СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПІД КЛЮЧ

Реалізуємо СИСТЕМУ ВІД КОНЦЕПЦІЇ ДО МОНТАЖУ
Sbalansirovannyy vozdukhoobmen
КОМФОРТНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ І розподілення повітря
Distantsionnoye upravleniye sistemoy
ЗРУЧНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ
Neskolko variantov realizatsii
ДЕКІЛЬКА ВАРІАНТІВ СИСТЕМИ ПІД РІЗНИЙ БЮДЖЕТ

Комплексний підхід

Більше 13 років ми знаходимося на кліматичному ринку України. З досвідом стало зрозуміло одне - необхідно самим реалізовувати систему від А до Я і не залежати від інших підрядників. 

Саме тому в нашій компанії фахівці, які зможуть проконсультувати, спроєктувати, змонтувати і обслужити усі необхідні кліматичні системи у вашому будинку. Ми несемо відповідальність за кожен етап, надаємо повну звітність і пакет документів, а головне - на 100% гарантуємо відмінний результат!

Результат нашої роботи дивіться на відео
Дивитись відео
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Види внутрішніх блоків

При виборі типу внутрішніх блоків: канальнінастінні або підлогові, необхідно враховувати:

 • Дизайн - впишеться той або інший тип в ваш інтер'єр.
 • Комфорт - як буде розподілятися холодне повітря в кімнаті .
 • Бюджет - які кошти ви маєте.

Покладаючись на ці фактори ми і розповімо вам про кожен з видів обладнання. Фахівці Альтер Ейр не розглядають касетні, віконні або мобільні кондиціонери, так як вони або не призначені для побутової сфери, або не є енергоефективними.

Настінні блоки кондиціонерів
Настінні блоки кондиціонерів

Канальні блоки кондиціонерів
Канальні блоки кондиціонерів

Підлогові блоки кондиціонерів
Підлогові блоки кондиціонерів

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому шоу-румі і триває 1-1,5 години. Ми обговорюємо ваші побажання, особливості об'єкта і рентабельність того чи іншого рішення. Показуємо, як працює обладнання, реалізоване в офісі – ви будете мати наочне уявлення про впроваджувані інженерні системи, їх ефективність та ергономічність.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Ви отримуєте техніко-економічний розрахунок і зроблену на його підставі комерційну пропозицію. У неї також входить кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку ви будете мати правильне уявлення про бюджет. Фінальна вартість після складання проєкту може змінитися в рамках 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження комерційної пропозиції клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Ми починаємо проєктування інженерних систем. Розроблений проєкт узгоджується з клієнтом, за необхідності вносяться правки. Потім проєкт затверджується обома сторонами в письмовій формі. Ви отримуєте повний пакет проєктних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання. Ефективно інтегруємо його з іншими системами та інтер'єрними рішеннями. Проводимо пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск інженерної системи відбувається в присутності вас і головного інженера, щоб ви переконалися в коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування інженерних систем - протягом всього терміну їх експлуатації. Чистимо і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Основні типи об'єктів

Приватний будинок
Приватний будинок

Яку систему краще вибрати для приватного будинку або котеджу - читайте далі.

Квартира
Квартира

На чому оптимально зупинити вибір для охолодження в квартирі? Тисніть "Детальніше"

Важливі моменти

Кондиціонування і вентиляція - одне і те саме?

Ні! Система кондиціонування відповідає за температурний режим, а система вентиляції - за якість повітря. Навіть якщо виробник стверджує, що кондиціонер має таку функцію як "підмішування свіжого повітря" - це не більше, ніж маркетинговий крок, дане обладнання не здатне забезпечити вентилювання приміщень.

Яка система кондиціонування найефективніша?

Ефективність системи не залежить від виду, вона залежить від потужності обладнання. Щоб пристрої на 100% справлялися з охолодженням квартири або будинку, фахівці Альтер Ейр завжди починають процес з розрахунків по теплопостачанню. Тільки після отримання цієї цифри можна говорити про підбір кондиціонерів.

Яку систему кондиціонування рекомендуємо

Досвід багатьох років дозволяє нам рекомендувати канальну систему кондиціонування. Так як вона здатна не тільки ефективно знизити температуру, але і забезпечити це максимально непомітно і комфортно. Величезний плюс - прихований монтаж. Сам внутрішній блок встановлюється в технічному приміщенні (комора, гардероб, ванна кімната), а до кімнати розлучається система повітроводів і встановлюються щілинні дифузори. Таким чином економиться висота стелі і не порушується геометрія приміщення.

Система кондиціонування під ключ - у чому перевага?

Установка під ключ передбачає реалізацію системи кондиціонування від концепції до монтажу, а після - ще й сервісу. Компанія Альтер Ейр має у своєму штаті інженерів-проєктувальників, проєкт-менеджерів і монтажних фахівців, які якісно здійснять кожен етап. Крім того, клієнт завжди отримує повний пакет документації та звітність по кожному з етапів. Ніяких додаткових занепокоєнь - всі проблеми або нестикування вирішуються всередині команди і не зачіпають час і увагу клієнта. Ціна на подібне рішення буде вигідніша, ніж на окремі послуги в різних компаніях.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Краще підтвердження нашого професіоналізму - реалізовані проєкти!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space