Проєктування електропостачання для будинку та квартири

Проєктування електропостачання
Урахування всіх норм і ваших побажань до проєкту
Sbalansirovannyy vozdukhoobmen
Надійність і безпека системи електропостачання
Відсутність неполадок і вибитих пробок
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Затверджений бюджет до початку всіх робіт

Важливість електропостачання в будинку/квартирі

Про існування електропостачання не замислюєшся до того моменту, поки не зіткнешся з його відсутністю. Хочеш закип'ятити чайник, запустити прання, приготувати сніданок, висушити волосся і в один момент чуєш тільки повну тишу. Схоже, у вас проблеми і система не витримала, забудовники давно розбіглися і все, що залишається – це шукати дорогого електрика, щоб усунути неполадки і псувати ремонт. Але ж краще звернутися за допомогою до професійних інженерів ще на початковому етапі закладки всіх необхідних систем. Збільшення кількості використовуваних електроприладів передбачає грамотне проєктування електропостачання в будинку/квартирі, а компанія Альтер Ейр, як ніхто інший, знає толк в якісному проєктуванні і реалізації даної системи.

Електропостачання – це одна з основних систем в будинку, квартирі чи іншому житловому приміщенні. Її проєктування повинно бути проведено професійними інженерами з максимальним урахуванням всіх необхідних деталей. Без правильного підходу до проєктування неможливий якісний монтаж внутрішнього електропостачання, а відповідно – ваш комфорт і безпека.

Значимість правильної реалізації системи

Самопочуття і здоров'я людини безпосередньо залежать від рівня комфорту в приміщенні. В першу чергу на них впливають параметри мікроклімату. Якщо в приміщенні не підтримується достатня температура, чистота і кількість повітря, це відразу позначається на її самопочутті, а в подальшому і на здоров'ї.

Безпека кожного <br> інженерного рішення
Безпека кожного
інженерного рішення
Коректна, ефективна робота всієї електротехніки
Коректна, ефективна робота всієї електротехніки
Грамотна інтеграція всіх систем в інтер'єр
Грамотна інтеграція всіх систем в інтер'єр
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ Кліматичними системами
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ Кліматичними системами

Важливість КОЖНОГО ЕТАПУ

Професійний інженерний підхід у проєктуванні електропостачання допоможе зробити ваш будинок/квартиру максимально функціональною, зручною і безпечною. Адже кожна розетка, точка освітлення, прилади: холодильник, електроплита і навіть чайник впливають на розподіл всіх груп приладів і підбору автоматів з метою рівномірного зменшення навантаження. Працюючи над проєктом, інженери розраховують потужність техніки, її силове навантаження, підводи і необхідний перетин кабелю. Дізнавшись всі необхідні нюанси, виникає розуміння, який автомат потрібен.

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи розрахунку системи

Як здійснюється проєктування систем електропостачання?
01
Зустріч з замовником

Зустріч з замовником

Перший і найважливіший етап - отримати завдання від замовника (переваги по розміщенню розеток, вимикачів, освітлення, жалюзі і т. д.)

02
Технічний розрахунок

Технічний розрахунок

Розглядаємо і аналізуємо технічні умови: потужність, що підводиться, адреса об'єкта, архітектурний проєкт в DWG.

03
Обмірний план

Обмірний план

Обмірний план - це основа нашого проєкту. Він включає в себе обмір квартири або будинку, на цьому етапі розраховуються всі прив'язки по меблям, обладнанню, розеткам і вимикачам, сантехнічнім приладам.

04
Завдання для електриків

Завдання для електриків

В проєкті вказується перелік робіт для електриків. Це заключний етап проєктування. Далі йде затвердження проєкту.

ВАРТІСТЬ ПРОЄКТУВАННЯ

ВАРТІСТЬ ПРОЄКТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В АЛЬТЕР ЕЙР

Єдиного прайса за вартістю проєктування електропостачання не існує. Кожен будинок і квартира мають свої особливості і певний метраж, за яким розраховується вартість майбутнього проєкту. Також враховуються уподобання мешканців.

РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Вартість проєктування електропостачання
за м2
127 грн/кв.м.

3 типи проєктування

Існує 3 типи проєктування електропостачання: стандартний непрограмований тип або, як його ще називають, метод "80-х років", релейні станції і повністю автоматизована система "Розумний будинок".

Розглянемо кожний з них.

Стандартний
Стандартний

Стандартний тип електропостачання - це непрограмований тип або метод "80-х років".

Релейні станції
Релейні станції

Другий тип - релейні станції або розумне світло.

Система «розумний будинок»
Система «розумний будинок»

Це повністю автоматизована система управління технікою та інженерними комунікаціями у вашому домі.

Підсумки

По закінченні інженерних робіт з проєктування, ви отримаєте повноцінний альбом-проєкт з технічними рішеннями щодо можливого електромонтажу передбачуваної будівлі. Реалізація проєкту можлива як в нашій компанії, так і в будь-якій іншій.

Плануєте здійснити проєктування електропостачання в будинку/квартирі? Звертайтеся до наших фахівців за номером 0-800-33-08-28. Також ви зможете отримати повну консультацію і особисту зустріч з нашими інженерами, після якої в повній мірі будете представляти, як ми працюємо і що необхідно знати і надавати в ході подальшої роботи з нами.

Наші проєкти

Найкраще про якість нашої роботи розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
систем

Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Автор запису
Проєкт кліматичних систем в котеджі Green Hills від ALTER AIR (на базі Maico, Daikin, Condair).
Автор запису
Водопостачання та каналізація: Чому сантехніку потрібно підбирати до початку проєкту?
Автор запису

Актуальні питання

Коли потрібно замовляти проектування електропостачання?

Оптимальний час для замовлення проєкту електропостачання - в момент проєктування інженерних систем.

Маючи архітектурний проєкт, інженери зможуть надати всі три варіанти проєктування електропостачання будинку або квартири.

Варто пам'ятати, що робота всіх суміжних організацій повинна бути скоординована. Оскільки, якщо в першу чергу закласти електрику, то з часом, коли справа дійде до інших систем (вентиляції, кондиціонування та ін.), можуть виникнути незручності і проблеми з проєктуванням та монтажем.

Які проєкти можуть здійснити в компанії Альтер Ейр?

Компанія з продажу кліматичної техніки, монтажу і розробок проєктів Альтер Ейр пропонує проєктування електропостачання для будинків і квартир. Проєкт може бути виконаний в одному з трьох представлених типів проєктування на вибір: стандартний, технологія релейних станцій і "розумний будинок". Згідно з отриманими побажанням від замовника і проводиться проєктування для будинку або квартири.

Чому не можна робити проєкт електрики «своїми руками»?

Якщо не звертатися по допомогу до фахівців і робити проєкт «своїми руками», то можлива велика ймовірність того, що функціонування електроприладів і в цілому електрики призведе до серйозних наслідків.

Що мається на увазі?

Якщо неправильно підібрати автомат або кабель, можливі наступні проблеми:

  1. При вмиканні потужних приладів автомат, не витримавши навантаження, просто буде вимикатися.
  2. Можливо загоряння проводу, внаслідок чого - виникнення пожежі.

Тому повноцінна, налагоджена робота електрики і всіх супутніх приладів вимагає детального і продуманого розрахунку, передбачуваного при початковому проєктуванні.

Замовте проєкт системи електропостачання

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні