Автономне опалення
у квартирі

Автономне опалення у квартирі
Контроль температури по зонах
Опалення із застосуванням теплої підлоги
Мінімальне споживання енергії
Низькотемпературний режим опалення

Центральне опалення: особливості та недоліки

Коли настають холоди, нам усім хочеться почуватися комфортно та тепло вдома. Це може бути здійснено за допомогою системи опалення для квартири.

Незважаючи на те, що більшість квартир менше за площею, ніж будинки, опалювати їх у морози не завжди легко та часто не бюджетно. Вибір найкращої системи опалення, безумовно, може бути складним процесом. Тому, ми допоможемо вам розібратися в найкращих системах опалення для багатоквартирних будинків, щоб ви могли вибрати найефективнішу систему для свого житла.

Центральне опалення – система, джерелом тепла якої є котельня або ТЕЦ. Як правило, вони розташовані за межами опалювальних будівель.

Найчастіше опалення в квартирі здійснюється за допомогою центральної системи. На жаль, вона недостатньо ефективна. Ми пояснюємо це кількома причинами:

 • включення та вимкнення опалювальної системи відбувається за графіком держави. Найчастіше, споживачеві доводиться мерзнути в міжсезонні через пізнє включення та раннє відключення центрального опалення;

 • великі втрати тепла при транспортуванні теплоносія від джерела тепла до квартири, оскільки теплоносій проходить велику відстань. Таким чином, за час проходження теплоносія трубопроводами, він втрачає значну частину своєї температури;

 • практично неможливо відрегулювати температуру нагріву у квартирі, оскільки контроль проводиться котельнею. Виходячи з цього, у квартирі може бути недостатня кількість тепла або навпаки, відбудеться перегрів приміщення. Всі ці пункти впливають на стан людини, оскільки недогрівання або перегрівання квартири створить дискомфорт для мешканців і може негативно позначитися на їхньому самопочутті.

Виходячи з вищесказаного можна дійти невтішного висновку, що власники квартир стають “заручниками” комунальних служб, оскільки власник квартири неспроможний вплинути на систему опалення самостійно. Саме тому, автономне опалення є більш вигідним варіантом для споживача по всіх аспектах.

Детальніше про опалення у наших відео

Можете заощадити час на читання та ознайомитись з нашими відеооглядами на тему опалення.

Інженерні системи у квартирі: вентиляція, опалення, кондиціонування, водопостачання та каналізація
Інженерні системи у квартирі: вентиляція, опалення, кондиціонування, водопостачання та каналізація
Що таке фанкойл: види, принципи та особливості роботи
Що таке фанкойл: види, принципи та особливості роботи
Тепловий насос
Тепловий насос "повітря-вода": принцип роботи, особливості застосування
Опалення електрокотлом та гаряче водопостачання у квартирі | Огляд об'єкту
Опалення електрокотлом та гаряче водопостачання у квартирі | Огляд об'єкту

Автономне опалення квартири

Автономне опалення — це система, де як джерело тепла розглядається власний агрегат, який розміщений у квартирі. Ця система має переваги перед центральною системою, а саме:

 • можливе відключення та включення системи опалення у будь-який час;

 • сучасні котли оснащені погодозалежною автоматикою, яка дозволить відстежувати зміну зовнішньої температури та забезпечить квартиру необхідним теплом;

 • ​при правильному конструктиві будівлі мешканці будинку зможуть менше витрачати кошти на систему опалення. Таким чином, всі огороджувальні конструкції: фундамент, перекриття, стіни та ін. обрані щодо теплоізоляції, також наявність якісних склопакетів, які не пропускатимуть тепло влітку, а взимку холод;

 • мінімальні тепловтрати під час транспортування теплоносія, що підвищує енергоефективність системи.

Автономне опалення квартири Котел опалення
Опалення електричним котлом

Опалення електричним котлом

Опалення в квартирі електричним котлом є системою, де як джерело тепла виступає електрокотел, який працює на обігрів приміщень, а також нагріває воду в баку ГВП для використання її мешканцями на свої потреби.

Принцип роботи електрокотла:

 1. Вода в електрокотлі постійно циркулює та нагрівається електричним ТЕНом.

 2. Гаряча вода транспортується в бак ГВП або контур опалення.

 3. З контуру опалення вода повертається в систему прохолоднішою і цикл повторюється.

Чим нижче зовнішня температура, тим більше електричний ТЕН споживає енергії. Відповідно, коли ТЕН прогрівся, споживання електроенергії буде меншим.

​Електрокотли мають функцію погодозалежної модуляції, принцип роботи якої полягає в регулюванні прогріву води в котлі, виходячи із даних зовнішньої температури. Таким чином, котел підвищує або знижує нагрівання води, що у свою чергу дозволить мешканцям раціонально використовувати енергоресурси.

Важливою частиною при реалізації системи опалення є установка системи теплої підлоги. Площа покриття підлоги повинна займати 100% усієї її площі. Система теплої підлоги є низькотемпературною, тому необхідно забезпечити невисоку температуру подачі теплоносія, щоб поверхня підлоги була в діапазоні +24-26°С (комфортна температура для стопи людини). Таким чином, щоб забезпечити транспортування вищої температури в радіатори, а нижчу в теплу підлогу, потрібно встановити насосні групи.

Система теплої підлоги
Опалення квартири, застосовуючи електрокотел

Опалення квартири, застосовуючи електрокотел, має недоліки:

 • низький ККД (коефіцієнт корисної дії). З 1 кВт електрики, котел перетворює лише 0,9 кВт теплової енергії;

 • так як електричне опалення працює за допомогою електрики, то при її відключенні система перестане функціонувати;

 • вироблені кВт електрики у квартирі повинні відповідати теплорозрахункам.

Таким чином, щоб автономне опалення працювало без перебоїв, при виконанні теплотехнічного розрахунку потрібно звернути увагу на споживання кВт електрокотла, електроприладів, щоб уникнути їх частого вимкнення.

Рекомендоване обладнання
Електричний котел BOSCH TRONIC HEAT 3500
Електричний котел BOSCH TRONIC HEAT 3500

Електричний котел BOSCH TRONIC 5000 H
Електричний котел BOSCH TRONIC 5000 H

Електричний котел VAILLANT ELOBLOCK
Електричний котел VAILLANT ELOBLOCK

Електричний котел PROTHERM СКАТ
Електричний котел PROTHERM СКАТ

Газове опалення

Газове опалення — це система, де як джерело тепла розглядається газовий котел будь-якого типу. У свою чергу, газовий котел — пристрій, який виконує функцію опалення та здатний забезпечити мешканців гарячою водою завдяки спалюванню газоподібного палива.

Атмосферний котел — агрегат, який має відкриту камеру згоряння, тому встановлення котла має здійснюватися в котельні. Котел має суттєвий недолік, через який не є популярним серед споживачів — неможлива модуляція температур. Таким чином, при включенні котла він зможе працювати тільки на повну потужність.

Турбований котел являє собою пристрій із камерою згоряння закритого типу. Принцип роботи пристрою полягає в тому, що надходження повітря в камеру згоряння здійснюється за допомогою вентилятора через коаксіальний димохід або через приміщення. У свою чергу, коаксіальний димар є пристроєм «труба в трубі». Це означає, що одночасно можуть виконуватися 2 процеси: затягування зовнішнього повітря для горіння та викид відпрацьованого газу назовні. Цей котел не користується високим попитом серед покупців, оскільки має невисоку ефективність. Оскільки, при процесі згоряння газу та передачі енергії теплоносія відбувається втрата частини тепла.

Найефективнішим пристроєм є котел конденсаційного типу. Принцип роботи котла ґрунтується на процесі конденсації:

 • Конденсат з'являється при зіткненні теплого та холодного повітряних потоків. Відповідно, гаряче повітря є вуглекислим газом, який виходить вгору з камери згоряння, а холодне — заходить зверху вниз в теплообмінник через коаксіальну трубу. *Принцип дії «труба у трубі» — внутрішня труба гаряча, а зовнішня — холодна.

 • Після чого, виділяється тепло у вигляді гарячих водяних мас, яке подається в опалювальний контур і використовується для нагрівання охолодженої води у зворотній лінії трубопроводу. Таким чином, у пальник подається попередньо нагріта вода системи, що у свою чергу зменшує витрати на використання енергії.

 • Також в системі використовується залишкове тепло димових газів, що відходять. Таким чином, через трубу подачі повітря, яка розташована в димарі, повітря, що надходить, нагрівається, завдяки теплу відхідних газів. Відповідно до цього, у пальник надходить вже тепле повітря, тим самим забезпечуючи додаткову економію енергії. Тому завдяки тому, що в системі використовується додаткова енергія, ККД котла може перевищувати 100%. Ще однією перевагою котла є наявність погодозалежної модуляції. За допомогою датчика, розташованого на вулиці, відбувається регулювання температури теплоносія для підтримки комфорту в будинку.

Виходячи з цього, як джерело тепла для квартири найбільше підходить конденсаційний котел. При цьому необхідно відзначити, що для ефективної роботи системи опалення обов'язково потрібно виконати вимогу щодо температури теплоносія, а також площа теплої підлоги повинна максимально покривати її поверхню. Для конденсаційного котла необхідно забезпечити температуру подачі теплоносія +50°С відповідно, зворотний вивід води +35°С. Таким чином, чим нижча температура подачі води, то ефективніша робота газового котла.

Недоліком конденсаційного котла є неконтрольована цінова політика газу в Україні через війну в Україні.

Рекомендоване обладнання
Котел Viessmann Vitodens 100-W
Котел Viessmann Vitodens 100-W

Конденсаційний котел Vaillant Ecovit Exclusiv
Конденсаційний котел Vaillant Ecovit Exclusiv

Конденсаційний котел Vaillant Eco Tec Plus VU OE 806-1206/5-5
Конденсаційний котел Vaillant Eco Tec Plus VU OE 806-1206/5-5

Конденсаційний котел Vaillant Ecocraft Exclusiv
Конденсаційний котел Vaillant Ecocraft Exclusiv

Опалення тепловим насосом

Опалювальна система у квартирі на базі теплового насоса є вигідним рішенням, оскільки джерело тепла здатне надати мешканцям 3 функції:

 1. опалення;

 2. охолодження;

 3. гаряче водопостачання (ГВП).

Способи облаштування системи опалення у квартирі можуть бути трьох типів:

Тепловий насос «повітря-повітря» – зовнішній вигляд агрегату нагадує класичний кондиціонер, але при цьому може працювати при низьких температурах. Дані теплові насоси не поширені в Україні, оскільки мають вагомі недоліки:

 • при зовнішній температурі -20℃, обігрів тепловим насосом не буде ефективним;

 • у разі вимкнення системи, приміщення швидко остигає;

 • розташування внутрішнього блоку теплового насоса зверху приміщення не дуже ефективне рішення. Оскільки, тепле повітря завжди піднімається вгору, то подача нагрітого повітря з верхньої точки приміщення призведе до накопичення теплого повітря під стелею. До того ж, внизу приміщення буде холодне повітря, що буде доставляти дискомфорт мешканцям.

Замовте проєкт опалення квартири

Фахівці Альтер Ейр зможуть створити ідеальний проєкт автономного опалення для вашої квартири.

Опалення у квартирі

Тепловий насос «повітря-вода» – агрегат, який є найпопулярнішим пристроєм у будинках високого рівня енергоефективності до 200 м2.

Показник СОР (коефіцієнт перетворення електричної енергії на теплову) теплового насоса є високим, оскільки агрегат здатний перетворити 1 кВт електрики на 3 кВт тепла. Монтаж опалення у квартирі на базі теплового насоса дозволить мешканцям скоротити витрати на опалення/охолодження приміщення та ГВП, а також із високим СОР система опалення набагато швидше окупиться. Як ми згадували раніше, обов'язковою вимогою при реалізації опалення на базі теплового насоса є встановлення системи теплої підлоги по всій поверхні, а також монтаж додаткових пристроїв (радіатори, фанкойли, внутрішньопідлогові конвектори).

Тепловий насос повітря-вода
Геотермальний тепловий насос

Геотермальний тепловий насос – установка, яка, як і тепловий насос «повітря-вода», може працювати на опалення/охолодження та ГВП, при цьому використовує теплову енергію землі. Цей насос є більш стійким до температури, тому що температура землі становить приблизно +12℃ цілий рік. Показник СОР теплового насоса геотермального типу становить 1:6. Відповідно, при перетворенні 1 кВт електроенергії, пристрій здатний віддати до 6 кВт тепла.

Важливо відзначити, що реалізація системи, застосовуючи геотермальний тепловий насос, є трудомісткою та досить витратною, оскільки необхідно проводити земельні роботи, щоб встановити занурювальні зонди. Зробити опалення у квартирі на базі геотермального насоса неможливо.

Опалення теплою підлогою

Тепла підлога не є повноцінною системою опалення, а вважається константою під час реалізації системи опалення на базі теплового насоса. Насамперед, тепла підлога – це комфорт у вашому будинку. Як ми вже згадували раніше, холодне повітря завжди збирається внизу кімнати, відповідно людина відчуватиме дискомфорт в області стопи. Так як тепла підлога – це низькотемпературний елемент системи, то для нього необхідно забезпечити температуру подачі теплоносія нижче (подача +50°С, а зворотний вивід води +35°С), в порівнянні з допоміжними агрегатами, такими як внутрішньопідлогові конвектори, фанкойли і радіатори (батареї). Таким чином, встановлюються насосні групи, які здатні відправити нижчу температуру теплоносія в теплу підлогу, а більш високу – додаткові пристрої. Завдяки цьому температура поверхні підлоги не перевищуватиме +26°С.

Опалення теплою підлогою Тепла підлога
Фанкойл

Важливо, що опалення тільки теплою підлогою нераціональне рішення, оскільки дана система є інертною, відповідно до цього, може виникнути така проблема:

 • У випадку, коли зовнішня температура постійно коливається (припустимо вона була -10°С і різко підвищилася до +5°С), бетон сильно нагріється і буде довго остигати, що створить дискомфорт.

Виходячи з цього, щоб запобігти появі цієї ситуації, необхідно встановити додаткові пристрої:

 1. Фанкойл – це пристрій, який здатний генерувати тепло та холод.

 2. Радіатор – прилад, який використовується лише для опалення приміщень.

 3. Внутрішньопідлоговий конвектор - пристрій, робота якого полягає у виконанні функції опалення. Але при встановленні Kampmann HK, мешканці знайдуть функцію охолодження.

Рекомендоване обладнання
Теплові насоси повітря-повітря
Теплові насоси повітря-повітря

Теплові насоси повітря-вода
Теплові насоси повітря-вода

Геотермальний тепловий насос
Геотермальний тепловий насос

Тепла підлога
Тепла підлога

Фанкойли
Фанкойли

Внутрішньопідлогові конвектори
Внутрішньопідлогові конвектори

Радіатори
Радіатори

Замовте систему опалення квартири

Залишіть заявку, співробітники компанії зв'яжуться з Вами

Замовте систему опалення квартири

Етапи реалізації проєкту

 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж опалення
 • Сервісне обслуговування
01
Консультація

Консультація

Компанія Альтер Ейр запрошує на консультацію у наш шоурум, що знаходиться у Києві. Наші фахівці підберуть індивідуальне опалення в квартирі, яке підійде для об'єкта, а також з огляду на побажання та закладений бюджет замовника. У нашому шоурумі ви зможете побачити реалізацію системи опалення на базі теплового насоса.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Фахівці роблять теплотехнічний розрахунок, відповідно до якого розробляється комерційна пропозиція. На даному етапі надається кошторис, у якому зазначена приблизна вартість реалізації системи (ціна системи може відрізнятись від комерційної пропозиції в межах 15%).

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанта опалення слідує проєктування — головний етап створення системи, який включає виконання креслень, схем та розрахунків. У процесі проєктування важливим моментом є взаємодія із суміжними фахівцями (архітекторами, дизайнерами, виконробами) — компанія Альтер Ейр обов'язково надає специфікацію (завдання) для цих фахівців. Створення креслення та візуалізації дозволить чітко розуміти, як реалізувати систему та її майбутній вигляд.

04
Монтаж опалення

Монтаж опалення

Монтаж опалення в квартирі – питання не лише комфорту, а й безпеки. Власні монтажні бригади Альтер Ейр регулярно проходять сертифікацію, що дозволяє бути впевненим у якісній та коректній реалізації розробленого проєкту. Після цього, проводяться пусконалагоджувальні роботи — завершальна частина монтажу — перевірка правильної роботи та ефективності системи опалення, а також її тестування за різних умов. Фінальний запуск системи обігріву відбувається у присутності головного інженера та клієнта, щоб переконатися у коректному функціонуванні всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

В системі опалення як джерело тепла, так і допоміжне обладнання потребують регулярного обслуговування – щоб забезпечити тривалу та ефективну роботу. Сервісний інженер нашої компанії завжди нагадає клієнту про наближення часу проведення обслуговування, підбере необхідний список послуг, при необхідності замовить запчастини або витратні матеріали у виробника. Не рекомендуємо нехтувати цим етапом, щоб уникнути неприємних, а іноді навіть небезпечних наслідків. Детальніше про сервісне обслуговування завжди можна дізнатися у наших спеціалістів.

Ціна автономного опалення в квартирі

Цінова політика

Фінальна вартість опалення залежить від типу системи, квадратури житла, обраного джерела тепла, додаткових агрегатів та, звичайно ж, побажань клієнта. Розглянемо три варіанти цінової політики споживача. Варто відзначити, що ціна встановлення опалення в квартирі буде чітко зрозуміла після виконання комерційної пропозиції нашими фахівцями. Про цей етап ми розповідали раніше.

Преміум рівень

Опалення на базі теплового насоса «повітря-вода»

Нижче наведемо приклад виконаних робіт із встановлення системи опалення тепловим насосом «повітря-вода» від професіоналів Альтер Ейр у квартирі площею 150 м².

​Було встановлено:

 1. тепла підлога – 100%;

 2. конвектори Kampmann;

 3. радіатори Kermi;

 4. котельня на базі теплового насоса «повітря-вода» Viessmann Vitocal 100-S;

 5. буферна ємність 100 л;

 6. бак гарячого водопостачання 300 л.

Ціна даного обладнання та виконаних робіт приблизно 1,5 млн. грн.

Нагадаємо, що кожен об'єкт унікальний і вартість для вашого об'єкта буде відрізнятися від зазначеної в прикладі. 

Середній рівень

Опалювальна система в середньому сегменті реалізується за допомогою газового конденсаційного котла.

Розглянемо приклад одного з виконаного нашими фахівцями проєкту у квартирі площею 100 м².

Було встановлено:

 1. тепла підлога – 100%;

 2. радіаторне опалення Kermi (через розподільний колектор, променева схема);

 3. автоматика Uponor;

 4. котельня на базі газового котла Viessmann Vitodens 200-W з погодозалежністю;

 5. бак непрямого нагріву на 200 л.

Ціна виконання цієї системи приблизно 500-550 тис. грн.

Бюджетне рішення

Система опалення з використанням електричного котла – обладнання не потребує великих капіталовкладень.

​На прикладі виконаного командою Альтер Ейр проєкту можна зрозуміти вартість та обладнання, яке буде встановлено за даної опалювальної системи в квартирі площею 100 м². 

Було встановлено:

 1. електричний настінний котел VAILLANT eloBLOCK VE9/14 (3+6 кВт) з шиною eBus;

 2. насосні групи в тепловій ізоляції (для теплої підлоги та радіаторного контуру);

 3. модулі автоматики;

 4. бойлер непрямого нагріву зі змійовиком Drazice OKC 250 NTR/BP 250л.

Ціна виконання цієї системи приблизно 260-280 тис. грн. З яких 120 тис. грн. обладнання, 150 тис. грн. – монтаж та обв'язка.

Як перейти на автономне опалення

Як перейти на автономне опалення

У випадку, коли у вас у квартирі встановлений лічильник, то мешканці будинку можуть перейти на індивідуальне опалення в квартирі — на електрокотел, тепловий насос «повітря-вода» або газовий котел.

Наші проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Комплекс інженерних систем у квартирі 100 м² (спільно зі студією Nav.kolo.nas)

 • Ванна кімната
 • Вітальня
 • Вбиральня
Тепловий насос Olimpia Splendid Sherpa S3

Тепловий насос від Olimpia Splendid відповідає за подачу теплоносія в теплі підлоги та внутрішньопідлогові конвектори.

Буферна ємність Drazice 90l

У буферну ємність іде теплоносій, нагрітий тепловим насосом, після чого відбувається його розподіл системою опалення.

Фільтр пом'якшення води EcoWater

Фільтр пом'якшення очищає холодну воду від непотрібних домішок, тим самим захищаючи побутову техніку та сантехніку від накипу.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann

Внутрішньопідлоговий конвектор перекриває холодонадходження від панорамних вікон, тим самим створюючи в квартирі комфорт.

Дизайнерський радіатор Zehnder

Радіатор працює від центрального опалення, а також прикрашає кімнату завдяки вишуканому дизайну.

Припливно-витяжна установка Jablotron

ПВУ Jablotron працює зі змінною подачею повітря, а значить, у кожну кімнату буде подаватися саме та кількість, яка необхідна в даний момент.

Модуль Cool Breeze

Тепловий насос повітря-повітря Cool Breeze може підігрівати або охолоджувати потік повітря, коли це необхідно.

Комплекс інженерних систем у квартирі 100 м² (спільно зі студією Nav.kolo.nas)

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

 • Їдальня
 • Спальня
 • Ванна кімната
Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L

Пристрій має велику кількість функцій. Витяжка відпрацьованого повітря та подача свіжого повітря, також за рахунок вбудованого рекуператора, припливне повітря може нагріватися.

VAV-клапани Jablotron Variobreeze

Пристрій регулює потік повітря, що подається, встановлюється на повітропроводи і безпосередньо пов'язане з вентиляційною установкою

Jablotron Room CO2 Sensor

Датчик контролю рівня вуглекислого газу, встановлюється в кожному приміщенні та передає вентустановці інформацію про якість повітря

Внутрішній блок кондиціонера FXSQ японської фірми Daikin

Канальний внутрішній блок розміщується в нішах і стельових зонах. Призначений для створення комфортної температури у приміщенні

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Обладнання розміщується в стельових зонах, призначене для розподілу повітря, що подається вентустановкою та кондиціонером, за приміщенням

Програматори Jablotron Boost Button

Устаткування монтується у вимикачі у "брудних" зонах, призначене для посиленого видалення відпрацьованого повітря

Система комплексного очищення Refiner Power Ecowater

Система призначена для фільтрації та пом'якшення води, що подається. Якість води підвищується до максимально можливого рівня

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

 • Спальня
 • Технічне приміщення
 • Дитяча
 • Котельня
Канальний кондиціонер Daikin FBA 60

Кондиціонери Daikin FBA 60 – потужні спліт-системи канального типу, призначені для прихованого монтажу практично будь-якого приміщення.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann

Конвектор Kampmann використовується для обігріву приміщення, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Радіатори Kermi therm

Радіатори Kermi therm відрізняються елегантним дизайнерським виконанням, максимальною тепловіддачею та коротким періодом нагріву.

Газовий конденсаційний котел від німецького бренду Viessmann.

Котел призначений для ефективного опалення житлових приміщень та для підігріву води.

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S

Високоефективний тепловий насос нового покоління, який може використовуватися для опалення, охолодження повітря, а також нагрівання води.

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

 • Кімната
 • Котельня
 • Технічне приміщення
Настінний кондиціонер Daikin

Настінний кондиціонер японського бренду Daikin характеризується високою продуктивністю, чудовою якістю та сучасним дизайном.

Лінійний щілинний дифузор Disair

Пристрій прихованого монтажу, використовується для розподілу чистого повітря, що подається

Електричний котел Vaillant eloBLOCK

Електричний котел серії EloBLOCK від німецького виробника Vaillant чудово підійде для будинків без газу. Пристрій характеризується високим ККД, є ефективним та зручним у використанні.

VAV-клапан

Пристрій від виробника Jablotron встановлюється на повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається до приміщення

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

Поширені питання

Яка опалювальна система у квартирі краще?

Індивідуальне опалення в квартирі на базі теплового насоса «повітря-вода» є найвигіднішим рішенням. Детальніше про це джерело тепла, ви можете дізнатись у розділі «Опалення тепловим насосом».

Як вимкнути опалення у квартирі?

Якщо у мешканців опалення індивідуального типу, то відключати опалення не потрібно. Так як у квартирі є теплолічильник. Таким чином, лічильник не крутиться – клієнт не платить за послугу.​

Але якщо лічильника немає, на жаль, центральне опалення у квартирі ви не відключите і доведеться платити в залежності від квадратури вашого житла.

Скільки коштує система опалення у квартирі?

Вартість розведення опалення в квартирі залежить від специфіки самого об'єкта, обраного обладнання, обв'язування котельні, складності монтажу та інших факторів.

Тому, як зробити схему та провести автономне опалення в квартирі та вартість реалізації системи, а також як зробити опалення у приватному будинку ви можете дізнатися звернувшись до наших спеціалістів за номером: 0-800-33-08-28.

Замовте проєкт опалення у квартирі

Залишіть заявку, фахівці компанії Alter Air зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте проєкт опалення у квартирі
Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Роман Солоненко

  Мы долго решали какую же систему отопления ставить в квартире. Для нас выбор наилучшей отопительной системы, оказалось сложным процессом. А компания Alter Air помогла нам разобраться в лучших системах отопления. По итогу, остановились на автономном отоплении. Система Alterair работает надежно и эффективно, позволяя настроить температуру в каждой комнате индивидуально. Достаточно удобно, что системой можно управлять с помощью смартфона или планшета. Кроме того, специалисты Alterair профессионально выполнили установку и оказали квалифицированную поддержку. Потому настоятельно рекомендую данную компанию.

 • Команда Alter Air

  Добрий день, Роман! Дуже дякуємо за ваш відгук. Ваші теплі слова - наш стимул працювати якнайкраще!