Проєктування систем водоочистки

Система водоочистки
Досвідчені інженери-проєктувальники
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Мінімізація витрат на етапі реалізації
Висока якість води і систем, що її очищають
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Система очищення води квартири – це процес поліпшення якості води, що надходить з природного джерела, так, щоб воно відповідало санітарно-гігієнічним нормам або вимогам замовника.

Вищевказаний процес становить цілу систему, яка об'єднує комплекс заходів, спрямованих на очищення води від вмісту шкідливих домішок, зменшення жорсткості. З їх допомогою видаляються бактерії, віруси, шкідливі домішки, солі та інші речовини, які несприятливо впливають на якість використовуваної води. Можна сказати, що системи водопідготовки та водоочищення роблять воду придатною для вживання.

Важливість правильної реалізації системи

Самопочуття і здоров'я людини безпосередньо залежать від рівня комфорту в приміщенні. В першу чергу впливають параметри мікроклімату. Ми відповідаємо за кожен з них, реалізуючи кліматичні системи "під ключ". Пропонуємо подивитися відеоогляд з об'єкта, де були реалізовані інженерні системи від Альтер Ейр, включаючи системи водопідготовки.

Видалення шкідливих домішок і запахів в 3-4 етапи
Видалення шкідливих домішок і запахів в 3-4 етапи
Відповідність води санітарно-гігієнічним нормам
Відповідність води санітарно-гігієнічним нормам
Завжди чиста, придатна для пиття вода в будинку
Завжди чиста, придатна для пиття вода в будинку
Проєктування, монтаж і сервіс системи під ключ
Проєктування, монтаж і сервіс системи під ключ

Проєктування – необхідність

Чому варто проєктувати систему водоочищення до початку будівельних робіт?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи установки систем

Стадії реалізації системи водопідготовки та водопостачання
 • Лабораторний аналіз
 • Підбір типу системи
 • Проєктно-кошторисна документація
 • Монтаж системи
 • Здача об'єкту, сервіс
01
Лабораторний аналіз води

Лабораторний аналіз води

Визначальний етап для подальшого вибору обладнання - це лабораторний аналіз води на конкретному об'єкті. Якщо джерелом є свердловина, то залежно від розташування об'єкта, шари ґрунту можуть значно відрізнятися один від одного. Так може змінюватися хімічний та бактеріологічний склад, рівень pH та інше. Дослідження покаже наявність сторонніх запахів, вмісту заліза, сульфідів, солей твердості.

02
Підбір типу системи

Підбір типу системи

Отримавши аналіз води з джерела, формується перелік завдань, які мають бути вирішені. Для проєктування ефективної системи очищення вибирається тип системи, рівень фільтрації, продуктивність. Знаючи якість води, фахівці підбирають необхідний тип обладнання. Від моделі залежить рівень очищення, а маючи уявлення про площу будинку та кількість споживачів – визначається продуктивність. У результаті сума показників дає уявлення про точну модифікацію устаткування.

03
Розробка проєктно-кошторисної документації

Розробка проєктно-кошторисної документації

Коли відомі фізичні, хімічні властивості та характер забруднення води, підбирається оптимальна для замовника схема і технологія водопідготовки. Розробляється проєктно-кошторисна документація для конкретного об'єкта, незалежно від рівня його складності. Вона включає: пояснювальну записку, креслення, інформацію про використовуване устаткування і матеріали, кошторис. Готовий варіант проєкту обговорюють, погоджують із замовником і підписують комерційну пропозицію.

04
Монтаж і введення в експлуатацію

Монтаж і введення в експлуатацію

Коли визначені всі умови експлуатації обладнання, здійснюється монтаж і введення в експлуатацію системи водоочистки і водопідготовки. На об'єкт доставляється обладнання, розробляється його монтажно-експлуатаційна схема і на місці здійснюється збір. Далі зібране устаткування підключають до водопровідної магістралі, каналізації і вводять в експлуатацію. Коли монтаж завершено, проводиться аналіз очищеної води.

05
Здача об'єкту, сервісне обслуговування

Здача об'єкту, сервісне обслуговування

Заключним етапом є здача об'єкта замовнику «під ключ» і надання сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування. Гарантуємо, що наша команда фахівців підбере для вас найприйнятнішу по співвідношенню ціна/якість систему, яка буде справлятися з усіма поставленими завданнями з найменшими витратами.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Процес водоочищення

​Система водоочистки і водопідготовки може видалити хлор, важкі метали (залізо і т. д, які підвищують жорсткість), сірководень (причина неприємного запаху), марганець та інші «непотрібні» речовини з питної води, провести знезараження і, за бажанням, демінералізацію води, а також запобігти розмноженню грибків.

Яким чином це відбувається, розповідаємо окремо по етапах.
1 етап
1 етап

З чого починає роботу система водоочистки.

2 етап
2 етап

Другий етап залежить від особливостей конструкції системи і включає в себе усунення жорсткості.

3 етап
3 етап

На третьому етапі очищення підключається ультрафіолетовий знезаражувач.

4 етап
4 етап

Цей етап опціональний. Щоб отримати ідеально чисту воду, ви можете встановити систему зворотного осмосу.

Хочете відчути роботу клімат-систем?

Запрошуємо в наш шоурум, де реалізовані інноваційні кліматичні системи. Ви зможете побачити і відчути їх роботу.

Результат

Звертаючись в нашу компанію, щоб встановити систему водопідготовки та водоочищення, ви отримаєте:
 • професійний підбір необхідного високоякісного обладнання, яке ідеально підійде для вирішення ваших індивідуальних завдань з максимальною ефективністю і мінімальними витратами;
 • оперативне виконання кваліфікованими фахівцями всіх поставлених завдань;
 • якісні монтажні та сервісні роботи з обладнанням відомих світових брендів;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»

Вартість і вигода

Вартість проєктування системи водоочищення

Не існує двох абсолютно ідентично спроєктованих систем водоочистки, тому що кожен будинок, квартира, їхнє планування, вимоги власників - індивідуальні. Тому важко дати відразу готові ціни. 

Приблизну вартість проєктування ми називаємо після обговорення основних вимог і побажань клієнта. Це можна зробити по телефону, але в ідеалі - на зустрічі, де наші інженери одразу зможуть запропонувати те чи інше рішення. 

Зверніть увагу, що при замовленні проектування у нас водопроводу і каналізації, проект системи водоочищення готується безкоштовно.

Замовте проєкт системи водоочищення

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Sergey

  Установил систему водоочистки, результат меня порадовал. Качество воды совершенно изменилось, в сравнении со старой системой. Делали замеры воды до и после установки, результаты кардинально отличаются.