Вентиляція під ключ

Енергоефективний підхід до вентиляції
Декілька варіантів реалізації вашого проєкту
Краще європейське обладнання на ринку
Комфортний повітрообмін в кожному приміщенні

Комплекс системи вентиляції

Компанія Альтер Ейр реалізує припливно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла – централізовану і децентралізовану.

При здійсненні проєкту керуємося сучасними і перевіреними рішеннями, тому пропонуємо своїм клієнтам 2 найефективніших підходи до реалізації системи.

Кожен підхід передбачає комплексне рішення: система вентиляції під ключ включає в себе повний цикл робіт – від вибору інженерного рішення і формування цінової політики до монтажу та обслуговування.


ОБЛАДНАННЯ - КЛЮЧ ДО КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ. ПОДИВІТЬСЯ, З ЯКИМ ПРАЦЮЄМО МИ
Дивитись відео
Kachestvennyy rezultat
ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система вентиляції, що відповідає всім потребам мешканців

Vnedreniye v dizayn interyera
ІНТЕГРАЦІЯ В ІНТЕР'ЄР

Гармонійне впровадження вентиляції в інтер'єр - естетика та технологічність

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕНІСТЬ РОБОТИ

Тісна взаємодія із суміжними спеціалістами - дизайнерами та електриками

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Комплексна послуга під ключ - гарантія економії часу, нервів і коштів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
УЗГОДЖЕНИЙ БЮДЖЕТ

Ви заздалегідь знаєте, у скільки обійдеться організація вентиляції під ключ

Етапи реалізації проєкта

Консультація та комерційна пропозиція
01
Консультація та комерційна пропозиція

Запрошуємо на особисту зустріч. Протягом години обговорюємо проєкт і варіанти його реалізації. Показуємо, як виглядає система вентиляції під ключ, які матеріали і обладнання можуть використовуватися. Готуємо КП.

01
Консультація та комерційна пропозиція
Проєктування системи
02
Проєктування системи

Складаємо проєкт вашої системи вентиляції. Узгоджуємо його з архітекторами, дизайнерами, будівельниками і суміжними організаціями. Формуємо фінальну комерційну пропозицію із зазначенням точної вартості робіт.

02
Проєктування системи
Монтаж вентобладнання
03
Монтаж вентобладнання

Після підписання проєкту починається монтаж системи вентиляції. Тут ми використовуємо жерстяні повітроводи власного виробництва і новітнє європейське вентобладнання. Терміни монтажу прописуються в КП.

03
Монтаж вентобладнання
Сервісне обслуговування
04
Сервісне обслуговування

Після завершення монтажних робіт укладаємо договір на гарантійне та післягарантійне обслуговування – із зазначенням термінів заміни фільтрів і розписаною вартістю сервісного обслуговування.

04
Сервісне обслуговування

Основні типи об'єктів

Будинок
Будинок

Вентиляція на базі припливно-витяжної вентустановки з рекуперацією тепла і вологи.

Котедж
Котедж

Використовуємо припливно-витяжну вентустановку потужністю 350 м³/год.

Квартира
Квартира

Децентралізована або централізована система на базі вентустановок різних потужностей.

Ресторани
Ресторани

Централізована вентиляція на базі ПВУ разом з канальними і витяжними вентиляторами.

Магазини
Магазини

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією, або комбінація з канальними вентиляторами.

Кальянні
Кальянні

Використовуються припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла і вологи.

Замовте систему вентиляції "під ключ"

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

Вентиляційна установка Jablotron Futura
Підходи до реалізації

Реалізація повноцінної системи вентиляції – це не просто встановити один провітрювач в спальні та витяжні вентилятори в ванній кімнаті і санвузлах.

Це більш місткий процес. У своїх проєктах Альтер Ейр використовує 2 підходи до організації централізованої і децентралізованої вентиляції – обидва на базі припливно-витяжних установок з рекуперацією. Вони вже довели свою ефективність та меншу енерговитратність.

Пропонуємо розглянути їх і порівняти з класичним підходом (підхід №2)..


Підхід №1. Розрахунок за якістю повітря
Підхід №1. Розрахунок за якістю повітря

Це – сучасний, ефективний підхід. Він базується на показниках рівня вуглекислого газу в кожному окремому приміщенні.

Підхід №2. Розрахунок за кількістю людей
Підхід №2. Розрахунок за кількістю людей

Перший підхід ґрунтується на розрахунку повітрообміну за кратністю або за кількістю мешканців. Його особливості і недоліки – далі.

Підхід №3 – децентралізована система
Підхід №3 – децентралізована система

Тут ми говоримо про відносно недорогий, але ефективний варіант організації децентралізованої вентиляції в невеликій квартирі.

Додатково інтегрований функціонал

Датчик СО2

Датчик СО2 використовується для відстеження показників рівня вуглекислого газу. Встановлюється у кожній кімнаті і постійно контролює параметри якості повітря. При підвищенні рівня CO2 передає сигнал вентиляційній установці, що в певному приміщенні зафіксована проблема і туди треба подати більше повітря (за допомогою VAV-клапанів). За нормалізації показників датчик знову передає інформацію установці і VAV-клапани призачиняются, зменшуючи обсяги повітря, що подається.

Канальний датчик СО2

Канальний датчик СО2 також вимірює рівень вуглекислого газу, встановлюється в повітроводи системи вентиляції .Однак часто показує "усереднене" значення між двома приміщеннями, так як має місце змішування повітряних потоків з різних кімнат. Наприклад, якщо в спальні у вас рівень СО2 становить 850 ppm, а в дитячій – 600 ppm, канальний датчик покаже близько 700 ppm. Така неточність не дозволяє вентиляційній установці правильно реагувати на зміни показників якості повітря.

VAV-КЛАПАНИ

За допомогою VAV-клапанів організовується система вентиляції зі змінною подачею повітря. Клапани встановлюються у застельовий простір, їх кількість розраховується окремо для кожного приміщення. Частина клапанів регулює обсяги повітря, що подається, орієнтуючись на показники датчиків СО2, частина клапанів запрограмовані на витяжку. Їх роботу контролює програматор BoostButton

VAV-клапани дозволяють підвищити якість повітря у кожному окремому приміщенні, їх використання робить систему вентиляції більш ефективною і комфортною для мешканців.

Програматори BoostButton

BoostButton є чіпом, який вбудовується в окремий вимикач або ж подвійний вимикач світла у ванних кімнатах, санвузлах, коморах, кухнях і технічних приміщеннях. При натисканні на вимикач, BoostButton активує посилену витяжку відпрацьованого повітря за допомогою спеціально запрограмованих VAV-клапанів. 

Найголовніша перевага Boost клавіш разом з VAV-клапанами - це реалізація витяжної вентиляції з "брудних" зон без використання витяжних вентиляторів.BoostButton докуповуються і встановлюються в рамках організації системи вентиляції зі змінною витратою повітря.

Охолоджуючий модуль CoolBreeze

Охолоджуючий модуль CoolBreeze (сумісний з установками Jablotron Futura). Використовується для охолодження припливного гарячого повітря. Однак не варто плутати такий спосіб з повноцінною системою кондиціонування, так як модуль покриває потребу в охолодженні повітря тільки в період міжсезоння. Але, на відміну від класичного кондиціювання, робить це плавно і постійно підтримує задану температуру.

Фільтри

У комплектацію вентиляційних установок уже входять фільтри тонкої очистки F7 і фільтри грубої очистки G4. Опціонально, для більш якісної фільтрації забрудненого повітря докуповується вугільний фільтр. Він передбачений для короткочасного використання. Наприклад, якщо якість повітря на вулиці різко погіршилася через горіння торфовищ або пожежі поблизу. Встановлюється після фільтрів тонкої очистки F7 (в Jablotron Futura M/L, в інших вентустановках фільтр ставиться у місці забору повітря, що вимагає перерахунку роботи системи, а також ускладнює монтаж і заміну самого фільтра). Посилено очищає повітря, видаляє деякі хімічні гази і запахи.

Ми рекомендуємо використовувати вугільні фільтри за необхідності і, звичайно, не забувати про їх своєчасну заміну.

Система "Розумний будинок"

Розширений функціонал включає в себе організацію системи "Розумний будинок", яка дозволяє управляти всіма системами і технікою в квартирі або будинку. Реалізувати "Розумний будинок" можна 2 способами: за допомогою протоколу ModBus і за допомогою протоколу KNX. 

Незаперечною перевагою вентиляції на базі Jablotron Futura є те, що протокол ModBus вже входить у комплектацію вентиляційної установки.

Інші вентустановки, що працюють за протоколом KNX, передбачають купівлю цієї опції, що в рази збільшує вартість автоматизації інженерних систем.

Канальний парозволожувач

Канальний парозволожувач – потрібний для підтримки оптимального рівня вологості. Знадобиться, якщо вентустановка не оснащена ентальпійним рекуператором. Ентальпійний рекуператор дозволяє повторно використовувати не тільки тепло, але і вологу з повітря, що видаляється. Якщо теплообмінник не має таких властивостей, купівля парогенератора буде виправданим рішенням. Хоч і досить дорогим: вартість базової версії парозволожувача Condair CP3mini – 3000 євро. Заміна фільтруючих елементів складе близько 300 євро. У сезон треба поміняти 1, іноді 2 фільтра. 

Тому ми рекомендуємо подумати над необхідністю такої опції. Якщо ви тільки підбираєте систему вентиляції – однозначно доцільніше придбати установку з ентальпійний теплообмінником, здатним зволожувати припливне повітря і зберігати оптимальний рівень вологості в будинку.


ВАРІАНТИ ЗГІДНО БЮДЖЕТУ

Компанія Альтер Ейр реалізує ефективні рішення по системах вентиляції середнього і преміум-класу. За якість реалізованих проєктів ми відповідаємо своєю репутацією, тому тут немає компромісів. Ціна припливно-витяжної вентиляції залежить від багатьох факторів: площі приміщення, складності реалізації, ваших особистих побажань. Тут ми наводимо усереднену вартість проєкту. В кожному окремому випадку вона може змінюватися – в більшу або меншу сторону.


Преміум
Преміум

Централізована система вентиляції Jablotron з контролем якості повітря за допомогою датчиків СО2 і VAV-клапанів

Середній+
Середній+

Централізована система вентиляції з постійною витратою повітря

Середній
Середній

Компактна централізована припливно-витяжна установка Meltem

Бюджетний
Бюджетний

Децентралізована система вентиляції з використанням побутових рекуператорів

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ "ПІД КЛЮЧ"

Комплексний підхід до організації вентиляції в будинку або квартирі: проЄктування, монтаж і подальше обслуговування.

02
ІНТЕГРАЦІЯ З ІНШИМИ СИСТЕМАМИ

Наші фахівці забезпечують повну взаємодію системи вентиляції з іншими інженерними системами.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 13 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти.

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

  • Вітальня
  • Ванна кімната
  • Міні-котельня - 1
  • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Двощілинні дифузори бренду TROX призначені для якісного розподілу повітря по приміщенню. Вони поєднують у собі візуальну естетичність і високий технічний потенціал. Завдяки внутрішнім ламелям повітряні потоки направляються в різні боки, рівномірно розсіюючись і не створюючи протягів. Зовні залишаються видимі тільки лаконічні щілини на стелі. Для доступу до дифузорів досить лише натиснути на замок з клямкою, розміщені з лицьового боку.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

У застельовому просторі ванної кімнати встановлений низьконапірний внутрішній канальний блок Daikin FDXM 35F - він працює на охолодження спальні. Доступ до нього здійснюється через люки. Потужності кондиціонера вистачає для обслуговування приміщень площею до 35 м2, що є оптимальним для даної кімнати. Опуск стелі склав 300 мм. Кондиціонер має різні режими роботи (в тому числі високопродуктивний, автоматичний і режим роботи під час відсутності мешканців), економить до 80% енергії в режимі очікування, оснащений тижневим і 24-годинним таймером.

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Вертикальний бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ на 200 л призначений для забезпечення мешканців квартири гарячою водою. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що забезпечує довгу роботу водонагрівача, також є антикорозійне покриття. Температуру всередині можна підтримувати в межах від 5 до 74℃. Індикатор нагріву води завжди показує поточну температуру на передній панелі бака. Є функція швидкого нагріву. Це відмінне рішення для квартири, що дозволяє не залежати від сезонних відключень та інших незручностей.

Електричний котел Vaillant Eloblock

Електричний котел Vaillant Eloblock потужністю 6 кВт з ККД до 99% працює на опалення і гаряче водопостачання всієї квартири. Має широкий діапазон налаштування температур як для опалення, так і ГВП. Є захист від замерзання і 2-х рівневий захист від перегріву. Оснащений технологією передачі даних eBus. За допомогою капілярного термостата мешканці можуть плавно регулювати температуру нагрівання в діапазоні від 25 до 85℃.

Розширювальний бак Zilmet

Розширювальний бак Zilmet призначений для компенсації тиску в системі опалення. Працює разом з електричним котлом Viallant, розташованим вище. Спеціальне внутрішнє покриття бака перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій, тобто вода не набуває металевого смаку, не застоюється і не змінює своїх властивостей.

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Сучасна система для фільтрації і пом'якшення води: очищає воду від усіляких забруднень і запахів, нейтралізує залізо, роблячи її м'якою, приємною і безпечною для побутової техніки, водопровідних труб і використання людиною. Очищена вода також годиться для вживання просто з-під крана. Рефайнер не вимагає заміни вугільних фільтрів, а управління здійснюється за допомогою WiFi - максимальна автоматизація і комфорт!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб