Монтаж канальних кондиціонерів

Монтаж канальних кондиціонерів
Спеціалізоване монтажне обладнання
Доступні ціни
Кваліфікована команда монтажників
Гарантія якісного результату

Важливість правильного монтажу

Компанія Альтер Ейр займається не тільки продажем канальних кондиціонерів, ми маємо великий досвід в області проєктування складних кліматичних систем та їх монтажу. Саме тому наші фахівці рекомендують не звертатися до фірм-одноденок і різних сумнівних "експертів" щодо встановлення канальних спліт-систем.

У кращому випадку ви отримаєте працюючу систему з ефективністю менше очікуваного, а в гіршому - несправності в роботі дорогого обладнання. Причиною цього можуть бути втрати холодоагенту вище розрахункових, невідповідність повітроводів внутрішнім блокам, їх негерметичність, неприпустимі кути нахилу при встановленні та багато іншого.

Особливості монтажу і переваги

Закладка комунікацій під системи кондиціонування

Правильна закладка комунікацій для майбутньої спліт-системи канального типу важлива не менше, ніж сам монтаж. Пробивання отворів і штроблення каналів для трас і трубопроводів, які з'єднують зовнішній і внутрішні блоки, потрібно виконувати акуратно, що б не довелося переробляти і псувати зовнішній вигляд будівлі.

При розрахунку вартості закладки, насамперед, враховується потужність кондиціонера: чим вона вища – тим дорожче ціна. Наші інженери готують проект, відповідно до параметрів приміщення та вимог клієнта, згідно з якими працює монтажна бригада.

Якщо ви вже зацікавилися встановленням канального кондиціонера, але досі сумніваєтеся в його доцільності, зважуючи всі "за" і "проти" щодо звичайних настінних сплітів, то наступна інформація буде дуже корисна.

Що входить у стандартний монтаж

У стандартний монтаж входить:

 1. Монтаж кронштейнів і зовнішнього блоку (під вікном, що відчиняється, з вільним доступом до нього).
 2. Встановлення пластини та внутрішнього блоку.
 3. Пробивання отвору у капітальній стіні.
 4. Монтаж і бандажування лінії (у вартість входить 3 м), монтаж дренажу (0,5 м гнучкий + 1 м жорсткий).
 5. Встановлення короба (до 30 см).
 6. Прибирання після себе.​

Що не входить у стандартний монтаж

У стандартний монтаж не входить:

 1. Пробивання додаткового отвору.
 2. Подовження лінії або дренажу.
 3. ​Встановлення зовнішнього блоку в важкодоступних місцях (послуги альпініста або вишки)
 4. Монтаж дренажного насоса або дренажного сифона.
 5. Штроблення під лінії або дренаж.
 6. Подовження кабелю внутрішнього блоку і вилка.магістраль довжиною 3 м.

Переваги канальних кондиціонерів

Зовнішній вигляд

Відсутність пластикового масиву всередині приміщення, немає необхідності у підборі поєднання кольорів, ніяких проблем зі зміною дизайну кімнат. Ви і ваші гості будуть бачити тільки повітророзподільні решітки, їх можна підібрати відповідно до особистих потреб і побажань (дизайнерські рішення) або, виходячи з їх максимальної непомітності (непомітний мінімалізм).

Циркуляція повітря

Грамотний проект передбачає оптимальне розміщення отворів, що подають повітря для рівномірного охолодження або нагрівання повітря в кімнаті. Оскільки у такого рішення потік повітря не вузьконаправлений, ризик застудитися від протягу істотно знижений, а досягнення заданих температурних параметрів відбувається швидше.

Функціональність

Ряд можливостей канальних вентиляторів ширший, ніж у настінних систем. А така функція, як підмішування свіжого припливного повітря, по суті, є суто їхньою особливістю. Фільтрація повітря стала ефективнішою за рахунок можливості довстановлення канальних касет фільтрів. Завдяки можливостям з'єднання систем повітроводів і функції підмішування свіжого повітря ваш канальний кондиціонер може стати елементом припливної вентиляції. Плюс до цього існує повна сумісність (якщо це було передбачено проектом) з канальними вентиляторами і калориферами під аналогічні розміри повітроводів.

Комфорт

Приховане встановлення означає ізоляцію шумів працюючого обладнання, навіть при відсутності додаткової звукоізоляції така спліт-система буде працювати тихіше настінного кондиціонера аналогічної потужності.

Монтаж

Приховане встановлення можна здійснювати (в залежності від призначення будівлі та доступного простору) за підвісною стелею, на технічному горищі або окремій венткамері. У будь-якому випадку до приміщення будуть виходити тільки канали повітроводів через дифузори та решітки.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт-системи Daikin 5MXS90E в 3-кімнатну квартиру
Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт-системи Daikin 5MXS90E в 3-кімнатну квартиру
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажних робіт

Етапи монтажу канального кондиціонера:
 • Монтаж комунікацій
 • Монтаж повітроводів
 • Установка кондиціонера
 • Монтаж решіток
 • Пусконалагоджувальні роботи
01
Монтаж комунікацій

Монтаж комунікацій

Згідно проєкту або робочої документації виконується закладка фреонових магістралей, дренажного трубопроводу, міжблокових живильних кабелів. Залежно від будівельної готовності, можна відразу ж змонтувати зовнішній блок кондиціонера, підключивши до нього фреонові труби і завакуумувати фреоновий контур.

02
Монтаж системи повітроводів

Монтаж системи повітроводів

Розводка повітроводів здійснюється від місця встановлення решіток до місця монтажу кондиціонера. Повітророподільні решітки (гратки) необхідно розміщувати так, щоб потоки холодного повітря не потрапляли на людину, а рівномірно поширювалися по об'єму приміщення. Повітропроводи можуть бути як жорсткими (з листової оцинкованої сталі або спірально-навивні), так і гнучкими.

03
Монтаж кондиціонера

Монтаж кондиціонера

Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера здійснюється до стелі за допомогою перфострічки, шпильок або спеціальних кронштейнів. Канальний кондиціонер відразу ж при монтажі комплектується так званими «намордниками» - адаптери для підключення повітроводів. Якщо над приміщенням є нежитлове технічне приміщення, то кондиціонер можна монтувати на підлозі, попередньо поклавши віброгасильні прокладки. Після цього фреонові трубки можна підключати до внутрішнього блоку кондиціонера.

04
Монтаж повітророзподільних пристроїв

Монтаж повітророзподільних пристроїв

Коли всі оздоблювальні роботи в приміщеннях закінчені, можна приступати до монтажу решіток (граток).

05
Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи

Підключення живильних кабелів системи, настройка і налагодження робочої системи кондиціонування. Додаткові матеріали та послуги до стандартного монтажу (фреонові трубопроводи, повторний виїзд бригади, підйом кондиціонера на певний поверх, демонтажні роботи та інше) сплачуються замовником окремо.

Вартість монтажу

Вартість монтажу канальних кондиціонерів в ТОВ "Альтер Ейр"

Вартість монтажу може змінюватись в залежності від кількості обладнання та його особливостей.

Вартість монтажу канальних кондиціонерів

Монтаж канального внутрішнього блоку Daikin FBA50A9
1 шт.
958 грн
Монтаж канального внутрішнього блоку Daikin FBA35A9
1 шт.
844 грн
Монтаж пульта настінного проводового Daikin BRC1E53C
1 шт.
418 грн
Монтаж зовнішнього блоку мульти-спліт-системи Daikin 4MXM80N
1 шт.
2 40 грн
Монтаж кондиціонера моделі 7-12 (до 4 кВт)
труба 6/10
1 800 грн
Монтаж кондиціонера моделі 12-16 (до 5 кВт)
труба 6/13
1 900 грн
Монтаж кондиціонера моделі 18-20 (до 6 кВт)
труба 6/13
2 000 грн
Монтаж кондиціонера моделі 20-25 (до 8 кВт)
труба 10/16
2 300 грн
Монтаж кондиціонера моделі 30-36 (до 11 кВт)
труба 10/19
2 700 грн
Монтаж кондиціонера моделі 40-55 (до 15 кВт)
труба 10/19
2 900 грн

Ціни на фреонові трубопроводи

Фреонова траса-трубопровід 6/10
м. п.
150 грн
Фреонова траса-трубопровід 6/13
м. п.
170 грн
Фреонова траса-трубопровід 6/16
м. п.
220 грн
Фреонова траса-трубопровід 10/16
м. п.
250 грн
Фреонова траса-трубопровід 10/19
м. п.
280 грн

Ціни на додаткові матеріали та послуги

Монтаж калорифера, до 250 мм
круглий
96 грн
Монтаж калорифера, більше 250 мм
круглий
154грн
Монтаж калорифера, до 250х400 мм
не круглий
154 грн
Монтаж калорифера, більш 250х400 мм
не круглий
192 грн
Монтаж шумоглушника 160-900
1 шт.
250 грн
Монтаж фільтр-касети і зворотного клапана, до 250х400 мм
не круглий
96 грн
Монтаж фільтр-касети і зворотного клапана, більше 250х400 мм
не круглий
154 грн
Монтаж гнучких повітропроводів
пачка
883 грн
Монтаж жерсті
кв.м.
375 грн
Монтаж утеплення
м/п
125 грн
Монтаж трійників
1 шт.
58 грн
Монтаж адаптерів (наступний окремої поїздкою)
м/п
58 грн
Монтаж адаптерів до профілів (повний монтаж адаптера)
м/п
96 грн
Монтаж анемостати з вирізуванням гіпсокартону
м/п
58 грн
Монтаж решіток звичайний з вирізуванням гіпсокартону
1 шт.
58 грн
Монтаж решіток зовнішніх без виходу на вулицю
1 шт.
77 грн
Монтаж дросель-клапана
1 шт.
139 грн
Монтаж зворотного клапана
1 шт.
39 грн
Обклейка (утеплення адаптерів тощо)
39 грн
Монтаж вібровставки поліестерної
1 шт.
212 грн
Монтаж автоматики
960 грн
Пайка трійника
480 грн
Пайка бричпровайдера
2 блоки
672 грн
Пайка бричпровайдера
3 блоки
864 грн
Пайка стиків великих діаметрів
(більше 19)
135 грн
Пайка стиків великих діаметрів
(до 19)
96 грн
Кронштейни малі
пара
142 грн
Кронштейни середні
пара
178 грн
Кронштейни великі
пара
468 грн
Фреон, R410/R32
1 кг
170 грн
Короб 60×60 мм
за 1 м
98 грн
Штроблення дренаж пінобетон цегла 20х20
м. пог.
77 грн
Штроблення дренаж силікатна цегла 20х20
м. пог.
110 грн
Штроблення дренаж стяжка підлоги 20Х20
м. пог.
110 грн
Штроблення дренаж бетон 20х20
м. пог.
144 грн
Штроба дренаж моноліт 20х20
м. пог.
144 грн
Штроба для лінії пінобетон 60х60
м. пог.
110 грн
Штроба для лінії цегла, стяжка підлоги 60х60
м. пог.
144 грн
Штроба для линії силікат і бетон керамзит 60х60
м. пог.
198 грн
Штроба для лінії моноліт 60х60
м. пог.
253 грн
Поїздка за КП
за км
6 грн
Виїзд по Києву
371 грн

Ціни на закладку комунікацій (без комплектуючих та виїзду)

Модель кондиціонера 7-12
630 грн
Модель кондиціонера 12
660 грн
Модель кондиціонера 18-20
720 грн
Модель кондиціонера 20-25
780 грн
Модель кондиціонера 30-36
840 грн
Модель кондиціонера 40-55
930 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Підсумок

Канальні спліт-системи дозволяють здійснювати кондиціювання повітря з максимальним комфортом і бути частиною великої припливно-витяжної вентиляційної системи. Прихований монтаж, висока якість фільтрації повітря, зниження ризику ГРЗ завдяки відсутності протягу, вузькоспрямовані потоки холодного повітря і тиха робота роблять їх популярними не тільки для великих кліматичних систем промислового класу, але і для приватних будинків, сучасних квартир. Внутрішній блок не вимагає багато місця в підстелевому просторі, не висуває спеціальних вимог відмінних від канальних вентиляторів аналогічних типорозмірів. Як правило, він може підмішувати близько 15% припливного повітря відносно загальній витраті повітря. Для ефективної роботи системи вентиляції і кондиціонування рекомендується встановлення витяжки в санвузлах.

Після встановлення цього обладнання фахівцями Alter Air клієнт ганатированно отримує високу ефективність кондиціонування, очищення повітря від пилу, суворе дотримання дизайну приміщення і тиху роботу, не заважає вам спати навіть при включеному кондиціонері. Як вже говорилося раніше, це рішення в рівній мірі добре себе демонструє на побутових і комерційних об'єктах. Якщо вас зацікавила дана пропозиція звертайтесь у наш інженерний відділ, де для вас буде підготовлений проєкт і комерційна пропозиція (розрахований прайс на монтаж кондиціонера), адже тільки грамотне проєктування гарантує правильну роботу канальної спліт-системи.

​Як видно з великого списку додаткових послуг, наші монтажники виконують роботи будь-якої складності, для будівель найрізномантініших  конфігурацій. Якщо ви хочете встановити канальну спліт-систему для житлового приміщення, за додаткову плату, можемо встановити системи шумоприглушення, поставити системи фільтрації повітря і навіть, відповідно до розробленого Альтер Ейр проекту, реалізувати комплексну систему опалення-кондиціонування-вентиляція.

Довіра до проектно-монтажної організації, насамперед, визначається її досвідом, цінністю її кадрів і кінцевим результатом - зданими об'єктами. В розділі "Об'єкти" та "Відгуки" ви можете ознайомитися з нашими роботами і наочно переконатися в тому, що ми маємо справу не тільки з простими побутовими спліт-системами, але і з про обладнанням для об'єктів VIP класу та комерційної нерухомості.

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Замовте монтаж канальних кондиціонерів

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні