіаторів, враховуючи всі норми.

Від чого залежить ціна на встановлення батарей?

Встановлення батарей ціна залежить від багатьох факторів. Оскільки, ціни на заміну радіаторів опалення та встановлення пристроїв з нуля є різними, а також кожен тип приладів має свої розцінки, які залежать від виробника, потужності, довжини та ін. Залишивши заявку на консультацію, ви зможете детальніше ознайомитись з інформацією про встановлення радіаторів, ціну послуг фахівців Альтер Ейр, дізнатися про варіанти опалення в приватному будинку, розцінки на монтаж опалення, як встановити тепловий насос в будинку та інше опалювальне обладнання.

Як замінити батареї у квартирі?

Етапи заміни батареї:

 1. погодження із ЖЕКом;
 2. спуск води;
 3. демонтаж старого радіатора;
 4. монтаж нового.

Інформацію про послідовність етапів заміни ви можете знайти у розділі «Заміна старих батарей».

Замовте якісний монтаж радіаторів

Залишіть заявку, фахівці Alter Air зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте якісний монтаж радіаторів
Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Максим Р.

  Покупали тут батареи, потому что делали ремонт и нашли крутую дизайнерскую модель. Были приятно удивлены, что и купить, и установить можно в одном месте. Отдельное спасибо консультантам, которые помогли выбрать типоразмер! Я не сильно разбираюсь в батареях, поэтому сильно рисковал мерзнуть зимой, потому что изначально смотрел на другой вариант) В прошлых батареях видимо типоразмер был подобран неправильно, и приходилось прибегать к разным лайфхакам с фольгой. Какое счастье, что теперь это в прошлом, дома тепло и красиво!

 • Команда Alter Air

  Добрий день, Максиме! Раді, що змогли подарувати вам відчуття комфорту взимку. Звертайтесь до нас ще!