Монтаж центральних кондиціонерів

Досвідчені монтажники
монтаж згідно з документацією
виконання робіт чітко в строк
Гарантія якості виконаних робіт

Центральні кондиціонери - типи, монтаж

Якими бувають центральні кодиціонери

По своїй суті, центральний кондиціонер - це та ж сама припливна вентиляційна установка, але з секцією охолодження, розрахована на повне придушення теплопритоків.

Центральний кондиціонер може бути:

 1. прямоточним (охолодження всього об'єму припливного повітря знадвору),
 2. рециркуляційним (охолодження повітря, відібраного з приміщення),
 3. рециркуляційним з підмішуванням свіжого повітря.

В залежності від типу теплоносія, в центральний кондиціонер встановлюється секція фреонового або водяного охолодження повітря. Якщо для охолодження повітря застосовується фреон, то необхідний зовнішній компресорний блок, якщо вода, то теплоносій підводитися від холодильної машини – чиллера.

Найпершим етапом, ще до підбору обладнання, визначення вартості робіт і самого монтажу, є виїзд фахівця на об'єкт, для вивчення умов і особливостей приміщення. Без цього неможливо провести якісну установку центрального кондиціонера.

Що входить в стандартний монтаж?

У стандартний монтаж входить:

 1. ​Монтаж кронштейнів і зовнішнього блоку (під вікном, що відчиняється, з вільним доступом до нього).
 2. Установка пластини і внутрішнього блоку.
 3. Пробивання отвору в капітальній стіні.
 4. Монтаж і бандажування лінії (у вартість входить 3 м), монтаж дренажу (0,5 м гнучкий + 1 м жорсткий).
 5. Установка короба (до 30 см).
 6. Прибирання після себе.​

Що не входить в стандартний монтаж?

У стандартний монтаж не входить:

 1. Пробивання додаткового отвору.
 2. Подовження лінії або дренажу.
 3. Установка зовнішнього блоку в важкодоступних місцях (послуги альпініста або вишки).
 4. Монтаж дренажного насоса або дренажного сифона.
 5. Штроблення під лінії або дренаж.
 6. Подовження кабелю внутрішнього блоку і вилка. Магістраль довжиною 3 м.

Вартість виїзду фахівця і вартість монтажу

Вартість виїзду спеціаліста становить 371 гривня, які згодом враховуються у вартість монтажу. Наприклад, якщо установка кондиціонера обійдеться в 2500 гривень, то від цієї суми віднімуться раніше сплачені вами 371 гривня.

Слід згадати що далеко не завжди інженер може оцінити всі нюанси без виїзду на об'єкт. Іноді мають місце зміни, внесені після основних робіт, які не відображені в документації наданої клієнтом. Так що виїзд інженера на ваш об'єкт заставу повністю відповідного реаліям проекту системи кондиціонування і подальшого якісно реалізованого монтажу. З даним видом послуг можна ознайомитися в розділі "Проєктування систем кондиціювання повітря".

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Об'єкт систем вентиляції та кондиціонування (на базі Daikin FDXS і FBQ) у квартирі ЖК Royal Tower
Автор запису
Канальне кондиціонування на базі мульти-спліт-системи Daikin 5MXS90E в 3-кімнатну квартиру
Автор запису
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоурум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи монтажу

Як монтується центральний кондиціонер
 • Установка повітроводів
 • Монтаж комунікацій
 • Установка вентиляції
 • Повітророзподільники
 • Пусконалагодження
01
Монтаж системи повітроводів

Монтаж системи повітроводів

Повітроводи монтуються згідно з проекту. За типом повітроводи можуть бути: жорсткі з оцинкованої листової сталі (круглі або прямокутні); спірально-навивні (круглі). Повітровід обов'язково ізолюють.

02
Монтаж комунікацій

Монтаж комунікацій

Згідно із завданням електрики повинні підвести силові кабелі до місця встановлення щита управління. На цьому етапі здійснюється проведення силових і сигнальних кабелів системи автоматики та електроживлення. Закладаються елементи системи автоматики, трубопроводи системи теплопостачання або холодопостачання. Монтуються елементи регулювання – повітряні клапани і дросель-клапани.

03
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляційного обладнання відбувається у приміщенні вентиляційної камери (якщо установка внутрішнього монтажу) або ззовні (якщо установка зовнішнього виконання). Відбувається підключення до вентиляційної установки системи повітроводів, елементів системи автоматики, силових підключень.

04
Монтаж повітророзподільчих пристроїв

Монтаж повітророзподільчих пристроїв

Щодо етапності будівельної готовності, коли проведений монтаж стельових конструкцій, можна приступати до монтажу повітророзподільчих пристроїв – решіток, дифузорів, анемостатів.

05
Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи

Підключення живильних кабелів системи, запуск, налагодження і тестування робочої системи.

Вартість монтажу

Ціни на монтажні роботи в "Альтер Ейр"

Вартість установки центрального кондиціонера розраховується індивідуально для кожного об'єкта, в залежності від його площі і типу використовуваного обладнання. Важливо враховувати, що монтаж неможливий без проведення підготовчих робіт.

Приблизна вартість монтажу центрального кондиціонера

Виїзд фахівця на об'єкт
371 грн.
Аналіз інженерних систем
700 грн/год.
Монтаж центрального кондиціонера
від 100 кв.м. приміщення
Розраховується індивідуально

Підсумок

Для коректного монтажу потрібно проробити багато підготовчих робіт: це монтаж системи повітроводів, комунікацій, вентиляційного обладнання, повітророзподільчих пристроїв, а також підключення кабелів для енергопостачання. Тільки після якісної установки всіх компонентів системи, вона буде працювати коректно.

Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви отримаєте якісне рішення систем кондиціонування в найкоротші терміни за доступною ціною.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

замовте монтаж кондиціонера

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні