Монтаж системи водоочищення

Монтаж системи водоочищення
Доступні ціни на монтаж
Якісне обладнання
Команда досвідчених монтажників
Гарантія виконаної роботи

Принципи роботи систем водоочищення

Чому системи водоочищення такі важливі для сучасної людини?

Системи водоочистки – одне з успішно розвиваючих напрямків діяльності компанії Альтер Ейр, яке фокусується на очищенні води від небажаних домішок з дрібних частинок піску, глини, а також підвищений вміст заліза. Це стосується як води з центрального водопостачання, так і води з артезіанських свердловин.

Неочищена вода, яка подається з центрального міського водопроводу або свердловин, не підходить для вживання, так як за своїм хімічним складом далека від загальноприйнятих норм. Навіть якщо на перший погляд вам здається, що вода чиста (немає неприємного запаху, жовтизни, опадів, каламутності тощо), швидше за все, рівень вмісту різних хімічних речовин в ній (хлор, залізо, сірководень, марганець, амоній, нітрати, мул, пісок, шкідливі мікроорганізми і це далеко не весь список) перевищує допустимі норми. Чим це небезпечно? Крім негативного впливу на організм людини (стан волосся, шкіри тощо), неочищена вода псує сантехніку і побутову техніку. Простий приклад: ви купуєте хороший і недешевий бойлер, а він через кілька років виходить з ладу через наседанія накипу на його теплообміннику.

​Вода має запах сірководню? На кранах постійно з'являється накип? У вас сильно сушиться шкіра після прийняття ванни/душа? А після водних процедур на ванній з'являється жовтий наліт? Якщо ви зіткнулися з цими проблемами, то вам терміново потрібно подбати про встановлення системи водоочищення та водопідготовки. Монтаж фільтра для води усуне всі перераховані вище неприємності.

Процес водоочищення включає в себе комплексну роботу спеціального обладнання для фізичної і хімічної обробки рідини. Хімічний склад води визначається за допомогою аналізу, який також здійснює компанія Альтер Ейр.

Етапи підготовки води для приватного будинку

Для кращого розуміння теми розглянемо приклад системи очищення технічної води для приватного будинку. Підготовка води здійснюється в кілька етапів:

 • Фільтр механічного очищення – усуває з води пісок та іржу.
 • Фільтр комплексного очищення з фільтруючим матеріалом – знижує рівень жорсткості води і прибирає накип з побутових приладів.

Фільтри комплексного очищення можуть бути колонного або кабінетного типу. Колонний тип являє собою окремо корпус з іонообмінною смолою і окремою ємністю з сольовим розчином (для очищення іонообмінної смоли). А у фільтрах кабінетного типу ці два елементи зібрані воєдино, тому вони більш компактні. У зв'язку з цим, кабінетні фільтри призначені для очищення води в невеликих квартирах. Додатково рекомендується використовувати спеціальну колбу з вугільним фільтром для усунення неприємного запаху води від сірководню.

Важливо зауважити, що процес регенерації залежить від якості вихідної води. Відповідно, чим вище рівень жорсткості води, тим коротше цикл фільтрування (тобто тим менше води можна відфільтрувати за допомогою одного встановлення).

З фільтрами комплексної очистки також рекомендуєтся використовувати картриджі для механічного очищення вихідного матеріалу.

 • Ультрафіолетовий знезаражувачі за допомогою УФ-опромінення знищують віруси, мікроби і грибок, які містяться у воді.

Ці три етапи справляються з очищенням води від великих часток домішок, тому призначені лише для очищення технічної води (для продовження терміну служби сантехніки і побутової техніки). Для пиття ця вода не підходить. Для того, щоб підготувати до вживання питну воду, потрібно встановити зворотний осмос.

Фільтри очищення води від Ecosoft

Система зворотного осмосу

Система зворотного осмосу призначена для очищення води для пиття. Дане обладнання встановлюється під мийкою, монтаж його досить простий, і він не займе більше години. Монтаж системи зворотного осмосу в Альтер Ейр – 700 грн.

У нас на сайті ви можете придбати зворотний осмос з мінералізатором або без нього. Мінералізатор служить для насичення очищеної води корисними для здоров'я людини мінералами. Бюджетним варіантом зворотного осмосу є проточні фільтри. У нашому асортименті ви можете знайти одноколбові та триколбові моделі.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Монтаж системи водоочищення

Процес установки питного фільтра відбувається в пару етапів:
 • Підбір місця для фільтра
 • Підготування підключення
 • Перевірка
 • Встановлення крану
01
Підбір місця для фільтра

Підбір місця для фільтра

Необхідно звільнити простір для фільтра, не перекриваючи до нього доступ. Зазвичай фільтр встановлюють під мийкою, але систему можна встановити в кухонну шафу біля раковини.

02
Підготування підключення

Підготування підключення

Готуємо все для підключення фільтра. Перекриваємо воду для того, щоб уникнути неприємних ситуацій. Заздалегідь обмотуємо фум-стрічкою всі з'єднання і тоді можемо змонтувати врізку, від'єднавши від крана лінію подачі і закріпивши її.

03
 Перевірка

Перевірка

Обов'язково перевіряємо на наявність протікань всі трубки і тиск на вході. Якщо тиск невеликий, необхідно встановити насос. Якщо більше ніж 4,5 атмосфер – редуктор. Використовуємо пасту для підключення комплекту до водопроводу і перевіряємо на герметичність.

04
Встановлення крану

Встановлення крану

Кран для води встановлюємо, зробивши отвір діаметром 12 мм. Насолоджуємося чистою питною водою.

Монтаж системи водоочистки

Вартість монтажу системи водоочистки в "Альтер Ейр"

Вартість монтажу може змінюватись у залежності від кількості обладнання та його особливостей.

ЦІНИ НА МОНТАЖ

Монтаж фільтра зворотного осмосу
Куплений у нашому магазині
600 грн
Монтаж фільтра зворотного осмосу (тільки встановлення)
Куплений в іншому магазині
1 200 грн
Монтаж системи водоочистки кабінетного типу
(з обв'язкою)
2 000 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Підсумки

Наша компанія пропонує вам послуги установки очищення води для дому. Установка фільтра для води – на перший погляд нескладний процес, який може здійснити практично кожен. Але насправді тут потрібен професійний підхід. Адже тільки фахівці можуть зробити аналіз води, на основі якого вони допоможуть вам з вибором і компонуванням потрібного обладнання.

Інженери компанії Альтер Ейр вивчають потреби кожного замовника, виходячи з яких, вони розробляють підходи до вирішення поставлених завдань і пропонують системи, які ідеально підійдуть під конкретний об'єкт. Якщо у вас виникли питання стосовно даного обладнання, або вас цікавить розведення водопроводу у квартирі, ви можете задати їх зателефонувавши до нас в офіс за телефоном 0-800-33-08-28.

Замовте монтаж системи водоочищення

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Лариса

  Спасибо за интересную статью. Подскажите, влияет ли качество воды на появление грибка в ванной?

 • Команда Альтер Эйр

  Добрый день, Лариса! Рады что статья была полезной для вас. На возникновение грибка влияет повышенная влажность в ванной комнате, которая образуется из-за неправильной вытяжки воздуха. Благодаря качественной и правильно установленной вентиляции можно исправить эту проблему! Получите более детальную консультацию от нашего специалиста по телефону : 0800335984