Проєктування систем водоочистки

Система водоочистки
Досвідчені інженери-проєктувальники
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Мінімізація витрат на етапі реалізації
Висока якість води і систем, що її очищають
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Водопідготовка та водоочистка – це процес поліпшення якості води, що надходить з природного джерела, так, щоб воно відповідало санітарно-гігієнічним нормам або вимогам замовника.

Вищевказаний процес становить цілу систему, яка об'єднує комплекс заходів, спрямованих на очищення води від вмісту шкідливих домішок, зменшення жорсткості. З їх допомогою видаляються бактерії, віруси, шкідливі домішки, солі та інші речовини, які несприятливо впливають на якість використовуваної води. Можна сказати, що системи водопідготовки та водоочищення роблять воду придатною для вживання.

Важливість правильної реалізації системи

Самопочуття і здоров'я людини безпосередньо залежать від рівня комфорту в приміщенні. В першу чергу впливають параметри мікроклімату. Ми відповідаємо за кожен з них, реалізуючи кліматичні системи "під ключ". Пропонуємо подивитися відеоогляд з об'єкта, де були реалізовані інженерні системи від Альтер Ейр, включаючи системи водопідготовки.

Видалення шкідливих домішок і запахів в 3-4 етапи
Видалення шкідливих домішок і запахів в 3-4 етапи
Відповідність води санітарно-гігієнічним нормам
Відповідність води санітарно-гігієнічним нормам
Завжди чиста, придатна для пиття вода в будинку
Завжди чиста, придатна для пиття вода в будинку
Проєктування, монтаж і сервіс системи під ключ
Проєктування, монтаж і сервіс системи під ключ

Проєктування – необхідність

На стадії будівництва будівлі проєктуються системи, завдання яких зробити перебування в квартирі, будинку комфортним. Чому це варто робити на такій ранній стадії? Такий підхід допомагає врахувати всі можливі фактори, уникнути ризиків в майбутньому і підібрати оптимальне обладнання. Проєктування - та база, без якої всі наступні етапи впровадження систем будуть не такими якісними й ефективними. Ось причини чому проєктування системи водопостачання та каналізації повинно виконуватися до початку ремонтних робіт.

Чому варто проєктувати систему водоочищення до початку будівельних робіт?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи установки систем

Стадії реалізації системи водопідготовки та водопостачання
 • Лабораторний аналіз
 • Підбір типу системи
 • Проєктно-кошторисна документація
 • Монтаж системи
 • Здача об'єкту, сервіс
01
Лабораторний аналіз води

Лабораторний аналіз води

Визначальний етап для подальшого вибору обладнання - це лабораторний аналіз води на конкретному об'єкті. Джерелом може служити як артезіанська свердловина, так і центральне міське водопостачання. Розглядаючи варіант зі свердловиною, треба розуміти, що кожен грунтовій шар значно відрізняється своїм хімічним і бактеріологічним складом води. Таке дослідження проводиться за різними показниками: рН, запах, каламутність, солесодержание, залізо, жорсткість, сульфіди. Тому, на підставі фізико-хімічного та мікробіологічного аналізу гідроструі зі свердловини, колодязя або центрального водопостачання проводяться подальші роботи по установці системи.

02
Підбір типу системи

Підбір типу системи

На основі результатів аналізу гідроісточніка, визначаються конкретні завдання: який тип системи потрібен (для побутових нужди або промислових потреб), який ступінь очищення бажає замовник. Таким чином, якість води в регіоні обумовлює вибір типу обладнання. Далі проводиться розрахунок добової і максимальної потреби замовника в підготовлених водних ресурсах. На це впливає, перш за все, наявність у будинку конкретного кількості санвузлів, а також людей, які там проживають. Так визначається бажаний режим водоспоживання. І ці характеристики дають точне уявлення, які типорозміри обладнання будуть використовуватися.

03
Розробка проєктно-кошторисної документації

Розробка проєктно-кошторисної документації

Коли відомі фізичні, хімічні властивості та характер забруднення води, підбирається оптимальна для замовника схема і технологія водопідготовки. Розробляється проєктно-кошторисна документація для конкретного об'єкта, незалежно від рівня його складності. Вона включає: пояснювальну записку, креслення, інформацію про використовуване устаткування і матеріали, кошторис. Готовий варіант проєкту обговорюють, погоджують із замовником і підписують комерційну пропозицію.

04
Монтаж і введення в експлуатацію

Монтаж і введення в експлуатацію

Коли визначені всі умови експлуатації обладнання, здійснюється монтаж і введення в експлуатацію системи водоочистки і водопідготовки. На об'єкт доставляється обладнання, розробляється його монтажно-експлуатаційна схема і на місці здійснюється збір. Далі зібране устаткування підключають до водопровідної магістралі, каналізації і вводять в експлуатацію. Коли монтаж завершено, проводиться аналіз очищеної води.

05
Здача об'єкту, сервісне обслуговування

Здача об'єкту, сервісне обслуговування

Заключним етапом є здача об'єкта замовнику «під ключ» і надання сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування. Гарантуємо, що наша команда фахівців підбере для вас найприйнятнішу по співвідношенню ціна/якість систему, яка буде справлятися з усіма поставленими завданнями з найменшими витратами.

Процес водоочищення

​Система водоочистки і водопідготовки може видалити хлор, важкі метали (залізо і т. д, які підвищують жорсткість), сірководень (причина неприємного запаху), марганець та інші «непотрібні» речовини з питної води, провести знезараження і, за бажанням, демінералізацію води, а також запобігти розмноженню грибків.

Яким чином це відбувається, розповідаємо окремо по етапах.
1 етап
1 етап

З чого починає роботу система водоочистки.

2 етап
2 етап

Другий етап залежить від особливостей конструкції системи і включає в себе усунення жорсткості.

3 етап
3 етап

На третьому етапі очищення підключається ультрафіолетовий знезаражувач.

4 етап
4 етап

Цей етап опціональний. Щоб отримати ідеально чисту воду, ви можете встановити систему зворотного осмосу.

Хочете відчути роботу клімат-систем?

Запрошуємо в наш шоурум, де реалізовані інноваційні кліматичні системи. Ви зможете побачити і відчути їх роботу.

Результат

Звертаючись в нашу компанію, щоб встановити систему водопідготовки та водоочищення, ви отримаєте:
 • професійний підбір необхідного високоякісного обладнання, яке ідеально підійде для вирішення ваших індивідуальних завдань з максимальною ефективністю і мінімальними витратами;
 • оперативне виконання кваліфікованими фахівцями всіх поставлених завдань;
 • якісні монтажні та сервісні роботи з обладнанням відомих світових брендів;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Автор запису

Вартість і вигода

Вартість проєктування системи водоочищення

Не існує двох абсолютно ідентично спроєктованих систем водоочистки, тому що кожен будинок, квартира, їхнє планування, вимоги власників - індивідуальні. Тому важко дати відразу готові ціни. 

Приблизну вартість проєктування ми називаємо після обговорення основних вимог і побажань клієнта. Це можна зробити по телефону, але в ідеалі - на зустрічі, де наші інженери одразу зможуть запропонувати те чи інше рішення. 

Зверніть увагу, що при замовленні проектування у нас водопроводу і каналізації, проект системи водоочищення готується безкоштовно.

Замовте проєкт системи водоочищення

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Sergey

  Установил систему водоочистки, результат меня порадовал. Качество воды совершенно изменилось, в сравнении со старой системой. Делали замеры воды до и после установки, результаты кардинально отличаются.