Сервіс та обслуговування систем вентиляції

Сервіс та обслуговування  вентиляції від Альтер Ейр
Замовляємо і доставляємо витратні матеріали
Ремонтуємо
і чистимо обладнання
Сповіщуємо про час заміни фільтрів
Оновлюємо і покращуємо систему через роки

Навіщо потрібен сервіс системи вентиляції?

Ефективна і надійна робота системи вентиляції залежить не тільки від класу використаного обладнання та грамотного проєктування, яке враховує всі індивідуальні особливості вашого об'єкта. Обов'язковою є правильний монтаж вентиляційної системи, який потрібно делегувати професіоналам. Якісна установка без люфтів і нестиковок, правильно проведені пусконалагоджувальні роботи, все це продовжує термін експлуатації. Однак у будь-якого обладнання є рекомендовані виробниками терміни для профілактичного огляду і технічного обслуговування, що потрібно зовсім не з випадковою примхою, а для нормального функціонування обладнання.

Вартість сервісного обслуговування вентиляції від Альтер Ейр озвучується після виїзду фахівця і аналізу системи.

Ціна за виїзд - 371 грн.

Наші фахівці здійснюють:

Заміна та чищення фільтрів

​У припливно-витяжної системи вентиляції є два фільтри: перший призначений для фільтрації повітря з вулиці, другий - для очищення повітря, що надходить з приміщення в рекуператор.Якщо своєчасно не проводити чистку цих фільтрів, то вони заб'ються пилом і сміттям і не зможуть якісно виконувати свої завдання. Важливо зауважити, що фільтр, який стоїть на заборі повітря із приміщення, виконує функцію захисту рекуператора. Тому якщо регулярно його не чистити, може виникнути проблема виходу з ладу рекуператора. Не кажучи вже про зниження його пропускної спроможності і про те, що спеціальні бактерицидні та антиалергенні фільтри потребують заміни частіше простих фільтрів механічного очищення.

Перевірка та обслуговування ТЕНа

Другий на черзі - нагрівальний елемент (ТЕН), збої в його роботі відбиваються на функціонуванні вентилятора, зниженні рівня циркуляції і викиду забрудненого пилом і мікробами повітря назад в приміщення. Він потребує контролю через можливість виникнення корозії на робочих елементах і перегрівах.

Якщо в припливно-витяжній установці є охолоджувач повітря, він також потребує регулярного очищення, її потрібно проводити хімреагентами, тому не рекомендується довіряти такі процедури "випадковим людям".

Перевірка крильчатки на засміченість

Коли вона крутиться, на неї поступово чіпляється пил і сміття. Якщо своєчасно не очистити крильчатку, вона розбалансує підшипники, що призведе до поломки інших внутрішніх елементів вентиляції.

Чищення повітропроводів

Важливо знати, фахівці не радять вибирати гофровані повітроводи для систем вентиляції, так як вони потребують постійного глибокого очищення. Вони незручні для чищення вентиляції в квартирі через затримку на їх ребристій поверхні пилу, хоча в силу інерції вони все ще популярні в Україні.


Перевірка системи автоматики

У тому числі сюди входить і діагностика роботи шиберів.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям

Якісний інженерний консалтинг - запорука успіху

Як уже згадувалося на самому початку, система вентиляції повітря потребує детального проєктування і якісного монтажу, адже будь-яка техніка в руках некомпетентних людей здатна перетворитися на купу дорогого заліза. Компанія Альтер Ейр надає свої послуги в області інженерного аналізу і консалтингу вже не перший рік, 10 років нашої успішної роботи на ринку є найкращою гарантією якості. Ми справді пишаємося своїми інженерними рішеннями і проєктами, вважаючи за краще не зупинятися на досягнутому. Ми із задоволенням допоможемо вам у разі неправильного, неефективного проєктування або монтажу іншими компаніями.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Реалізовані об'єкти - найкраще підтвердження нашого професіоналізму!

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Огляди реалізації
систем вентиляції

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Система вентиляції заміського будинку (На базі Systemair SAVE VTC 300). ЖК Нова Олександрівка.
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки

Поширені питання

Навіщо потрібна вентиляція приміщення?

Повертаючись до того "навіщо, власне, потрібна ця складна примусова вентиляція?" розглянемо детально причини установки вентиляційного обладнання.

Кожен з нас з дитинства знає - регулярна вентиляція в житлових приміщеннях - це запорука здоров'я. Прописна ж істина свідчить (точніше - санітарні норми) людина в середньому споживає близько 15 кубометрів повітря. Це змушує замислитися над якістю того, чим дихаємо. Здавалося б відкрий вікно і буде тобі щастя, але не все так просто, при цьому виникає цілий ряд проблем.

Напрямок повітряного потоку, як правило, не відповідає необхідному. В ідеалі приплив повітря повинен йти з житлової кімнати, а видалення із зони санвузла та кухні. Відкривши в одній кімнаті вікно ви просто створюєте неконтрольований повітрообмін конкретно в цій кімнаті. Якщо це кухня, то через перемішування повітряної маси частина чаду може залишитися всередині або переміститися в житлові кімнати. У підсумку ми маємо підвищену вологість або сухість повітря, духоту і неприємні запахи в будинку.

На вигляд незначні незручності з часом призводять до порушень сну, захворювань дихальної системи і проблемами для людей зі схильністю до серцево-судинних захворювань. І це все не враховуючи побутову пил, до якої в літній та осінній сезони додаються частки алергенного пилку.

Як допоможе примусова вентиляція?

Вона здатна не тільки додати комфорт, але і допомогти зберегти ваше здоров'я і працездатність. Системи припливно-витяжної вентиляції можуть подавати свіже повітря всередину приміщення, при цьому видаляючи з повітря більшу частину забруднювачів.

 Для життя в межах міста зі стрімко зростаючою кількістю автомобілів, це питання з кожним роком стає все більш актуальним. У той час як влітку відкриті вікна стають джерелом пилу і смогу, відкрита в холодну пору кватирка ще й вистужує будинок. Тому все більше людей приходять до усвідомлення необхідності установки системи вентиляції, яка забезпечить подачу свіжого повітря в приміщення. Але як і будь-яка інженерна система, вимагає своєчасної чистки вентиляції в квартирі. Так продовжується термін експлуатації самих пристроїв, а також і здоров'я всіх мешканців.

Сервісне обслуговування обладнання - запорука його ефективності і тривалого терміну служби. Сюди входить діагностика внутрішніх елементів системи (крильчатки, вентилятора, ТЕНа, рекуператора, двигуна) і системи автоматики, усунення несправностей і поломок, чистка засмічених елементів системи, зміна потрібних деталей і т.д. Будь-яка система вимагає регулярного обслуговування, тому намагайтеся завжди вчасно звертатися до кваліфікованих фахівців для злагодженої роботи всієї системи.

​Дізнатися точну вартість проведення всіх перерахованих вище робіт ви зможете тільки після того, як наші фахівці виїдуть до вас на об'єкт і оцінять систему вентиляції. У Альтер Ейр також є послуги з проєктування та монтаж систем вентиляції, а також типові рішення для цих систем.

Замовте сервіс системи вентиляції

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні