Готові рішення з
водопостачання та каналізації

Тип объекта
Тип приміщення
Тип системи
Тип інженерної системи
Топ запит
31 сер 2018
55 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
Топ запит
31 сер 2018
55 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
31 сер 2018
#102P
31 сер 2018
#102P
Автор запису
55 хв читання
0 коментарів
0 / 5
31 сер 2018
#101P
31 сер 2018
#101P
Автор запису
25 хв читання
0 коментарів
0 / 5
11 бер 2019
#100P
11 бер 2019
#100P
Автор запису
38 хв читання
0 коментарів
0 / 5
05 лис 2021
#92P
05 лис 2021
#92P
Автор запису
45 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Огляди обладнання

Система каналізації

Дана система умовно ділиться на зовнішню і внутрішню. Для зовнішньої застосовуються труби і насоси, які часто приховані під землею. Основне завдання - це з'єднання центральної системи каналізації з каналізацією будинку.

До внутрішньої системи каналізації відносяться труби, сифони, люки для ревізії, які розташовані в приміщенні. Саме внутрішня система каналізації повинна бути грамотно продумана, щоб не завдавати дискомфорту.

Організація системи каналізації повинна починатися з проектування. Цей етап дозволяє вписати інженерні системи в дизайн інтер'єру, сформувати бюджет і застерегти від непередбачених витрат і узгодити роботу з усіма суміжними організаціями. В результаті ви отримуєте якісну і ефективну систему каналізації.

Далі проводяться розрахунки для установки труб правильної специфікації. Каналізаційні труби діляться на:
  • чавунні;
  • пластикові.
Каналізаційна пластикова труба Каналізаційні пластикові труби
Приклад роботи зливу зовні приватного будинку

Чавунні труби вже практично не використовуються через складність монтажу і великих габаритів.

Крім того, шорстка внутрішня поверхня призводить до частого засмічення. Серед переваг можна виділити тривалий термін служби і стійкість до високих навантажень.


Пластикові труби користуються більшою популярністю. Їх легко і швидко транспортувати і монтувати. Більш того, пропускна здатність у пластику, набагато вище ніж у чавуна. Такі труби не піддаються корозії, на відміну від металу. Середній термін служби у пластикових труб становить 50-60 років.

Пластикові труби так само мають різновиди:
  • ПВХ (труби з полівінілхлориду);
  • ПП (поліпропіленові труби);
  • Гофровані труби з поліетилену.

Так само обов'язковою умовою для системи каналізації є наявність ревізійних люків. Ревізія призначена для усунення засмічень в каналізаційних трубах. Вона являє собою невеликі приховані отвори, через які можна провести очищення.


До організації системи каналізації варто підходити серйозно і продумати все до дрібних деталей. Починаючи з проектування, закінчуючи монтажем і запуском. Це допоможе уникнути додаткових незручностей і непередбачених витрат.
Приклад розрахунку установки каналізації
Приклад водопостачання приватного будинку

Система водопостачання

Вода - це необхідний продукт для приготування їжі, гігієнічних процедур, прибирання та інших дій, які щодня виконує будь-яка людина.

Водопостачання ділиться на два типи:

  • централізоване (міське);
  • автономне.
Міське централізоване водопостачання найчастіше використовується в квартирах, комерційних і промислових будівлях. Вода надходить в розподільну мережу з декількох джерел. Таким чином, споживач отримує воду з єдиної водопровідної мережі. Варто зазначити, що централізована система оснащена всіма мінімально необхідними очисними, водопідйомними і водозабірними спорудами. Проведення міської системи каналізації в будинок набагато легше і простіше, ніж автономної за допомогою окремої труби. Далі розподіл води здійснюється безпосередньо по дому.

Що стосується автономної системи водопостачання, то вона переважно використовується в приватних і заміських будинках, котеджах і дачах.

Реалізація такої системи здійснюється за допомогою свердловини або колодязя (даний варіант не рекомендується через підвищену антисанітарію).

Організація цієї системи проводиться в кілька етапів. Після буріння свердловини, йде установка насоса, який викачує воду в розширювальний бак, з якого і надходить вода в будинок.

Як для централізованого, так і для автономного водопроводу необхідно встановлювати систему водоочищення для поліпшення якості води та очистки від сірководню, жорсткості, заліза і неприємних запахів.

Приклад водопостачання приватного будинку
Приклад водопостачання приватного будинку

Використовуваним обладнанням є труби з металопластику, зшитого поліетилену, поліпропілену (на вибір), крани, гребінки, фітинги і т.д. Підігрів води від автономного водопостачання здійснюється за допомогою бойлерів або котлів.

Міська система відразу подає і гарячу воду, але оскільки бувають профілактичні відключення або різні ремонтні роботи, споживач так само може встановити додаткове обладнання для підігріву води.

Підсумок

Водопровід і каналізація - це необхідні інженерні системи, які потрібні в будь-якій будівлі (житловому, комерційному та промисловому). Організація даних систем починаються з проектування. Це допоможе виписати їх в інтер'єр приміщення, інтегрувати водопостачання і каналізацію з іншими інженерними системами і не виходити за рамки заданого бюджету. Не менш важливо варто поставитися і до вибору обладнання, яке повинно відповідати всім параметрам і вимогам. І завершальним етапом є монтаж. Тільки професійна монтажна організація здатна встановити і запустити інженерні системи правильно. Тому до початку будівництва, необхідно звернутися в перевірену надійну компанію, яка зможе грамотно провести розрахунки, допоможе підібрати обладнання і професійно встановити системи водопостачання та каналізації в приміщенні.
Приклад водопостачання і каналізації приватного будинку Монтаж труб для водопостачання приватного будинку