Встановлення радіаторів опалення

Встановлення радіаторів опалення
Доступні ціни на монтаж
Виконання робіт в чіткі терміни
Кваліфікована команда монтажників
Гарантія виконаної роботи

Типи монтажних робіт

Види опалювальних систем

Система опалення не буде повною без спеціальних пристроїв, які розподіляють тепло по кімнатах. Йдеться про радіатори та їх встановлення. Правильний монтаж і підключення гарантує тепло та комфортну температуру у приміщенні, а також ефективну експлуатацію опалювальної системи.

Перед тим, як приступити до встановлення радіаторів, розберемось у видах систем опалення. Адже для кожної з них характерний свій тип підключення.

Розрізняють два види: однотрубне та двотрубне опалення.

Однотрубне опалення вдає із себе одну трубу, в якій по колу циркулює вода. До одній трубі, яка проходить по периметру всього житлового будинку, приєднуються радіатори. Теплоносій від котла послідовно надходить в кожен радіатор, потім повертається назад в котел. Такий цикл повторюється по колу.

З переваг такого виду опалення слід виділити простоту конструкції, відносно невелика вартість і економічність конструкції.

Недоліки: так як тепло надходить до радіаторів по черзі, то кожен наступний буде холодніше попереднього. Різниця температур між першим і останнім радіатором залежать від тривалості магістралі, діаметра трубопроводу і швидкості теплоносія. Видається неможливим регулювати температуру у окремому радіаторі.

Двотрубний вид опалення має на увазі наявність двох трубопроводів, один з них подає гарячу воду до радіаторів, а другий – відводить холодну воду від радіатора, так звана «обратка».

Переваги такої системи опалення: є можливість подавати теплоносій в кожен радіатор окремо. Відповідно, можна регулювати температуру окремо по кімнатах. При виході з ладу одного або декількох радіаторів, система опалення продовжить свою роботу і на час ремонтних робіт немає необхідності зупиняти систему.

Типи підключень радіаторів опалення

Розглянемо актуальні типи встановлення радіаторів опалення до системи трубопроводів:

Послідовне і одностороннє бокове підключення радіаторів

Для однотрубної системи опалення.

Послідовне підключення використовується тільки для однотрубних систем опалення, це саме економне рішення за вартістю матеріалів ​– протяжність трубопроводів менше в два рази, але і ефективність з практичною відсутністю можливості регуляції залишає бажати кращого. Найперший радіатор в системі буде найгарячіший, а замикає самий холодні ​– різниця може досягати до 10 градусів за Цельсієм, адже використовується одна всього одна магістраль для теплоносія. Через дешевизну це одна з найпоширеніших систем опалення в старих багатоквартирних будинках і приватних будинків старої споруди. Однак фахівці компанії Альтер Ейр, для нових об'єктів не рекомендують її використовувати.

Для двотрубної системи опалення.

Одностороннє бокове підключення передбачає з'єднання труби, що підводить до верхнього патрубка, а відводить остигаючу воду – до нижнього з тієї ж сторони радіатора. Однак, для довгих багатосекційних радіаторів це не найоптимальніший спосіб подачі теплоносія, в такому випадку може знадобитися подовжувач протоку води для рівномірного прогріву всіх секцій.

Нижнє підключення – актуально в разі якщо трубопровід буде приховано під плінтусом або під настилом підлоги. Такий підхід самий естетичний і в той же час найменш ефективний, втрати в такому випадку можуть становити до 15%. Обидва патрубка (подачі і обратки) розташовуються знизу і вертикально направляються в підлогу.

Діагональне підключення – такий спосіб вважається ефективним і сприяє рівномірному розподілу теплоносія в радіаторі. Гаряча вода надходить у верхній патрубок, виштовхуючи при цьому холодну через нижній патрубок. Те, як ставляться одне до одного нижній і верхній патрубки по відношенню до пристрою і дало визначення назва такого виду підключення.

Варто відзначити, що двотрубна система опалення маючи дві магістралі, для підведення для гарячої і відведення остигає води, дозволяє регулювати подачу тепла для кожного радіатора і забезпечувати при необхідності однакову температуру у них.

Приклади монтажу радіатора в залежності від місця і способу установки

Чому не варто займатись встановленням радіаторів для опалення самостійно?

 1. Для того щоб з високою точністю досягти герметичності з'єднань, не пошкодивши їх при цьому, будуть потрібні динамометричні ключі і навички роботи з ними.
 2. Обпресування системи опалення вимагає спеціального насоса для перевірки на наявність витоків в системі.
 3. Для встановлення монтажних кронштейнів необхідний перфоратор.
 4. У залежності від обраного варіанту радіаторів може знадобитися зварювання металевих труб або пайка пластикових, що так само вимагає дорогих інструментів і навичок роботи з ними.
 5. І нарешті – чи готові ви переносити і підвішувати важкі чавунні батареї з ризиком надірвати спину?
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Монтаж систем опалення у майбутньому офісі Альтер Ейр!
Автор запису
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Автор запису
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажних робіт

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Розмітка
 • Встановлення
 • З'єднання
01
Розмітка

Розмітка

Розмітка місць встановлення обладнання згідно плану.

02
Встановлення монтажних кронштейнів та радіаторів

Встановлення монтажних кронштейнів та радіаторів

Встановлення монтажних кронштейнів в стіну для труб і радіаторів, якщо радіатори занадто важкі для вашого типу стіни можуть бути використані підлогові підставки (актуально якщо стіна з дерева, а радіатор чавунний). Встановлення радіаторів опалення та труб на монтажні кронштейни.

03
З'єднання та герметизація

З'єднання та герметизація

З'єднання різьбових з'єднань, запірної арматури, кранів Маєвського, при необхідності пайка або зварювання труб та герметизація всіх з'єднань. Якщо мова йде про однотрубної системі — встановлюється байпас. Після цього проводиться опресування.

Встановлення радіатора

Вартість встановлення радіаторів опалення у ТОВ "Альтер Ейр"

Вартість встановлення радіаторів для опалення може відрізнятись в залежності від типу техніки та її кількості.

ЦІНИ НА МОНТАЖ

Монтаж радіатора 11 і 22 тип до 1200
шт.
2 000 грн
Монтаж радіатора 22 і 33 тип від 1200
шт.
3 000 грн
Монтаж радіатора 33 тип до 1200
шт.
2 400 грн
Монтаж радіатора Jaga Strada тип 22 500х2000
шт.
4 000 грн
Монтаж підлогового дизайн радіатора до 1000
шт.
5 000 грн
Демонтаж радіатора
шт.
360 грн
Монтаж сталевого конвектора вбудованого в підлогу до 2 м
шт.
3 400 грн
Монтаж сталевого конвектора вбудованого в підлогу до 3 м
шт.
3 999 грн
Монтаж стояка
поверх
700 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Підведемо підсумки

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, система буде економічною і забезпечувати комфорт за умови злагодженої роботи і монтажної бригади, і правильно прорахованого проєкту. Дуже важливо, щоб при складанні проєкту системи опалення було проведено грамотний гідравлічний та теплотехнічний розрахунок. Тільки облік всіх факторів дозволяє отримати комфорт в будинку і максимальну віддачу від опалювального обладнання.

Фахівці Альтер Ейр здатні забезпечити повний спектр послуг з проєктування систем опалення, підбору та продажу обладнання, встановлення батарей опалення на об'єкті замовника, забезпечивши повний цикл роблячи проєкт «під ключ». Ми займаємось не лише класичними системами опалення, а й впроваджуємо передові зелені технології – геліотермальние системи опалення та гарячого водопостачання, теплові насоси різних типів, енергоефективні котли. Для отримання детальної інформації ви можете скористатись формою замовлення або зателефонувати 0-800-33-08-28.

Замовте встановлення радіаторів опалення

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні