Вентиляція в житловому приміщенні

Вентиляція під ключ

Енергоефективний підхід до вентиляції
Декілька варіантів реалізації вашого проєкту
Краще європейське обладнання на ринку
Комфортний повітрообмін в кожному приміщенні

Комплекс системи вентиляції

Компанія Альтер Ейр реалізує припливно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла – централізовану і децентралізовану.

При здійсненні проєкту керуємося сучасними і перевіреними рішеннями, тому пропонуємо своїм клієнтам 2 найефективніших підходи до реалізації системи.

Кожен підхід передбачає комплексне рішення: система вентиляції під ключ включає в себе повний цикл робіт – від вибору інженерного рішення і формування цінової політики до монтажу та обслуговування.


ОБЛАДНАННЯ - КЛЮЧ ДО КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ. ПОДИВІТЬСЯ, З ЯКИМ ПРАЦЮЄМО МИ
Дивитись відео
Kachestvennyy rezultat
ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система вентиляції, що відповідає всім потребам мешканців

Vnedreniye v dizayn interyera
ІНТЕГРАЦІЯ В ІНТЕР'ЄР

Гармонійне впровадження вентиляції в інтер'єр - естетика та технологічність

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕНІСТЬ РОБОТИ

Тісна взаємодія із суміжними спеціалістами - дизайнерами та електриками

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Комплексна послуга під ключ - гарантія економії часу, нервів і коштів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
УЗГОДЖЕНИЙ БЮДЖЕТ

Ви заздалегідь знаєте, у скільки обійдеться організація вентиляції під ключ

Етапи реалізації проєкта

Консультація та комерційна пропозиція
01
Консультація та комерційна пропозиція

Запрошуємо на особисту зустріч. Протягом години обговорюємо проєкт і варіанти його реалізації. Показуємо, як виглядає система вентиляції під ключ, які матеріали і обладнання можуть використовуватися. Готуємо КП.

01
Консультація та комерційна пропозиція
Проєктування системи
02
Проєктування системи

Складаємо проєкт вашої системи вентиляції. Узгоджуємо його з архітекторами, дизайнерами, будівельниками і суміжними організаціями. Формуємо фінальну комерційну пропозицію із зазначенням точної вартості робіт.

02
Проєктування системи
Монтаж вентобладнання
03
Монтаж вентобладнання

Після підписання проєкту починається монтаж системи вентиляції. Тут ми використовуємо жерстяні повітроводи власного виробництва і новітнє європейське вентобладнання. Терміни монтажу прописуються в КП.

03
Монтаж вентобладнання
Сервісне обслуговування
04
Сервісне обслуговування

Після завершення монтажних робіт укладаємо договір на гарантійне та післягарантійне обслуговування – із зазначенням термінів заміни фільтрів і розписаною вартістю сервісного обслуговування.

04
Сервісне обслуговування

Основні типи об'єктів

Будинок
Будинок

Вентиляція на базі припливно-витяжної вентустановки з рекуперацією тепла і вологи.

Котедж
Котедж

Використовуємо припливно-витяжну вентустановку потужністю 350 м³/год.

Квартира
Квартира

Децентралізована або централізована система на базі вентустановок різних потужностей.

Ресторани
Ресторани

Централізована вентиляція на базі ПВУ разом з канальними і витяжними вентиляторами.

Магазини
Магазини

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією, або комбінація з канальними вентиляторами.

Кальянні
Кальянні

Використовуються припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла і вологи.

Замовте систему вентиляції "під ключ"

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

Вентиляційна установка Jablotron Futura
Підходи до реалізації

Реалізація повноцінної системи вентиляції – це не просто встановити один провітрювач в спальні та витяжні вентилятори в ванній кімнаті і санвузлах.

Це більш місткий процес. У своїх проєктах Альтер Ейр використовує 2 підходи до організації централізованої і децентралізованої вентиляції – обидва на базі припливно-витяжних установок з рекуперацією. Вони вже довели свою ефективність та меншу енерговитратність.

Пропонуємо розглянути їх і порівняти з класичним підходом (підхід №2)..


Підхід №1. Розрахунок за якістю повітря
Підхід №1. Розрахунок за якістю повітря

Це – сучасний, ефективний підхід. Він базується на показниках рівня вуглекислого газу в кожному окремому приміщенні.

Підхід №2. Розрахунок за кількістю людей
Підхід №2. Розрахунок за кількістю людей

Перший підхід ґрунтується на розрахунку повітрообміну за кратністю або за кількістю мешканців. Його особливості і недоліки – далі.

Підхід №3 – децентралізована система
Підхід №3 – децентралізована система

Тут ми говоримо про відносно недорогий, але ефективний варіант організації децентралізованої вентиляції в невеликій квартирі.

Додатково інтегрований функціонал

Датчик СО2

Датчик СО2 використовується для відстеження показників рівня вуглекислого газу. Встановлюється у кожній кімнаті і постійно контролює параметри якості повітря. При підвищенні рівня CO2 передає сигнал вентиляційній установці, що в певному приміщенні зафіксована проблема і туди треба подати більше повітря (за допомогою VAV-клапанів). За нормалізації показників датчик знову передає інформацію установці і VAV-клапани призачиняются, зменшуючи обсяги повітря, що подається.

VAV-КЛАПАНИ

За допомогою VAV-клапанів організовується система вентиляції зі змінною подачею повітря. Клапани встановлюються у застельовий простір, їх кількість розраховується окремо для кожного приміщення. Частина клапанів регулює обсяги повітря, що подається, орієнтуючись на показники датчиків СО2, частина клапанів запрограмовані на витяжку. Їх роботу контролює програматор BoostButton

VAV-клапани дозволяють підвищити якість повітря у кожному окремому приміщенні, їх використання робить систему вентиляції більш ефективною і комфортною для мешканців.

Канальний датчик СО2

Канальний датчик СО2 також вимірює рівень вуглекислого газу, встановлюється в повітроводи системи вентиляції .Однак часто показує "усереднене" значення між двома приміщеннями, так як має місце змішування повітряних потоків з різних кімнат. Наприклад, якщо в спальні у вас рівень СО2 становить 850 ppm, а в дитячій – 600 ppm, канальний датчик покаже близько 700 ppm. Така неточність не дозволяє вентиляційній установці правильно реагувати на зміни показників якості повітря.

Програматори BoostButton

BoostButton є чіпом, який вбудовується в окремий вимикач або ж подвійний вимикач світла у ванних кімнатах, санвузлах, коморах, кухнях і технічних приміщеннях. При натисканні на вимикач, BoostButton активує посилену витяжку відпрацьованого повітря за допомогою спеціально запрограмованих VAV-клапанів. 

Найголовніша перевага Boost клавіш разом з VAV-клапанами - це реалізація витяжної вентиляції з "брудних" зон без використання витяжних вентиляторів.BoostButton докуповуються і встановлюються в рамках організації системи вентиляції зі змінною витратою повітря.

Охолоджуючий модуль CoolBreeze

Охолоджуючий модуль CoolBreeze (сумісний з установками Jablotron Futura). Використовується для охолодження припливного гарячого повітря. Однак не варто плутати такий спосіб з повноцінною системою кондиціонування, так як модуль покриває потребу в охолодженні повітря тільки в період міжсезоння. Але, на відміну від класичного кондиціювання, робить це плавно і постійно підтримує задану температуру.

Фільтри

У комплектацію вентиляційних установок уже входять фільтри тонкої очистки F7 і фільтри грубої очистки G4. Опціонально, для більш якісної фільтрації забрудненого повітря докуповується вугільний фільтр. Він передбачений для короткочасного використання. Наприклад, якщо якість повітря на вулиці різко погіршилася через горіння торфовищ або пожежі поблизу. Встановлюється після фільтрів тонкої очистки F7 (в Jablotron Futura M/L, в інших вентустановках фільтр ставиться у місці забору повітря, що вимагає перерахунку роботи системи, а також ускладнює монтаж і заміну самого фільтра). Посилено очищає повітря, видаляє деякі хімічні гази і запахи.

Ми рекомендуємо використовувати вугільні фільтри за необхідності і, звичайно, не забувати про їх своєчасну заміну.

Система "Розумний будинок"

Розширений функціонал включає в себе організацію системи "Розумний будинок", яка дозволяє управляти всіма системами і технікою в квартирі або будинку. Реалізувати "Розумний будинок" можна 2 способами: за допомогою протоколу ModBus і за допомогою протоколу KNX. 

Незаперечною перевагою вентиляції на базі Jablotron Futura є те, що протокол ModBus вже входить у комплектацію вентиляційної установки.

Інші вентустановки, що працюють за протоколом KNX, передбачають купівлю цієї опції, що в рази збільшує вартість автоматизації інженерних систем.

Канальний парозволожувач

Канальний парозволожувач – потрібний для підтримки оптимального рівня вологості. Знадобиться, якщо вентустановка не оснащена ентальпійним рекуператором. Ентальпійний рекуператор дозволяє повторно використовувати не тільки тепло, але і вологу з повітря, що видаляється. Якщо теплообмінник не має таких властивостей, купівля парогенератора буде виправданим рішенням. Хоч і досить дорогим: вартість базової версії парозволожувача Condair CP3mini – 3000 євро. Заміна фільтруючих елементів складе близько 300 євро. У сезон треба поміняти 1, іноді 2 фільтра. 

Тому ми рекомендуємо подумати над необхідністю такої опції. Якщо ви тільки підбираєте систему вентиляції – однозначно доцільніше придбати установку з ентальпійний теплообмінником, здатним зволожувати припливне повітря і зберігати оптимальний рівень вологості в будинку.


ВАРІАНТИ ЗГІДНО БЮДЖЕТУ

Компанія Альтер Ейр реалізує ефективні рішення по системах вентиляції середнього і преміум-класу. За якість реалізованих проєктів ми відповідаємо своєю репутацією, тому тут немає компромісів. Ціна припливно-витяжної вентиляції залежить від багатьох факторів: площі приміщення, складності реалізації, ваших особистих побажань. Тут ми наводимо усереднену вартість проєкту. В кожному окремому випадку вона може змінюватися – в більшу або меншу сторону.


Преміум
Преміум

Централізована система вентиляції Jablotron з контролем якості повітря за допомогою датчиків СО2 і VAV-клапанів

Середній+
Середній+

Централізована система вентиляції з постійною витратою повітря

Середній
Середній

Компактна централізована припливно-витяжна установка Meltem

Бюджетний
Бюджетний

Децентралізована система вентиляції з використанням побутових рекуператорів

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ "ПІД КЛЮЧ"

Комплексний підхід до організації вентиляції в будинку або квартирі: проЄктування, монтаж і подальше обслуговування.

02
ІНТЕГРАЦІЯ З ІНШИМИ СИСТЕМАМИ

Наші фахівці забезпечують повну взаємодію системи вентиляції з іншими інженерними системами.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти.

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Відеоогляди реалізації систем вентиляції

Системи вентиляції і кондиціонування в 4х-кімнатній квартирі, ЖК Greenville Park
Системи вентиляції і кондиціонування в 4х-кімнатній квартирі, ЖК Greenville Park
СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ У ДВОРІВНЕВІЙ КВАРТИРІ, ЖК ГОЛОСІЇВСЬКИЙ ДВОРИК
СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ У ДВОРІВНЕВІЙ КВАРТИРІ, ЖК ГОЛОСІЇВСЬКИЙ ДВОРИК
Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Системи вентиляції і канального кондиціонування в 3-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ
Системи вентиляції і канального кондиціонування в 3-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією для приватного будинку - м. Київ
Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією для приватного будинку - м. Київ
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Система вентиляції зі змінною витратою повітря (VAV-система): теорія і практика від Альтер Ейр
Система вентиляції зі змінною витратою повітря (VAV-система): теорія і практика від Альтер Ейр
Канальне кондиціонування та витяжна вентиляція у квартирі в ЖК
Канальне кондиціонування та витяжна вентиляція у квартирі в ЖК "Тетріс Хол"
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Сертифікати

Наші бренди

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Шведська компанія Systemair виробляє вентиляційне обладнання з 1972 року і успішно експортує його в 50 країн світу. Високий попит на її продукцію обумовлений бездоганною якістю, підтвердженою міжнародними сертифікатами, а також різноманітністю обладнання для вентиляції та кондиціонування побутових і промислових об'єктів. Як офіційний дистриб'ютор, ми пропонуємо найкращі умови покупки продукції Systemair.

Trox - це великий виробник повітророзподільних пристроїв і вентиляційних компонентів. Сьогодні Trox єдині, хто виробляє всі необхідні складові для центральної системи вентиляції та кондиціонування. Серед них - дифузори різних видів, фанкойли, шумоглушники, регулятори витрати повітря, решітки, фільтри тощо. Всі компоненти добре взаємодіють один з одним, що дозволяє створювати якісні та ефективні інженерні системи.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Поширені питання

Як можна недорого замовити вентиляцію під ключ в Києві?

Щоб заощадити, необов'язково замовляти вентиляцію у компаній-одноденок. Досить звернутися в надійну фірму і грамотно спроєктувати вентиляцію, яка буде забезпечувати ваші базові потреби в надходженні свіжого повітря. Наприклад, використати компактну недорогу настінну/вбудовану припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла, що подає достатню кількість повітря для невеликої сім'ї або житла площею 60-100 м2. Наші фахівці виконають грамотний монтаж і будуть регулярно проводити сервісне обслуговування. Так ви заощадите на обладнанні (мається на увазі його потужність), але не на якості.


Які переваги монтажу вентиляції під ключ?

Організація вентиляції під ключ в Києві має масу переваг:

 • складання грамотного проєкту з нуля
 • професійний підбір обладнання та обґрунтування його доцільності і ціни
 • ведення клієнта на всіх етапах роботи – до введення об'єкта в експлуатацію
 • монтажні роботи виконуються монтажниками з більш ніж 5-річним досвідом роботи в області клімат систем
 • використання виключно якісних матеріалів і комплектуючих
 • гарантія на виконані роботи
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

За повним комплексом послуг звертайтеся до нас за номером телефону 0800335945.


Навіщо потрібен професійний проект системи вентиляції?

Складання грамотного проєкту – основа всієї системи.

 1. Проєктування систем вентиляції дозволяє поєднати вентиляцію з дизайном приміщень.
 2. Допомагає оптимізувати витрати.
 3. На етапі проєктування легше узгодити розміщення системи повітропроводів, решіток, дифузорів та іншого вентиляційного устаткування.
 4. У проєкті прописуються вимоги до монтажників, сантехніків та електриків, щоб звести до мінімуму ймовірність помилок.
 5. Ви будете мати повне уявлення про кінцевий результат і про остаточну ціну вентиляції під ключ.

Які помилки припускаються при організації системи вентиляції?

Ми можемо назвати найчастіші помилки клієнтів:

 • клієнти в Україні намагаються заощадити на повітроводах та їх кількості. Однак через менший перетин повітроводів в них з'являється акустичний шум і свист, чутний через дифузори або вентрешітки.
 • клієнти хочуть купити в компанії з вентиляції в Києві припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла без ТЕНа, переднагрівача та іншої автоматики. Це в корені не вірно, так як, наприклад, при -2°С рекуператор в багатьох ПВУ обмерзає. Для певних теплообмінників завжди потрібний переднагрівач.
 • не ставлять шумоглушники. В результаті скаржаться на гучну роботу припливно-витяжної установки.

Щоб допомогти клієнтам уникнути подібних помилок, ми завжди намагаємося дати повну консультацію по роботі системи вентиляції, з докладним обгрунтуванням кожної її складової.


Замовте проєкт системи вентиляції

Залишіть заявку на сайті та наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом дня.