Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів

Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів від Альтер Ейр
Кваліфікована команда монтажників
ПРОФЕСІЙНІ МОНТАЖНІ ІНСТРУМЕНТИ
Повна відповідність розробленому проєкту
ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Особливістю універсальних (підлогово-стельових) кондиціонерів є можливість їх монтажу, як на стелю, так і на стіну в нижній частині. У всьому іншому монтаж таких кондиціонерів не відрізняється від монтажу будь-яких інших спліт-систем. Що б зрозуміти що входить у вартість монтажу спліт системи ми докладно виклали процес виконання нашої монтажної бригадою всіх робіт, а так само матеріалів які можуть для цього знадобитися.

Підлогово-стельові кондиціонери найчастіше застосовуються в квартирах, будинках, офісних приміщеннях, магазинах й інших житлових чи адміністративних будівлях. Конструкція і спосіб монтажу даних спліт-систем дозволяють встановити їх навіть в тих приміщеннях, де мінімум простору, але необхідно забезпечити контроль температури повітря.

Повітря, що подається з внутрішнього блоку підлогово-стельового кондиціонера, рівномірно розподіляється по приміщенню і встановлює однакову температуру в усіх частинах кімнати.


Особливості монтажних робіт

Що входить в стандартний монтаж?

У стандартний монтаж входить:

1. Монтаж кронштейнів і зовнішнього блоку (під вікном, що відчиняється, з вільним доступом до нього).

2. Установка пластини і внутрішнього блоку.

3. Пробивання отвору в капітальній стіні.

4. Монтаж і бандажування лінії (у вартість входить 3 м), монтаж дренажу (0,5 м гнучкий + 1 м жорсткий).

5. Установка короба (до 30 см).

6. Прибирання після себе.

Що не входить в стандартний монтаж?

​У стандартний монтаж не входить:

1) Пробивання додаткового отвору.

2) Подовження лінії або дренажу.

3) Установка зовнішнього блоку в важкодоступних місцях (послуги альпініста або вишки)

4) Монтаж дренажного насоса або дренажного сифона.

5) Штроблення під лінії або дренаж.

6) Подовження кабелю внутрішнього блоку і вилка.магістраль довжиною 3 м;

Коли здійснюється закладка комунікацій?

Закладка комунікацій здійснюється до монтажу підлогово-стельового кондиціонера безпосередньо після узгодження з клієнтом місця його розміщення. У стіні пробиваються канали та отвори, через які будуть проходити основні магістралі.

Фреонові магістралі здійснюють рух холодоагенту, в якості якого виступає фреон, між зовнішнім і внутрішнім блоками спліт-систем.

Компанія Альтер Ейр пропонує лише високоякісні комплектуючі матеріали до систем кондиціонування, в надійності яких немає сумнівів. Наприклад, мідні труби від Majdanpek і Halcor, які з досвіду експлуатації показали себе досить добре.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Автор запису
Реалізований проєкт системи кондиціонування у приватному будинку від Альтер Ейр
Автор запису
Хочете відчути клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи монтажу

Монтаж універсальних кондиціонерів
  • Монтаж комунікацій
  • Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера
  • Пусконалагоджувальні роботи
01
Монтаж комунікацій

Монтаж комунікацій

Згідно проекту, робочої документації або усної домовленості, виконується закладка фреонових магістралей, дренажного трубопроводу, міжблокових кабелів живлення. Залежно від будівельної готовності, можна відразу ж змонтувати зовнішній блок кондиціонера, підключивши до нього фреонові труби і завакуумировати фреоновий контур.

02
Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера

Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера

Залежно від прийнятого рішення та погодження з замовником, монтаж внутрішнього блоку здійснюється або на стелі, або в нижній зоні стіни. Спершу ставляться монтажні кронштейни, потім на них встановлюється внутрішній блок, після чого приєднується електропроводка і фреонопроводов.

03
Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи

Підключення живильних кабелів системи, запуск і налагодження робочої системи кондиціонування. Як і для будь-якої іншої спліт-системи, монтаж напольно-стельового кондиціонераможе бути здійснений або в один етап, або в кілька етапів. Наші фахівці перевіряють герметичність приєднань трубопроводів, відповідність обсягу холодоагенту і проводять запуск обладнання під максимальним навантаженням.

Вартість монтажу

Вартість монтажу універсальних кондиціонерів в "Альтер Ейр"

Вартість монтажу залежить від необхідних робіт, для розуміння наводимо таблицю, в якій вказані ціни на монтажні роботи по установці кондиціонера підлогово-стельового типу. Загальний кошторис формується індивідуально для кожного проєкту.

Монтажні роботи по установці універсальних кондиціонерів

Модель 7-12 (труба 6/10)
1 800 грн.
Модель 12-16 (труба 6/13)
1 900 грн.
Модель 18-20 (труба 6/13)
2 100 грн.
Модель 20-25 (труба 10/16)
2 700 грн.
Модель 30-36 (труба 10/19)
2 900 грн.
Модель 40-65 (труба 10/19)
3 200 грн.

Ціни на додаткові матеріали та послуги

Монтаж калоріфера, круглий
до 250 мм
96 грн.
Монтаж калорифера, круглий
більше 250 мм
154 грн.
Монтаж калорифера, не круглий
до 250х400 мм
154 грн.
Монтаж калорифера, не круглий
більше 250х400 мм
192 грн.
Монтаж шумоглушника 160-900
1 шт.
250 грн.
Монтаж фільтр-касети і зворотного клапана, круглий
більше 250 мм
96 грн.
Монтаж фільтр-касети і зворотного клапана, круглий
до 250 мм
96 грн.
Монтаж фільтр-касети і зворотного клапана, не круглий
до 250х400 мм
96 грн.
Монтаж фільтр-касети і зворотного клапана, не круглий
більше 250х400 мм
154 грн.
Монтаж гнучких повітропроводів
пачка
від 883 грн.
Монтаж жерсті
кв. м.
375 грн.
Монтаж утеплення
м/п
125 грн.
Монтаж трійників
1 шт.
58 грн.
Монтаж адаптерів (наступний окремої поїздкою)
м/п
58 грн.
Монтаж адаптерів до профілів (повний монтаж адаптера)
м/п
96 грн.
Монтаж анемостати з вирізуванням гіпсокартону
м/п
58 грн.
Монтаж решіток звичайний з вирізуванням гіпсокартону
1 шт.
77 грн.
Монтаж дросель-клапана
1 шт.
139 грн.
Монтаж зворотного клапана
39 грн.
Обклейка (утеплення адаптерів і т. д.)
39 грн.
Монтаж вібровставки поліестерної
1 шт.
212 грн.
Монтаж автоматики
960 грн.
Пайка трійника
480 грн.
Пайка бричпровайдера
2 блоки
672 грн.
Пайка бричпровайдера
3 блоки
864 грн.
Пайка стиків великих діаметрів
(більше 19)
135 грн.
Пайка стиків великих діаметрів
(до 19)
96 грн.
Кронштейни малі
пачка
142 грн.
Кронштейни середні
пачка
178 грн.
Кронштейни великі
пачка
468 грн.
Фреон, R410/R32
1 кг
170 грн.
Короб 60×60 мм
за 1 м
98 грн.
Штроблення дренаж пінобетон цегла 20х20
м. пог.
77 грн.
Штроблення дренаж силікатна цегла 20х20
м. пог.
110 грн.
Штроблення дренаж стяжка підлоги 20Х20
м. пог.
110 грн.
Штроблення дренаж бетона 20х20
м. пог.
144 грн.
Штроба дренаж моноліт 20х20
м. пог.
144 грн.
Штроба для лінії пінобетон 60х60
м. пог.
110 грн.
Штроба для лінії цегла, стяжка підлоги 60х60
м. пог.
144 грн.
Штроба для лінії силікат і бетонокерамзит 60х60
м. пог.
198 грн.
Штроба для лінії моноліт 60х60
м. пог.
253 грн.
Поїздка за КП
за км
6 грн.
Виїзд по Києву
371 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста

Переваги підлогово-стельових кондиціонерів

Універсальність

​Монтувати цей тип спліт-систем можна як під стелею, так і внизу біля підлоги, що забезпечує багатоваріантність рішень. Залежно від типу приміщення і розміщення ньому робочих місць можна вибрати оптимальний напрямок повітряного потоку. Таким чином монтаж стельового кондиціонера може бути трохи складніше традиційного настінного кондиціонера.

Невеликі габарити

​Ще одним вагомим плюсом підлогово-стельових кондиціонерів можна назвати те, що вони не займають занадто багато місця і можуть бути встановлені навіть у невеликих за площею приміщеннях. Їх внутрішні блоки набагато менше, ніж у спліт-систем касетного і канального типу, при цьому не вимагають опуску стелі, по товщині вони тонше настінних блоків, але більше їх в довжину.

Висока продуктивність

​Дані кондиціонери по своїй продуктивності та ефективності охолодження і обігріву нічим не поступаються настінним моделям, ефективність їх теплообмінника і вентиляторів аналогічна такій у настінних спліт систем.

Багатофункціональність

Основні завдання, які виконують підлогово-стельові спліт-системи - це охолодження і підігрів повітря. Проте, крім цих, такий тип кондиціонерів може виконувати функції глибокого очищення повітря, а також іонізації. Основні завдання, які виконують підлогово-стельові спліт-системи - це охолодження і підігрів повітря. Однак, крім них, такий тип кондиціонерів може виконувати функції глибокого очищення повітря, а також його іонізації.

Низький рівень шуму

​Навіть найпотужніші моделі підлогово-стельових кондиціонерів під час експлуатації не створюють багато шуму і не відволікає користувача від повсякденних справ. Системи управління і комфортні режими роботи в них аналогічні лінійок кондиціонерів інших типів, в середньому відповідають рівним по потужності в рамках одного виробника.

МОНТАЖНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Правильно організована кліматична система - запорука комфорту. 

Для того, щоб вона працювала максимально ефективно і безперебійно, потрібно уважно підійти не тільки до питання її проєктування, але і монтажу, в тому числі - до вибору монтажних матеріалів.

Теплоізолятор
Теплоізолятор

Каучукова ізоляція (19 мм) Flexifoam - для зовнішніх повітропроводів або поліпропіленова ізоляція (8 мм) Airfoam - для внутрішніх повітропроводів.

Дифузори і решітки
Дифузори і решітки

Повітророзподільні решітки і щілинні дифузори TROX і Madel LOOK забезпечать максимально комфортну подачу повітря і естетичну інтеграцію в інтер'єр

Повітроводи з оцинкованої сталі
Повітроводи з оцинкованої сталі

Власне виробництво виробів з оцинкованої сталі дозволяє отримати повітроводи необхідної форми для якісної реалізації будь-якого проєкту

Отримайте точний розрахунок

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку за вашим проєктом

Закладка комунікацій - ціни

(Без урахування комплектуючих і виїзду бригади)

Комунікації, що з'єднують зовнішній і внутрішній блоки кондиціонера, повинні бути змонтовані професіоналом, інакше можна допустити помилки, які спричинять за собою неправильну роботу дренажної системи, порушать рух фреону і т.д.

Ціни на закладку комунікацій під системи кондиціонування

Модель 7-12 (труба 6/10)
630 грн.
Модель 12-16 (труба 6/13)
660 грн.
Модель 18-20 (труба 6/13)
690 грн.
Модель 20-25 (труба 10/16)
840 грн.
Модель 30-36 (труба 10/19)
930 грн.
Модель 40-65 (труба 10/19)
990 грн.

Ціни на фреонові труби

Фреонова траса-трубопровід (6/10)
150 грн.
Фреонова траса-трубопровід (6/13)
170 грн.
Фреонова траса-трубопровід (6/16)
220 грн.
Фреонова траса-трубопровід (10/16)
250 грн.
Фреонова траса-трубопровід (10/19)
280 грн.
Замовте монтаж кондиціонера

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні