Монтаж VRV і VRF систем кондиціонування

Монтаж мультизональних систем
Установка систем будь-якої складності
власні бригади досвідчених монтажників
Монтаж згідно з документацією
Гарантія якості виконаних робіт

Мультизональні системи VRV і VRF – центральні системи кондиціонування, призначені для забезпечення комфортних умов у великих будівлях. Суть таких систем в тому, що до одного конденсаторного блоку можливо підключити одночасно декілька внутрішніх блоків. Ця відмінність є значною перевагою мультизональної системи від інших систем кондиціонування. Вони встановлюються в будинках великої площі, офісах, торгових центрах, адміністративних та промислових будівлях. Виробники також надають можливість підключення внутрішніх блоків різних типів, грунтуючись на відмінності приміщень різних конфігурацій і вимог за рівнем мікроклімату в кожному.

Проєктування необхідність

На стадії будівництва будівлі проєктуються системи, завдання яких зробити перебування в приміщенні комфортним. Це системи вентиляції, кондиціонування та опалення. Чому це варто робити на такій ранній стадії? Такий підхід допомагає врахувати всі можливі фактори, уникнути ризиків в майбутньому і підібрати оптимальне обладнання. Проєктування – та база, без якої всі наступні етапи впровадження систем будуть не такими якісними й ефективними.

ЧОМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ СИСТЕМУ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

VRV і VRF системи - типи і монтаж

Чому потрібно проєктувати системи кондиціонування до початку ремонтних робіт?

Чим ретельніше буде продуманий проєкт, тим якісніше він буде реалізований. Індивідуальний підхід і інженерні розрахунки в сукупності принесуть в майбутньому для вас - зручність експлуатації, надійність роботи систем, їх відповідність санітарним, протипожежним, експлуатаційним і архітектурно-будівельним нормам. І основне - це економія та ефективна робота системи кондиціонування спільно з іншими інженерними комунікаціями.

Для правильного розрахунку і підбору обладнання мультизональних систем VRV і VRF може знадобитися розробка креслень, яка здійснюється фахівцями. Є кілька різних типів виконання внутрішніх блоків кондиціонерів мультизональних систем:

 1. настінного,
 2. напольно-стельового,
 3. канального
 4. касетного типу.

Виходячи з передбачуваного дизайну, зможете підібрати потрібний вам вид виконання, вартість монтажу VRV систем залежить в тому числі і від цього вибору.

Важливо розуміти, що для якісного монтажу VRV і VRF систем необхідний попередній виїзд фахівця на об'єкт. Неможливо дистанційно підібрати потрібне обладнання і визначити вартість робіт, не знаючи основних параметрів і технічних характеристик приміщення.

Що входить в стандартний монтаж?

В стандартний монтаж мультизональної системи входить:

 1. Монтаж кронштейнів і зовнішнього блоку (під вікном, що відчиняється, з вільним доступом до нього).
 2. Установка пластини і внутрішнього блоку.
 3. Пробивання отвору в капітальній стіні.
 4. Монтаж і бандажування лінії (у вартість входить 3 м), монтаж дренажу (0,5 м гнучкий + 1 м жорсткий).
 5. Установка короба (до 30 см).
 6. Прибирання після себе.​

Що не входить в стандартний монтаж?

В стандартний монтаж не входить:

 1. Пробивання додаткового отвору.
 2. Подовження лінії або дренажу.
 3. Установка зовнішнього блоку в важкодоступних місцях (послуги альпініста або вишки).
 4. Монтаж дренажного насоса або дренажного сифона.
 5. Штроблення під лінії або дренаж.
 6. Подовження кабелю внутрішнього блоку і вилка. Магістраль довжиною 3 м.


Чому ми ?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт-системи Daikin 5MXS90E в 3-кімнатну квартиру
Автор запису
Канальне кондиціонування і вентиляція в квартирі 250 м2, ЖК "Новопечерські Липки", м.Київ
Автор запису
Реалізований проєкт системи кондиціонування у приватному будинку від Альтер Ейр
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат - систем ?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоурум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи монтажу систем

Монтаж мультизональних систем VRV і VRF
 • Прокладання магістралей
 • Монтаж дренажу
 • Установка блоків системи
 • Пусконалагоджувальні роботи
 • Гарантія якості
01
Прокладка фреонових магістралей і міжблокових кабелів

Прокладка фреонових магістралей і міжблокових кабелів

Першим етапом монтажу є прокладання фреонових магістралей. Після прокладання мідних труб, в систему впроваджуються рефнети, які розподіляють фреон рівномірно. Паралельно з фреоновими трубками прокладають міжблочні кабелі. Після цього вся магістраль перевіряється на герметичність. Перевірка герметичності відбувається протягом 2 тижнів, для цього у систему заправляється рідкий азот, при нещільності системи він видає характерний свист, що дозволить швидко знайти і усунути несправність. Якщо за цей час тиск азоту не знизиться, установка герметична.

02
Монтаж дренажної системи

Монтаж дренажної системи

Після виконаних робіт приступають до монтажу дренажної системи, яка призначена для видалення конденсату з внутрішніх блоків. Дренажний канал можна підключити до дощової системи каналізації або до будь-якої іншої.

03
Монтаж блоків системи кондиціонування

Монтаж блоків системи кондиціонування

Процес монтажу внутрішніх блоків може здійснюватися різними способами, все залежить від типу вибраного блоку. Блоки настінного і універсального типу монтуються просто на стіну, а блоки канального і касетного типу закриваються підвісною стелею. Зовнішній блок кондиціонера може бути змонтований на даху або на рівні землі. Для монтажу необхідно підготувати спеціальний майданчик з фундаментом або віброопорами. Після монтажу всіх блоків необхідно провести вальцювання фреонових трубопроводів. Одночасно з цією процедурою підключаються і всі кабелі.

04
Перевірка та пусконалагодження системи

Перевірка та пусконалагодження системи

Одним із завершальних етапів підключення мультизональної системи є контрольна перевірка на герметичність. Якщо вся система працює і є герметичною, то відбувається пробний пуск всієї системи, тестування і налаштування роботи кондиціонерів. За необхідності проводиться дозаправка фреоном, так як в деяких випадках заводської заправки фреону не вистачає для нормальної роботи системи.

05
Гарантії якості робіт

Гарантії якості робіт

Альтер Ейр з відповідальністю підходить до створення кліматичних систем і крім офіційної гарантії на обладнання від виробника ми надаємо гарантію на монтаж мульти спліт-системи. Ми рекомендуємо звернути увагу в першу чергу на мультизональні системи від компаній Daikin і Mitsubishi Electric, їх спліт-системи позитивно зарекомендували себе на величезній кількості об'єктів, де працюють вже не один рік.

Вартість монтажу

Вартість монтажу VRV і VRF систем в ТОВ "Альтер Ейр"

Вартість може варіюватися від побажань замовника і умов будівлі, в якому буде встановлена. Альтер Ейр може запропонувати кілька варіантів мультизональних систем з обладнанням різної вартості.

Приблизна вартість робіт

Виїзд фахівця на об'єкт
371 грн.
Аналіз інженерних систем
700 грн/год.
Монтаж зовнішнього блоку VRV-системи потужністю 14 кВт
без урах. підйому
2 300 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRV-системи потужністю 16 кВт
без урах. підйому
2 600 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRV-системи потужністю 27 кВт
без урах. підйому
2 700 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRV-системи потужністю 34 кВт
без урах. підйому
3 000 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRF-системи потужністю 14 кВт
без урах. підйому
2 300 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRF-системи потужністю 16 кВт
без урах. підйому
2 600 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRF-системи потужністю 27 кВт
без урах. підйому
2 700 грн
Монтаж зовнішнього блоку VRF-системи потужністю 34 кВт
без урах. підйому
3 000 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Замовте монтаж VRV і VRF систем

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні