Монтаж припливного клапана і побутового рекуператора

Проста реалізація припливно-витяжної вентиляції
Підбір припливного клапана
Швидкий і професійний монтаж
Гарантія на монтажні роботи

Особливості установки припливного клапана

Найпростіша організація системи припливно-витяжної вентиляції

​Найпростіша система припливно-витяжної вентиляції для квартири або приватного будинку складається з витяжного вентилятора і припливного вентиляційного пристрою. Вентилятор розташовується в приміщенні санвузла (ванна кімната, туалет), звідки вимагається видаляти надмірну вологу і неприємні запахи. А припливний вентиляційний клапан знаходиться в житлі (зал, спальня), де потрібний приплив свіжого повітря з вулиці.

​Простий і швидкий спосіб зробити подібну систему вентиляції у своєму домі це замовити монтаж в Альтер Эйр, найвигідніше замовити все в комплекті - проект вентиляції будинку, устаткування і монтаж з доставкою.​

Чи варто займатися монтажем самостійно?

Вирішувати звичайно вам, але, як видно з перерахованих нами робіт, встановити такий простий вентиляційний пристрій зовсім не легке завдання. Можна відзначити, що людина, яка має досвід в установці різного електроустаткування може впоратися з установкою типового вентилятора при наявності стандартного набору інструментів, але зі стінових клапаном все не так просто. Його установка вимагає досить дорогого і громіздкого бура для стіни, який у людини, що не займається будівництвом і монтажем, швидше за все відсутній. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з монтажу вентиляційних систем, в тому числі і припливних стінових клапанів.

Що ще ми можемо запропонувати нашим клієнтам?

Що стосується самого обладнання, ми можемо запропонувати нашим клієнтам припливні клапани таких відомих виробників як Systemair (Швеція) і Maico (Німеччина). Серед їх продукції є не тільки клапани, оснащені повітряними фільтрами, а й моделі з шумоізоляцією, вбудованими зворотними клапанами і термостатами. Ознайомитися з обладнанням можна в розділі "Клапани припливної вентиляції".

Крім цього, Альтер Ейр надає гарантію не тільки на обладнання, як офіційний дилер, але і на свої проєктні та монтажні роботи.

Проєктування необхідність

Спершу може здатися, що проєктування – крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, і ось вам причини, чому проєктування системи вентиляції повинно виконуватися до початку ремонтних робіт. Найважливіше – тільки за таких умов можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер'єру.

ЧОМУ СИСТЕМУ ТРЕБА ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Вентиляція та кондиціонування квартири (На базі MAICO WS 320 KB + Daikin FDXS) ЖК Almond Apartments
Автор запису
Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Автор запису
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Автор запису
Хочете відчути систему вентиляції?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи, і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи монтажу клапана

Розглянемо етапи робіт при монтажі припливного клапана
 • Підбір обладнання
 • Вибір місця
 • Установка припливного клапана
 • Встановлення фільтрів
01
Підбір обладнання

Підбір обладнання

Для того, щоб ви краще розуміли ціноутворення наведених послуг, ми детально опишемо процедуру установки припливного клапана, але перше, на що ми хочемо звернути увагу — підбір обладнання і вибір місця його установки. Типовий діаметр припливних клапанів відповідає таким у витяжних вентиляторів — 80, 100, 125, 160 і 200 міліметрів. Невідповідність витрати повітря у припливного клапана і витяжного вентилятора вкрай не рекомендується, тому про подібні речі краще проконсультуватися з інженером. Важливо пам'ятати, що враховуються не тільки діаметри, а й об'ємна витрата повітря пристроїв.

02
Вибір місця встановлення

Вибір місця встановлення

Місце для установлення підбирається на етапі складання проєкту. Враховується обов'язково ефективність потоків повітряних мас через приміщення до витягу, але сам стінний припливний клапан прийнятніше розміщується за радіатором опалювання. Це робиться для того, щоб в холодну пору року повітря, що поступає з вулиці, нагрівалося і не викликало дискомфорту у домочадців.

03
Установка припливного клапана

Установка припливного клапана

Установка припливного клапана складається з наступних етапів. Розмітка місця установки стінового вентиляційного клапана. За допомогою бура і насадки відповідного розміру проробляється наскрізний отвір в стіні. За допомогою дрилі/перфоратора проробляються отвори для дюбелів. Установка в отвір пластикової труби клапана в теплоізоляційний матеріал, після чого герметизуються шви. Далі робиться закріплення вентиляційної решітки із зовнішнього боку стіни і панелі для кріплення регульованої кришки на внутрішній стороні стіни.

04
Встановлення фільтрів та регулюючих приладів

Встановлення фільтрів та регулюючих приладів

Якщо в комплекті є з'ємні повітряні фільтри і додаткові регулювальні пристрої, то вони встановлюються на фінальному етапі.

Вартість монтажу

Вартість монтажу рекуператора/припливного клапана в "Альтер Ейр"

Тут ми вказуємо приблизну вартість установки побутового рекуператора або припливного клапана.

РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ МОНТАЖУ

Монтаж рекуператора
в рамках робіт на об'єкті
800 грн
Монтаж решітки для рекуператора
200 грн
Монтаж пульта для рекуператора
200 грн
Алмазне свердління отвору
2 200 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Замовте монтаж припливного клапана

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні